triangle
  Колір
  Поєднання
  Смак
  Сорт винограду
  Температура сервіровки, ° С
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 7 / Сорт винограду Купаж (білих сортів) / Країна виробництва Італія
  У 1950 році група з 9 виробників вина з провінції Реджо-Емілія заснувала Cantine Cooperative Riunite. Одинадцять років потому 4 виноробні з провінції Модена брали з них приклад і заснували Consorzio Interprovinciale Vini (CIV) Обидві організації виросли завдяки співпраці між їх членами. У 21 столітті вони усвідомили, що тільки шляхом злиття вони зможуть запропонувати все більш комплексні та ефективні відповіді на запити світового ринку. Таким чином, у вересні 2008 року була заснована Cantine Riunite & CIV, що стала центром виробництва Lambrusco і однією з провідних винних компаній Італії. Ще одна важлива глава була написана в 2002 році, коли Cantine Riunite купила CANTINE MASCHIO, тим самим зміцнивши свої позиції в якості провідного виробника ігристих вин.
  На товар діє Black
  -11%
  Бренд Morandini / Міцність, % 28 / Об'єм/вага 0.7 / Країна виробництва Італія
  -
  На товар діє Black
  -11%
  Бренд Morandini / Міцність, % 40 / Об'єм/вага 0.7 / Країна виробництва Італія
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 7.5 / Сорт винограду Ламбруско / Країна виробництва Італія
  Ігристе вино Lambrusco Rosso народилося в самому центрі регіону Емілія-Романья. Виноград старовинного сорту Ламбруско, про який вже в 500-х роках до нашої ери знали етруски, вирощений на винограднику в провінції Реджіо-Емілія. Рівнини області Емілія вважаються батьківщиною цього сорту. Він налічує близько 60 підвидів. Вино Lambrusco Rosso створено з купажу декількох підвидів, серед них - Ламбруско Саламін і Ламбруско Граспаросса. Ламбруско Саламін відрізняється більшою кислотністю, а Ламбруско Граспаросса - більшою таніну. Разом ці сорти утворюють чудовий баланс. Lambrusco Rosso - свіже, молоде, грайливе вино з соковитим ароматним букетом. Вино чудово втамовує спрагу і, завдяки своїй легкості, поєднується з багатьма продуктами, даруючи справжню насолоду!
  На товар діє Black
  -10%
  Сорт винограду Ламбруско / Країна виробництва Італія
  Donelli - це унікальне ігристе вино, яке не залишить тебе байдужим. Чудовий смак і чарівний дизайн - це головні складові цього напою.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 7.5 / Сорт винограду Ламбруско / Країна виробництва Італія
  Donelli - це унікальне ігристе вино, яке не залишить тебе байдужим. Чудовий смак і чарівний дизайн - це головні складові цього напою.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 12 / Країна виробництва Італія
  I Castelli Pinot Grigio Blush - легке, свіже, ніжне рожеве вино з делікатними фруктовими відтінками в смаку і ароматі. Вино виготовлено з винограду сорту Піно Гріджіо, вирощеного в Венеції. При виробництві вина застосовується особлива методика, що включає мацерацию на шкірці, щоб отримати прекрасний рожевий колір. Піно Гріджо Блаш чудово як аперитив, добре поєднується з легкими закусками. Не рекомендується для тривалого зберігання (максимум 2 роки).
  На товар діє Black
  -10%
  Бренд Donelli / Сорт винограду Купаж (білих сортів) / Солодкість Солодкий / Об'єм/вага 0.25 / Країна бренду Італія
  Сьогодні компанія Донеллі володіє 160 га виноградників в Ламбруско, а на території її виноробні розташований музей вина, що володіє однією з найбільш повних експозицій в Італії. Донеллі є ексклюзивним офіційним постачальником вин гоночної команди Ferrari Marlboro. Величезними пляшками, розробленими італійським художником Вайнером Ваккарі і випущеними в обмеженій кількості, святкують ювілеї Феррарі і Мазераті. З 90-х років XX століття компанія Донеллі знаходиться під управлінням сім'ї Giacobazzi. У 2015 році, в рік свого сторіччя, компанія провела ребрендинг, удосконаливши дизайн пляшок, етикеток і логотипу, і поповнила асортимент продукції новими напоями. Сімейна компанія Giacobazzi була заснована в 1958 році в італійському регіоні Емілія-Романья. Уже в 1970-х і 1980-х роках виноробня Джакобацці посіла перше місце з виробництва ігристих вин в області і отримала титул "Бренд №1" від усіх італійських ЗМІ. У виробництві вин компанія поєднує багатовікові традиції і сучасні технології. У кожному продукті фахівці Джакобацці прагнуть відобразити самобутність своєї рідної землі. Всі вина компанії відповідає високим стандартам якості, і рік від року обсяги виробництва продукції тільки зростають. В асортимент Джакобацці входять ігристі вина регіону Емілія-Романья, а також традиційні вина популярних італійських виноробних областей.
  На товар діє Black
  -10%
  Бренд Happy Times / Міцність, % 11 / Об'єм/вага 0.7 / Країна виробництва Італія
  Яскраво-оранжевий напій з ароматом апельсинів і відтінками трав. Смак фруктовий з кілька гіркуватим відтінком. Апероль рекомендується пити з льодом, тоніком, з додаванням лимонного соку і цукрового сиропу, в коктейлях (зокрема - з пивом, білим вином або просеко). Найпопулярніший коктейль на основі Апероль - Спрітц.
  На товар діє Black
  -10%
  Бренд Poulet&Fils / Сорт винограду Мускат / Солодкість Брют / Об'єм/вага 0.75 / Країна бренду Франція
  Domaine Poulet & Fils - це сімейна виноробня, розташована в Diois, в самому серці долини Рони. Виготовлений із суміші Clairette і Muscat з дрібними зернами, цей Clairette de Die ідеально поєднує в собі округлість і щедрість.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 11 / Сорт винограду Купаж (червоних сортів) / Країна виробництва Італія
  Caviro вже більше сорока років, починаючи з 1966 року, є синонімом якості, символом розвитку і зростання. Все починалося просто ... з бажання кількох виробників об'єднати свої сили для створення якісного продукту. На сьогоднішній день Caviro - це один з провідних італійських виробників, який об'єднує в собі більше 41 виноробні і 20.000 виробників з усієї Італії. Процес виробництва жорстко контролюється з моменту збору врожаю до реалізації продукції, забезпечуючи тим самим упевненість в тому, що кожна пляшка вина досягає найвищих стандартів якості. Асортимент Кавіро - це широка гама пропонованих вин різної цінової категорії. Caviro є безперечним лідером сегменту вина для щоденного вживання. Щорічний обсяг виробництва, в середньому, становить близько 500 млн літрів, більше 200 з яких йде на експорт. Для виготовлення вина використовується виноград виключно місцевих сортів, який збирають в кінці вересня - початку жовтня. Мацерація і ферментація проходять в ємностях з нержавіючої сталі при контрольованих температурах. Витримка вина відбувається нетривалий час в нейтральних ємностях. Вино добре у вживанні як зараз, поки воно ще молодо, так і злегка зістарити його протягом 3-5 років.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 11 / Сорт винограду Айрен, Треббьяно, Уні Блан / Країна виробництва Франція
  "Montmeyrac" - лінійка натуральних виноградних столових вин від французької компанії Les Grands Chais de France. Виноград для виготовлення вин вирощується в різних куточках Франції. Всі вина бренду - легкі, молоді, свіжі, з помірним рівнем алкоголю, не призначені для тривалого зберігання. Вони дуже гастрономічни і підійдуть до широкого спектру страв, чудово доповнять повсякденну трапезу і пікніки.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 10.5 / Сорт винограду Купаж (білих сортів) / Країна виробництва Італія
  Вина лінійки "Casaletto" від компанії Чоло е Терра - це легкі і приємні напої для повсякденного вжитку. Виноград для виробництва вин марки "Casaletto" збирається на виноградниках господарства в регіоні Венето. Вино не потребує декантування. Компанія Cielo E Terra була заснована в 1908 році, її назва походить від слова земля (terra) і прізвища засновників - сім'ї Cielo. У 1930 році завдяки Пієтро Чоло компанія починає розширювати і вдосконалювати виробництво, в 1962 році створюються нові виноградники, і збільшується випуск продукції. Сьогодні виноробню очолюють представники четвертого покоління, брати Лука і П'єрпаоло Чоло. У наші дні компанія є одним з найбільших виробників регіону Венето, їй належить близько 300 га землі. Продукція, що випускається займає друге місце по дистрибуції. Крім іншого, Cielo E Terra входить в найбільшу групу італійських виноробів - «Gruppo Cantine Colli Berici» (The Colli Berici Group of Cellars), якій належить близько 4000 га виноградників, більшість вин компанії виробляється саме тут.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 13 / Сорт винограду Шардоне / Країна виробництва Молдова
  Bostavan Wineries Group, заснована в 2003 році, є лідером виноробної галузі і одним з найвідоміших експортерів Молдови. В даний час група контролює 30% ринку з виробництва якісних вин в Молдові і близько 20% експортного ринку. Сучасні виробничі потужності і понад 1000 гектарів виноградників в Молдові і Румунії дозволяють компанії випускати широкий спектр вин, які постачаються в більш ніж 25 країн Європи, Азії та Америки. Консультантом групи є відомий італійський енолог Федерікко Джотто, який здійснює найсуворіший контроль якості, включаючи аналіз грунту і органолептичні властивості вин.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 11 / Сорт винограду Гренаш, Каріньян, Санджовезе / Країна виробництва Франція
  Червоне сухе вино Montmeyrac Rouge Sec проводиться з купажу винограду сортів Гренаш, Арамон, Аліканте, Каріньяно і Санджовезе. Винификации і нетривала витримка вина здійснюються в сталевих резервуарах, що дозволяє напою продемонструвати сортові характеристики винограду і зберегти свіжість і легкость.Les Grands Chais de France (GСF) - група компаній, заснована в Петерсбахе в 1979 році Джозефом Хелфрішем. Основне місце розташування компаній - Vosges du Nord (на півдні Франції). На сьогоднішній день Ле Гранд Ше де Франс - велика і успішна компанія, що займається виробництвом якісних французьких напоїв, і націлена, в основному, на експорт (понад 70% продукції). GСF володіє виноградниками в багатьох виноробних регіонах країни - Ельзас, Долина Луари, Бордо (Landiras), Божоле (P. Desvignes) і Лангедок-Руссільон (Domaine dе la Baume).
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 10.5 / Сорт винограду Треббьяно, Айрен / Країна виробництва Франція
  "Montmeyrac" - лінійка натуральних виноградних столових вин від французької компанії Les Grands Chais de France. Виноград для виготовлення вин вирощується в різних куточках Франції. Всі вина бренду - легкі, молоді, свіжі, з помірним рівнем алкоголю, не призначені для тривалого зберігання. Вони дуже гастрономічни і підійдуть до широкого спектру страв, чудово доповнять повсякденну трапезу і пікніки.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 11 / Сорт винограду Грілло, Інзолія, Катарратто / Країна виробництва Італія
  "Tavernello" Bianco - біле сухе вино, створене з вирощеного в Сицилії винограду сортів Грілло, Катарратто і Інзолія. Кожен з них привносить в букет свої нюанси, наприклад, Грілло дарує провину витончений аромат цитрусів і жасмину, а також соковитий, трохи солодкуватий смак. Катаратто і Інзолія, які є типовими для сицилійських земель сортами, обдаровують вино легкої фруктовою кислинкою. "Тавернелле" Бьянко володіє прекрасною питкість, що робить його хорошим аперитивом. Не менш вдало свої смакові якості це вино розкриє в поєднанні зі стравами з морепродуктів, рибними делікатесами.
  На товар діє Black
  -5%
  Бренд Ginbery's / Міцність, % 37.5 / Об'єм/вага 0.5 / Країна бренду Іспанія
  "Ginbery's" - іспанська джин, виготовлений традиційним методом London Dry, який полягає в дистиляції в вертикальних перегінних кубах і вторинної перегонці після додавання трав до отриманого зерновому спирту. У рецептурі джина "Джінбері'с" міститься до тринадцяти рослинних компонентів, серед яких класичний ялівець, а також коріандр, хміль, листя апельсинового дерева, імбир, кориця, дягель. Завдяки майстрам-дистилятори джин отримує дуже тонкий аромат і делікатний, але багатий смак, який зберігає характерні відтінки кожного рослини.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 12 / Сорт винограду Совіньон Блан / Країна виробництва Молдова
  Vinuri de Comrat - молдавське виноробне підприємство повного циклу, розташоване в регіоні Гагаузія. Підприємство володіє великим сучасним переробним комплексом, на якому здійснюється переробка винограду, виробництво і розлив сухих, напівсолодких, десертних, добірних і марочних вин і виноградного спирту. При виготовленні напоїв використовуються інноваційні технології. Портфель компанії налічує більше 50 лінійок продукції, яка надходить як на місцевий ринок, так і на експорт в багато країн світу.
  На товар діє Black
  -10%
  Бренд Molly's / Міцність, % 17 / Об'єм/вага 0.7 / Країна виробництва Ірландія
  При виробництві Molly's Irish Cream використовують солодові спирти від винокурні West Cork Terra Spirits & Liqueurs є провідним незалежним виробником і Розливальники спиртних напоїв і лікерів в Ірландії, а також найбільшим сімейним виробником ірландських вершкових лікерів. Маючи довгу історію в змішуванні якісних ірландських кремових лікерів, яка сходить до появи категорії кремових лікерів, ми пишаємося тим, що є визнаними експертами в цій галузі зі списком престижних клієнтів у всьому світі.
  На товар діє Black
  -35%
  Бренд Fiorelli / Об'єм/вага 1 / Міцність, % 11 / Країна виробництва Італія / Смак Солодкий, Гіркуватий
  Дивовижний вермут насичено-гранатового кольору. Володіє тонким ароматом з чіткими відтінками запашних трав. Відрізняється насиченим, солодким смаком з легкою гіркуватістю. Цей неймовірний вермут чудовий як аперитив або як складова для коктейлів попередньо охолодивши до 6-8 градусів.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 12 / Сорт винограду Мерло / Країна виробництва Молдова
  Bostavan, Merlot - легке, натуральне червоне напівсолодке вино з лінійки класичних вин виноробні Боставан. У виробництві використовується добірний виноград сорту Мерло, вирощений в микрозоне Етулія. Традиційна винификации передбачає ферментацію в дубових бочках при контрольованій температурі. Вино має глибокий темно-червоним кольором, гармонійним оксамитовим смаком і яскравим сортовим ароматом. Рекомендується для щоденного вжитку, не призначене для тривалого зберігання.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 8.5 / Країна виробництва Німеччина
  Сімейна компанія Katlenburger Dr. Demuth, розташована в Нижній Саксонії - одна з провідних фруктових виноробів Європи. Katlenburger переробляє сік з місцевих і екзотичних фруктів. Асортимент компанії дуже широкий: фруктові вина і літні прохолодні напої, медовуха і коктейлі, а також фруктові глінтвейни. Якість Katlenburger підтверджено перемогами на виставці Німецького сільськогосподарського товариства (DLG). У 1925 році доктор Віллі Демут в своєму рідному містечку Катленбург відкрив завод для виготовлення фруктового соку і дав йому своє ім’я - Dr.Demuth. Час від часу яблучний сік починав бродити, тоді Демут взявся експериментувати, в результаті чого з’явилося перше ігристе яблучне вино Katlenburger. Незабаром після цього успішно почали продаватися різні ігристі вина, наприклад, в 1927 році Katlenburger випускає інноваційне в той час полуничне ігристе вино, яке і сьогодні залишається одним з найпопулярніших продуктів компанії. Мери Демут, дружина Віллі Демута, лікар за професією, теж виявилася «інноваційним двигуном» компанії. Мери розробила рецепт на основі плодів глоду і назвала цей еліксир - Catlenburger Clostertrunk. В середині 60-х років відбулася перша зміна поколінь - приєднався до компанії Гюнтер Демут, син Віллі Демута. Разом з батьком він модернізували обладнання і розширили виробничі потужності. Після введення технічного контролю та оптимізації ферментації фруктових соків з’явилися легші, більш фруктові вина. Бутилювання теж технічно модернізували, встановили дві лінії розливу, після чого стало можливим одночасне бутилювання газованих напоїв і фруктових вин. У лабораторіях компанії створювалися нові коктейлі з тропічних фруктових соків. В останні 10 років 20-го століття увійшов в компанію Клаус Демут, онук засновника компанії (третє покоління). Компанія знову модернізувала виробничі потужності: розширила лінію розливу, збільшила і вдосконалила винний льох. Katlenburger почала експортувати свою продукцію за кордон.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 8 / Сорт винограду Ламбруско / Країна виробництва Італія
  Ароматне ігристе вино з виразним фруктовим смаком і яскравим букетом. Його створюють з купажу сортів Ламбруско сапаміно, Ламбруско граспаросса, Ламбруско марані, вирощених в регіоні Емілія. Ділянки розташовуються на висоті 100 метрів над рівнем моря. Вирощений на алювіальних грунтах Треббьяно забезпечує вину свіжість і привносить в аромат нотки цитрусових фруктів, а ніжний Москато обдаровує витонченої солодкістю і насиченим букетом. Обидва сорти є досить поширеними на Апеннінському півострові. Вина з Треббьяно, який є автохтонним італійським сортом, виготовляли ще за часів стародавніх римлян. Сьогодні обидва сорти продовжують користуватися широкою популярністю, а вина з них високо цінуються споживачами.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 129 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди