triangle
  Приналежність
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Вік
  Аудиторія
  Країна бренду
  Країна виробництва
  Акція
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів

  Дитячі та дорослі пазли

  -28%
  Вік Від 3 років / Аудиторія Для дітей
  Сім'я ведмежат просто любить проводити час разом на сонячній галявині! Сьорікні вони запрошують малюка приєднатися до них! Складаючи пазл, дитина навчиться концентрувати увагу та потренує дрібну моторику пальчиків. Всі деталі об'ємні пазла, тому їх легко і приємно тримати дитячою ручкою. Вони надійно скріплюються між собою, тому зображення не розпадається. Гра тренує уяву, пам'ять та дрібну моторику.
  кешбек 2 ₴
  -28%
  Вік Від 3 років / Аудиторія Для дітей
  Такі пазли розвивають величезну кількість навичок, необхідних малюкам для повноцінного і щасливого дорослого життя. Особливості: 2 у 1. Кількість деталей: 16 елементів.
  кешбек 2 ₴
  -28%
  Вік Від 3 років / Аудиторія Для дітей
  Вивчаємо математику за допомогою м'яких фігурних магнітів! Що робити? Розгляньте разом із малюком фігурні магнітики з цифрами. Коли дитина запам'ятає цифри, почніть складати разом і вирішувати прості приклади. Грати та навчатися можна як на холодильнику, так і на будь-якій іншій магнітній поверхні. Особливості: всі магнітики м'які та об'ємні. Їх зручно тримати дитячою ручкою. Граємо та тренуємо: логічне мислення, інтелект, пам'ять та дрібну моторику. Набір містить: 32 магніти. Вік: 3-6 років.
  кешбек 1 ₴
  Вік Від 3 років / Аудиторія Для дітей
  Чудова магнітна картинка із зображенням сім’ї бегемотиків допоможе малюкові навчитися концентрувати увагу. Саме пазли є першою грою малят, тому вони повинні бути зручними при складанні та приємними на дотик. Магнітні деталі виготовлені зі вспіненого матеріалу, що робить їх об’ємними, легкими та м’якими. Гра з пазлами спрямована на розвиток дрібної моторики, формує у дитини поняття «частина» та «ціле». Комплектація: 12 деталей.
  кешбек 2 ₴
  -28%
  Вік Від 3 років / Аудиторія Для дітей
  Такі пазли розвивають величезну кількість навичок, необхідних малюкам для повноцінного і щасливого дорослого життя. Особливості: 2 у 1. Кількість деталей: 16 елементів.
  кешбек 1 ₴
  -4%

  Милі персонажі Fisher Price запрошують малюка до гри! Складаючи пазли із зображеннями тваринок, дитина навчиться концентрувати увагу та потренує дрібну моторику пальчиків. Усі деталі об’ємні, тож їх легко та приємно тримати дитячою ручкою. Вони надійно скріплюються між собою, тож зображення не розпадається. Завдяки основі-магніту, пазлами можна грати на холодильнику або на будь-якій іншій магнітній поверхні. Гра тренує уяву, пам’ять та дрібну моторику. Комплектація: 2 пазлові картинки. Вік: 2+
  Вік Від 3 років / Аудиторія Для дітей
  Пориньте у казковий світ збираючи м'який пазл. Познайомте малюка з відомими героями казки та розкажіть її сюжет, зібравши зображення докупи. Розмір: 280 x 180 x 5 мм. Комплектація: 12 деталей пазла. Кількість деталей:12.
  кешбек 2 ₴
  -29%
  Вік Від 3 років / Аудиторія Для дітей
  Пазл - найкращий презент для дитини. Така гра допоможе на довгі години захопити маленького непосидю. Пазли дуже корисні для різнобічного розвитку дітей. Складаючи пазл, дитина стає більш зібраною та уважною. Цей різновид головоломки стимулює дрібну моторику і вчить дитину мислити логічно. Кількість деталей: 30 елементів.
  кешбек 3 ₴
  -20%
  Вік Від 8 років / Аудиторія Для дітей
  Зображення лялечки в місячному сяйві сподобається усім поціновувачам пазлів! Пориньте у творчий та медитативний процес. Збирання пазлів гарантовано відволіче вас від рутини та подарує гарні емоції. Ви можете робити це самостійно, або в компанії рідних та друзів. Готове зображення доповнить будь-який інтер’єр. Набір містить постер із зображенням готового пазла. Пазл підходить як для дорослих, так і для дітей від 8 років. Деталі виготовлено з міцного картону, а пазлові замки надійно тримаються. Розмір пазла: 23 х 30 см. Комплектація: 120 деталей пазла, постер.
  кешбек 20 ₴
  -10%
  Аудиторія Для дітей
  Товщина елементів пазла «Карта світу» більша на 20% у порівнянні з аналогічними пазлами інших виробників, завдяки цьому елементи пазла краще триматися у зібраному вигляді, а зібраний пазл не втрачає форми і довше залишається рівним. Лицьова сторона захищена шаром спеціального екологічно чистого покриття, що перешкоджає швидкому стирання та вицвітання картинки. Пазл складається із 33 елементів.
  кешбек 2 ₴
  -29%
  Вік Від 2 років / Аудиторія Для дітей
  12 елементів з картону завтовшки 2 мм. Кожен елемент приблизно 100х120 мм 30х42 см.
  кешбек 20 ₴
  -10%
  Аудиторія Для дітей
  Для такої «сонячної системи» Вам знадобиться багато місця (0,6 x 0,9 м)! У цьому пазлі 48 елементів, зроблених з екстраміцного картону з покриттям, що легко чиститься, щоб прослужити Вам, як можна довше!
  кешбек 3 ₴
  -28%
  Вік Від 4 років / Аудиторія Для дітей
  Пазл - найкращий презент для дитини. Така гра допоможе на довгі години захопити маленького непосидю. Пазли дуже корисні для різнобічного розвитку дітей. Складаючи пазл, дитина стає більш зібраною та уважною. Цей різновид головоломки стимулює дрібну моторику і вчить дитину мислити логічно. Кількість деталей: 60 елементів.
  кешбек 4 ₴
  -20%
  Вік Від 8 років / Аудиторія Для дітей
  Патріотична картинка із зображенням образу міста-героя Маріуполя зачаровує своєю красою. Пориньте в цю історію самі, або ж розділіть час разом з рідними чи друзями. Така головоломка сподобається кожному! В наборі є постер, який демонструє, як має виглядати готовий пазл. Готова картина гармонійно доповнить будь-який інтер'єр. Пазл підходить як для дорослих, так і для дітей від 8 років. Розмір пазла: 23 х 30 см. Комплектація: 120 деталей пазла, постер.
  кешбек 1 ₴
  -20%
  Вік Від 3 років
  Складай яскраву пазлову картинку та знайомся з милими героями Fisher Price!Спеціально для маленьких ручок ми створили м’які та об’ємні деталі. Їх дуже зручно тримати та об’єднувати між собою.Складай пазл, а разом із цим тренуй дрібну моторику пальчиків, уважність та логічне мислення.Комплектація: 25 пазлових деталей. Мова: англійська
  кешбек 5 ₴
  -24%
  Вік Від 5 років / Аудиторія Для дітей
  Пазл Trefl Цуценята 100 елементів – чудова головоломка для дітей, яка допоможе з користю провести час. Пазл збирається зі 100 елементів картини для маленьких любителів собачок. Висока якість досягається завдяки використанню щільного картону та спеціального шару, що не відбиває світло. Складання пазлів розвиває дрібну моторику, мислення, увагу. Розмір пазла: 41 x 28 см. Розмір упаковки: 29х19х4 см. Кількість деталей – 100.
  кешбек 1 ₴
  Аудиторія Для дітей
  Пазли MAXI на 30 елементів з яскравою та насиченою картинкою, висока якість матеріалу та деталей. Розвивають логічне мислення, дрібну моторику рук, посидючість. Розмір готової картини 33*23 см.
  кешбек 11 ₴
  -20%
  Вік Від 3 років / Аудиторія Для дітей
  Збирайте відразу дві пазлові картинки та знайомтеся з тваринами зоопарку! Пазли в тубусі для малюків. Особливості. Спеціально для маленьких ручок ми створили великі деталі з міцного картону. Їх зручно тримати і об’єднувати між собою. Пазлові замочки надійно з’єднуються і картинка не розпадається. Граємо та тренуємо: дрібну моторику, уважність і логічне мислення. Комплектація: прямокутний пазл (48 деталей), фігурний пазл (11 деталей). Вік: 3-5 років.
  кешбек 1 ₴
  -28%
  Вік Від 3 років / Аудиторія Для дітей
  Милий котик дивиться добрими оченятами з яскравого малюнка на вашого малюка. Зберіть пазл і дайте їм потоваришувати. Розмір: 280 x 180 x 5 мм. Комплектація: 12 деталей пазла. Кількість деталей:12.
  кешбек 17 ₴
  -17%
  Вік Від 6 років / Аудиторія Для дітей
  Збирати 3D пазл самостійно - легко і приємно. Це не вимагає спеціальних навичок та інструментів: в кожному наборі ви знайдете все необхідне для збірки. 3D пазл повторює принцип сучасної технології 3D друку. Всі фігури складаються з шарів високоякісного картону. Шари називаються слайсами. Як збирати: розкладіть слайси по десяткам; склеюють шари між собою в порядку зростання. Для запобігання зсуву слайсів використовуйте напрямні. Складений пазл можна розфарбувати, і використовувати як оригінальний декор. Для дітей від 6 років. Фарби в набір не входять.
  кешбек 6 ₴
  -75%

  "3D пазл Ейфелева вежа Playtive 31 предмет Дитячий 3D пазл "Ейфелева вежа" розвиває дрібну моторику та логічне мислення Легке з'єднання пазлів без ножиць та клею Висота у складеному стані 42,5 см Матеріал: папір Розмір упаковки: 30 х 22 х 2 см Країна виробник: Німеччина"
  кешбек 16 ₴
  -10%
  Вік Від 2 років / Аудиторія Для дітей
  Звуковий дерев'яний пазл-загадка «Навколо будинку» сам допоможе зібрати його правильно. Достатньо правильно розмістити елемент на своє місце і прослухати звук: будильник, двигун автомобіля, шипіння плити, робота пилососа та інше. Зручні ручки елементів не тільки полегшать встановлення та зняття елементів з осередків, але й сприяють розвитку моторики ручок дитини. Розмір пазла 22х30 см. Пазл складається з ігрового поля та 7 елементів.
  кешбек 8 ₴
  -20%
  Вік Від 10 років / Аудиторія Для дітей
  Яскраві і барвисті головоломки Лондон на сході сонця на 1000 елементів. Виготовлені з високоякісного, щільного картону. Розвивають логічне мислення, дрібну моторику рук, посидючість. Хороше заняття для цікавого та захоплюючого проведення часу одному або в колі друзів. Розмір готового зображення: 48х68 см. Кількість деталей – 1000.
  кешбек 1 ₴
  -8%
  Вік Від 14 років / Аудиторія Для дітей
  Колобок такий позитивний і завжди посміхається вам, навіть знаючи, що скоро його з'їдять, незважаючи на його красу. Але ви точно не поїсте цей милий вудик, адже він з дерева і напевно залишиться з вами надовго. Конструктор не тільки стане приємним сувеніром, брелоком, іграшкою на ялинку, а й приємним спогадом про людину, подарувала її. Зібрати пряничного чоловічка не важко навіть для дітей, адже вони так люблять майструвати щось своїми руками. І як вони пишатимуться такою іграшкою, яку вони зробили своїми руками. А за допомогою інструкції це так легко та цікаво. Проводьте дозвілля зі своїми дітьми, даруйте подарунки своїм близьким та радійте, що наближається свят разом з нами. Wood Trick знає, що вам подарувати!.

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди