triangle
  Колір
  Поєднання
  Температура сервіровки, ° С
  Міцність, % 11.1 / Сорт винограду Сапераві / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Насичено червоний з фіолетовим відтінком колір. Аромат: Ягідне направлення - ожина, лохина, квіткові нотки фіалки. Смак: свіжий з красивими та делікатними танінами, післясмак тривалий. Температура подачі +1 - +1 С.
  Міцність, % 11.5 / Сорт винограду Сапераві / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Вино "Грузинська легенда" столове напівсолодке червоне. Виготовлено з винограду сорту Сапераві, Александруолі, Музжуротулі та інших червоних сортів, які вирощуються в районах Східної Грузії. Вино червоного кольору, має свіжий оксамитовий смак, чистий букет. Температура подачі +14 - +16 С.
  Міцність, % 10.5 / Сорт винограду Рислінг, Шардоне, Піно Нуар / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Яскраво-солом'яний колір. Основний аромат - тонкий, вишуканий зі свіжими плодовими нотками, тонами витримки. Гармонійне поєднання відтінків айви, жовтих яблук і солодких вершків. Вторинний аромат - кремовий з тонами ванілі. Смак: освіжаючий, довгий, з прекрасним балансом між солодкістю і свіжістю. Володіє насиченим смаком з делікатними тонами персика та абрикоса. Температура подачі +8 - +10 С.
  Міцність, % 13 / Сорт винограду Совіньон Блан / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Світло-солом'яний колір. Аромат: Легкі нотки смородини та персика, квіткове направлення. Смак: Свіжий, округлий, збалансований. Температура подачі +10 - +12 С.
  Міцність, % 10.5 / Сорт винограду Піно Блан, Рислінг, Аліготе / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Яскравий світло-солом'яний колір. Основний аромат - насичений, з відтінками білого персика, цитрусових і чайної троянди. Вторинний аромат - тропічних фруктів. Смак - гармонійне поєднання солодкості та свіжості з тривалим післясмаком. Температура подачі +8 - +9 С.
  Міцність, % 11.5 / Сорт винограду Сапераві / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Вино "Грузинська легенда" столове напівсолодке сортове червоне. Виготовлене з винограду сорту Сапераві, який росте в мікрозоні Кіндзмараулі. Витримано у дубових бочках від 12 до 18 місяців. Вино має характерний яскравий сортовий букет, гармонійний та оксамитовий смак, насичений темно-рубіновий колір. Температура подачі +14 - +16 С.
  Бренд Shabo / Міцність, % 15 / Країна виробництва Україна / Смак Коріандр, Ваніль, Мед
  ЦВЕТ - Розовый - Ярко выраженные оттенки меда, цитрусовых, мускатного ореха, ванили и кориандра Вкус - Насыщенный и гармоничный вкус с оттенками цитрусовой и спелой груши, нотками миндаля и корицы температура подачі +8 - +12 С.
  Міцність, % 14.6 / Сорт винограду Купаж (білих сортів) / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Золотистий колір. Аромат: Насичений, довгий, округлий, з домінуючими відтінками підсмажених лісових горіхів. Елегантний солодкий горіховий післясмак. Смак: Делікатний букет і солодкуватий присмак смаженого лісового горіха і мигдалю. Температура подачі +12 - +18 С.
  Міцність, % 9.5 / Сорт винограду Мерло / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Яскраво-рубіновий колір. Основний аромат: ягідний (ожина, малина), черешня, вторинний аромат ; дика злива, прянощі (чорний перець). Домінуючі ноти в ароматі - чорна вишня, малина. Смак: свіжий, округлий, повний, з делікатними танінами, солодким присмаком. Температура подачі +14 - +16 С.
  Міцність, % 13 / Сорт винограду Каберне Фран, Каберне Совіньон / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Насичено червоний, з рубіновим відтінком колір. Аромат: Ягідно-фруктовий напрямок, легкі нотки смородини, вишні. Смак: Збалансований, округлий з м'якими танінами. Температура подачі +14 - +16 С.
  Міцність, % 13.4 / Сорт винограду Каберне Совіньон, Мерло / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Насичено червоний колір. Тонкий та насичений, з ягідними, фруктовими нотками смородини, чорниці, стиглої сливи аромат. Смак: Округлий, тривалий, з досить вираженими, але делікатними танінами. Температура подачі +15 - +16 С.
  Міцність, % 13.2 / Сорт винограду Совіньон Блан, Шардоне / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Світло-солом'яний з легким золотавим відтінком колір. Дуже тонкий аромат персика, чорної смородини та легких квіткових ноток. Ідеальний баланс Шардоне і Совіньйон Блан. Смак: свіжа, добре збалансована кислотність. Тривалий післясмак з мінеральністю. Температура подачі +8 - +12 С.
  Міцність, % 13 / Сорт винограду Шардоне / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Яскравий світло-солом'яний колір. Аромат розкривається відтінками стиглого персика, зеленого яблука і свіжих білих квітів з яскравою теруарною мінеральністю. Яскраві тони витримки характеризуються нотками ванілі та вершкового масла. Смак: тривалий смак ігристого наповнений квітково-фруктовими нотками з гармонійними тонами витримки. Температура подачі +8 - +10 С.
  Міцність, % 10.5 / Сорт винограду Рислінг, Шардоне, Піно Блан / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Яскравий світло-солом'яний колір. У ароматиці тонко виражені фруктові та квіткові тони з мигдальними відтінками. Смак: освіжаючий, довгий, округлий, з прекрасним балансом між солодкістю і свіжістю. Насичений смак з тонами цукатів і груші. М'який післясмак. Температура подачі +8 - +10 С.
  Міцність, % 12 / Сорт винограду Аліготе, Рислінг / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Вино столове напівсолодке біле. Виготовлено з сортів винограду Рислінг, Аліготе, інших білих європейських сортів винограду, а також рідкісного сорту винограду Тельті-Курук. Вино має світло-солом'яним колір, чистий аромат з квітковими тонами, м'який гармонійний смак. Температура подачи +8 – +12 С.
  Міцність, % 13.4 / Сорт винограду Піно Грі / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Світло-солом'яний колір. Аромат: Тонкий, з домінуючими фруктовими та квітковими тонами . Смак: свіжий, тривалий, округлий c довгим післясмаком. Температура подачі +8 - +12 С.
  Бренд Shabo / Міцність, % 40 / Об'єм/вага 0.375
  Міцний алкогольний напій преміум-класу на основі 3-х елітних білих сортів винограду (Шардоне, Рислінг Рейнський, Совіньон), зібраних вручну з кращих микрозон шабського терруара. При виробництві цього напою був застосований складний метод потрійної дистиляції з подальшою обробкою на срібних фільтрах. В процесі виробництва продукт пройшов очищення молоком. GRAPE VODKA SHABO GOLD має м'який золотистим відтінком завдяки витримці в французьких дубових бочках не менше 1-го місяця.
  Міцність, % 9.5 / Сорт винограду Мускат, Аліготе / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Світло-солом'яний колір. Основний аромат: квітковий, тонкий цитрусовий, мускатний. Вторинний аромат: пряних спецій. Домінуючі ноти в ароматі - цитрусові. Смак - свіжий, тривалий. Післясмак з легкими нотками мускату. Температура подачі +10 - +12 С. Продукт повного бродіння свіжовіджатого соку із винограду сортів аліготе і мускат білий та суміші інших білих сортів винограду, концентрат виноградного соку. Містить антиоксидант двоокис сірки згідноз нормами законодавства України.
  Міцність, % 10.5 / Сорт винограду Піно Грі, Аліготе, Шардоне / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Світло-солом'яний колір. Елегантний мінеральний аромат, з тонами білих квітів, цитрусових, яскравими нотками груші та персика. Смак - свіжий з виразною кислотністю, тривалий, округлий та збалансований смак. Температура подачі +6 - +8 С.
  Бренд Shabo / Міцність, % 40 / Країна виробництва Україна / Витримка 5 років / Об'єм/вага 0.5
  Плодово-ванільні тони з нотками інжиру, в'яленої хурми і легкі нотки кориці з гармонійної дубової витримки. М'який, повний, маслянистий, з тривалим післясмаком сухофруктів і кориці.
  Міцність, % 14 / Сорт винограду Шардоне / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Світло-солом'яний колір. Основний аромат - фруктовий: персик, обліпиха, мінеральність. Домінуючі ноти в ароматі - персик, абрикос, обліпиха, красива тонка витримка. Смак: свіжий, округлий, тривалий, з домінуючими фруктовими нотами. Температура подачі +18 - +12 С.

  Рекомендується до вживання як самостійний напій. Смак бренді ідеально підкреслюють чорний шоколад і каву. Температура подачі +18 - +20 С.
  Міцність, % 10.2 / Сорт винограду Мускат Оттонель / Країна виробництва Україна / Класификация PGI
  Світло-солом'яний колір. Цитрусові та пряні нотки з домінуючим ароматом чайної троянди. Смак: Свіжий, округлий, тривалий, з домінуючим квітковим нотами. Температура подачі +10 - +12 С.
  Бренд Shabo / Об'єм/вага 0.75 / Міцність, % 15 / Країна виробництва Україна / Смак Цитрусовий, Груша, Гармонійний, Кориця, Мигдаль
  Рожевий колір. Аромат: яскраво виражені відтінки меду, цитрусових, мускатного горіха, ванілі і коріандру. Смак: насичений і гармонійний смак з відтінками цитрусових і стиглої груші, нотками мигдалю і кориці. Температура подачі +8 - +12 С.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка в KastaPost + Укрпошта
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta в одне з 290 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. Black діє на замовлення від 99 грн. KastaPost + Укрпошта — це:
  • примірочні в кожному відділенні
  • безкоштовне повернення товарів, які не підійшли
  • миттєве повернення коштів на банківську картку
  Швидка доставка товарів Black
  Black діє лише на товари зі складу Kasta (товари з позначкою Black), тому ми гарантуємо відправку в день замовлення та 100% наявність товару. Для пошуку таких товарів використовуйте фільтр Black на сайті.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою на сайті. Кешбек діє на всі товари всіх постачальників. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta.
  Безкоштовне повернення товарів з Black та миттєве зарахування коштів
  Повертайте речі, які не підійшли у відділеннях KastaPost + Укрпошта безкоштовно без оплати за зворотню доставку. Зарахування коштів на карту за повернення — 6 хвилин.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди