triangle
Kasta Black за 1 грн до кінця року

Kasta Black — це безлімітний шопінг, можливість замовляти улюблені бренди зі швидкою і безкоштовною доставкою до партнерських відділень KastaPost + Укрпошта та отримувати підвищений кешбек з кожної покупки

1 місяць
Підписка Kasta Black
1 грн
Безкоштовна доставка в KastaPost + Укрпошта при оплаті онлайн
Кешбек 3% при оплаті карткою
Відправка товарів в день замовлення
Безкоштовне повернення товарів
Миттєве повернення коштів на картку
Підписка автоматично продовжується щомісячно за 1 грн до кінця 2022 року. З 2023 року вартість місячної підписки становитиме 59 грн
Безкоштовна доставка в KastaPost + Укрпошта
Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta в одне з 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. Black діє на замовлення від 99 грн. KastaPost + Укрпошта — це:
примірочні в кожному відділенні
безкоштовне повернення товарів, які не підійшли
миттєве повернення коштів на банківську картку
Швидка доставка товарів Black
Black діє лише на товари зі складу Kasta (товари з позначкою Black), тому ми гарантуємо відправку в день замовлення та 100% наявність товару. Для пошуку таких товарів використовуйте фільтр Black на сайті.
Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою на сайті. Кешбек діє на всі товари всіх постачальників. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta.
Безкоштовне повернення товарів з Black та миттєве зарахування коштів
Повертайте речі, які не підійшли у відділеннях KastaPost + Укрпошта безкоштовно без оплати за зворотню доставку. Зарахування коштів на карту за повернення — 6 хвилин.