triangle
  Колір
  Поєднання
  Смак
  Сорт винограду
  Температура сервіровки, ° С
  На товар діє Black
  -16%
  Бренд Riga Black / Міцність, % 30 / Об'єм/вага 0.5 / Країна виробництва Латвія
  На товар діє Black
  -16%
  Бренд Latinium / Солодкість Напівсолодкий / Об'єм/вага 0.2
  На товар діє Black
  -17%
  Бренд Captain Morgan / Міцність, % 40 / Об'єм/вага 0.7
  Ром Captain Morgan володіє цікавою історією, адже вперше він був створений справжнім піратом Генрі Морганом, ім'я якого викликало жах у районі Карибських островів. Історія його піратства закінчилася в 1671 році, коли Іспанія і Англія підписали мирний договір, а в 1673 році за заслуги перед Англією він був нагороджений титулом Сера і призначений віце-губернатором Ямайки, де і створив оригінальну рецептуру піратського напою. Він був першим, хто ввів ром в обов'язковий раціон своєї команди - правило, яке згодом стало традицією всього англійського флотаВ наші дні основна частина виробництва рому Captain Morgan також здійснюється на Ямайці, де з добірного ямайського очерету в ректифікаційних колонах безперервного типу отримують дистилят найвищої якості. Отриманий спирт доставляється до Великобританії, де ром витримується в дубових бочках і розливають по пляшках. Ром Captain Morgan Spiced Gold був вперше представлений в 1983 році. Він відразу ж завоював визнання в США, Канаді, Великобританії, а пізніше і по всьому світу, і фактично ознаменував появу нового сегмента в традиційній категорії рому - пряного рому. Причина величезного успіху напою - унікальна рецептура з використанням екзотичних спецій з островів Карибського моря На сьогоднішній день ром Captain Morgan є другим за популярністю алкогольним напоєм в США і сьомим за продаваемости в світі.
  На товар діє Black
  Бренд San Mare / Солодкість Напівсолодкий / Об'єм/вага 0.75 / Країна бренду Італія
  На товар діє Black
  -16%
  Бренд Riga Black / Міцність, % 30 / Об'єм/вага 0.5 / Країна виробництва Латвія
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 8 / Країна виробництва Німеччина
  Сімейна компанія Katlenburger Dr. Demuth, розташована в Нижній Саксонії - одна з провідних фруктових виноробів Європи. Katlenburger переробляє сік з місцевих і екзотичних фруктів. Асортимент компанії дуже широкий: фруктові вина і літні прохолодні напої, медовуха і коктейлі, а також фруктові глінтвейни. Якість Katlenburger підтверджено перемогами на виставці Німецького сільськогосподарського товариства (DLG). У 1925 році доктор Віллі Демут в своєму рідному містечку Катленбург відкрив завод для виготовлення фруктового соку і дав йому своє ім'я - Dr.Demuth. Час від часу яблучний сік починав бродити, тоді Демут взявся експериментувати, в результаті чого з'явилося перше ігристе яблучне вино Katlenburger. Незабаром після цього успішно почали продаватися різні ігристі вина, наприклад, в 1927 році Katlenburger випускає інноваційне в той час полуничне ігристе вино, яке і сьогодні залишається одним з найпопулярніших продуктів компанії. Мери Демут, дружина Віллі Демута, лікар за професією, теж виявилася «інноваційним двигуном» компанії. Мери розробила рецепт на основі плодів глоду і назвала цей еліксир - Catlenburger Clostertrunk. В середині 60-х років відбулася перша зміна поколінь - приєднався до компанії Гюнтер Демут, син Віллі Демута. Разом з батьком він модернізували обладнання і розширили виробничі потужності. Після введення технічного контролю та оптимізації ферментації фруктових соків з'явилися легші, більш фруктові вина. Бутилювання теж технічно модернізували, встановили дві лінії розливу, після чого стало можливим одночасне бутилювання газованих напоїв і фруктових вин. У лабораторіях компанії створювалися нові коктейлі з тропічних фруктових соків. В останні 10 років 20-го століття увійшов в компанію Клаус Демут, онук засновника компанії (третє покоління). Компанія знову модернізувала виробничі потужності: розширила лінію розливу, збільшила і вдосконалила винний льох. Katlenburger почала експортувати свою продукцію за кордон.
  На товар діє Black
  -10%
  Бренд BVLand / Міцність, % 18 / Об'єм/вага 0.375 / Країна виробництва Іспанія
  Компанія Beveland розташована в місті Begud (Іспанія). З 1994 року вона входить до групи компаній "Masoliver Group". Постійні інновації, інвестиції в нові технології, поліпшення якості продукції і прагнення до вдосконалення привело до активного розвитку компанії за останні 10 років і зробило її лідером в секторі міцного алкоголю. Зусилля компанії зі створення широкого спектра власних продуктів плюс випуск продуктів приватних брендів дозволило "Beveland" не тільки успішно працювати і конкурувати на ринку Іспанії, а й вийти на міжнародний ринок.
  На товар діє Black
  -17%
  Бренд Captain Morgan / Міцність, % 25
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 8.5 / Країна виробництва Німеччина
  Сімейна компанія Katlenburger Dr. Demuth, розташована в Нижній Саксонії - одна з провідних фруктових виноробів Європи. Katlenburger переробляє сік з місцевих і екзотичних фруктів. Асортимент компанії дуже широкий: фруктові вина і літні прохолодні напої, медовуха і коктейлі, а також фруктові глінтвейни. Якість Katlenburger підтверджено перемогами на виставці Німецького сільськогосподарського товариства (DLG). У 1925 році доктор Віллі Демут в своєму рідному містечку Катленбург відкрив завод для виготовлення фруктового соку і дав йому своє ім’я - Dr.Demuth. Час від часу яблучний сік починав бродити, тоді Демут взявся експериментувати, в результаті чого з’явилося перше ігристе яблучне вино Katlenburger. Незабаром після цього успішно почали продаватися різні ігристі вина, наприклад, в 1927 році Katlenburger випускає інноваційне в той час полуничне ігристе вино, яке і сьогодні залишається одним з найпопулярніших продуктів компанії. Мери Демут, дружина Віллі Демута, лікар за професією, теж виявилася «інноваційним двигуном» компанії. Мери розробила рецепт на основі плодів глоду і назвала цей еліксир - Catlenburger Clostertrunk. В середині 60-х років відбулася перша зміна поколінь - приєднався до компанії Гюнтер Демут, син Віллі Демута. Разом з батьком він модернізували обладнання і розширили виробничі потужності. Після введення технічного контролю та оптимізації ферментації фруктових соків з’явилися легші, більш фруктові вина. Бутилювання теж технічно модернізували, встановили дві лінії розливу, після чого стало можливим одночасне бутилювання газованих напоїв і фруктових вин. У лабораторіях компанії створювалися нові коктейлі з тропічних фруктових соків. В останні 10 років 20-го століття увійшов в компанію Клаус Демут, онук засновника компанії (третє покоління). Компанія знову модернізувала виробничі потужності: розширила лінію розливу, збільшила і вдосконалила винний льох. Katlenburger почала експортувати свою продукцію за кордон.
  На товар діє Black
  -16%
  Бренд White Horse / Об'єм/вага 0.5 / Міцність, % 40
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 7 / Сорт винограду Купаж (червоних сортів) / Країна виробництва Іспанія
  Винний напій Penasol Sangria для вечірки, який ідеально підходить для спільного використання. Подавати з паелья, тапас або просто з оливками і мигдалем.
  На товар діє Black
  Бренд Ginbery's / Міцність, % 37.5 / Об'єм/вага 0.5 / Країна бренду Іспанія
  "Ginbery's" - іспанська джин, виготовлений традиційним методом London Dry, який полягає в дистиляції в вертикальних перегінних кубах і вторинної перегонці після додавання трав до отриманого зерновому спирту. У рецептурі джина "Джінбері'с" міститься до тринадцяти рослинних компонентів, серед яких класичний ялівець, а також коріандр, хміль, листя апельсинового дерева, імбир, кориця, дягель. Завдяки майстрам-дистилятори джин отримує дуже тонкий аромат і делікатний, але багатий смак, який зберігає характерні відтінки кожного рослини.
  На товар діє Black

  Надзвичайна вино солом'яного кольору. Володіє тонким ароматом, в якому уловлюються нотки винограду. Відрізняється ніжним, свіжим смаком і приємним післясмаком. Рекомендується вживати як аперитив, попередньо охолодивши до температури 6-8 градусів на додаток до легких закусок і риби.
  На товар діє Black
  -35%
  Бренд Fiorelli / Об'єм/вага 1 / Міцність, % 14 / Країна виробництва Італія / Смак Гіркуватий, Солодкий
  Відмінний вермут світло-солом'яного кольору. Володіє насиченим ароматом, повним ноток запашних трав. Відрізняється солодким, з легкою гіркуватістю, смаком. Цей особливий вермут чудовий як аперитив і відмінна складова для коктейлів. Насолоджуйтесь їм попередньо охолодивши до 6-8 градусів.
  На товар діє Black
  Міцність, % 8 / Сорт винограду Ламбруско / Країна виробництва Італія
  Ароматне ігристе вино з виразним фруктовим смаком і яскравим букетом. Його створюють з купажу сортів Ламбруско сапаміно, Ламбруско граспаросса, Ламбруско марані, вирощених в регіоні Емілія. Ділянки розташовуються на висоті 100 метрів над рівнем моря. Вирощений на алювіальних грунтах Треббьяно забезпечує вину свіжість і привносить в аромат нотки цитрусових фруктів, а ніжний Москато обдаровує витонченої солодкістю і насиченим букетом. Обидва сорти є досить поширеними на Апеннінському півострові. Вина з Треббьяно, який є автохтонним італійським сортом, виготовляли ще за часів стародавніх римлян. Сьогодні обидва сорти продовжують користуватися широкою популярністю, а вина з них високо цінуються споживачами.
  На товар діє Black
  -29%
  Міцність, % 7 / Сорт винограду Мускат / Країна виробництва Італія
  Fiorelli Asti - це прекрасне ігристе солодке вино, яке також відоме як Asti Spumante. Його виробляють з винограду, який вирощують на пагорбах Москато на півдні П'ємонту. Москато Б'янко, з якого виробляється "Asti", у багато разів солодше, ніж інші сорти винограду, які використовуються для ігристих вин, тому вино часто подають до десертів. Раннє збирання врожаю забезпечує високу кислотність і яскравий квітковий букет. Виноград тиснуть повільно, щоб уникнути можливого окислення, яке може вплинути на аромат, потім дроблять і фільтрують отриманий сік. Очищений сік поміщають в ємності з нержавіючої сталі і витримують при низьких температурах, щоб уникнути бродіння. Потім, додаючи дріжджі, вино витримують в автоклаві, природним чином виробляючи вуглекислий газ. Бродіння припиняють швидким охолодженням, коли вино досягає бажаного співвідношення спирту до цукру. Потім його фільтрують і розливають в пляшки.
  На товар діє Black
  Міцність, % 13 / Сорт винограду Шираз / Країна виробництва Австралія
  На товар діє Black
  Міцність, % 10 / Сорт винограду Коломбар, Зинфандель / Країна виробництва США
  На товар діє Black
  -17%
  Бренд Gordon's / Міцність, % 37 / Об'єм/вага 0.7
  На товар діє Black
  -10%
  Міцність, % 8.5 / Країна виробництва Німеччина
  Сімейна компанія Katlenburger Dr. Demuth, розташована в Нижній Саксонії - одна з провідних фруктових виноробів Європи. Katlenburger переробляє сік з місцевих і екзотичних фруктів. Асортимент компанії дуже широкий: фруктові вина і літні прохолодні напої, медовуха і коктейлі, а також фруктові глінтвейни. Якість Katlenburger підтверджено перемогами на виставці Німецького сільськогосподарського товариства (DLG). У 1925 році доктор Віллі Демут в своєму рідному містечку Катленбург відкрив завод для виготовлення фруктового соку і дав йому своє ім'я - Dr.Demuth. Час від часу яблучний сік починав бродити, тоді Демут взявся експериментувати, в результаті чого з'явилося перше ігристе яблучне вино Katlenburger. Незабаром після цього успішно почали продаватися різні ігристі вина, наприклад, в 1927 році Katlenburger випускає інноваційне в той час полуничне ігристе вино, яке і сьогодні залишається одним з найпопулярніших продуктів компанії. Мери Демут, дружина Віллі Демута, лікар за професією, теж виявилася «інноваційним двигуном» компанії. Мери розробила рецепт на основі плодів глоду і назвала цей еліксир - Catlenburger Clostertrunk. В середині 60-х років відбулася перша зміна поколінь - приєднався до компанії Гюнтер Демут, син Віллі Демута. Разом з батьком він модернізували обладнання і розширили виробничі потужності. Після введення технічного контролю та оптимізації ферментації фруктових соків з'явилися легші, більш фруктові вина. Бутилювання теж технічно модернізували, встановили дві лінії розливу, після чого стало можливим одночасне бутилювання газованих напоїв і фруктових вин. У лабораторіях компанії створювалися нові коктейлі з тропічних фруктових соків. В останні 10 років 20-го століття увійшов в компанію Клаус Демут, онук засновника компанії (третє покоління). Компанія знову модернізувала виробничі потужності: розширила лінію розливу, збільшила і вдосконалила винний льох. Katlenburger почала експортувати свою продукцію за кордон.
  На товар діє Black
  -10%
  Бренд Toso / Міцність, % 25 / Об'єм/вага 0.7 / Країна виробництва Італія
  Маєток виноробні Toso SpA, яка є одним з найсучасніших виробництв в італійському виноробстві, займає трохи більше 3,8 гектара землі. Як і багато інших виробників, в Toso намагаються засновувати своє виробництво на традиціях місцевого виноробства, не забуваючи одночасно і про сучасні технології. Гармонійне поєднання традицій і новітнього обладнання, професійні знання виноградарів і енологів господарства допомагають виноробні Toso SpA створювати чудову продукцію, яка привертає увагу і на італійському, і на світовому ринках. TOSO Amaretto Classic Teodoro Negro - насичений італійський лікер, який має чітко окреслений солодкий смак і інтенсивний аромат. Темно-коричневий колір ідеально підкреслює вишуканість традиційного напою, а тривалий післясмак ще довго дарує відчуття солодкого задоволення.
  На товар діє Black
  -10%
  Бренд Molly's / Міцність, % 17 / Об'єм/вага 0.7 / Країна виробництва Ірландія
  При виробництві Molly's Irish Cream використовують солодові спирти від винокурні West Cork Terra Spirits & Liqueurs є провідним незалежним виробником і Розливальники спиртних напоїв і лікерів в Ірландії, а також найбільшим сімейним виробником ірландських вершкових лікерів. Маючи довгу історію в змішуванні якісних ірландських кремових лікерів, яка сходить до появи категорії кремових лікерів, ми пишаємося тим, що є визнаними експертами в цій галузі зі списком престижних клієнтів у всьому світі.
  На товар діє Black
  Бренд Vele Alvento / Сорт винограду Ламбруско / Солодкість Солодкий / Об'єм/вага 0.75 / Країна бренду Італія
  На товар діє Black
  -4%
  Колір Золотистий / Бренд Ashanti / Міцність, % 38 / Об'єм/вага 0.5
  Ароматний і насичений гватемальський ром з гібіскусом, імбиром і спеціями. Легкі нотки меду і Карамелізовані ванілі чудово поєднуються з цитрусовими тонами. Гібіскус надає рому приємного мідного кольору, вносить свіжість і м'ятні нюанси. З іншого боку - імбир, який додає пікантною прянощі впослевкусія. Підходить для самостійного застосування. Прекрасний інгредієнт для коктейлів.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 278 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди