triangle

  Красиві подарункові набори аксесуарів

  Приналежність
  Колір
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (чорний). Обкладинка на паспорт "Герб" (чорна) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (чорна), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У жіночий подарунковий набір №27 входять: жіночий гаманець LIKA-2 з 100% натуральної шкіри з тисненням. Повсякденна класична елегантна модель. Гаманець такої форми дуже зручний у використанні. Срібляста фурнітура та якісно прошиті шви. У гаманці використовуються металеві блискавки, що продовжує термін служби виробу. Містить 3 основних відділи для купюр + 2 плоских, 8 відділів для дисконтних і кредитних карт, візиток. Зовні невелика кишеня для карт на блискавці. Відділення для монет знаходиться всередині гаманця і закривається на блискавку. Гаманець стандартного розміру - 19 * 9 * 2,5 см. Виготовлений в Україні. Ключниця на карабінах Lika акуратна, стильна, приємна на дотик, виготовлена з натуральної шкіри. Оригінально виглядає завдяки тисненню що імітує шкіру рептилії. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Виготовлена в Україні. Обкладинка на паспорт Lika виконана з натуральної шкіри. Оригінально виглядає завдяки тисненню що імітує шкіру рептилії. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Візитниця Амелія оригінальна і компактна на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку застебнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт і права. Розмір 7,5 * 10 * 1 см. Візитниця виготовлена з натуральної матової шкіри імітує рептилію. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Зелений / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (зелений). Обкладинка на паспорт "Герб" (зелена) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (зелена), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Жінкам / Колір Сірий / Бренд HandyCover
  Подарунковий набір з 3-х предметів: обкладинки на паперовий паспорт, ID права або паспорт і ключниці, обов'язково порадує кохану дівчину, дружину, подругу або маму. Аксесуари в наборі виготовлені з натуральної гладенької шкіри Кайзер, колір світло-сірий. Дуже приємний, практичний і недорогий подарунок на будь-яке свято: День Народження, 8 Березня, Ювілей, День Закоханих, Новий рік.Подарунковий набір №49 складається з:Облкладинка на паспорт ST-24Обкладинка на український цивільний або закордонний паспорт стандартного розміру 95 * 132 мм. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта.Обкладинка на ID паспорт або права HC0035Компактна обкладинка для зберігання всіх пластикових документів: ID паспорта, прав, техпаспорта (в сумі 6 карт). З внутрішньої сторони 2 прозорих відсіка + 4 знімних прозорих файла-кишеньки. Застібається хлястиком з кнопкою. Розмір 7*10 см.Ключниця HC0077:Містка ключниця застібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для кріплення ключів. Фурнітура металева сталевого кольору. Розмір 14,5 * 5,5 см.Усі товари в наборі виготовлені в Україні.Упаковка: картонна крафтова коробка.Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо)
  Приналежність Жінкам / Колір Світло-рожевий / Бренд HandyCover
  Як часто при виборі подарунка ми кидаємося з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного подарунка для друга, колеги чи члена сім'ї? Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків вас не стомлював, ми створили подарункові набори з найнеобхідніших предметів. Ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу, стилю, а також кольоровій гамі. Подарунковий набір №21: обкладинка на паспорт + картхолдер + ключниця. Обкладинка на паспорт виконана з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинку на паспорт за вашим бажанням можемо замінити на обкладинку на пластиковий ID паспорт (7 * 10 см). Картходер з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Дуже зручна і в той же час компактна модель - на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 20 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий паспорт і права. Защібається на 2 кнопки. Розмір 7,5 * 10 см. Виготовлений в Україні. Ключниця акуратна, компактна, зручна у використанні. Виготовлена з натуральної шкіри. Защібається на 2 кнопки, всередині 4 карабіна для ключів. Розмір в складеному вигляді 11 * 5 см, в розкладеному - 11 * 13,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо) .Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Синій / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У подарунковий набір №26 входять: гаманець Софія компактний жіночий гаманець на кнопці має 8 відділень: 1 відділення для купюр (легко поміщаються купюри всіх номіналів); 3 відділення для банківських карт (+1 міні); 1 відділення на кнопці для монет; 2 потайних кишені. Завдяки своїм неймовірно компактним розмірам - 95 * 105 * 20 мм цей аксесуар легко поміститься навіть у невеликій сумочці або рюкзаку. Ключниця на карабінах Lika акуратна, стильна, приємна на дотик. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на паспорт Lika, стандартна обкладинка на паперовий паспорт, закордонний паспорт, в т.ч. біометричний. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,2 см. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з натуральної матової шкіри Crazy Horse з об'ємним тисненням, яке імітує шкіру рептилії. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці. Виготовлений в Україні.
  Приналежність Жінкам / Колір Зелений / Бренд HandyCover
  Шукаєте подарунок для жінки? Тоді цей подарунковий набір - те, що вам потрібно. У ньому зібрані найнеобхідніші для неї аксесуари, якими вона буде користуватися щодня. Дуже корисний і практичний подарунок, він точно не буде припадати пилом на полиці! У подарунковий набір №45 входить: гаманець HC0046; обкладинка на паперовий паспорт HC0073 (український чи закордонний); ключниця HC0055.Упаковка: дерев'яна коробка (220 * 140 * 55 мм); наповнювач - дерев'яна стружка. Гаманець HC0046: тонкий вертикальний жіночий гаманець підійде тим, хто носить із собою багато готівки. Краї гаманця оброблені спеціальним гнучким покриттям, яке не тріскається навіть після 5 років! Закривається гаманець на хлястик з кнопкою. Розмір 20 * 9,5 * 1,5 см, 2 відділення для купюр (легко поміщаються купюри всіх номіналів); 4 кишені для карт; 1 відділення на блискавці для монет. Обкладинка на паспорт HC0073: класична обкладинка на паспорт без написів і малюнків. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Розмір стандартний 135 * 97 мм, підходить на український і закордонний паспорт (в т.ч. і біометричний). Ключниця HC0055: містка модель ключниці застібається на 2 кнопки, всередині надійний карабін для кріплення ключів. Фурнітура металева, колір антик. Розмір 12 * 4,5 см. Всі товари в наборі виготовлені в Україні. При виготовленні даного набору використана матова шкіра Crazy Horse з ефектом зістарення. Вироби в цій шкірі в процесі використання набувають вінтажності і виглядають дорого і солідно. Неоднорідність кольору, природні складки, шрами тварини, цифри на вивороті шкіри не вважаються браком. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо).
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У подарунковий набір №32 входять: клатч Crez-02. Тонкий клатч з натуральної шкіри на 1 блискавку. У аксесуара один загальний відділ на металевій застібці-блискавки. Усередині 2 відсіку для купюр, 1 кишеня на блискавці, 8 кишень для пластикових карт і 2 плоских кишені. Виріб оснащений знімним шкіряним ременем, що дозволяє носить аксесуар на зап'ясті і зручною маленькою ручкою на лицьовій стороні для комфортного перенесення клатча в руках. Зверніть увагу, в клатче не передбачено місце для розміщення телефону, сигарет, гаманця. Розміри: довжина 20,5 см, ширина 11,5 см, товщина 2,5 см, довжина ручки на зап'ясті - 37 см. Виготовлений в Україні. Обкладинка на паспорт Crez-2 виготовлена з натуральної шкіри чорного кольору з текстурою флотар. Без написів і тиснень. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками чорного кольору. Розмір стандартний, підходить на український і закордонний паспорт. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Виготовлена в Україні. Ключниця на карабінах Crez-2 акуратна, стильна, приємна на дотик. Матеріал - натуральна шкіра з текстурою флотар. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Прострочена ниткою чорного кольору. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Жінкам / Колір Фуксія / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Жіночий подарунковий набір №5: обкладинка на паспорт + обкладинка на документи + портмоне П1 (фуксія). Обкладинка на паспорт ST-18 виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка міні для документів ST-18 нового зразка (ID (пластикового) паспорта, прав, техпаспорта і пластикових карт). Виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. З внутрішньої сторони 2 прозорих клапана + 4 прозорих файла-кишеньки, в які можна помістити як пластиковий паспорт, права, техпаспорт, так і пластикові карти (в сумі 6 карт). Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 7 * 10 см. Виготовлена в Україні. Портмоне П1-18 виготовлене з натуральної глянцевої шкіри (Кайзер зовні, всередині - підкладкова свиняча шкіра). Зверху і всередині використана тільки шкіра, не використовується картон, шкірозамінник і тканина. Портмоне має 4 відділення: 1 відділення для купюр, 2 для карток і 1 для монет. Розмір 10,5 * 9 см. Защібається на кнопку. Виготовлене в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Жінкам / Колір Фуксія / Бренд HandyCover
  Як часто при виборі подарунка ми кидаємося з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного подарунка для друга, колеги чи члена сім'ї? Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків вас не стомлював, ми створили подарункові набори з найнеобхідніших предметів. Ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу, стилю, а також кольоровій гамі. Подарунковий набір №21: обкладинка на паспорт + картхолдер + ключниця. Обкладинка на паспорт виконана з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинку на паспорт за вашим бажанням можемо замінити на обкладинку на пластиковий ID паспорт (7 * 10 см). Картходер з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Дуже зручна і в той же час компактна модель - на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 20 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий паспорт і права. Защібається на 2 кнопки. Розмір 7,5 * 10 см. Виготовлений в Україні. Ключниця акуратна, компактна, зручна у використанні. Виготовлена з натуральної шкіри. Защібається на 2 кнопки, всередині 4 карабіна для ключів. Розмір в складеному вигляді 11 * 5 см, в розкладеному - 11 * 13,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо) .Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Жінкам / Колір Фуксія / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Подарунковий набір №3: портмоне П1 + картхолдер (фуксія). Портмоне П1-07 виготовлене з натуральної глянцевої шкіри Кайзер. Зверху і всередині використана тільки шкіра, не використовується картон, шкірозамінник і тканина. Портмоне має 4 відділення: 1 відділення для купюр, 2 для карток і 1 для монет. Розмір 10,5 * 9 * 1,5 см. Защібається на кнопку. Виготовлений в Україні. Картхолдер ST-10 з натуральної глянцевої шкіри Кайзер. Дуже зручна і в той же час компактна модель - на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш з щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 20 пластикових карток або візиток. Також у картхолдер можна помістити пластиковий паспорт і права. Защібається на 2 кнопки. Розмір 7,5 * 10 см. Виготовлений в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Жінкам / Колір Сірий / Бренд HandyCover
  Милий жіночий набір з натуральної шкіри, який підкорить своєю красою і ергономічністю. Якщо ви не хочете дарувати непотрібні речі, які будуть припадати пилом на полиці, то подивіться на цей набір. Всі предмети в ньому потрібні у використанні кожен день, а ще вони будуть радувати естетикою свою власницю 3-5 років, тому що вироби з шкіри досить зносостійкі.Набір складається з:Ключниці, яка збере всі ключики в одному місці і захистить від подряпин на підкладці сумки від цих гострих дрібниць. Розмір 14,5*5,5 см.Обкладинки на паспорт, захищає документи від затертостей і рваних країв. Підходить на паперовий український і закордонний паспорт. Розмір 9,5*13,5 см.Жіночого гаманця, який з легкістю поміститься в жіночій сумочці і в нього влізуть потрібні картки і гроші. Розмір 10*9,5*2 см. Має 1 відділення для купюр (легко поміщаються банкноти всіх номіналів, включаючи 1000 грн); 2 кишені для карт; 1 відділення на кнопці для монет.Всі предмети в наборі виготовлені з однакової гладенької глянцевої шкіри кайзер.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо)Набір продається в подарунковій картонній фірмовій крафт-коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (коричневий). Обкладинка на паспорт "Герб" (коричнева) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (коричнева), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Синій / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У чоловічій подарунковий набір №29 входять: ключниця на карабінах Lika акуратна, стильна, приємна на дотик. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на паспорт Lika, стандартна обкладинка на паперовий паспорт, закордонний паспорт, в т.ч. біометричний. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,2 см. Візитниця Амелія оригінальна і компактна на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильний аксесуар. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт і права. Розмір 7,5 * 10 * 1 см. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з натуральної матової шкіри Crazy Horse з об'ємним тисненням, яке імітує шкіру рептилії. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці. Виготовлений в Україні.
  Приналежність Жінкам / Колір Фуксія / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Подарунковий набір №20: обкладинка на паспорт + портмоне П1 + ключниця фуксія. Обкладинка на паспорт виконана з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинку на паспорт за вашим бажанням можемо замінити на обкладинку на пластиковий ID паспорт (7 * 10 см). Ключниця на карабінах акуратна, компактна, зручна в використані. Виготовлена з натуральної глянцевої шкіри Кайзер. Защібається на 2 кнопки, всередині 4 карабіна для ключів. Розмір в складеному вигляді 11 * 5 см, в розкладеному - 11 * 13,5 см. Виготовлена в Україні. Портмоне виготовлене з натуральної глянцевої шкіри (Кайзер зовні, всередині - підкладкова свиняча шкіра). Зверху і всередині використана тільки шкіра, не використовується картон, шкірозамінник і тканина. Портмоне має 4 відділення: 1 відділення для купюр, 2 для карток і 1 для монет. Розмір 10,5 * 9 см. Защібається на кнопку. Виготовлене в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо) .Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Жінкам / Колір Фуксія / Бренд HandyCover
  Жіночий набір з натуральної шкіри кайзер знайде своє місце в серці кожної дівчини. Адже в ньому поєднані краса, практичність і якість. Гаманець без зайвого декору і не громіздкий, відмінно поміститься в жіночу сумку. Розміри: 19 * 9,5 * 1,5 см. Ключниця захистить підкладку сумки від подряпин і пошкоджень від ключів, а також їх легше буде знайти серед інших дрібниць. Розмір: 14,5 * 5,5 * 2 см.Всі предмети в наборі виготовлені з однакової гладенької глянцевої шкіри кайзер.Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (порівняно з вартістю тих же товарів, придбаних окремо)Набір продається в подарунковій картонній фірмовій крафт-коробці.
  Приналежність Жінкам / Колір Пудровий / Бренд HandyCover
  Подарунковий набір з 2-х предметів: гаманця і ключниці, відмінно підійде в якості подарунка коханій дівчині, дружині, подрузі, колезі. Аксесуари в наборі виготовлені з натуральної гладенької шкіри Кайзер, кольору пудровий (світло-рожевий). Дуже корисний і практичний подарунок на будь-яке свято: День Народження, 8 Березня, Річницю, День Закоханих, Новий рік. Подарунковий набір №48 складається з: гаманця HC0062 і ключниці HC0077. Упаковка: картонна крафтова коробка. Гаманець HC0062: компактний жіночий гаманець, складається навпіл, защібається хлястиком з кнопкою. Розмір 10 * 9,5 * 2 см . 1 відділення для купюр (легко поміщаються купюри всіх номіналів, включаючи 1000 грн); 2 кишені для карт; 1 відділення на кнопці для монет. Ключниця HC0077: містка ключниця защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для кріплення ключів. Фурнітура металева сталевого кольору. Розмір 14,5 * 5,5 см. Всі товари в наборі виготовлені в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо).
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей.Подарунковий набір №9: портмоне П3 + ключницяПортмоне П3-01 виготовлене з натуральної глянцевої шкіри (Кайзер зовні, всередині - підкладкова свиняча шкіра). Зверху і всередині використана тільки шкіра, не використовується картон, шкірозамінник і тканина. Портмоне має 8 відділень: 2 відділення для купюр, 4 для карток і 1 для монет, 1 прозоре відділення для фото або посвідчення (перепустки). Розмір 10,5 * 9 * 2 см. Застібається на кнопку. Виготовлений в Україні.Ключниця з карабінами F-01 акуратна, компактна, зручна у використанні. Виготовлена з натуральної глянцевої гладенької шкіри Кайзер. Застібається на 2 кнопки, всередині 4 карабіна для ключів. Розмір у складеному вигляді 11 * 5 см, в розкладеному - 11 * 13,5 см. Виготовлена в Україні.Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо).Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри.Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Жінкам / Колір Фуксія / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Подарунковий набір №11: гаманець + обкладинка на паспорт + документи + картхолдер (фуксія). Великий гаманець К-18 з натуральної шкіри. Зовні - глянцева гладенька шкіра Кайзер, всередині - підкладкова свиняча. При виготовленні гаманця не використовується картон, шкірозамінник і тканина. Плівка всередині гаманця для фото не лопається. Кількість відділень - 12: 4 містких кишені для купюр, 6 для кредитних карт, 1 для монет на кнопці, 1 прозоре відділення. Розмір: 19,5 * 9,5 * 1,5 см. Гаманець защібається на кнопку. Виготовлений в Україні. Обкладинка на паспорт ST-18 виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка міні для документів ST-18 нового зразка (ID (пластикового) паспорта, прав, техпаспорта і пластикових карт). Виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. З внутрішньої сторони 2 прозорих клапана + 4 прозорих файла-кишеньки, в які можна помістити як пластиковий паспорт, права, техпаспорт, так і пластикові карти (в сумі 6 карт). Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 7 * 10 см. Виготовлена в Україні. Картхолдер ST-18 з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Дуже зручна і в той же час компактна модель - на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильний аксесуар. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 20 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий паспорт і права. Застібається на 2 кнопки. Розмір 7,5 * 10 см. Виготовлений в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Синій / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У подарунковий набір №28 входить: обкладинка на паспорт Lika, стандартна обкладинка на паперовий паспорт. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9.5 * 13.2 см, підходить на український і закордонний паспорт. Візитниця Амелія оригінальна і компактна на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт, права і техпаспорт. Розмір 7,5 * 10 * 1 см. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з матової натуральної шкіри Crazy Horse з тисненням, що імітує шкіру рептилії. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці. Виготовлений в Україні.
  Приналежність Жінкам / Колір Світло-рожевий / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Жіночий подарунковий набір №2: обкладинка на паспорт + обкладинка на документи + картхолдер (ніжно-рожевий). Обкладинка на паспорт ST-18 виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка для документів ST-18 (ID (пластикового) паспорта, прав і пластикових карт). Виготовлена з натуральної щільної шкіри. З внутрішньої сторони 2 прозорих клапана + 4 прозорих файла-кишеньки, в які можна помістити як пластиковий паспорт, права, так і пластикові карти (в сумі 6 карт). Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 7 * 10 см. Відмінна прикраса для нового паспорта і прав! Виготовлена в Україні. Картхолдер ST-18 з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Дуже зручна і в той же час компактна модель - на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш з щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 20 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий паспорт і права. Защібається на 2 кнопки. Розмір 7,5 * 10 см. Виготовлений в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Жінкам / Колір Синій / Бренд HandyCover
  Подарунковий набір з 2-х предметів: гаманця і ключниці, відмінно підійде в якості подарунка коханій дівчині, дружині, подрузі, колезі. Аксесуари в наборі виготовлені з натуральної гладенької шкіри Кайзер, колір синій. Дуже корисний і практичний подарунок на будь-яке свято: День Народження, 8 Березня, Річницю, День Закоханих, Новий рік.Подарунковий набір №48 складається з:Гаманця HC0062;Ключниці HC0077.Упаковка: картонна крафтова коробка.Гаманець HC0062:Компактний гаманець складається навпіл, застібається хлястиком з кнопкою. Розмір 10 * 9,5 * 2  см. 1 відділення для купюр (легко поміщаються купюри всіх номіналів 1000 грн включно); 2 кишені для карт; 1 відділення на кнопці для монет.Ключниця HC0077:Містка ключниця застібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для кріплення ключів. Фурнітура металева сталевого кольору. Розмір 14,5 * 5,5 см.Усі товари в наборі виготовлені в Україні.Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо)
  Приналежність Чоловікам / Колір Синій / Бренд HandyCover
  Подарунковий набір з 3-х предметів: обкладинки на паперовий паспорт, ID права або паспорт і ключниці, обов'язково порадує коханого чоловіка, друга, колегу. Аксесуари в наборі виготовлені з натуральної гладенької шкіри Кайзер глибокого синього кольору . Дуже приємний, практичний і недорогий подарунок на будь-яке свято: День Народження, 14 Жовтня, Ювілей, День Закоханих, Новий рік.Подарунковий набір №49 складається з:Облкладинка на паспорт ST-03Обкладинка на український цивільний або закордонний паспорт стандартного розміру 95*132 мм. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта.Обкладинка на ID паспорт або права HC0035Компактна обкладинка для зберігання всіх пластикових документів: ID паспорта, прав, техпаспорта (в сумі 6 карт). З внутрішньої сторони 2 прозорих відсіка + 4 знімних прозорих файла-кишеньки. Застібається хлястиком з кнопкою. Розмір 7*10 см.Ключниця HC0077:Містка ключниця застібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для кріплення ключів. Фурнітура металева сталевого кольору. Розмір 14,5 * 5,5 см.Усі товари в наборі виготовлені в Україні.Упаковка: картонна крафтова коробка.Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо)
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд ST
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне торжество. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей.Подарунковий набір №5: Обкладинка на паспорт ST-10 + обкладинка на документи ST-10 + портмоне П1-07Обкладинка на паспорт ST-10 виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні.Обкладинка міні для документів ST-10 нового зразка (ID (пластикового) паспорта, прав, техпаспорта і пластикових карт). Виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. З внутрішньої сторони 2 прозорих клапана + 4 прозорих файла-кишеньки, в які можна помістити як пластиковий паспорт, права, техпаспорт, так і пластикові карти (в сумі 6 карт). Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 7 * 10 см. Виготовлена в Україні.Портмоне П1-07 виготовлене з натуральної глянцевої шкіри (Кайзер зовні, всередині - підкладкова свиняча шкіра). Зверху і всередині використана тільки шкіра, не використовується картон, шкірозамінник і тканина. Портмоне має 4 відділення: 1 відділення для купюр, 2 для карток і 1 для монет. Розмір 10,5 * 9 см. Застібається на кнопку. Виготовлене в Україні.Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо).Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри.Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 129 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди