triangle

Акції

Акція – це пропозиція товару зі знижкою, що діє в середньому 1-2 дні. Розмір і строк дії знижки зазначається в картці товару.

Щоденно на маркетплейсі Kasta для вас виходить понад 50 нових акцій:

  • на сайті kasta.ua нові акції з’являються щодня о 6:00 ранку;
  • в мобільних додатках Kasta ці самі акції доступні вже о 5:45 ранку;

У дні свят від Kasta, як то Травневий BlackFriday, HappyKastaDay (наш день народження), День Клієнта і Black Friday – акцій буває більше 200, і вони виходять щогодини протягом дня. Щоб встигнути на свято, слідкуйте за нашими анонсами на сайті.

Акції, які на наш погляд можуть вас зацікавити в першу чергу, відображаються у Сторіз, одразу під великим банером на головній сторінці. Перелік всіх акцій, що діють в поточний момент, знаходиться на головній сторінці сайту.

Як відстежувати цікаві акції

Про початок нових акцій ви можете дізнаватись, безпосередньо переглядаючи сайт, або  отримуючи повідомлення зручним для себе способом:

  • на e-mail. Налаштування здійснюється через web-версію сайту. Для активації потрібно у своєму Профілі вказати актуальний e-mail, перейти на сторінку «Управління розсилкою» та обрати періодичність повідомлень: щодня або 1 раз на тиждень.
  • push-повідомлення в смартфоніпро акції за категоріями. Для їх отримання необхідно в додатку обрати розділ «Профіль» і далі «Незабаром у продажу». Потім навпроти акції, яка вас цікавить, відзначити «Нагадати».
  • push-повідомлення в смартфоніпро бренд або конкретний товар. Для цього досить підписатися на улюблений бренд (кнопка «Підписатися на бренд» на головній сторінці бренду) або додати товар, що сподобався, до Обраного (кнопка з зображенням сердечка у картці товару);

Увага! Для отримання push-повідомлень у вашому телефоні має бути встановлений мобільний додаток Kasta, а в налаштуваннях телефону дозволено відображення сповіщень з цього додатку.