triangle

Оплата

Оплата при оформленні замовлення

Банківська карта

До сплати приймаються картки Visa і Mastercard.

Введення даних вашої банківської карти на сайті kasta.ua та в мобільних додатках Kasta в полі «Додати картку» або в полі «До оплати» є безпечним.

Отримання, зберігання і обробку даних банківської карти, отриманих таким способом, здійснює виключно Фінансова компанія «Артуа», яка має Ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, видану НБУ 05.12.2016 р. за № 51, та пройшла аудит міжнародного рівня PCI DSS, отримала відповідний сертифікат і гарантує захищеність даних.

Ні адміністратору маркетплейса, ні продавцям, ні іншим покупцям не доступні дані банківських карт, введені через сайт kasta.ua або в мобільних додатках Kasta.

З більш детальними умовами здійснення грошових переказів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті фінансового партнера:

Кешбек, бонуси, промокоди

Якщо у вашому Профілі є кешбек або бонуси, доступні до використання, або ви отримали промокод, ви можете застосувати їх для отримання знижки при оплаті замовлених товарів на сайті.

При застосуванні кешбеку автоматично використовується така його кількість, яка максимально відповідає вартості обраного товару. Решта вартості товару, але у будь-якому випадку не менше 1,00 грн., підлягає оплаті у гривнях.

Докладніше про використання Кешбек.

Докладніше про використання бонусів та промокодів.

Оплата при отриманні

Особливості оплати товарів з позначкою «Пакування: Kasta»

Готівка

Такий спосіб оплати доступний:

  • при отриманні товару у відділеннях служб доставки;
  • при кур’єрській доставці;

Зверніть увагу!  Якщо доставка товару з післяплатою, ви також сплачуєте комісію за переказ коштів згідно тарифів, що діють у відповідній службі доставки для замовлень Kasta:

  • Укрпошта - 10 грн + 2% від суми переказу;
  • Нова Пошта - 20 грн. + 2% від суми переказу;

Комісію за переказ коштів утримує фінансова компанія, що забезпечує грошові перекази у відповідній службі доставки. Kasta та продавець не отримують і не повертають комісію за переказ коштів.

Банківська карта при отриманні

Оплата банківською карткою можлива у відділеннях всіх служб доставки.

Зверніть увагу!  Якщо доставка товару з післяплатою, ви також сплачуєте комісію за переказ коштів згідно тарифів, що діють у відповідній службі доставки (поточні тарифи дивіться вище в розділі «Готівка»).

Особливості оплати товарів з позначкою «Пакування: продавець»

Перелік доступних способів оплати такого товару визначається його продавцем та може включати декілька варіантів оплати на ваш вибір або ж тільки конкретний спосіб. Інформація про це відображається у картці обраного товару в рядку «Повернення», а також на сторінці оформлення замовлення.

Увага! Якщо ви оформили замовлення на умовах оплати товару при отриманні, продавець не має права вимагати у вас часткову передплату.