triangle

Про kasta.ua

Kasta — найбільший модний маркетплейс одягу, взуття та аксесуарів в Україні. Вже 10 років Kasta відкриває українцям найкращі міжнародні та локальні бренди та доводить власним прикладом, що модний онлайн-шопінг це простіше, швидше та дешевше. Kasta це не просто відповідь на питання, що вдягнути. Тому що одяг — це не просто речі. Це наш щоденний вибір, який робить нас щасливими, наближає до мети, наповнює надважливим відчуттям особливості, здійснює мрії. А Kasta - це та відправна точка, з якої такий вибір зробити просто, швидко та дешево.

  • 1,5 млн товарів
  • 15 тисяч брендів
  • 8 млн покупців
  • 11 років любові

Kasta вражає ціною

Надважливе завдання Kasta — дати вам найкращу ціну. Ми ретельно слідкуємо за тим, щоб саме у нас вам було найвигідніше. І ви можете приєднатися до нас — біля більшості товарів є кнопка "Знайшли дешевше?". Натискаєте на неї, повідомляєте нам де саме та отримуєте бонус від Kasta на вашу наступну покупку. А ще, окрім постійних знижок на величезну кількість товарів, ми щоденно проводимо близько 25 акцій на найпопулярніші групи товарів.

Kasta піклується

Kasta цінує вашу довіру до нас та час, що ви з нами проводите. Ми постійно працюємо над тим, щоб ваш шопінг з нами був швидким, простим і, найголовніше, дбайливим. Для цього ми створили більше 120 відділень KastaPost по всій країні, де ви можете спокійно та не поспішаючи приміряти весь замовлений одяг, отримуючи задоволення від процесу шопінгу не менше, ніж у магазині. Ми постійно покращуємо швидкість доставки, наші оператори готові відповісти на ваші дзвінки та повідомлення цілодобово, а підписка на Kasta Black надає безкоштовну доставку до відділень KastaPost протягом року.

Kasta розважає

Kasta впевнена, що гарний шопінг та гарний настрій завжди йдуть поруч. Ми зовсім не хочемо, щоб в пошуках тієї самої сукні мрії ви нудьгували та без кінця скролили сайт, тому ми робимо акції, встигнувши на які можна придбати гарну річ за дуже доступну ціну, у нас є чат, в якому можна поспілкуватися з постачальником, задати всі питання та отримати чесну відповідь, і, звичайно, раз на місяць ми даємо промокоди, які ви так любите.