triangle

  Красиві подарункові набори аксесуарів

  Приналежність
  Колір
  -46%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У жіночий подарунковий набір №28 входить: обкладинка на паспорт Lika, стандартна обкладинка на паперовий паспорт. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9.5 * 13.2 см, підходить на український і закордонний паспорт. Візитниця Амелія оригінальна і компактна на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт і права. Розмір 7,5 * 10 * 1 см. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з матової натуральної шкіри Crazy Horse з тисненням, що імітує шкіру рептилії. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці. Виготовлений в Україні.
  -48%
  Приналежність Чоловікам / Колір Синій / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Подарунковий набір №18: Обкладинка на паспорт Lika + ключниця Lika синього кольору: ключниця на карабінах Lika акуратна, стильна, приємна на дотик, виготовлена з натуральної матової шкіри Crazy Horse. Оригінально виглядає завдяки цікавому тисненню яке імітує шкіру рептилії. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на паспорт Lika виготовлена з натуральної матової шкіри Crazy Horse. Оригінально виглядає завдяки цікавому тисненню яке імітує шкіру рептилії. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 9,5 * 13,2 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -40%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто переймаються проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для піднесення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей.У жіночий набір подарунковий №39 входять:Гаманець СофіяКомпактний жіночий гаманець на кнопці має 8 відділень: 1 відділення для купюр (легко поміщаються банкноти всіх номіналів); 3 відділення для банківських карт (+1 міні); 1 відділення на кнопці для монет; 2 потайні кишені. Завдяки своїм неймовірно компактним розмірам– 95*105*20 мм цей аксесуар легко поміститься навіть у невеликий сумочці або рюкзаку.Обкладинка на паспортСтандартна обкладинка на паперовий паспорт, закордонний паспорт, в т. ч. біометричний. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5*13,2 см.Обкладинка на ID паспортЗручна у використанні і компактна обкладинка для документів нового зразка: ID паспорта, прав, техпаспорта (пластикові). Всередині 1 прозора кишеня + 3 шкіряні кишені, в яких можна помістити до 7 пластикових карт. Чохол на паспорт застібається на кнопку, що забезпечить надійне зберігання ваших документів. Розмір: 8*10 см.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з натуральної гладенької шкіри Dior з квітковим принтом. Малюнок не вигоряє і не стирається. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото.Набір продається у подарунковій фірмовій картонній коробці.Виготовлено в Україні.
  -48%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У подарунковий набір №18 входять: ключниця на карабіни Crez акуратна, стильна, приємна на дотик. Оригінально виглядає завдяки шляхетній текстурі шкіри - флотар. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на паспорт Crez виготовлена з натуральної шкіри. Оригінально виглядає завдяки шляхетній текстурі шкіри - флотар. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, підходить на український і закордонний паспорт. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Виготовлено в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -40%
  Приналежність Чоловікам / Колір Зелений / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (зелений). Обкладинка на паспорт "Герб" (зелена) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (зелена), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -40%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Ми вважаємо, що подарунок повинен бути не тільки красивим, а й практичним. Тому, якщо ви у пошуках подарунка сестрі, мамі, подрузі або колезі, то на цей набір варто звернути увагу. Адже в ньому по'єднані естетичність і практичність, а також ми вже спакували його в красиву крафтову коробку. Вам залишається тільки подарувати!У наборі:Гаманець з натуральної шкіри, який допоможе зберігати свої картки і гроші акуратно і компактно. Закривається на кнопку і має тиснення бренду спереду. Розміри: 19*9,5*1,5 см.Ключниця з натуральної шкіри захистить підкладку сумки від пошкоджень ключами і її легко буде знайти серед інших дрібниць. Розмір: 14,5*5,5*2 см.Обкладинка на паспорт продовжить термін його експлуатації, захистить сторінки від заломів і надривів. Розмір 9,5*13,5 см.Всі предмети в наборі виготовлені з однакової гладенької глянцевої шкіри кайзер.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо)Набір продається в подарунковій картонній фірмовій крафт-коробці.
  -40%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Подарунковий набір №4 (чорний): обкладинка на паспорт + обкладинка на міні документи (ID паспорт, права). Обкладинка на паспорт ST-05 виготовлена з натуральної якісної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка міні для документів ST-05 (ID (пластикового) паспорта, прав і пластикових карт). Виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. З внутрішньої сторони 2 прозорих клапана + 4 прозорих файла-кишеньки, в які можна помістити як пластиковий паспорт, права, так і пластикові карти (в сумі 6 карт). Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 7 * 10 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -40%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (коричневий). Обкладинка на паспорт "Герб" (коричнева) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (коричнева), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -40%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (чорний). Обкладинка на паспорт "Герб" (чорна) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (чорна), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -48%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне торжество. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Подарунковий набір №18: обкладинка на паспорт Lika + ключниця Lika червоного кольору: ключниця на карабінах Lika акуратна, стильна, приємна на дотик. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на паспорт Lika стандартна обкладинка на паперовий паспорт, закордонний паспорт, в т.ч. біометричний. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,2 см. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з натуральної матової шкіри Crazy Horse з об'ємним тисненням, яке імітує шкіру рептилії. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці. Виготовлений в Україні.
  -30%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Гарний і доступний презент для чоловіка. Такий подарунок напевно сподобається кожному представнику сильної половини, адже вони люблять корисні та практичні подарунки. У чоловічій подарунковий набір №13 входять: ремінь KB-35-02. Чоловічий шкіряний ремінь - це відмінний варіант подарунка на будь-яке свято для коханого чоловіка, брата або начальника. Він має універсальний строгий дизайн і буде стильно виглядати як з джинсами, так і з будь-якими класичними брюками. Пряжка металева, чорного кольору. Ремінь виготовлений зі 100% натуральної гладенької шкіри, без склеєних елементів. Стандартна довжина ременя - 120 (+/- 5) см, можливе самостійне укорочення. Ширина - 35 мм, товщина шкіри приблизно 3,5 мм. Виготовлений в Україні. Ключниця на карабіни F-01 акуратна, компактна, зручна у використанні. Защібається на 2 кнопки, всередині 4 карабіна для ключів. Розмір в складеному вигляді 11 * 5 см, в розкладеному - 11 * 13,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -40%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Жіночий подарунковий набір №7: обкладинка на паспорт, права + Картхолдер + портмоне П1 (червноий). Обкладинка на паспорт ST-18 виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка міні для документів ST-18 нового зразка (ID (пластикового) паспорта, прав, техпаспорта і пластикових карт). Виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. З внутрішньої сторони 2 прозорих клапана + 4 прозорих файла-кишеньки, в які можна помістити як пластиковий паспорт, права, техпаспорт, так і пластикові карти (в сумі 6 карт). Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 7 * 10 см. Виготовлена в Україні. Картхолдер ST-18 з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Дуже зручна і в той же час компактна модель - на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш з щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 20 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий паспорт і права. Защібається на 2 кнопки. Розмір 7,5 * 10 см. Виготовлений в Україні. Портмоне П1-18 виготовлене з натуральної глянцевої шкіри (Кайзер зовні, всередині - підкладкова свиняча шкіра). Зверху і всередині використана тільки шкіра, не використовується картон, шкірозамінник і тканина. Портмоне має 4 відділення: 1 відділення для купюр, 2 для карток і 1 для монет. Розмір 10,5 * 9 см. Защібається на кнопку. Виготовлене в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Подарунковий набір №16: обкладинка на документи + портмоне П1. Обкладинка міні для документів ST-05 нового зразка (ID (пластикового) паспорта, прав, техпаспорта і пластикових карт). Виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. З внутрішньої сторони 2 прозорих клапана + 4 прозорих файла-кишеньки, в які можна помістити як пластиковий паспорт, права, техпаспорт, так і пластикові карти (в сумі 6 карт). Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 7 * 10 см. Виготовлена в Україні. Портмоне П1-01 виготовлене з натуральної глянцевої шкіри (Кайзер зовні, всередині - підкладкова свиняча шкіра). Зверху і всередині використана тільки шкіра, не використовується картон, шкірозамінник і тканину. Портмоне має 4 відділення: 1 відділення для купюр, 2 для карток і 1 для монет. Розмір 10,5 * 9 см. Защібається на кнопку. Виготовлене в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -40%
  Приналежність Жінкам / Колір Бордовий / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Подарунковий набір №10: Гаманець + ключниця. Великий гаманець К-13 з натуральної шкіри. Зовні - глянцева гладенька шкіра Кайзер, всередині - підкладкова свиняча. При виготовленні гаманця не використовується картон, шкірозамінник і тканина. Плівка всередині гаманця для фото не лопається. Кількість відділень - 12: 4 місткі кишені для купюр, 6 для кредитних карт, 1 для монет на кнопці, 1 прозоре відділення. Розмір: 19,5 * 9,5 * 1,5 см. Гаманець защібається на кнопку. Виготовлений в Україні. Ключниця на карабінах F-13 акуратна, компактна, зручна у використанні. Виготовлена з натуральної глянцевої гладенької шкіри Кайзер. Защібається на 2 кнопки, всередині 4 карабіна для ключів. Розмір в складеному вигляді 11 * 5 см, в розкладеному - 11 * 13,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -40%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Ваш мужчина любить подарунки? Тоді порадуйте його своєю увагою. Портмоне і ремінь - це речі, якими чоловік буде користуватися щодня. Дуже корисний і практичний подарунок! У подарунковий набір № 40 входить: ремінь Handycover HC0072 чорний; портмоне HC0028 чорне. Упаковка: дерев'яна коробка (220 * 140 * 55 мм); наповнювач - дерев'яна стружка. Портмоне HC0028: чоловіче портмоне виконано в класичному стилі. Закривається гаманець на хлястик з кнопкою. У виробі використана матова шкіра Crazy Horse з ефектом зістарення. Дуже зручний чоловічий аксесуар, відмінно буде носитися в кишені джинсів або сумці та не потребує багато місця. Розмір 11,5 * 9 * 1,5 см. У портмоне 1 відділення для купюр (легко поміщаються купюри всіх номіналів), 3 кишені для карт, 1 відділення на кнопці для монет. Ремінь Handycover HC0072: чоловічий шкіряний ремінь виготовлений з цілісного полотна високоякісної шкіри з підвищеною міцністю за рахунок прошивки. Ремінь прошитий щільною ниткою по всій довжині. Є можливість самостійного укорочення. Такий ремінь буде добре виглядати з будь-якими темними джинсами або не класичними брюками. Ширина 4 см, довжина 130 (+/- 5) см. Всі товари в наборі виготовлені в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Даруйте святковий набір своєму коханому чоловікові, брату, колезі, та хоч сусідові. Він такий крутий, що будь-який представник чоловічої статі буде в захваті.
  -40%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Ваш мужчина любить подарунки? Тоді порадуйте його своєю увагою. У цьому наборі зібрані найнеобхідніші для нього аксесуари, якими він буде користуватися щодня. Дуже корисний і практичний подарунок! Подаруйте святковий набір своєму коханому чоловікові, брату, колезі, та хоч сусідові. Він такий крутий, що будь-який представник чоловічої статі буде у захваті. У подарунковий набір №42 входить: ремінь HC0072; портмоне HC0028; обкладинка на ID паспорт HC0047. Упаковка: дерев'яна коробка (220 * 140 * 55 мм); наповнювач - дерев'яна стружка. Портмоне HC0028: чоловіче портмоне виконане в класичному стилі. Закривається гаманець на хлястик з кнопкою. У виробі використана матова шкіра Crazy Horse з ефектом зістарення. Дуже зручний чоловічий аксесуар, відмінно буде носитися в кишені джинсів або сумці та не потребує багато місця. Розмір 11,5 * 9 * 1,5 см. У портмоне 1 відділення для купюр (легко поміщаються купюри всіх номіналів), 3 кишені для карт, 1 відділення на кнопці для монет. Ремінь Handycover HC0072: чоловічий шкіряний ремінь виготовлений з цілісного полотна високоякісної шкіри з підвищеною міцністю за рахунок прошивки по всій довжині. Є можливість самостійного укорочення. Такий ремінь буде добре виглядати з будь-якими темними джинсами або не класичними брюками. Ширина 4 см, довжина 130 (+/- 5) см. Обкладинка на ID паспорт HC0047: компактна і зручна обкладинка для всіх пластикових документів: на ID паспорт, права і техпаспорт. З внутрішньої сторони 2 прозорих відсіка + 4 прозорих файла-кишеньки. Розмір 105 * 75 мм. Всі товари в наборі виготовлені в Україні. При виготовленні даного набору використана матова шкіра Crazy Horse з ефектом зістарення. Вироби з цієї шкіри в процесі використання набувають вінтажності і виглядають дорого і солідно. Неоднорідність кольору, природні складки, шрами тварини, цифри на виворітного стороні шкіри не вважаються браком. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо).
  -40%
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто переймаються проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для піднесення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей.У жіночий набір подарунковий №39 входять:Гаманець СофіяКомпактний жіночий гаманець на кнопці має 8 відділень: 1 відділення для купюр (легко поміщаються банкноти всіх номіналів); 3 відділення для банківських карт (+1 міні); 1 відділення на кнопці для монет; 2 потайні кишені. Завдяки своїм неймовірно компактним розмірам– 95*105*20 мм цей аксесуар легко поміститься навіть у невеликий сумочці або рюкзаку.Обкладинка на паспортСтандартна обкладинка на паперовий паспорт, закордонний паспорт, в т. ч. біометричний. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5*13,2 см.Обкладинка на ID паспортЗручна у використанні і компактна обкладинка для документів нового зразка: ID паспорта, прав, техпаспорта (пластикові). Всередині 1 прозора кишеня + 3 шкіряні кишені, в яких можна помістити до 7 пластикових карт. Чохол на паспорт застібається на кнопку, що забезпечить надійне зберігання ваших документів. Розмір: 8*10 см.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з натуральної гладенької шкіри Dior з квітковим принтом. Малюнок не вигоряє і не стирається. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото.Набір продається в подарунковій фірмовій картонній коробці.Виготовлено в Україні.
  -30%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Досить відкривати десятки вкладок в гуглі, щоб зібрати необхідний подарунок близькій людині або колезі. Вибравши цей набір, ви вирішите питання і з подарунком, і з його упаковкою. Такий набір буде приємним презентом для людини, яка цінує не тільки красу подарунків, а і їх практичність.Подарунковий жіночий набір з гаманця і обкладинки на паспорт. Портмоне невеликого розміру на кнопці, всередині 2 відділення для купюр; 3 кишені для пластикових карт, відділення для монет на кнопці. Розмір 11*9*1 см. Обкладинка на паперовий паспорт або закордонний паспорт з тисненням "Passport" на лицьовій стороні. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Розмір 9,5*13,5 см. Обкладинку на паспорт за вашим бажанням можемо замінити на обкладинку на пластиковий ID паспорт (7*10 см).Набір виготовлений з натуральної цілісної 100% глянцевої шкіри Кайзер.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо)Набір продається в подарунковій фірмовій картонній коробці.Всі товари в наборі виготовлені в Україні.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У чоловічій подарунковий набір №24 чорний входять: ремінь чоловічий шкіряний КВ-35-02 з універсальним строгим дизайном буде стильно виглядати як з джинсами, так і з будь-якими класичними брюками. Пряжка металева, чорного кольору. Ремінь виготовлений зы 100% натуральної гладенької шкіри, без склеєних елементів. Стандартна довжина ременя - 125 (+/- 5) см (в наявності можуть бути ремені більшого розміру, уточнюйте у наших менеджерів), можливе самостійне укорочення. Ширина - 35 мм, товщина шкіри приблизно 3,5 мм. Ключниця на карабінах F-01 акуратна, компактна, зручна у використанны. Защібається на 2 кнопки, всередині 4 карабіна для ключів. Розмір в складеному вигляді 11 * 5 см, в розкладеному - 11 * 13,5 см. Підходить для ключів до 7 см. Обкладинка на паспорт ST-05 - стандартна обкладинка для паперового українського і закордонного паспорта (в т.ч. і біометричного). Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, 9,5 * 13,5 см. Портмоне П3-01 - класичне чоловіче портмоне з защібкою на кнопці. Портмоне має 8 відділень: 2 відділення для купюр, 4 для карток і 1 для монет, 1 прозоре відділення для фото або посвідчення (перепустки). Розмір 105 * 90 * 20 мм. Обкладинка міні для документів ST-05 (ID (пластикового паспорта, прав і пластикових карт). З внутрішньої сторони 2 прозорих клапана + 4 прозорих файла-кишеньки, в які можна помістити як пластиковий паспорт, права, так і пластикові карти (в сумі 6 карт). Розмір 7 * 10 см. Гарний і гідний подарунок для чоловіка. Такий подарунок напевно сподобається кожному представнику сильної половини, адже вони люблять корисні та практичні подарунки. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри - чорної глянцевої, стійкої до подряпин шкіри Кайзер. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці. При бажанні можна оформити набір в дерев'яну подарункову коробку (100 грн).
  -40%
  Приналежність Жінкам / Колір Світло-рожевий / Бренд HandyCover
  Як часто при виборі подарунка ми кидаємося з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного подарунка для друга, колеги чи члена сім'ї? Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків вас не стомлював, ми створили подарункові набори з найнеобхідніших предметів. Ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу, стилю, а також кольоровій гамі. Жіночий подарунковий набір №22: обкладинка на паспорт + обкладинка на права. Обкладинка на паспорт виконана з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинку на паспорт за вашим бажанням можемо замінити на обкладинку на пластиковий ID паспорт (7 * 10 см). Обкладинка на автодокументи з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Напис AUTO DOCUMENT нанесена за допомогою тиснення. Всередині 4 шкіряних кишені для пластикових карт, 9 прозорих кишень для документів (4 шт - 6,5 * 9,7 см, 4 шт - 8 * 11,7 см, 1 шт формату А5) + відкидна шкіряна кишеня з прозорим віконцем. Розмір обкладинки 9,5 * 13 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -40%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Як часто при виборі подарунка ми кидаємося з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного подарунка для друга, колеги чи члена сім'ї? Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків вас не стомлював, ми створили подарункові набори з найнеобхідніших предметів. Ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу, стилю, а також кольоровій гамі. Жіночий подарунковий набір №22: обкладинка на паспорт + обкладинка на права. Обкладинка на паспорт виконана з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинку на паспорт за вашим бажанням можемо замінити на обкладинку на пластиковий ID паспорт (7 * 10 см). Обкладинка на автодокументи з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Напис AUTO DOCUMENT нанесена за допомогою тиснення. Всередині 4 шкіряних кишені для пластикових карт, 9 прозорих кишень для документів (4 шт - 6,5 * 9,7 см, 4 шт - 8 * 11,7 см, 1 шт формату А5) + відкидна шкіряна кишеня з прозорим віконцем. Розмір обкладинки 9,5 * 13 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  На товар діє Black
  -45%
  Приналежність Жінкам / Колір Срібний / Бренд GINO MILANO / Країна бренду Італія
  ГОДИННИК GINO MILANO SILVER WOMAN BOX. Незалежно від вашого стилю, ви знайдете годинник Gino Milano, які відповідають вашим бажанням. Ці прекрасні години, інкрустовані кристалами Swarovski, з аналоговим кварцовим механізмом, металевий корпус сріблястого кольору діаметром 30 мм, круглий циферблат сріблястий, металевий браслет сріблястого кольору із застібкою-кліпсою, мінеральне скло. Цей годинник представлені в комплекті з прикрасами, а саме ланцюжком і кулоном у вигляді замку. Вироби з нержавіючої сталі декоровані кристалами. Набір представлений у фірмовій коробці Gino Milano. Ідеальний подарунок для коханої жінки.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд Rovicky
  Як часто при виборі подарунка для дорогого для нас мужчини ми губимося в здогадах що подарувати? А потім бігаємо з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного презенту, щоб обов'язково сподобався і не валявся без діла на полиці. Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків не стомлював, ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу і стилю. В чоловічий подарунковий набір входить: 1. Класичне чоловіче портмоне з натуральної шкіри на кнопці. Передбачено 2 відділення для купюр, 10 для карт, 2 прозорих відділення і 3 потайних відділення, одне з яких на блискавці. Спеціальна тканина в підкладці забезпечує RFID захист ваших кредитних карт від електронної крадіжки. Розмір 12,7 * 9,8 * 3 см. 2. Стильний шкіряний ремінь шириною 3,8 см, довжина 127 см. Матеріал - натуральна щільна шкіра. Пряжка металева, пофарбована в чорний колір. Такий аксесуар відмінно виглядає з джинсами. Аксесуари оформлені в красиву презентабельну фірмову коробку. Розмір коробки 27 * 14 * 6 см. Даруйте святковий набір своєму коханому чоловікові, брату, колезі, та хоч сусідові. Він такий крутий, що будь-який представник чоловічої статі буде у захваті.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Як часто при виборі подарунка ми кидаємося з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного подарунка для друга, колеги чи члена сім'ї? Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків не стомлював, ми створили подарункові набори з найнеобхідніших предметів. Ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу, стилю, а також кольоровій гамі. Подарунковий набір №21: обкладинка на паспорт + картхолдер + ключниця. Обкладинка на паспорт ST-05 виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинку на паспорт за вашим бажанням можемо замінити на обкладинку на пластиковий ID паспорт (7 * 10 см). Картхолдер ST-05 з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Дуже зручна і в той же час компактна модель - на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 20 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий паспорт і права. Защібається на 2 кнопки. Розмір 7,5 * 10 см. Виготовлений в Україні. Ключниця з карабінами F-01 акуратна, компактна, зручна у використанні. Виготовлена з натуральної шкіри. Защібається на 2 кнопки, всередині 4 карабіна для ключів. Розмір в складеному вигляді 11 * 5 см, в розкладеному - 11 * 13,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 278 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди