Вид:
  Довжина кабелю, м 1.8 / Колір Чорний
  Характеристики: Інтерфейс: DisplayPort Версія: 1.0 Типи конекторів: male - male Довжина: 1.8 м Колір чорний Тип упаковки: Пакет
  Оплата частинами від ПриватБанк
  Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц, 2.4 ГГц / Швидкість Wi-Fi 300 Мбіт / с / WAN-порт Ethernet / Інтерфейс 1x10 / 100 Мбіт / с wan (RJ45), 3х10 / 100 Мбіт / с fast Ethernet LAN / Кількість LAN-портів в комутаторі 4
  Tenda N301 - це бездротової, простий в установці маршрутизатор, який включає в себе точку доступу, 3-портовий комутатор, міст і повторювач. Заснований на стандарті 802.11n, з 2 x 5 дБ посиленими антенами Tenda N301 забезпечує швидкість передачі до 300 Мбіт / сек на далекі дистанції і сумісний з пристроями 802.11 b / g. Tenda N301 створює бездротову мережу для роздачі високошвидкісного інтернету на комп'ютери, ігрові консолі та медіаплеєри з великих відстаней по всьому будинку. Він розширює зону покриття мережі за допомогою WDS, резервує необхідну швидкість завантаження за допомогою QoS. Tenda N301 підтримує останні технології захисту Wi-Fi мережі для запобігання несанкціонованому доступу з Інтернет і всередині бездротової Wi-Fi мережі. Підтримка стандартів WPA і WPA2 гарантує найкраще можливе шифрування для будь-яких ваших бездротових пристроїв. Швидкий майстер настройки Tenda допоможе вам налаштувати маршрутизатор за лічені хвилини. Цей майстер настройки проведе вас по етапах через процес налаштування, допомагаючи вам налаштувати доступ в інтернет, бездротову мережу і безпеку, а також все що потрібно для початку роботи.

  USB адаптер для Slim SATA 13-пін SSD, DVD приводу     Другий USB роз'єм для додаткового живлення     Незалежний від типу операційної системи, не потребує додаткового драйвера Підтримує будь-який тонкий 13-контактний диск SATA Стандарти: USB 2.0, SATA / SATA II (до 1,5 Гбіт) Довжина кабелю: 50 см
  Довжина кабелю, м 0.15 / Колір Чорний
  Додатковий провід живлення C14 - євро-розетка З заземленням
  Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц, 2.4 ГГц / Швидкість Wi-Fi 300 Мбіт / с / WAN-порт Ethernet / Інтерфейс LAN: 4x10 / 100 RJ-45, 1x10 / 100 Мбіт / с wan (RJ45) / Кількість LAN-портів в комутаторі 5
  Бездротовий інтерфейс Використовуючи бездротовий маршрутизатор DIR-615, Ви зможете швидко організувати бездротову мережу вдома і в офісі, що дозволить Вашим співробітникам або членам Вашої родини підключатися до бездротової мережі практично в будь-якій точці (в зоні дії бездротової мережі). Маршрутизатор може виконувати функції базової станції для підключення до бездротової мережі пристроїв, що працюють за стандартами 802.11b, 802.11g і 802.11n (зі швидкістю до 300 Мбіт / с). У маршрутизаторі реалізовано безліч функцій для бездротового інтерфейсу. Пристрій підтримує декілька стандартів безпеки (WEP, WPA / WPA2), фільтрацію підключаються по MAC-адресу, а також дозволяє використовувати технології WPS і WMM. 4-портовий комутатор Вбудований 4-портовий комутатор маршрутизатора дозволяє підключати комп'ютери, оснащені Ethernet-адаптерами, ігрові консолі та інші пристрої до Вашої мережі. Безпека Бездротовий маршрутизатор DIR-615 оснащений вбудованим фаєрволом. Розширені функції безпеки дозволяють мінімізувати наслідки дій хакерів і запобігають вторгнення в Вашу мережу. Проста настройка і оновлення Для настройки бездротового маршрутизатора DIR-615 використовується простий і зручний вбудований web-інтерфейс (доступний на декількох мовах). Тепер Ви легко можете оновити вбудоване ПО - маршрутизатор сам знаходить перевірену версію ПО на сервері оновлень D-Link і повідомляє користувача про готовність встановити його.
  Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц, 2.4 ГГц / Швидкість Wi-Fi 300 Мбіт / с / WAN-порт Ethernet / Інтерфейс 1x10 / 100 Мбіт / с wan (RJ45), LAN: 4x10 / 100 RJ-45 / Кількість LAN-портів в комутаторі 5
  Asus RT-N12E_С1 - маршрутизатор призначений для використання вдома або в невеликому офісі. Він відрізняється простотою налаштуванням і використанням і дозволяє створити до чотирьох бездротових мереж з різними правами доступу і пропускною спроможністю. Даний маршрутизатор дозволяє створити до чотирьох бездротових мереж з різною пропускною здатністю і настройками прав доступу.

  Призначений для підключення ноутбуків, комп'ютерів і плеєрів з мережевим обладнанням. Він допоможе вам організувати надійне і якісне дає змогу пристроям обмінюватися що є необхідним і важливим атрибутом мереж зв'язку в офісі або вдома. Довжина: 2 м.
  Колір Чорний
  Кабель живлення LIDL призначений для підключення персональних комп'ютерів, моніторів, принтерів, аудіо / відеоапаратури, телевізорів та іншого обладнання до мережі живлення 220 В.
  -28%
  Довжина кабелю, м 3 / Матеріал основний/корпусу Пластик / Колір Чорний
  Характеристики інтерфейс входу: 220 В; інтерфейс виходу: системний блок; вилка: EURO з заземленням; довжина: 3 м; вхід: CEE 7/7; вихід: C13 (IEC 60320 С13, раніше IEC 320 С13).
  -57%
  Довжина кабелю, м 1 / Матеріал основний/корпусу Метал, Пластик / Колір Червоний
  SATA (Serial ATA) - послідовний інтерфейс обміну даними з накопичувачами інформації. SATA є розвитком паралельного інтерфейсу ATA (IDE), який після появи SATA був перейменований в PATA (Parallel ATA). SATA-кабель (CC-SATA-Data / L) за рахунок своєї форми стійкіший до багатократного підключення. Живить шнур SATA також розроблений з урахуванням багатократних підключень.

  USB перехідник для PS / 2. Пристрій дозволяє підключити клавіатуру і мишу, які мають роз'єми USB до порту PS / 2. Розмір в упаковці: 8х7 см.
  Колір Білий
  Світлодіодна USB підсвічування для клавіатури. Довжина: 30 см. Додаткові характеристики: Категорія: Аксесуари для ноутбуків. Сумісність: Для комп'ютерної апаратури. Країна реєстрації бренду: Німеччина. Країна-виробник товару: Німеччина. Розмір в упаковці: 24х6,5 см. Розмір без упаковки: 30 см.
  Колір Графітовий
  USB кабель 2.0 kompatibel з перехідниками типу Typ А / Typ B. Для підключення до комп'ютера пристроїв USB (принтера, сканера, зовнішнього жорсткого диска). Довжина 1,8 м. Вид: Кабелі. Гарантія: 14 днів. Довжина: 1,8 м. Країна-виробник товару: Німеччина. Тип: USB. Розмір в упаковці: 23 х 9 х 4 см. Розмір без упаковки: 1,8 м. Вага в упаковці: 89. Вага без упаковки: 85.
  Колір Білий
  Мережевий кабель САТ 5е NETWORKl (з перехідниками), Призначений для підключення до інтернету і передачі інформації. Довжина 0,5 м. Довжина: 50 см. Інтерфейси: для підключення до інтернету і передачі інформації / S / FTP. Категорія: САТ 5е Країна реєстрації бренду: Німеччина Країна-виробник товару: Німеччина Тип: Мережевий кабель Розмір в упаковці: 24х10х3 см. Розмір без упаковки: 50 см. Вага в упаковці: 48. Вага без упаковки: 35.
  Колір Графітовий
  USB кабель 2.0 kompatibel (з перехідниками), Призначений для передачі електронних даних і скачування інформації. Довжина 1,8 м.   Вид: Кабелі. Гарантія: 14 днів. Довжина: 1,8 м. Країна-виробник товару: Німеччина. Тип: USB. Розмір в упаковці: 1.8 м. Розмір без упаковки: 1,8 м.   
  Колір Білий
  Кабель для підключення DSL- спліттера (вилка TAE-F / RJ45) довжиною 3 метри

  Перехідник USB 2.0 довжиною 1,5 метра Вид: Перехідники. Гарантія: 14 днів. Країна-виробник товару: Німеччина.
  Колір Сірий
  Призначений для з'єднання комп'ютерної апаратури або її компонентів довжиною 1,5 метра.
  Колір Срібний
  Кабель для підключення USB 2.0 призначений для з'єднання комп'ютерної апаратури або її компонентів довжиною 1,5 метра.
  Колір Чорний
  Гнучкий кабель живлення LT-501 H VDE H05RR 3G1 mm². Гнучкі кабелі для живлення мобільних або напівмобільного пристроїв, схильних до низьким механічним навантаженням (побутові електроприлади, переносні інструменти і т. Д. Застосування: побутова техніка, комп'ютери, монітори, принтери, ноутбуки и др електрична міцність ізоляції на пробій; - дотримання нормованого розміру опору ізоляції, особливо в умовах вологого середовища; - механічна міцність, нагрево- і формостойкость вироби, відсутність в ній токсичних матеріалів, стійкість до впливу умов навколишнього середовища і багато іншого.

  Додатковий плоский роз'єм. Легко поміщається за кожним предметом меблів. Завдяки рухомий поверхні роз'єму і подовженою рукоятці його можна легко вийняти зі стіни без особливих зусиль. Якщо на кабелі є ривок, вилка автоматично вийде з розетки, що запобіжить нещасні випадки. Номінальний струм 16 А.
  Тип кабелю Ethernet (RJ45) / Довжина кабелю, м 3 / Колір Чорний
  Кабель Piko 5E UTP Ethernet для внутрішньої прокладки в локальних мережах. Роз'єми: Ethernet (тато) - Ethernet (тато) Вид сигналу: цифрові дані Категорія: 5е Зовнішня оболонка: ПВХ Нікельовані роз'єми і контакти Упаковка: пакет
  Довжина кабелю, м 1.8 / Колір Чорний
  кабель мережевий c євровилкою вилка під кутом 90 градусів
  Оплата частинами від ПриватБанкПокупка частинами від monobank
  Частота роботи Wi-Fi 5 ГГц, 2.4 ГГц, 2.4 ГГц / Швидкість Wi-Fi > 300 Мбит/с / WAN-порт Ethernet / Інтерфейс 1x10 / 100/1000 Мбіт / с wan порт / Кількість LAN-портів в комутаторі 1
  Бездротова система Wi-Fi для великих будинків Система Lyra дозволяє організувати бездротову мережу в межах великих приміщень. З нею ви зможете підключити до інтернету смартфони, планшети, IP-камери і інші цифрові пристрої, незалежно від того, наскільки великий у вас будинок. Трехкомпонентная система Wi-Fi Система Lyra складається з трьох вузлів, з'єднаних між собою бездротовим підключенням. Розташувавши їх в різних частинах свого будинку, ви повністю покриєте його мережею Wi-Fi, від підвалу до вітальні і навіть до присадибної ділянки. При цьому ви зможете вільно переміщатися з підключеним до системи Lyra цифровим пристроєм, не втрачаючи інтернет-з'єднання, до тих пір, поки будете перебувати в зоні охоплення будь-якого з її вузлів. автоматичне перепідключення При підключенні до системи задіюється той її вузол, який забезпечить максимально сильний бездротової сигнал. Якщо підключений пристрій буде переміщено, то воно буде автоматично перепідключитися до іншого, більш близького вузла, причому без найменшої затримки в роботі інтернет-з'єднання. Простота використання Система Lyra пропонує єдину бездротову мережу Wi-Fi з одним ім'ям. Користувачеві не потрібно вгадувати, до якого вузлу слід підключитися для отримання найбільш якісного сигналу - це відбувається автоматично. Три частотні діапазони Один з трьох підтримуваних системою бездротових діапазонів виділений для обміну даними між вузлами самої системи, а інші два служать для повношвидкісного підключення цифрових пристроїв. Стабільний бездротової сигнал Кожен вузол вироби автоматично оптимізує своє підключення до інших вузлів, забезпечуючи стабільний бездротової сигнал.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Нова Пошта
  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з з безкоштовною доставкою в будь-яке з 128 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України. Також клієнти можуть безкоштовно повернути товар кур'єру при наступному кур'єрському замовленні
  Примірка до оплати – KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції