triangle

  Тактична медицина


  Турнікет медичний - це виріб медичного призначення для надання першої до медичної допомоги у медичних закладах, у каретах швидкої допомоги та під час військово-бойових дій та інших надзвичайних ситуацій. Тактичні медичні ножиці застосовуються для розрізання одягу, коли потрібно звільнити доступ до рани, а також для різання бинтів, перев'язок та інших матеріалів. Незважаючи на свою невелику вагу, ножиці добре справляються із щільними тканинами, розрізати які звичайними ножицями просто неможливо. Одне з лез ножиць зазубрене для більшої ефективності розрізання міцних тканин. Темне покриття лез для усунення відблисків. Також біля рукоятки є спеціальні зазубрина для перекушування дроту. Рекомендації щодо використання: Перед застосуванням обов'язково ознайомтеся з інструкцією із застосування! Джгут може бути накладений самостійно однією рукою. Максимальний час накладання – не більше 2-х годин. При використанні необхідно вказати час накладення турнікета на білу липучку «TIME», щоб медики знали точний час накладання джгута.

  Тактичні медичні ножиці з міцними ручками зроблені з високоякісної нержавіючої сталі. Ножиці міцні та довговічні. Вони легкі, тому мінімально обтяжать похідну аптечку, але вони здатні розрізати щільні тканини. Тупий наконечник забезпечить безпеку розрізання. Біля ручок є спеціальний пристрій для обрізання дроту.

  Турнікет медичний - це виріб медичного призначення для надання першої до медичної допомоги у медичних закладах, у каретах швидкої допомоги та під час військово-бойових дій та інших надзвичайних ситуацій. Показання для використання: Для тимчасової зупинки кровотечі під час поранення чи травми. Накладається за сильного поранення кінцівок. Рядній кровотечі і у разі, якщо немає можливості найближчим часом отримати медичну допомогу. Склад жгуту: нейлон – 100%, Склад фурнітура: пластик – 100%. Джгут кровоспинний турнікет у розгорнутому вигляді має розміри: 120см х 4см, і складається з елементів: липучка фіксатор – ширина – 3,8 см, довжина –90см; стоп-фіксатор (важіль) пластиковий діаметр 1см, довжина 14,5см; планка фіксації важеля пластикова – ширина 6см, довжина 9 см; пряжка прямокутна ширина 3см, довжина 4,8 см. Рекомендації щодо використання: Перед застосуванням обов'язково ознайомтеся з інструкцією із застосування! Джгут може бути накладений самостійно однією рукою. Максимальний час накладання – не більше 2-х годин. При використанні необхідно вказати час накладення турнікета на білу липучку «TIME», щоб медики знали точний час накладання джгута.

  Підсумок виконаний з міцного зносостійкого синтетичного матеріалу. Одне відділення для гранати закривається клапаном на липучці, є додаткова еластична стяжка для надійної фіксації гранати. На звороті розташовані дві петлі на хутроанічних кнопках для можливості підвіски за системою Molle. Характеристики: Матеріал: поліестер Oxford. Розмір ШхВхГ: 7х12х4.5 см. Вага: 45 г. Колір: хакі Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
  -5%

  Опис: Тактичний джгут призначений для зупинки сильних кровотеч при травмах кінцівок або травматичних ампутаціях. Його конструкція дозволяє вдягати та затягувати пов'язку однією рукою на кожну кінцівку. Крім того, джгут оснащений системою застібки, що оберігає від випадкового розстібання в результаті зачеплення стрічки за елементи зовнішнього середовища, та місцем для фіксації часу застосування тиску. Характеристика продукту: Паличка з легкого металевого сплаву, який відрізняється малою вагою та чудовою міцністю (стійка до згинів та зламів), м'яка підкладка запобігає натирання та натирання шкіри, можливість швидкого регулювання довжини, легко утримувати в чистоті, колір ремінця: чорний. розміри: ширина: 4 см, довжина: 95 см.
  -5%

  Стандартні рятувальні ножиці – це міцний та універсальний інструмент, який є невід'ємним елементом кожної аптечки та невідкладної допомоги. Корисно при розкриванні пов'язок, тканинного одягу, ременів безпеки та інших більш вимогливих матеріалів. Ножиці виготовлені з армованого сталевого сплаву, що гарантує триваліший термін експлуатації та довговічність, ніж стандартні рятувальні ножиці. Крім того, сталь покрита спеціальним покриттям, завдяки якому при різанні до леза не прилипають матеріали. На лезі також є зубці, що полегшують різання жорсткіших конструкцій. Характеристика довжина ножиць: 19 см, вага: 50 г, колір леза: метал матеріал: загартована сталь
  395 грн
  Аптечка No Brand хакі

  Аптечка виконана із міцного зносостійкого синтетичного матеріалу кордуру. Одне основне відділення, яке закривається клапаном на фастексі. Усередині розташована одна відкрита кишеня. На дні аптечки розташований вентиляційний отвір. На тильній стороні сумки розташована система кріплення підвіски Molle. Характеристики: Матеріал: кордур. Розмір ШхВхГ: 16х20х10 см. Об'єм: 3 літри Вага: 150 г. Колір: хакі (олива). Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.

  Аптечка виконана із міцного зносостійкого синтетичного матеріалу. Одне відділення на блискавці. Усередині розташовані два відкриті відділення, дванадцять еластичних петель для фіксації медичних препаратів. На тильній стороні сумки розташована система кріплення підвіски Molle. Характеристики: Матеріал: поліестер Oxford. Розмір ШхВхГ: 14,5 х20, 5х10 см. Об'єм: 3 літри. Вага: 150 г. Колір: хакі (олива). Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.

  Підсумок виконаний з міцного зносостійкого синтетичного матеріалу. Одне відділення для автоматних ріжків, магазинів, обойм закривається на затяжці шнурку з пластиковим карабіном. На звороті розташовані три петлі липучці. Характеристики: Матеріал: поліестер Oxford. Розмір ШхВхГ: 27х29х1 см (товщина 1 см у порожньому стані). Вага: 120 г. Колір: хакі Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.

  Підсумок виконаний з міцного зносостійкого синтетичного матеріалу. Одне відділення для одного автоматного ріжка закривається клапаном на липучці, є додаткова еластична стяжка для надійної фіксації ріжка. На звороті розташовані дві петлі на хутроанічних кнопках для можливості підвіски за системою Molle. Характеристики: Матеріал: поліестер Oxford. Розмір ШхВхГ: 9х20х3 см. Вага: 70 г. Колір: хакі Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
  495 грн
  Аптечка No Brand хакі

  пташка виконана з міцного зносостійкого синтетичного матеріалу. Одне відділення на блискавці. Усередині розташовані два відкриті відділення, дванадцять еластичних петель для фіксації медичних препаратів. На тильній стороні сумки розташована система кріплення підвіски Molle. Характеристики: Матеріал: поліестер Oxford. Розмір ШхВхГ: 14,5х20,5х10 см. Об'єм: 3 літри Вага: 150 г. Колір: хакі Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.

  Тактичні медичні ножиці з міцними ручками зроблені з високоякісної нержавіючої сталі. Ножиці міцні та довговічні. Вони легкі, тому мінімально обтяжать похідну аптечку, але вони здатні розрізати щільні тканини. Тупий наконечник забезпечить безпеку розрізання. Біля ручок є спеціальний пристрій для обрізання дроту.

  Аптечка військова тактична швидкого доступу ЗСУ Мультикам 20221930 8148 Аптечка військова тактична швидкого доступу ЗСУ Мультикам 20221930 8148

  Аптечка військова швидкого доступу тактична зі знімною панеллю ЗСУ (ЗСУ) 20221852 7223 Аптечка військова швидкого доступу тактична зі знімною панеллю ЗСУ (ЗСУ) 20221852 7223 для військових виконана з щільного, водонепромокаючого матеріалу, який не дозволить волозі дістатися медикаментів, які всередині. Відкривається блискавкою, що можна зробити навіть однією рукою. Кріпиться на ремінь чи рюкзак. Компактна, але містка сумка для зберігання медичних пристроїв. Усередині сумки є різні кишеньки та гумки, що дозволяють закріпити все всередині. Характеристики:

  Тактичні медичні ножиці з міцними ручками зроблені з високоякісної нержавіючої сталі. Ножиці міцні та довговічні. Вони легкі, тому мінімально обтяжать похідну аптечку, але вони здатні розрізати щільні тканини. Тупий наконечник забезпечить безпеку розрізання. Біля ручок є спеціальний пристрій для обрізання дроту.

  Аптечка військова тактична Condor ЗСУ (ЗСУ) 20221906 7053 Аптечка військова тактична Condor ЗСУ (ЗСУ) 20221906 7053 для військових виконана з щільного, водонепромокаючого матеріалу, який не дозволить волозі дістатися медикаментів, які всередині. Відкривається блискавкою, що можна зробити навіть однією рукою. Кріпиться на ремінь чи рюкзак. Компактна, але містка сумка для зберігання медичних пристроїв. Усередині сумки є різні кишеньки та гумки, що дозволяють закріпити все всередині. Характеристики:
  -5%

  BLACK FRONT Chest Seal Vented – клапанна пов’язка з плоскою структурою клапана, призначена для перев’язки ран у грудній ділянці. Односпрямована конструкція клапана дозволяє випускати повітря в грудну клітку, таким чином знижуючи ризик напруженого пневмотораксу та блокуючи доступ зовнішнього повітря. Характеристики продукту: пов'язка круглої форми діаметром 15 см використання високоякісного клею на основі гідрогелю забезпечує максимальний рівень герметичності та стійкості накладеної пов'язки на шкірі травмованого має спеціальну ручку, яка сприяє швидкому накладанню та відділенню пов'язки від захисної плівки прозора структура забезпечує точне нанесення та повний контроль над поверхнею рани упакований у міцну водонепроникну упаковку з виділеними місцями для легкого відкриття всередину упаковки також поміщають марлю разом із пов’язкою для клапана, яка використовується для попереднього очищення місця кровотечі від бруду, крові та інших домішок продукт безпечний для шкіри, не містить латексу, не викликає роздратування та алергічних реакцій

  Продам ампульниці на 48 ампул власного виробництва (TM Стохід): - розмір 24х10х3 см; - ущільнені стінки; - ручка; - оксфорд 600D PU; - фурнітура YKK; - жорстка частина липучки на вузькій частині для фіксування на велкро панель; - нитка TYTAN 40; - гумки для розміщення серветок тощо.

  Ізраїльська особиста перев'язувальна в армійському виконанні (зелена), популярна у всьому світі, пропонується у вакуумній, герметичній упаковці. Виріб відрізняється простотою використання, тому призначений як для професійних рятувальників, так і для людей, які не мають відношення до професійної рятувальної діяльності. Ізраїльська пов'язка - це продукт, що зарекомендував себе на полі бою під час надання першої допомоги. Має пластиковий натискний елемент, завдяки якому ефективно зупиняє потужні кровотечі до того, як постраждалий потрапить до лікарні. Пов'язка виконує функції: особистої, компресійної та пов'язки, що підтримує. Особливості продукту Зелена пов'язка шириною 10 см та довжиною 4,5 м з підстилкою 10 см х 18 см, одноручний дизайн оснащений пряжкою, що полегшує перев'язку, у тому числі за рахунок можливості зміни напрямку бинтування та додаткового тиску на рану,стерильно упаковані у водонепроникну та повітронепроникну упаковку.

  Сумка на ногу Rhinowalk Tactical Bag розрахована для тактичних тренувань, експедицій, походів та для альпінізму. Виготовлена з надміцної 900D поліестрової тканини. Має 14 спеціальних відділень для розміщення необхідних речей. Сумка надійно кріпиться до ноги або носиться через плече, завдяки довгому реміню. Зворотня частина сумки зроблена з повітряпропускної сітки приємної до тіла. Місткість близько 3 літрів. Характеристики: Розміри: 16.5*10*31 см Матеріал: 900D Polyester Вага: 350 г Обєм: 3 л Обєм вказано орієнтовно. ► Надаємо знижки на тактичне спорядження у розмірі 10% для військовослужбовців ЗСУ, для учасників формувань ТРО, співробітників поліції, волонтерів.

  Сумка на ногу Rhinowalk Tactical Bag розрахована для тактичних тренувань, експедицій, походів та для альпінізму. Виготовлена з надміцної 900D поліестрової тканини. Має 14 спеціальних відділень для розміщення необхідних речей. Сумка надійно кріпиться до ноги або носиться через плече, завдяки довгому реміню. Зворотня частина сумки зроблена з повітряпропускної сітки приємної до тіла. Місткість близько 3 літрів. Характеристики: Розміри: 16.5*10*31 см Матеріал: 900D Polyester Вага: 350 г Обєм: 3 л Обєм вказано орієнтовно. ► Надаємо знижки на тактичне спорядження у розмірі 10% для військовослужбовців ЗСУ, для учасників формувань ТРО, співробітників поліції, волонтерів.

  Продам великий армійський баул-рюкзак для особистих речей«Стохід»: • розмір у наповненому стані 30*80 см (чесних 56 літрів); • зручний доступ до вмісту; • бокова кишеня на замку; • внутрішня кишеня для дрібниць на замку; • зменшується в об’ємі з двох сторін за рахунок стяжок; • сумка-баул виготовлена з оригінальної кордури (нейлон 6.6); • фурнітура: YKK; • якісна стропа; • вологостійка блискавка; • можливість носити як сумку через плече, як рюкзак (лямки ущільнені) та просто в руках; • військовий транспортний баул компактно складається; • зроблено у Україні. Можна використовувати не лише як офіцерський баул ЗСУ/НГУ, а й як сумку для полювання та як туристичний речовий мішок.

  Продам великий армійський баул-рюкзак для особистих речей«Стохід»: • розмір у наповненому стані 30*80 см (чесних 56 літрів); • зручний доступ до вмісту; • бокова кишеня на замку; • внутрішня кишеня для дрібниць на замку; • зменшується в об’ємі з двох сторін за рахунок стяжок; • сумка-баул виготовлена з оригінальної кордури (нейлон 6.6); • фурнітура: YKK; • якісна стропа; • вологостійка блискавка; • можливість носити як сумку через плече, як рюкзак (лямки ущільнені) та просто в руках; • військовий транспортний баул компактно складається; • зроблено у Україні. Можна використовувати не лише як офіцерський баул ЗСУ/НГУ, а й як сумку для полювання та як туристичний речовий мішок.

  Характеристики медичного рюкзака «Стохід»: • розміри 51*29*20 см (29,6 літрів); • матеріал: ззовні кордура (стійка до розривів та горіння); • щільна стропа; • армована нитка; • вологостійка блискавка; • розкривається на 180 градусів. Для додаткового спорядження : • система кріплення MOLLE спереду та по боках; • дві зовнішні кишені для карток поранених; • стяжки для фіксації м’яких нош, тощо. Внутрішня організація: • одне відділення; • резинка по внутрішньому діаметру для фіксації перев’язочних матеріалів; • 6 боксів під медикаменти з прозорими кришками на велкро панелі ( не випадають, м’яка основа, тримають форму в порожньому стані); • ампульниця (м’яка основа). Для зручності у військовому рюкзаку передбачено: • лямки на фастексах для швидкого скидання рюкзака; • ущільнена спинка з 3D сіткою; • широкий пояс для кращого розподілу ваги; • нагрудна перемичка; • велкро для патчів.

  Доставка

  KastaPost + Укрпошта
  Кур'єр
  Укрпошта
  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення «KastaPost + Укрпошта»
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 277 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. «KastaPost + Укрпошта» — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди