triangle
  Колір
  Поєднання
  Смак
  Сорт винограду
  Температура сервіровки, ° С
  На товар діє Black
  -18%
  Міцність, % 12.5 / Сорт винограду Монастрель / Країна виробництва Іспанія / Вінтаж 2018
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 8 / Країна виробництва Німеччина
  Сімейна компанія Katlenburger Dr. Demuth, розташована в Нижній Саксонії - одна з провідних фруктових виноробів Європи. Katlenburger переробляє сік з місцевих і екзотичних фруктів. Асортимент компанії дуже широкий: фруктові вина і літні прохолодні напої, медовуха і коктейлі, а також фруктові глінтвейни. Якість Katlenburger підтверджено перемогами на виставці Німецького сільськогосподарського товариства (DLG). У 1925 році доктор Віллі Демут в своєму рідному містечку Катленбург відкрив завод для виготовлення фруктового соку і дав йому своє ім'я - Dr.Demuth. Час від часу яблучний сік починав бродити, тоді Демут взявся експериментувати, в результаті чого з'явилося перше ігристе яблучне вино Katlenburger. Незабаром після цього успішно почали продаватися різні ігристі вина, наприклад, в 1927 році Katlenburger випускає інноваційне в той час полуничне ігристе вино, яке і сьогодні залишається одним з найпопулярніших продуктів компанії. Мери Демут, дружина Віллі Демута, лікар за професією, теж виявилася «інноваційним двигуном» компанії. Мери розробила рецепт на основі плодів глоду і назвала цей еліксир - Catlenburger Clostertrunk. В середині 60-х років відбулася перша зміна поколінь - приєднався до компанії Гюнтер Демут, син Віллі Демута. Разом з батьком він модернізували обладнання і розширили виробничі потужності. Після введення технічного контролю та оптимізації ферментації фруктових соків з'явилися легші, більш фруктові вина. Бутилювання теж технічно модернізували, встановили дві лінії розливу, після чого стало можливим одночасне бутилювання газованих напоїв і фруктових вин. У лабораторіях компанії створювалися нові коктейлі з тропічних фруктових соків. В останні 10 років 20-го століття увійшов в компанію Клаус Демут, онук засновника компанії (третє покоління). Компанія знову модернізувала виробничі потужності: розширила лінію розливу, збільшила і вдосконалила винний льох. Katlenburger почала експортувати свою продукцію за кордон.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 12 / Країна виробництва Франція
  Domaine de Chevalier - це одне з найкращих маєтків Пессак-Леоньяна. У Класифікації вин Грава (Graves) 1953 і 1959 років вина маєтку увійшли в число Crus Classes. Домен де Шевальє розташовується в комуні Леоньян, в 17 км на південь від Бордо, воно є одним з декількох маєтків Бордо, званих Доменом замість Шато ( "Домен" найчастіше зустрічається в Бургундії) .Істокі Домену де Шевальє можна простежити в 1763 році, чому свідчить карта регіону, намальована П'єром де Беллеймом. Земля в ті часи належала якомусь Chibaley або Chivaley, що означало "лицар" на гасконським діалекті, він виробляв близько 13.500 літрів вина на рік.
  На товар діє Black
  -11%
  Міцність, % 13 / Сорт винограду Мускат / Країна виробництва Молдова
  Chateau Vartely - виноробне господарство, розташоване в центральній частині Молдови. Воно було засноване в 1996 році, виноградники були висаджені в 2003 році, а перший вантажу побачив світло в 2004 р У 2008 році був побудований готельний комплекс, тому Шато Вартелі може по праву вважатися центром винного туризму Молдавії. Назва "Вартелі" походить від давньої назви міста Орхей, на території якого знаходиться виноробня. Угорське слово "Орхей" пишеться і вимовляється як "вархелі".
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 12 / Сорт винограду Каберне Совіньон / Країна виробництва Молдова
  Bostavan, Каберне червоне напівсолодке - легке червоне напівсолодке вино з лінійки класичних вин виноробні Боставан. У виробництві використовується виноград сорту Каберне Совіньон, вирощений в центральній частині Молдови, в микрозоне Онешті. Традиційна винификации передбачає ферментацію в дубових бочках при контрольованій температурі. Вино має шовковистим, гармонійним смаком з яскравими нотами чорної смородини. Рекомендується для щоденного вжитку, не призначене для тривалого зберігання.
  На товар діє Black
  Бренд Jinro / Міцність, % 24 / Об'єм/вага 0.375
  Лінійка соджу "Jinro" проводиться на експорт і для внутрішнього ринку. В її виготовлення застосовується одна з кращих в світі рецептур соджу, що забезпечує цьому традиційно-корейському напою делікатний баланс між чистотою і м'якістю смаку. Представників бренду об'єднує досить високий вміст алкоголю, оптимальне для додання фортеці популярним коктейлів, але і помірне настільки, щоб максимально продовжити задоволення від улюблених дрінков. У серію входить соджу з міцністю 20%, 24% і 25%, є також широкий асортимент цього напою з фруктовими смаками. "Jinro" 24 Soju - один з лідерів продажів соджу за межами Південної Кореї. Щорічно продаються кілька мільйонів ящиків цього напою. "Джінро" 24 соджу можна комбінувати з фруктами, різноманітними соками та іншими компонентами коктейлів.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 12 / Сорт винограду Мерло / Країна виробництва Молдова
  Bostavan, Merlot - легке, натуральне червоне напівсолодке вино з лінійки класичних вин виноробні Боставан. У виробництві використовується добірний виноград сорту Мерло, вирощений в микрозоне Етулія. Традиційна винификации передбачає ферментацію в дубових бочках при контрольованій температурі. Вино має глибокий темно-червоним кольором, гармонійним оксамитовим смаком і яскравим сортовим ароматом. Рекомендується для щоденного вжитку, не призначене для тривалого зберігання.
  На товар діє Black
  Міцність, % 7 / Країна виробництва Франція
  На товар діє Black
  Бренд Dilmoor / Міцність, % 11 / Об'єм/вага 1 / Країна виробництва Італія
  Dilmoor виробляє і поширює лікери, спиртні напої і ароматизовані сиропи. Він пропонує широкий вибір лікерів, вичавок винограду на основі італійського дистиляту з різних регіональних сортів, віскі і лінію джинів, рому, ароматизованих сиропів, які використовуються при приготуванні освіжних напоїв, коктейлів, а також для поліпшення смаку десертів і морозива.
  На товар діє Black
  -9%
  Міцність, % 16 / Сорт винограду Каберне Совіньон / Країна виробництва Молдова
  Смак: З нотами чорносливу, меду і кави і довгим, приємним післясмаком. Поєднання: Десерти, фрукти, солодощі. Аромат: В ароматі вина відчутні характерні відтінки сливи і чорносливу, нюанси меду і чорної смородини.
  На товар діє Black
  -11%
  Міцність, % 13 / Сорт винограду Каберне Совіньон / Країна виробництва Молдова
  Chateau Vartely - виноробне господарство, розташоване в центральній частині Молдови. Воно було засноване в 1996 році, виноградники були висаджені в 2003 році, а перший вантажу побачив світло в 2004 р У 2008 році був побудований готельний комплекс, тому Шато Вартелі може по праву вважатися центром винного туризму Молдавії. Назва "Вартелі" походить від давньої назви міста Орхей, на території якого знаходиться виноробня. Угорське слово "Орхей" пишеться і вимовляється як "вархелі".
  На товар діє Black
  Бренд Fiorelli / Об'єм/вага 1 / Міцність, % 14 / Країна виробництва Італія / Смак Гіркуватий, Солодкий
  Відмінний вермут світло-солом'яного кольору. Володіє насиченим ароматом, повним ноток запашних трав. Відрізняється солодким, з легкою гіркуватістю, смаком. Цей особливий вермут чудовий як аперитив і відмінна складова для коктейлів. Насолоджуйтесь їм попередньо охолодивши до 6-8 градусів.
  На товар діє Black
  179 грн
  199 грн
  Лікер Mandarin, 0,7 л BVLand жовтий
  Бренд BVLand / Міцність, % 18 / Об'єм/вага 0.7 / Країна виробництва Іспанія
  Компанія Beveland розташована в місті Begud (Іспанія). З 1994 року вона входить до групи компаній "Masoliver Group". Постійні інновації, інвестиції в нові технології, поліпшення якості продукції і прагнення до вдосконалення привело до активного розвитку компанії за останні 10 років і зробило її лідером в секторі міцного алкоголю. Зусилля компанії зі створення широкого спектра власних продуктів плюс випуск продуктів приватних брендів дозволило "Beveland" не тільки успішно працювати і конкурувати на ринку Іспанії, а й вийти на міжнародний ринок.
  На товар діє Black
  Бренд Cavicchioli / Сорт винограду Ламбруско / Солодкість Напівсолодкий / Об'єм/вага 0.75
  Історія виноробства маєтку Cavicchioli почалася ще в 1928 році, коли Умберто Кавікьолі, який спочатку вирощував свій виноград для продажу, а потім зважився проводити вина самостійно. Він переробив свою майстерню в підвалі і почав обробку винограду Ламбруско.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 11.5 / Країна виробництва Португалія
  Виноробня Gota, Lda знаходиться біля річки Тежу, неподалік від селища Трамагаль, що в регіоні Рібатежу. Це сімейне підприємство володіє 250 га сільськогосподарських плантацій, оточеними сосновим лісом. 69 гектарів займають виноградники. На них виростають лози португальських сортів Фернао Піреш, Арінту, Верді, Туріга Насьональ і Туріга Франка, Арагонеш, Перікіта, а також міжнародні сорти: Шардоне, Сіра, Каберне Совіньон і Аліканте Буше. Вік лоз становить від 1 до 35 років, що дає можливість оновлювати лози і одночасно отримувати урожай зрілого, що володіє високим потенціалом винограду. Піщані грунти сприяють здоровому росту лоз, особливо вони сприятливі для місцевих сортів. Високі температури і рідкісні дощі дозволяють винограду швидко визрівати, його збір здійснюється на початку осені, до настання дощів.
  На товар діє Black
  -22%
  Бренд Багратиони / Сорт винограду Мцване, Сапераві / Солодкість Напівсолодкий / Об'єм/вага 0.75 / Країна бренду Грузія
  Смак: володіє насиченим, гладким смаком, в якому нотки стиглих фруктів гармонійно поєднуються з яскраво вираженими тонами червоних ягід на тлі збалансованої кислотності. Поєднання: подавати до десертів, фруктів, а також до закусок з морепродуктами і рибним делікатесів. Аромат: аромат вина - п'янкий, глибокий, з прекрасним шлейфом з ноток малини, полуниці і фруктових нюансів.
  На товар діє Black
  -19%
  Міцність, % 12 / Країна виробництва Франція / Вінтаж 2014
  Смак: Володіє щільним, живим, свіжим смаком. Поєднання: Вино добре підходить до курчати, гребінців, білого м'яса. Аромат: Дуже виразний аромат вина розкривається квітковими, вершковими нотами і тонами екзотичних фруктів.
  На товар діє Black
  -4%
  Міцність, % 14.5 / Сорт винограду Шираз / Країна виробництва Португалія
  Fat Baron Shiraz - особливе вино. По-перше, воно вироблено з абсолютно не типового для Португалії сорти винограду - Шираз, який вирощений на піщаних ґрунтах виноград Fernando Po, розташованого на півострові Сетубал (Peninsula deSetubal). Клімат тут особливий - спекотні сонячні дні чергуються з прохолодними ночами. Характерним також є постійний бриз з річки Тежу і Сада.
  На товар діє Black
  -11%
  Міцність, % 13 / Сорт винограду Піно Нуар / Країна виробництва Молдова
  Chateau Vartely - виноробне господарство, розташоване в центральній частині Молдови. Воно було засноване в 1996 році, виноградники були висаджені в 2003 році, а перший вантажу побачив світло в 2004 р У 2008 році був побудований готельний комплекс, тому Шато Вартелі може по праву вважатися центром винного туризму Молдавії. Назва "Вартелі" походить від давньої назви міста Орхей, на території якого знаходиться виноробня. Угорське слово "Орхей" пишеться і вимовляється як "вархелі".
  На товар діє Black
  Бренд BVLand / Міцність, % 18 / Об'єм/вага 0.7 / Країна виробництва Іспанія
  Компанія Beveland розташована в місті Begud (Іспанія). З 1994 року вона входить до групи компаній "Masoliver Group". Постійні інновації, інвестиції в нові технології, поліпшення якості продукції і прагнення до вдосконалення привело до активного розвитку компанії за останні 10 років і зробило її лідером в секторі міцного алкоголю. Зусилля компанії зі створення широкого спектра власних продуктів плюс випуск продуктів приватних брендів дозволило "Beveland" не тільки успішно працювати і конкурувати на ринку Іспанії, а й вийти на міжнародний ринок.
  На товар діє Black
  Міцність, % 13 / Сорт винограду Шардоне / Країна виробництва Австралія
  Південно-Східна Австралія - важливий винний регіон, а Шардоне є одним з найпопулярніших білих сортів винограду. Клімат середземноморський, з теплим, сухим літом і прохолодною зимою. Велика частина виноградників регіону знаходиться в безпосередній близькості від океану, приносячи свіжий морський бриз, який надає вину Most Wanted відмінний баланс. "Most Wanted Aussie Chardonnay" - біле сухе сухе вино, створене з винограду сорту Шардоне, який росте на виноградниках компанії. Збір врожаю проводиться після досягнення ягодами оптимальної стиглості, ферментація сусла проходить в сталевих резервуарах із суворим температурним контролем. Вино рекомендується подавати до морепродуктів, риби, фруктів і пікантним сирів.
  На товар діє Black
  Міцність, % 13.5 / Сорт винограду Шираз / Країна виробництва Південна Африка
  Харизматичний вино Shiraz від компанії Tall Horse спокушає своєю містичною душею і неприручений диким вдачею, його тваринний магнетизм не залишає байдужим. Ковток цього вина, як хвилююче пригода. У смаку Шираза з'єдналися яскраві ягідні аромати і інтригуючі деревні і пряні ноти, обволікаючі м'які таніни, а на завершення - елегантне, довгий фруктове післясмак.
  На товар діє Black
  Міцність, % 13.5 / Сорт винограду Шенень Блан / Країна виробництва Південна Африка
  Компанія DGB офіційно була створена в 1991 році після злиття Douglas Green і Union Wine. Але історія компанії набагато довша, її можна простежити до 1685 року, коли під Франшухе була заснована виноробня Boschendal. Сьогодні DGB, якій належить 5 заводів, є найбільшим незалежним виробником і дистриб'ютором алкогольної продукції в Південній Африці, представляючи в своєму виробничому портфелі одні з кращих брендів регіону. Компанія об'єднує не тільки виноградарський і виноробний досвід, накопичений за багато років, але і найпотужніші виробничі одиниці з видатною продуктивністю і продуктивністю, що забезпечує стійке зростання бізнесу і надію на майбутнє. Виноградники компанії DGB розташовуються в різних частинах Південної Африки, яка має багатий і різноманітний рельєф і славиться унікальними древніми терруар. Завдяки цьому вина компанії настільки різноманітні, що підібрати напій до смаку не складає труднощів. Жорстка система контролю забезпечення якості, яка поширюється як на власні вина компанії, так і на постачальників, сертифікована за міжнародними стандартами та має необхідні акредитації ISO, в тому числі і в сфері екологічного менеджменту. Також, продукція DGB сертифікована в British Retail Consortium по стандартам безпеки харчових продуктів.
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 8.5 / Країна виробництва Німеччина
  Сімейна компанія Katlenburger Dr. Demuth, розташована в Нижній Саксонії - одна з провідних фруктових виноробів Європи. Katlenburger переробляє сік з місцевих і екзотичних фруктів. Асортимент компанії дуже широкий: фруктові вина і літні прохолодні напої, медовуха і коктейлі, а також фруктові глінтвейни. Якість Katlenburger підтверджено перемогами на виставці Німецького сільськогосподарського товариства (DLG). У 1925 році доктор Віллі Демут в своєму рідному містечку Катленбург відкрив завод для виготовлення фруктового соку і дав йому своє ім'я - Dr.Demuth. Час від часу яблучний сік починав бродити, тоді Демут взявся експериментувати, в результаті чого з'явилося перше ігристе яблучне вино Katlenburger. Незабаром після цього успішно почали продаватися різні ігристі вина, наприклад, в 1927 році Katlenburger випускає інноваційне в той час полуничне ігристе вино, яке і сьогодні залишається одним з найпопулярніших продуктів компанії. Мери Демут, дружина Віллі Демута, лікар за професією, теж виявилася «інноваційним двигуном» компанії. Мери розробила рецепт на основі плодів глоду і назвала цей еліксир - Catlenburger Clostertrunk. В середині 60-х років відбулася перша зміна поколінь - приєднався до компанії Гюнтер Демут, син Віллі Демута. Разом з батьком він модернізували обладнання і розширили виробничі потужності. Після введення технічного контролю та оптимізації ферментації фруктових соків з'явилися легші, більш фруктові вина. Бутилювання теж технічно модернізували, встановили дві лінії розливу, після чого стало можливим одночасне бутилювання газованих напоїв і фруктових вин. У лабораторіях компанії створювалися нові коктейлі з тропічних фруктових соків. В останні 10 років 20-го століття увійшов в компанію Клаус Демут, онук засновника компанії (третє покоління). Компанія знову модернізувала виробничі потужності: розширила лінію розливу, збільшила і вдосконалила винний льох. Katlenburger почала експортувати свою продукцію за кордон.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 131 відділення KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди