triangle

Темно-синя футболка Ralph Lauren

Ralph Lauren
Бренд · 4896 стежать
Розмір
Залишилося: 1 шт.
Українська: 48
Розмір на бірці: М
Міжнародна: M
Обхват грудей: 96-99
Обхват талії: 84-87
Обхват стегон: 94-97
1 742 ₴
11 999 ₴
-85%
Акція:
1 393 ₴
з Kasta Visa Card
87 ₴ кешбеку за покупку
Розстрочка без комісії
134 ₴/ місяць за 13 платежів
Магазин Trend
4.0 (7119 оцінки) · 850 стежать

Доставимо через 1 день

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
Кур'єром «Нова пошта»
Кур'єром «Нова пошта»за тарифами перевізника
Оплата
Карткою онлайн, Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
Опис
Футболка з ефектом потертості, з печаткою спереду
Характеристики
Чоловікам, Ralph Lauren, Всесезон, Темно-синій, 100% котон, Кежуал, Малюнок, Мексика, США, 4x22x30, 0.5 кг
Детальніше
Магазин Trend
4.0 (7119 оцінки) · 850 стежать

Доставимо через 1 день

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
Кур'єром «Нова пошта»
Кур'єром «Нова пошта»за тарифами перевізника
Оплата
Карткою онлайн, Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
З цим товаром дивляться
Опис
Футболка з ефектом потертості, з печаткою спереду
Характеристики
Артикул товару256230995
ПриналежністьЧоловікам
БрендRalph Lauren
СезонністьВсесезон
КолірТемно-синій
Склад100% котон
СтильКежуал
ВізерунокМалюнок
Країна виробництваМексика
Країна брендуСША
Габарити в упаковці, см4x22x30
Вага, кг0.5 кг

Відгуки

У товару ще немає рейтингу
Залишити відгук
0
0
0
0
0
Залишити відгук

Топ товарів у категорії футболки та майки, які цікаві покупцям футболка Ralph Lauren (256230995)

Футболка з прозорим верхом Ozkan (277978363), Футболка біла чоловіча Ctrl+ "Engineering heart" Ctrl+ (290665684), Жіноча однотонна футболка оверсайз біла You Best (290668337), Жіноча майка в рубчик з окантуванням Arjen — 293814111, Футболка чоловіча чорна Halloween Malta (303283548), Жіноча майка топ з поролоновими вкладишами Comfort (1467-42-03) Macarena — 309147256, Жіноча майка топ з поролоновими вкладишами Comfort (1467-42-03) Macarena — 304725481, Жіноча майка топ з поролоновими вкладишами Comfort (1467-42-03) Macarena — 309147261, Pepperts футболка для дівчинки набір 2 шт комбінована повсякденний виробництво — Німеччина, Футболка чоловіча Original T (061082032XL) Fruit of the Loom (311607117), No Brand комплект чорно-білий виробництво — Туреччина, Майка 144 Чорний І Синій Lovetti (316713246), Майка жіноча рубчик Fashion Girl — 336143663, Двоколірна футболка Fashion Girl (317235069), Футболка чоловіча 24/М319/1-17 Malta (323222938), Beneti футболка з коротким рукавом для хлопчика колір блакитний цб-00271375 блакитна трикотаж виробництво — Туреччина

Товари, цікаві для покупців футболка Ralph Lauren (256230995) на сезон "Всесезон"

Труси Woman Underwear (250129396), Труси Man Underwear (250129404), Труси (3шт.) Man Underwear (250056044), Трусики Aofeiqike (250092550), Комплект трусів (5шт.) Man Underwear (252043880), Жіночі безшовні еластичні трусики сліпи Good Day (1195-48) Finetoo (299398605), Безшовний топ із лазерною обробкою на широких бретелях Comfort (1020-56-06) 56 ( ) Macarena бежевий топ вшиті бретели формована чашка производство - Китай, Бюстгальтер Aofeiqike сірий топ з вирізами вшиті бретели м'яка чашка производство - Китай, Класичний бюстгальтер Giulia SUPER PUSH UP 2 чорний брасьер з'ємні бретели формована чашка производство - Китай, Жіноча майка топ з поролоновими вкладишами Comfort (1467-42-03) Macarena — 309147256, Трусики-танга з натуральної бавовни для максимального комфорту Agremaila (315487266), Набір жіночих трусиків сліп ХБ 5 шт UOKIN Сліп (315723344), KINDER MODE піжама для дівчинки футболка + шорти з малюнком блакитний домашній бавовна виробництво — Україна, Giulia шкарпетки жіночі прозорі смужка білі, Трусики Lachi (350914455), Жіночі трусики стрінги в сіточку Wonderful Summer (1940-01-42) Finetoo (351356597)

Футболка Ralph Lauren (256230995) бренда Ralph Lauren також купляють з такими товарами

Ralph Lauren чорна кежуал сукня а-силует квітковий рукав 3/4 бавовна — виробництво Індія, Штани Ralph Lauren (254060235), Кофта Ralph Lauren (256230685), Ralph Lauren джемпер в смужку чорний кежуал виробництво — Китай, Ralph Lauren пуловер однотонний жовтий кежуал виробництво — Китай, Ralph Lauren чорна кежуал сукня однотонна — виробництво Китай, Штани Ralph Lauren (256231545), Ralph Lauren чорна кежуал сукня однотонна — виробництво Китай, Ralph Lauren светр з орнаментом комбінований кежуал виробництво — Китай, Туфлі Ralph Lauren (256231100), Ralph Lauren чорна коктейльна сукня однотонна — виробництво Китай, Ralph Lauren яскраво-червона кежуал сукня однотонна — виробництво Китай, Ralph Lauren чорна кежуал сукня однотонна — виробництво Китай, Ralph Lauren блуза однотонна молочна кежуал бавовна виробництво — Індія, Поло Ralph Lauren (256223775), Поло Ralph Lauren (256223728)

Нові товари у категорії футболки та майки

Поло Zara (322020386), OshKosh футболка колор блок комбінована кежуал бавовна, трикотаж виробництво — В'єтнам, Майка OshKosh (322020413), Gap футболка однотонна світло-рожева кежуал бавовна, трикотаж виробництво — Китай, Майка Asos (322020483), Футболка Gap (322020436), Лонгслів Ralph Lauren однотонний чорний кежуали поліестер, Топ Bellerose (322020428), Футболка Vailent (322020441), Поло Ralph Lauren (322020464), Лонгслів Baden (322020481), Поло Ralph Lauren (322020465), Футболка Saints & Mortals (322020443), Топ Boohoo (322019971), Топ Boohoo (322019972), Футболка для вагітних Boohoo (322019974)

Нові товари бренду Ralph Lauren

Комбінезон Ralph Lauren (315792973), Лонгслів Ralph Lauren напис зелений кежуали бавовна, Ralph Lauren комплект квітковий помаранчевий кежуал бавовна виробництво — Індія, Гаманець Ralph Lauren (316069106), Лонгслів Ralph Lauren однотонний чорний кежуали бавовна, вафельний, Худі чоловіче Polo 41381 S Бежевий Ralph Lauren (316037049), Ralph Lauren синій суцільний купальник polo однотонний синій виробництво — Китай, Сорочка Ralph Lauren (316534514), Подушка Ralph Lauren (316534512), Ralph Lauren молочна ділова, кежуал сукня кльош однотонна без рукава поліестер — виробництво Китай, Комбінезон Ralph Lauren (316534523), Худі Ralph Lauren (316652903), Ralph Lauren футболка з малюнком біла кежуал бавовна, трикотаж виробництво — Бангладеш, Черевики Ralph Lauren (316647575), Кросівки Polo NOBIK006-RED001 Ralph Lauren U.S. Polo Assn. Nobil Red логотип червоні спортивні, Ralph Lauren блуза однотонна чорна кежуал бавовна, трикотаж виробництво — Китай

Популярні товари у категорії футболки та майки

Футболка Sol's (17006695), Майка жіноча Наталюкс — 197208412, Футболка Target (249983890), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376879), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376912), Футболка жіноча базова KASTA design (252661865), Футболка жіноча базова KASTA design (252661927), Біла чоловіча базова футболка KASTA design (253559036), Футболка чоловіча базова KASTA design (253559037), Футболка Colin's (257796425), Футболка On mee (259139691), Футболка On mee (259139941), Футболка Colin's (259542592), Лонгслів Nike напис темно-сірий кежуали бавовна, трикотаж, Футболка Nike (259982383), Лонгслів Nike напис сірий кежуали бавовна, трикотаж

Популярні товари стилю "Кежуал"

Шапка Бини Without Leon (223353861), Штани ECROU (243213377), Боді Ozkan (250081626), Сорочка Vyshyvanka (251125627), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376879), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376912), Футболка жіноча базова KASTA design (252661865), Футболка жіноча базова KASTA design (252661927), Біла чоловіча базова футболка KASTA design (253559036), Футболка чоловіча базова KASTA design (253559037), Панчохи Mo Ko Ko Socks (253662877), Парка Colin's (254581060), Target джемпер джемпер з орнаментом комбінований кежуал бавовна виробництво — Китай, Жіночі колготки в сітку з принтом Cindylove (258049557), Рюкзак Сompact Without (258626766), Лонгслів Nike напис темно-сірий кежуали бавовна, трикотаж

Каталог