triangle

  Еротична жіноча білизна - Каталог 2022

  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Розміри
  Розміри
  Розміри
  Розміри
  Розміри
  Колір
  Кількість в упаковці, шт
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Квітковий
  Еротичний Боді - Монокіні (теді, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) з двох смуг, що з'єднуються двома червоними бантиками і переходять у широкий пояс трусів, нижня частина трусів з двох намиста з перламутрових намистин, ззаду вертикальна резинка, що з'єднує двоє намиста. Підходить на розмір: XS, S, M, L. Ширина смуг 1,5-12 см. Висота мереживної частини без бретелів і намиста 47 см. (тягнеться до ≈ 65 см.). Ширина (напівобхват) пояса трусів 33 см (тягнеться до ≈ 56 см). Довжина намиста навколо спини 105 см., в області трусів 32 см.
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Квітковий
  Еротичний пеньюар "Боді" (монокіні, теді, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) перед з квіткового мережива з білою вишивкою, зав'язується через шию на атласні стрічки, подовжені чашечки, в поясі вшита м'яка резинка з маленьким бантиком, труси Т-стрінги прозорого матеріалу з роздвоєнням ззаду, напіввідкритий прозорий зад із розрізом та застібкою на один гачок, по краю розрізу мереживо. Підходить до розміру: S, M, L. Розмір чашок 38х20х38 см. Ширина передньої частини в області талії 37 см (тягнеться до ≈ 50 см), ширина задніх половинок 18 см (тягнеться до ≈ 29 см). Довжина без зав'язок 70 см.(тягнеться до ≈ 90 см.): чашечки - 38 см., мереживо нижче за талію 19 см., труси 13 см.
  -45%
  Колір Чорний / Склад 90% поліамід, 10% еластан / Фактура Ажурна / Візерунок Однотонний
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Абстрактний
  Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер та труси із прозорих квіткового мережива. Бюстгальтер на тонких бретельках, що регулюються, з трикутними напіввідкритими чашечками з додатковою смужкою по центру відкритої частини, спереду між грудями резинка через шию, під грудьми широка резинка. Труси танга на широкій резинці, спереду та ззаду з боків маленькі трикутні вирізи.
  -45%
  Матеріал Нейлон / Колір Чорний / Довжина виробу Міні / Стиль Відвертий
  Сезонність Всесезон / Колір Чорний / Візерунок Абстрактний / Матеріал Поліамід, Еластан
  Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) з імітацією корсета з чотирма підтяжками та панчохами, з квітковим малюнком на тонких бретельках через шию, в області стегон виріз.
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80%, Еластан 20% / Візерунок Абстрактний
  Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер та труси із прозорих плетеного мережива. Бюстгальтер на тонких бретельках, що регулюються, з трикутними чашечками, з внутрішньої сторони чашечки прикрашені додатковими резинками нанизаними на металеве кільце, під грудьми широка оборка, застібається ззаду на один гачок. Труси тангу, передня та задня частина з'єднані двома резинками (нижня регулюється), прикрашені металевими кільцями. Підходить на розмір: XS, S, M. Розмір чашечок – 13х13х19 см. (тягнуться до ≈ 21х21х29 см.). Ширина (напівобхват) гумки під грудьми 30 см. (Тягнеться до ≈ 42 см.). Висока оборка 6 см. Ширина (напівобхват) верхньої гумки трусів 27 см. (тягнеться до ≈ 42 см.). Висота трусів 20 см.
  Колір Чорний / Візерунок Смужка / Стиль Відвертий
  Еротичний прозорий короткий Пеньюар ';Сітка'; на тонких бретельках у ромбоподібну сітку та з малюнком у горизонтальну смужку (ромби різного розміру).
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Абстрактний
  Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер, труси та пояс із гратерами (портупея на ноги) з квіткового мережива. Бюстгальтер з трикутними подовженими чашками на тонких бретельках, що регулюються, під грудьми широка оборка, застібається ззаду на один гачок. Труси тангу, передня та задня частина з'єднані тонкими резинками із пластиковими кільцями. Мереживний пояс на гумці з вшитими гратерами, що регулюються по висоті навколо стегнової частини ніг, на перетин пластикове кільце, застібається ззаду на один гачок. Підходить на розмір: S, M, L. Розмір чашечок – 21х21х16 см. Ширина (напівобхват) під грудьми 40 см. (тягнеться до ≈ 55 см.). Висота оборки та пояса 8 см. (мереживо 6 см.). Ширина (напівобхват) гумки на трусах 35 см. (Тягнеться до ≈ 65 см.). Висота трусів 21 см. Ширина (напівобхват) пояса 38 см. (тягнеться до ≈ 52 см.). Ширина (напівобхват) гумки навколо ніг 19 см (тягнеться до ≈ 33 см).
  Колір Чорний / Фактура Гладка / Візерунок Квітковий / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Еротичний комплект (костюм для рольових ігор): пеньюар та труси. Прозорий асиметричний короткий пеньюар на тонких регульованих бретельках із мереживними чашечками, під грудьми мереживна вставка та вшита резинка (спереду та ззаду), від грудей сильна драпірування, по нижньому краю мережива. Труси Т-стрінги, спереду прозрачний трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Підходити на розмір: S, M, L. Розмір чашок 17х17х17 см. Довжина пеньюару від грудей: коротка частина по центру - 36 см., Довга частина з боків - 70 см. (висота мережива під грудьми - 7 см.). Ширина (напівобхват) резинки на трусах 30 см. (Тягнеться до ≈ 49 см.). Розмір трикутника трусів 12х12х12 см.
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Квітковий
  Еротичний "Боді - Монокіні" (теді, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) через шию з прозорого квіткового мережива з трикутними чашками і двома мереживними смужками переходять в труси, по центру чашок і в паху розрізи, зав'язується ззаду, прикрашений маленькими бантиками, ззаду труси Т-стрінгами.
  -45%
  Склад 83% нейлон, 14% еластан, 3% поліестер / Колір Чорний / Фактура Ажурна / Фасон Стрінги
  Колір Чорний / Візерунок Квітковий / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Еротичний комплект (костюм для рольових ігор): пеньюар та труси. Короткий пеньюар з блискучої тканини з мереживними прозорими чашечками на тонких бретельках, що регулюються, передня і задня частина з'єднані резинками в області грудей і двома стрічками для зав'язування, задня частина зібрана зверху металевим кільцем (діаметр 2,5 см.) на котром кріпляться , внизу мереживо. Труси Т-стрінги, спереду трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок.
  -25%

  Така портупея зшита з еластичної бретелічной гумки. Вона складається з декількох частин, кожну з яких можна окремо відрегулювати. Ось чому аксесуар легко і правильно сідає по фігурі, що не перетягує стегна, що не натирає шкіру. Портупея поєднується з будь-яким білизною, але якщо хочеш досягти ідеальної гармонії, варто замовити жіночу нижню білизну в нашому магазині - з нашими комплектами портупея поєднується беззастережно.
  -45%
  Колір Чорний / Склад 85% поліамід, 15% еластан / Фактура Гладка / Візерунок Однотонний
  -39%
  Склад 85% поліамід, 15% еластан / Колір Чорний
  трусики Obsessive
  Сезонність Всесезон / Колір Чорний / Візерунок Геометричний / Матеріал Поліамід, Еластан
  Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) в дрібну сітку з малюнком, що міняється, і вирізами на широких бретельках з імітацією боді з двома підтяжками і панчохами, в області стегон виріз.
  Колір Червоний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Квітковий
  Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер та труси із прозорих плетеного мережива. Бюстгальтер на тонких бретельках, що регулюються, з трикутними чашечками, з внутрішньої сторони чашечки прикрашені додатковими резинками нанизаними на металеве кільце, під грудьми широка оборка, застібається ззаду на один гачок. Труси тангу, передня та задня частина з'єднані двома резинками (нижня регулюється), прикрашені металевими кільцями. Підходить до розміру: XS, S, M. Розмір чашечок - 13х13х19 см. (Тянуть до ≈ 21х21х29 см.). Ширина (напівобхват) гумки під грудьми 30 см. (Тягнеться до ≈ 42 см.). Висока оборка 6 см. Ширина (напівобхват) верхньої гумки трусів 27 см (тягнеться до ≈ 42 см). Висота трусів 20 см.
  -49%
  Колір Комбінований / Склад 100% поліестер / Фактура Ажурна / Візерунок Однотонний
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Квітковий
  Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер та труси з квіткового мережива. Бюстгальтер з трикутними філіжанками на зав'язках через шию і на спині або на хрест, під філіжанками пришиті дві довгі гумки для обгортання навколо тулуба і застібаються на один гачок. Труси сліпи, низька посадка. Підходить до розміру: S, M, L. Чашки 13х15х13 см. (тягнеться до ≈ 23х24х23 см.). Довжина гумок під грудьми: гумка 1 - 56 см. (тягнеться до ≈ 93 см.), гумка 2 - 105 см. (тягнеться до ≈ 170 см.) Ширина (напівобхват) гумки трусів 34 см. (Тягнеться до ≈ 52 см.). Висота трусів 24 см.
  Колір Червоний / Фактура Гладка / Візерунок Квітковий / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Эротический комплект (костюм для ролевых игр): пеньюар-корсет с подвязками для чулок (без чулок), трусы: Короткий блестящий пеньюар-корсет на тонких регулирующихся бретельках с чашечками украшеными черным цветочным кружевом, сзади вырез треугольник со шнуровкой, по низу кружевная оборка и четыре вшитые регулирющиеся подвязки для чулок (без чулок). Трусы Т-стринги, спереди прозрачный треугольник, сзади образуют пересечение из трёх тонких резинок. Подходит на размер: S, M, L. Максимальный объем под грудью 90 см. Размер чашечек 14х14х18 см. Ширина корсета (полуобхват) сверху 38 см., внизу 47 см. Длинна корсета без бретелек 57 см. Длинна треугольного выреза сзади 15 см. Ширина (полуобхват) резинки на трусах 39 см. (тянется до ≈ 55 см.). Размер треугольника трусов 11х12х12 см.
  Склад 95% бавовна, 5% еластан / Колір Темно-синій / Фасон Танга
  Труси жіночі танга Donella 2495WD4 Темно-синій 1 шт — це натуральна комфортна спідня білизна на кожен день. Бововна ідеально лягає по тілу та є найбезпечнішим типом білизни. Підкреслює переваги вашої фігури та ховає недоліки. Компанія Donella вже багато років пропонує своїм клієнтам тільки найкращі варіанти якісної спідньої білизни. Динамічне зростання текстильної промисловості на світовому ринку змушує компанію Donella постійно покращувати якість своєї продукції і вдосконалювати всі рівні бізнес-процесів. В підсумку всі вдячні покупці можуть підтвердити, що за найдемократичніших цін спідня білизна Donella — це щоденний комфорт і впевненість у собі.
  -45%
  Колір Білий / Стиль Відвертий
  пеньюар білий
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Стиль Відвертий
  Еротичний комплект (костюм для рольових ігор): пеньюар-корсет з підв'язками для панчох (без панчох), труси: Прозорий короткий пеньюар-корсет через шию, спереду по верху та по нижньому краю квіткове мереживо, облягаючий крій, чотири вшиті підв'язки для панчохи без панчох). Труси Т-стрінги, спереду прозорий трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Підходить на розмір: S, M, L. Ширина (напівобхват) зверху (під пахвами) 33 см.(тягнеться до ≈ 46 см.) Ширина (напівобхват) по тілу 37 см.(тягнеться до ≈ 75 см.) Ширина (напівобхват) ) внизу (мереживо) 38 см.(тягнеться до ≈ 50 см.) Довжина пеньюару спереду без петлі через шию 65 см.(тягнеться до ≈ 90 см.), ззаду 51 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 26 см. ( тягнеться до ≈ 50 см.). Розмір трикутника трусів 12х10х12 см.

  Доступні варіанти доставки

  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 338 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  3% кешбеку з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткові переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди