triangle

  Дитячі іграшки

  Вид
  Розмір
  Таблиця розмірів
  Колір
  -43%

  Дерев'яні логічні ігри чудово тренують пам'ять і образне мислення у маленьких деток.Как раз однією з таких іграшок, і є дерев'яна гра «Математика» .Обучающій дерев'яний планшет обов'язково порадує вашого малюка і познайомить його з такими поняттями як рахунок від 1 до 10 і колір. така іграшка допоможе в розвитку координації, логічного мислення і буде тренувати пам'ять.
  -10%
  Приналежність Дітям
  Якщо Ваша маленька модниця любить робити зачіски лялькам або друзям, то такий презент напевно не залишиться без її уваги. Виробник використав у процесі виготовлення абсолютно безпечний, гіпоалергенний пластик, який відрізняється високою міцністю та не викликає у чутливих діток неприємних реакцій. У комплекті Ваша крихітка знайде заколочки, фен, ножиці, гребінець, фартух, а також велика кількість інших речей. Використовуючи іграшки з тематичного набору, дитина буде придумувати сюжетно-рольові ігри, відтворювати діалоги, почуті в улюблених кінофільмах або мультиках, що розвине уяву та пам'ять. Подібні забави рекомендовані для розвитку асоціативного мислення, комунікативних навичок, візуального або естетичного сприйняття, почуття смаку та стилю.
  -81%
  Аудиторія Для дітей
  Дитяча барабанна установка - це захоплююча іграшка для малюка, яка сприятливо вплине на розвиток його музичного слуху і почуття ритму. Музика є величезною складовою у розвитку дитини. За допомогою барабанної установки батьки зможуть прищепити малюкові любов до музики і розкрити його творчий потенціал. У комплект входить: 1 великий барабан (діаметр - 14,5 см), 2 маленьких барабана (діаметр - 11 см), 1 тарілка, дві барабанної палички, стійка для установки. Розмір: 34 х 12 х 20 см
  -83%
  Вік Від 3 років
  Дерев'яна логічна пірамідка Kimi є оригінальною пірамідку, яка складається з ряду кілочок, на яких необхідно нанизувати геометричні фігурки. З такою іграшкою дитина буде розвивати багато корисних навичок, познайомиться з геометричними фігурами і з азами рахунку, потренується дрібну моторику рук, сприйняття кольору і форми.
  На товар діє Black
  -18%

  Пазли на 100 елементів із зображенням відомих супергероїв Месників з однойменного американського пригодницького фільму, знятого за мотивами коміксів. У зібраному вигляді розмір картинки складає 41 * 28 см. Висока якість, насиченість кольорів і безпеку при збиранні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відображає світло і покритий екологічними фарбами.
  На товар діє Black
  -60%

  Інерційна машинка - це прекрасна іграшка для юних автолюбителів. Неймовірно реалістична і прекрасно деталізована ігрова модель представлена в масштабі 1:32, не залишить байдужим жодного хлопчика. Іграшка має функціональні елементами: у неї відкриваються двері і багажник. Салон автомобіля детально опрацьований, в цьому легко вийде переконатися, якщо уважно його розглянути. Іграшка оснащена інерційним механізмом: досить відтягнути її трохи назад, а потім відпустити, щоб вона поїхала. Завдяки металічного корпусу іграшка прослужить довгий час і буде стійкою до ударів. Іграшка підійде для різних захоплюючих сюжетів, за допомогою неї дитина зможе розвинути дрібну моторику рук, пофантазувати і весело провести час. Крім ігрової, іграшка має колекційну цінність .Рекомендовано для дітей старше 3-х років.
  На товар діє Black
  -18%

  Яскравий ксилофон обов'язково сподобається вашому малюку. На дерев'яній основі розташовані різнокольорові металеві пластини, за якими дитина зможе стукати спеціальними паличками, витягуючи дзвінкі звуки і створюючи свою унікальну мелодію. Такий музичний інструмент сприяє розвитку зорового, колірного і слухового сприйняття.
  На товар діє Black
  -18%

  Лабіринти відносяться до тих видів іграшок, які здатні утримувати увагу дітей різного віку максимально довго, необхідно тільки підібрати лабіринт, який відповідає рівню розвитку дитини. Такий непідробний інтерес дітей до ігор-лабіринтів обумовлений, в першу чергу, тим, що всім їм подобається шукати вихід з «незвичайних ситуацій», а також змінювати хід подій на свій розсуд. . Навіщо дітям гри-лабіринти? * Позитивний вплив на розвиток дрібної моторики дитини. Стимулювання у дитини бажання до пошуку виходів з «складних ситуацій». Розвиток у малюка посидючості та уваги. Формування у дитини логічного мислення, адже в процесі гри він вчиться розуміти зв'язок між досконалою дією і отриманим результатом.
  -75%
  Вік Від 4 років / Приналежність Хлопчикам
  Набір спецтехніки "Космічна команда" Kimi виконані в максимально реалістичному дізайне.Яркій дизайн і металопластиковий корпус робить іграшку неймовірно захоплюючою і функціональної в процесі гри. У наборі ви знайдете супутник, машинки, дорожні знаки і різні інші ігрові аксесуари. Розмір упаковки: 25 х 4 х 32 см.
  На товар діє Black
  -29%

  Інерційна машинка - це прекрасна іграшка для юних автолюбителів. Неймовірно реалістична і прекрасно деталізована ігрова модель представлена в масштабі 1:32, не залишить байдужим жодного хлопчика. Іграшка має функціональні елементами: у неї відкриваються двері і багажник. Салон автомобіля детально опрацьований, в цьому легко вийде переконатися, якщо уважно його розглянути. Іграшка оснащена інерційним механізмом: досить відтягнути її трохи назад, а потім відпустити, щоб вона поїхала. Завдяки металічного корпусу іграшка прослужить довгий час і буде стійкою до ударів. Іграшка підійде для різних захоплюючих сюжетів, за допомогою неї дитина зможе розвинути дрібну моторику рук, пофантазувати і весело провести час. Крім ігрової, іграшка має колекційну цінність. Рекомендовано для дітей старше 3-х років.
  -10%
  Вік Від 2 років / Аудиторія Для дітей
  Які різні овочі! Бебі-пазли - це перші пазли для самих маленьких. У наборі - чотири картинки з різною кількістю деталей (три, чотири і п'ять). Малюк може почати з простого завдання, а потім перейти до пазлу з великою кількістю деталей. Таким чином, він легко навчиться з'єднувати частини в ціле по логічному принципом. Деталі зроблені з м'якого об'ємного матеріалу, завдяки чому їх приємно тримати в ручках. В процесі буде розвиватися дрібна моторика, логіка, уважність, посидючість.
  На товар діє Black
  -60%

  Інерційна машинка це прекрасна іграшка для юних автолюбителів. Неймовірно реалістична і прекрасно деталізована ігрова модель представлена в масштабі 1:32, не залишить байдужим жодного хлопчика. Іграшка має функціональні елементами: у неї відкриваються двері і багажник. Салон автомобіля детально опрацьований, в цьому легко вийде переконатися, якщо уважно його розглянути. Іграшка оснащена інерційним механізмом: досить відтягнути її трохи назад, а потім відпустити, щоб вона поїхала. Завдяки металічного корпусу іграшка прослужить довгий час і буде стійкою до ударів. Іграшка підійде для різних захоплюючих сюжетів, за допомогою неї дитина зможе розвинути дрібну моторику рук, пофантазувати і весело провести час. Крім ігрової, іграшка має колекційну цінність. Рекомендовано для дітей старше 3-х років.
  На товар діє Black
  -60%

  Інерційна машинка - це прекрасна іграшка для юних автолюбителів. Неймовірно реалістична і прекрасно деталізована ігрова модель представлена в масштабі 1:32, не залишить байдужим жодного хлопчика. Іграшка має функціональні елементами: у неї відкриваються двері і багажник. Салон автомобіля детально опрацьований, в цьому легко вийде переконатися, якщо уважно його розглянути. Іграшка оснащена інерційним механізмом: досить відтягнути її трохи назад, а потім відпустити, щоб вона поїхала. Завдяки металічного корпусу іграшка прослужить довгий час і буде стійкою до ударів. Іграшка підійде для різних захоплюючих сюжетів, за допомогою неї дитина зможе розвинути дрібну моторику рук, пофантазувати і весело провести час. Крім ігрової, іграшка має колекційну цінність. Рекомендовано для дітей старше 3-х років.
  -72%

  Ігровий дитячий пістолет Kimi перенесе дитини в світ активної і рухомий гри, де немає місця комп'ютера і новомодним гаджетам. Пістолет виконаний в реалістичному дизайні: з прицілом, глушником та знімним ліхтариком. При натисканні на курок, запускається механізм тріскачки, відтворюється звук пострілу. Коли стріляєш, ствол пістолета переливається кольоровими вогниками. Дозвольте малюкові відчути себе справжнім героєм, який захистить світ від злочинності разом з пістолетом 34590. У наборі: - пістолет; - ліхтарик; - глушник. Пістолет працює від 3-х батарейок типу АА 1,5V (входять в комплект). Ліхтарик працює від 3-х батарейок типу AG 13 (входять в комплект). Розмір: 25 х 5 х 23 см.
  -69%

  Ігровий бластер з Kimi підійде для активних ігор хлопчиків від 6-ти років. Бластер виконаний в оригінальному дизайні. Дана модель комплектується і вміє стріляти водними кулями з орбіз, які необхідно замочити приблизно на 3 години в воді перед використанням, а також м'якими патронами на присосках з матеріалу EVA. У комплект входить: - бластер; - 2 пакетика з орбізамі; - 3 м'яких патрона. Розмір: 20 х 3 х 14 см.
  -10%
  Вік Від 3 років / Аудиторія Для дітей
  Вітаємо на фермі! Добрі звірята запрошують до гри. Бебі-пазли – це перші пазли для наймолодших. У наборі – чотири картинки з різною кількістю деталей (три, чотири та п’ять). Малюк може почати з простого завдання, а потім переходити до пазла з більшою кількістю деталей. Таким чином, він легко навчиться поєднувати частинки в ціле за логічним принципом. Деталі пазлів виготовлені з м’якого об’ємного матеріалу, завдяки чому їх приємно тримати у долоньці. У процесі розвиватиметься дрібна моторика, логіка, уважність, посидючість.
  На товар діє BlackОплата частинами від ПриватБанк
  -37%
  Вік Від 3 років / Приналежність Хлопчикам
  Ігровий набір - АВТОТРАНСПОРТЕР MERCEDES-BENZ ACTROS c автомоделей VW POLO GTI MARK 5 стане прекрасним подарунком не тільки для маленьких автолюбителів, а й для дорослих колекціонерів. Тепер можна запросто перевозити кілька легкових автомобілів. Автотранспортер представлений в масштабі 1: 43.Ігровой набір Bburago допоможе розвинути у дитини: сприйняття простору кругозір вміння грати і колекціонувати. У наборі: Автотранспортер Mercedes-Benz Actros Машинка VW Polo GTI Mark 5 Рекомендовано для дітей віком від 3 років.   Розмір (ДхШхВ) - 52х11х15,5 см   Можливо пошкоджена упаковка.
  -75%

  Стильна модель поліцейського автомобіля Kimi виконана в незвичайному дизайні, який поєднує в собі чудову, обтічну конструкцію з яскравими світловими еффектамі.Модель оснащена механізмом мимовільного руху, як тільки Ви активуєте іграшку вона, самостійно поїде в будь-якому направленіі.Еффекти моделі: - двері, багажник і бампер світяться: жовтим, червоним, бірюзовим, рожевим, блакитним, зеленим; - видає звуки сигнальної сірени.Работает від 3х батарейок типу «АА» - не входять в комплект.
  На товар діє Black
  -18%

  Машинка KINSMART "" Volkswagen Beetle "". Металева, інерційна, відкриваються двері, гумові колеса. Висока деталізація.
  -67%
  Аудиторія Для дітей
  Дерев'яний конструктор Kimi з різнокольорових об'ємних геометричних фігур стане ковтком свіжого повітря серед світу пластмаси та металу. Виготовлений з екологічно чистих матеріалів, ігровий набір абсолютно безпечний для ваших малюків. У комплекті: • мішечок для зберігання конструктора; • різнокольорові фігури різної форми і розміру; • блоки з різними изображнием. Всього 52 елемента. З дерев'яним конструктором можуть грати дітки будь-якого віку. Чим старше буде ставати малюк - тим складніше і фундаментальні будуть споруди з конструктора. Розмір: 35 x 6 x 30 см.
  -67%
  Аудиторія Для дітей
  Тарантул на радіокеруванні виглядає зовсім як справжній, що неодмінно потішить дитину і точно налякає оточуючих. Іграшка являє собою чорного павука 23 см в довжину, з світяться синіми очима. Крім цього, він оснащений різними функціями, що надає йому максимальної реалістичності: - Повне управління (вперед, назад, вправо, вліво); - Демонстраційний режим (хаотичний рух). Під час функціонування іграшки, лапки павука імітують ходьбу. Максимально відстань управління іграшкою - 10 м. Павук працює від 4-х батарейок типу АА 1.5V (не входять в комплект). Пульт працює від батареї 9V (не входить в комплект). У комплекті: - Павук; - Пульт р / у; - Інструкція. Розмір: 23 х 7 х 23 см

  Push up bubble- це унікальна іграшка Антистрес, яка стала найпопулярнішою іграшкою 2021 года.Ігрушка допомагає позбавиться від стресу, депресії, а також добре розвиває моторику у дітей. Наші іграшки виготовлені з якісного харчового силікону, не містить бісфенол А.Прімененіе: 1) Іграшка добре розвиває моторику у дітей у віці від 5 месяцев2) Іграшка відмінно заспокоює дітей і взрослих3) Можна брати з собою на прогулянку або в путешествіе4) Використовується, як підставка під горячее5) Легкий догляд (іграшку можна мити в посудомойке) 6) Іграшка приємна на ощупь7) Повністю безпечна для детейІгрушка знайшла свою популярність серед користувачів Tik Tok, а також InstagramСегодня дуже багато магазинів почали продавати підробки з більш дешевих матеріалів за таку ж вартість. Хочемо звернути увагу своїх клієнтів на те, як же відрізнити підробку від орігінала.1) Оригінальна Іграшка приємна на дотик, її можна без Зусиль стиснути рукамі2) Оригінал не має запаху резіни3) Оригінал видає ляскаючі звуки з одного боку (при натисканні на пупиркі видається звук бавовни) Діаметр: 20 см
  На товар діє Black
  -61%

  Інерційна машинка - це прекрасна іграшка для юних автолюбителів. Неймовірно реалістична і прекрасно деталізована ігрова модель представлена в масштабі 1:32, не залишить байдужим жодного хлопчика. Іграшка має функціональні елементами: у неї відкриваються двері і багажник. Салон автомобіля детально опрацьований, в цьому легко вийде переконатися, якщо уважно його розглянути. Іграшка оснащена інерційним механізмом: досить відтягнути її трохи назад, а потім відпустити, щоб вона поїхала. Завдяки металічного корпусу іграшка прослужить довгий час і буде стійкою до ударів. Іграшка підійде для різних захоплюючих сюжетів, за допомогою неї дитина зможе розвинути дрібну моторику рук, пофантазувати і весело провести час. Крім ігрової, іграшка має колекційну цінність. Рекомендовано для дітей старше 3-х років.
  На товар діє Black
  -21%

  Пазл "Підводний патруль". Користь пазлів незаперечна, адже вони чудово розвивають дрібну моторику і вчать координувати рухи рук. До того ж треба бути досить акуратним і терплячим, щоб з'єднати всі частини картинки, що в майбутньому полегшить дитині освоєння багатьох навичок. Крім цього пазли розвивають логічне та образне мислення, адже потрібно пам'ятати картинку, яка повинна вийти, щоб правильно підбирати колір і форму.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 278 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди