triangle

Про kasta.ua

Kasta — найбільший модний маркетплейс одягу, взуття та аксесуарів в Україні. З 2010 Kasta відкриває українцям найкращі міжнародні бренди та бренди талановитих українських дизайнерів та доводить власним прикладом, що купувати товари в Інтернеті - це просто, швидко та дешево. Ми постійно працюємо над тим, щоб Kasta стала єдиною точкою входу всіх підприємців, які хочуть продавати в Інтернеті, і була зручною та безпечною для всіх клієнтів, що віддають перевагу онлайн шопінгу. Отже, на сьогодні ми маємо:

  • 2 млн товарів
  • 15 тисяч брендів
  • 8 млн покупців

Платформа Kasta є місцем зустрічі покупців з продавцями. На сьогодні платформа співпрацює з більш ніж 5000 партнерів і планує нарощувати обсяги співробітництва для того, щоб постійно розширяти і покращувати асортимент, пропонувати більше новинок з прийнятною ціновою політикою.

Kasta цінує вашу довіру до нас та час, що ви з нами проводите. Ми постійно працюємо над тим, щоб ваш шопінг з нами був швидким, простим і, найголовніше, дбайливим. Для цього ми створюємо більше відділень KastaPost по всій країні, де ви можете спокійно та не поспішаючи приміряти весь замовлений одяг, отримуючи задоволення від процесу шопінгу не менше, ніж у магазині. Ми постійно покращуємо швидкість доставки, наші оператори готові відповісти на ваші дзвінки та повідомлення, а підписка на Kasta Black надає безкоштовну доставку до відділень KastaPost та кур’єром протягом року.

Справжність товару на Kasta

Kasta працює безпосередньо з імпортерами, дистриб’юторами та виробниками, які гарантують покупцеві справжність товару і відповідність його всім санітарно-гігієнічним нормам.

На всю електроніку та побутову техніку є офіційна гарантія від виробника.

Маркетплейс на Kasta

Ми пишаємось, що наразі з нами співпрацює більш ніж 5000 партнерів, які довіряють і розглядають Kasta, як потужний канал онлайн продажів. Визначально, що наша платформа об’єднує пропозиції багатьох інших інтернет-магазинів, надаючи покупцям можливість обирати товари різних продавців, зібрані разом на одному сайті.