triangle
  Тип установки Під час поїздки
  Автомобільний бустер JOY дозволяє використовувати для захисту дитини під час поїздки автомобільний ремінь, який розрахований на дорослого человека.Сіденіе-бустер забезпечує правильне проходження штатної системи захисту - через плече і грудь.Модель легка і компактная.Рассчітана на дві вагові групи дітей: • II група : 15-22 кг; • III група: 22-36 кг.Бустер встановлюється на задньому сидінні автомобіля по напрямку руху, при наявності 3-х точкового ременя безпеки з діагональним ремнем.Чехол бустера схемний.Крепленіе бустера в автомобілі: Штатним ременем автомобіля. напрямок установки бустера: По ходу руху.

  Lionelo Levi Simple - безпечне і просте в установці автокрісло, призначене для дітей вагою від 9 до 36 кг. Завдяки якісним матеріалам, додаткової безпеки та можливості регулювання дитячого крісла Levi Simple є синонімом захисту і комфорта.Сіденье кріпиться ременями безпеки автомобіля у напрямку руху, яке підтримується спеціальними напрямними. Широкі бічні панелі і поглиблений підголівник розподіляють силу удару, поглинаючи енергію удару, захищаючи ребенка.Чтоби забезпечити дітям не тільки повну безпеку, але і високий комфорт при водінні, автокрісло Levi Simple оснащений рядом зручностей, завдяки яким навіть в маленькому міцному будинку сподобається подорожувати. Дві зменшені вставки також дозволяють маленьким дітям комфортно кататися - коли дитина виросте, вставки можна буде зняти. Підлокітники запобігають оніміння рук при тривалих поїздках, а регульований підголівник дозволяє регулювати висоту сидіння під дитину.
  2 330 грн
  3 585 грн
  Автокрісло (0-13 кг) Lorelli чорне

  Автокрісло - легке, комфортне і безпечне автокрісло для автомобілів. Зручне дитяче автокрісло
  1 716 грн
  2 916 грн
  Автокрісло 9-36 кг Joy темно-рожеве
  Тип установки Під час поїздки
  Універсальне автокрісло JOY розраховане на три вікові категорії: • 9-18кг, • 15-25кг, • 22-36кг.Основние характеристики: • Спинка регулюється відповідно до спинкою автомобільного сидіння і має можливість відкидатися на 180 °; • Підголовник автокрісла регулюється по висоті і має 8-м положень; • вкладиш-підголовник в цій моделі кріпиться за допомогою стрічки-зав'язки і при необхідності може легко зніматися; • М'який вкладиш знімний; • На ременях безпеки розташовуються м'які плечові накладки. Накладки регулюються по висоті; • Чохол автокрісла с'емний.Крепленіе дитини в автокріслі: 5-ти точковим ременем автокрісла / Штатним ременем автомобіля.Крепленіе автокрісла в автомобілі: Штатним ременем автомобіля.Направленіе установки автокрісла: По ходу двіженія.Руководство по експлуатації в комплекті (на російською мовою).

  Lars - це безпечне і просте в установці дитяче автокрісло. Широкий, поглиблений підголівник значно підвищує безпеку маленького пасажира. Спеціальні панелі поглинають силу удару при бічному або задньому ударі, забезпечуючи високий рівень безпеки з усіх сторон.Елегантний, зручний і приємний для шкіри матеріал ідеально підходить для дальніх поїздок. Оббивка легко знімається і переться в пральній машині. Один тільки пилосос видаляє більшу частину грязі.Подлокотнікі значно підвищують комфорт водіння в далеких поїздках. Вони уникають оніміння і постійної напруги м'язів обох рук, завдяки чому подорож не є важким для ребенка.Благодаря напрямних ременя не заплутуються і утримуються в правильному положенні. Їх розташування було розроблено таким чином, щоб у разі аварії ремінь зупинявся на напрямних, які не стискаючи таз ребенка.Ларс був протестований відомої незалежною лабораторією Tass International.
  Тип установки Під час поїздки
  Автомобільний бустер JOY дозволяє використовувати для захисту дитини під час поїздки автомобільний ремінь, який розрахований на дорослого человека.Сіденіе-бустер забезпечує правильне проходження штатної системи захисту - через плече і грудь.Модель легка і компактная.Рассчітана на дві вагові групи дітей: • II група : 15-22 кг; • III група: 22-36 кг.Бустер встановлюється на задньому сидінні автомобіля по напрямку руху, при наявності 3-х точкового ременя безпеки з діагональним ремнем.Чехол бустера схемний.Крепленіе бустера в автомобілі: Штатним ременем автомобіля. напрямок установки бустера: По ходу руху.

  Автокрісло Lionelo Bastiaan One - дуже вдале поєднання високого рівня безпеки, функціональності і зручного для очей дизайну. Завдяки поворотній основі на 360 °, вона пропонує можливість виносити дитину вперед і назад, не отсоединяя виріб від напрямних. Система ISOFIX і ремінь Top Tether роблять Bastiaan One простим і приємним у встановленні, а 5-ступінчаста регульована спинка забезпечує дитині чудові умови путешествія.Автокресло Lionelo Bastiaan One є втіленням високого рівня безпеки і функціональності. На додаток до можливості рухатися вперед і назад у напрямку руху і численних зручностей, що підвищують комфорт подорожі, ми також подбали про міцної структурі ізделія.Массівние борту сидіння укріплені шаром EPS, який ефективно поглинає силу удару в разі зіткнення на дорозі. 5-точкові міцні ремені також забезпечують безпеку дитини.

  Lionelo Hugo - автокрісло для дітей вагою від 15 до 36 кг. Сидіння забезпечує максимальну безпеку завдяки системі ISOFIX і відповідного дизайну. Будь-яка регулювання і можливість використовувати підставку змушують сидіння рости разом з ребенком.Hugo був протестований відомої незалежною лабораторією Tass International. Краш-тести включали установку автомобіля обличчям вперед з ременями безпеки ISOFIX +.

  Функціональність - це ключ! Noa Plus - це зручна переноска для дитини і автокрісло в одному - в ньому дитина може подорожувати з перших місяців життя. Якість сидіння підтверджено сертифікатом TUV.
  2 077 грн
  3 531 грн
  Автокрісло 9-36 кг Joy комбіноване
  Тип установки Під час поїздки
  Універсальне автокрісло Joy ISOFIX група I / II / III для дітей вагою від 9 до 36 кг: • I група: 9-18 кг • II група: 15-25 кг • III група: 22-36 кгОсновние характеристики: • Автокрісло обладнано п'ятиточковим ременем безопасності.На ременях безпеки розташовуються м'які плечові накладкі.Накладкі регулюються по висоті. • Підголовник крісла регулюється по висоті, має 3 положення по висоті, і забезпечує бічний захист для голови. • чохол автокрісла і чохол підголівника знімні. • М'який вкладиш знімний. • Підставка під (знімний) .Крепленіе дитини в автокріслі: 5-ти точковим ременем автокрісла / Штатним ременем автомобіля (в залежності від вагової групи дитини) .Крепленіе автокрісла в автомобілі: Системою кріплення Isofix / Штатним ременем автомобіля (в залежності від вагової групи дитини). Як основний спосіб кріплення, система Isofix використовується для перевезення дітей вагою до 18 кг.Направленіе установки автокрісла: По ходу двіженія.Сістема кріплення Isofix: прісутствует.Автокресло можна використовувати у всіх автомобілях, оснащених системами анкерного кріплення ISOFIX і TopTether.Стандарт ECER44 / 04 схвалений .У комплекті інструкція з експлуатації українською мовою.

  Автокрісло Oliver поєднує в собі високий рівень безпеки і комфорт дитини. Завдяки широкому діапазону ваги (9-36 кг), редукційним вкладишів і можливості установки за допомогою системи ISOFIX + Top Tether або автомобільних ременів, це дійсно універсальне сидіння, яке буде довгий час супроводжувати вашу дитину, коли ви будете пізнавати світ під час автомобільних поїздок. широкі можливості регулювання спинки і підголівника дозволяють адаптувати сидіння до будь-якому маленькому мандрівникові. Щоб забезпечити ще кращу посадку, Oliver був оснащений перехідною вставкою і подушкою для маленьких детей.На 5-точкових ременях безпеки є протиковзкі накладки для утримання ременів в правильному положенні. Бічні панелі забезпечують всебічний захист з особливим акцентом на шию і голову ребенка.Автокресло Oliver було протестовано відомої незалежною лабораторією Tass International. Краш-тести включали установку вперед, обличчям до установки з системою ISOFIX +

  Автокрісло - легке, комфортне і безпечне автокрісло для автомобілів. Зручне дитяче автокрісло

  Чохол-органайзер на автомобільне крісло для дітей Ultimate Speed. Захищає оббивку і забезпечує краще захоплення автомобільних сидінь 3 сітчастих кишені для зберігання речей. Вкладка для легкого кріплення до автокрісла. Підходить для всіх стандартних дитячих автокрісел. Розмір 84х48 см.
  1 470 грн
  2 070 грн
  Автокрісло Welldon Penguin Growth 4M чорне
  Вік, років 12 / Тип установки Під час поїздки
  Автокрісло Welldon (Веллдон) Penguin Growth призначене для дітей від 4 до 12 років, встановлюється по ходу руху автомобіля. Регульований по висоті підголівник (3 положення) забезпечує комфорт і додатковий захист голови від бічних ударів. Знімна спинка дозволяє використовувати крісло як бустер. Основні переваги: регульований підголівник і бічна підтримка забезпечать комфорт дитини як при поїздках по місту, так і під час тривалої подорожі є зручні підлокітники для дітей старшого віку крісло може використовуватися як бустер, для цього треба просто відстебнути спинку (при цьому не забудьте переконатися в правильності фіксування дитини ременями безпеки) знімний чохол можна прати в делікатному режимі автокрісло виготовлено з високоякісних матеріалів і відповідає Європейському стандарту безпеки ЕСЕ R44 / 04 Характеристики Група: II-III (15-36 кг) матеріали: основа - пластик чохол - тканина Розміри (ШхГхВ): 64,5х44,5х40,5 см Внутрішня ширина сидіння: 30 см Внутрішня ширина спинки: 35 см Вага: 3,4 кг Колір: чорний з сірим Гарантія: 24 місяці Виробник: Welldon, Китай. Рекомендовано для дітей від 4 до 12 років.

  Автокрісло Lionelo Bastiaan One - дуже вдале поєднання високого рівня безпеки, функціональності і зручного для очей дизайну. Завдяки поворотній основі на 360 °, вона пропонує можливість виносити дитину вперед і назад, не отсоединяя виріб від напрямних. Система ISOFIX і ремінь Top Tether роблять Bastiaan One простим і приємним у встановленні, а 5-ступінчаста регульована спинка забезпечує дитині чудові умови путешествія.Автокресло Lionelo Bastiaan One є втіленням високого рівня безпеки і функціональності. На додаток до можливості рухатися вперед і назад у напрямку руху і численних зручностей, що підвищують комфорт подорожі, ми також подбали про міцної структурі ізделія.Массівние борту сидіння укріплені шаром EPS, який ефективно поглинає силу удару в разі зіткнення на дорозі. 5-точкові міцні ремені також забезпечують безпеку дитини.

  Levi One - це нове видання популярного автокрісла Levi! Покращена версія оснащена ще більшою кількістю рішень, що поєднують безпеку і комфорт дитини під час водіння. Встановлювати сидіння за допомогою автомобільних ременів дуже просто і швидко - в цьому допоможуть спеціальні направляющіе.Благодаря 6-рівневої регулюванню підголівника та зручною вставці для маленьких мандрівників Levi One зростає разом з дитиною, забезпечуючи комфорт в будь-якій ситуації. Устілка виконана за технологією Dri-Seat - перфорована поверхня забезпечує правильну циркуляцію повітря, дозволяючи шкірі вільно дишать.Углубленний підголівник і бічні панелі спроектовані таким чином, щоб максимально захистити маленького мандрівника і зменшити сили, що діють на нього в разі аваріі.Матеріали, використовувані в автокріслі Levi One, не тільки м'які і приємні на дотик, але і безпечні для шкіри. Оббивка сидіння дуже легко чиститься завдяки можливості зняття матеріалу і його миття.

  Автокрісло Oliver поєднує в собі високий рівень безпеки і комфорт дитини. Завдяки широкому діапазону ваги (9-36 кг), редукційним вкладишів і можливості установки за допомогою системи ISOFIX + Top Tether або автомобільних ременів, це дійсно універсальне сидіння, яке буде довгий час супроводжувати вашу дитину, коли ви будете пізнавати світ під час автомобільних поїздок. широкі можливості регулювання спинки і підголівника дозволяють адаптувати сидіння до будь-якому маленькому мандрівникові. Щоб забезпечити ще кращу посадку, Oliver був оснащений перехідною вставкою і подушкою для маленьких детей.На 5-точкових ременях безпеки є протиковзкі накладки для утримання ременів в правильному положенні. Бічні панелі забезпечують всебічний захист з особливим акцентом на шию і голову ребенка.Автокресло Oliver було протестовано відомої незалежною лабораторією Tass International. Краш-тести включали установку вперед, обличчям до установки з системою ISOFIX +
  1 716 грн
  2 916 грн
  Автокрісло 9-36 кг Joy комбіноване
  Тип установки Під час поїздки
  Універсальне автокрісло JOY розраховане на три вікові категорії: • 9-18кг, • 15-25кг, • 22-36кг.Основние характеристики: • Спинка регулюється відповідно до спинкою автомобільного сидіння і має можливість відкидатися на 180 °; • Підголовник автокрісла регулюється по висоті і має 8-м положень; • вкладиш-підголовник в цій моделі кріпиться за допомогою стрічки-зав'язки і при необхідності може легко зніматися; • М'який вкладиш знімний; • На ременях безпеки розташовуються м'які плечові накладки. Накладки регулюються по висоті; • Чохол автокрісла с'емний.Крепленіе дитини в автокріслі: 5-ти точковим ременем автокрісла / Штатним ременем автомобіля.Крепленіе автокрісла в автомобілі: Штатним ременем автомобіля.Направленіе установки автокрісла: По ходу двіженія.Руководство по експлуатації в комплекті (на російською мовою).
  2 130 грн
  2 320 грн
  Автокрісло M 4250 Purple Bambi фіолетове
  Вік, років 12 / Тип установки Під час поїздки / Тип кріплення Кріплення Isofix
  Дитяче автокрісло Bambi M 4250 відноситься до групи 1/2/3 і підходить для дітей вагою від 9 до 36 кілограм. Автокрісло Bambi M 4250 має відмінний сучасний дизайн, багатий функціонал і безпеку для Вашої дитини. Автокрісло Bambi M 4250 має міцну конструкцію і виконано з високоякісних матеріалов.Устанавлівается автокрісло в автомобілі за допомогою системи ISOFix.5-ти точковий ремінь безпеки і регульований по висоті підголівник забезпечить малюкові комфорт і надійність під час подорожей.
  Тип установки Під час поїздки
  Автомобільний бустер JOY дозволяє використовувати для захисту дитини під час поїздки автомобільний ремінь, який розрахований на дорослого человека.Сіденіе-бустер забезпечує правильне проходження штатної системи захисту - через плече і грудь.Модель легка і компактная.Рассчітана на дві вагові групи дітей: • II група : 15-22 кг; • III група: 22-36 кг.Бустер встановлюється на задньому сидінні автомобіля по напрямку руху, при наявності 3-х точкового ременя безпеки з діагональним ремнем.Чехол бустера схемний.Крепленіе бустера в автомобілі: Штатним ременем автомобіля. напрямок установки бустера: По ходу руху.

  Lars - це безпечне і просте в установці дитяче автокрісло. Широкий, поглиблений підголівник значно підвищує безпеку маленького пасажира. Спеціальні панелі поглинають силу удару при бічному або задньому ударі, забезпечуючи високий рівень безпеки з усіх сторон.Елегантний, зручний і приємний для шкіри матеріал ідеально підходить для дальніх поїздок. Оббивка легко знімається і переться в пральній машині. Один тільки пилосос видаляє більшу частину грязі.Подлокотнікі значно підвищують комфорт водіння в далеких поїздках. Вони уникають оніміння і постійної напруги м'язів обох рук, завдяки чому подорож не є важким для ребенка.Благодаря напрямних ременя не заплутуються і утримуються в правильному положенні. Їх розташування було розроблено таким чином, щоб у разі аварії ремінь зупинявся на напрямних, які не стискаючи таз ребенка.Ларс був протестований відомої незалежною лабораторією Tass International.
  На товар діє Black
  -20%

  Захисна накидка з кишенею - нова розробка, яка допоможе вирішити відразу дві проблеми. Накидка надійно захистить спинку сидіння від сезонної бруду, слідів їжі і випадково пролитих напоїв. Зручна кишеня дозволить тримати під рукою необхідні в дорозі речі - вологі серветки, запасний підгузок, атлас автошляхів, журнали, книги, планшет і багато іншого. Захисна накидка з кишенею: Надійно захищає спинку сидіння від бруду. Легко чиститься сухою тканиною, губкою, вологою серветкою. Має стильний авторський дизайн. Виготовлена з міцного матеріалу. Прошита капроновою ниткою. 2 кишені дозволяють зберігати необхідні дрібниці.
  2 527 грн
  4 298 грн
  Автокрісло 9-36 кг Joy комбіноване
  Тип установки Під час поїздки
  Універсальне автокрісло Joy ISOFIX група I / II / III для дітей вагою від 9 до 36 кг: • I група: 9-18 кг • II група: 15-25 кг • III група: 22-36 кгОсновние характеристики: • Автокрісло обладнано п'ятиточковим ременем безопасності.На ременях безпеки розташовуються м'які плечові накладкі.Накладкі регулюються по висоті. • Підголовник крісла регулюється по висоті, має 3 положення по висоті, і забезпечує бічний захист для голови. • чохол автокрісла і чохол підголівника знімні. • М'який вкладиш знімний. • Підставка під (знімний) .Крепленіе дитини в автокріслі: 5-ти точковим ременем автокрісла / Штатним ременем автомобіля (в залежності від вагової групи дитини) .Крепленіе автокрісла в автомобілі: Системою кріплення Isofix / Штатним ременем автомобіля (в залежності від вагової групи дитини). Як основний спосіб кріплення, система Isofix використовується для перевезення дітей вагою до 18 кг.Направленіе установки автокрісла: По ходу двіженія.Сістема кріплення Isofix: прісутствует.Автокресло можна використовувати у всіх автомобілях, оснащених системами анкерного кріплення ISOFIX і TopTether.Стандарт ECER44 / 04 схвалений .У комплекті інструкція з експлуатації українською мовою.
  На товар діє Black

  Дитяче автокрісло бустер, С підлокітниками і сидінням анатомічної форми для підвищеного комфорту, - Протестовано і схвалено відповідно до ECE R44 / 04, група 2-3, - Підходить для дітей у віці прибл. (Років): 4 - 12, вага (кг): 15 - 36,

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 278 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди