triangle

  Красиві подарункові набори аксесуарів

  Приналежність
  Колір
  -39%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У жіночий подарунковий набір №28 входить: обкладинка на паспорт Lika, стандартна обкладинка на паперовий паспорт. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9.5 * 13.2 см, підходить на український і закордонний паспорт. Візитниця Амелія оригінальна і компактна на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт і права. Розмір 7,5 * 10 * 1 см. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з матової натуральної шкіри Crazy Horse з тисненням, що імітує шкіру рептилії. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці. Виготовлений в Україні.
  -37%
  Приналежність Чоловікам / Колір Зелений / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (зелений). Обкладинка на паспорт "Герб" (зелена) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (зелена), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки супроводжують всі свята і значущі моменти в нашому житті. Чи то день народження, новий рік або корпоративне свято. І кожен раз ми розриваємося між вибором: практично або красиво? З цим набором вибирати не доведеться.Чоловічий подарунковий набір з натуральної шкіри не залишить байдужим представника сильної статі. Адже він виготовлений з якісних матеріалів, зручний у використанні і виглядає стильно. Такий набір прослужить не менше 3-х років, не втративши свого нового вигляду і продовжуючи радувати свого власника. У наборі зібрані аксесуари, які потрібні у використанні кожен день. Ремінь шириною 3,4 см, довжиною 130 см вдало доповнить образ, обкладинка на паспорт збереже сторінки документа в цілості, а гаманець на кнопці буде зберігати важливі картки і купюри в порядку.Такому набору точно зрадіє чоловік, друг, брат, начальник або колега.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри.Набір продається в подарунковій фірмовій картонній коробці.
  -38%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне торжество. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Подарунковий набір №18: обкладинка на паспорт Lika + ключниця Lika червоного кольору: ключниця на карабінах Lika акуратна, стильна, приємна на дотик. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на паспорт Lika стандартна обкладинка на паперовий паспорт, закордонний паспорт, в т.ч. біометричний. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,2 см. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з натуральної матової шкіри Crazy Horse з об'ємним тисненням, яке імітує шкіру рептилії. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці. Виготовлений в Україні.
  -37%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для піднесення якого може бути особиста подія або корпоративне торжество. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У жіночий подарунковий набір №26 входять: гаманець Софія, компактний жіночий гаманець на кнопці має 8 відділень: 1 відділення для купюр (легко поміщаються купюри всіх номіналів); 3 відділення для банківських карт (+1 міні); 1 відділення на кнопці для монет; 2 потайних кишені. Завдяки своїм неймовірно компактним розмірам - 95 * 105 * 20 мм цей аксесуар легко поміститься навіть у невеликій сумочці або рюкзаку. Ключниця на карабінах Lika, акуратна, стильна, приємна на дотик. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на паспорт Lika, стандартна обкладинка на паперовий паспорт, закордонний паспорт, в т.ч. біометричний. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,2 см. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з натуральної матової шкіри Crazy Horse з об'ємним тисненням, яке імітує шкіру рептилії. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці. Виготовлений в Україні.
  -38%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Подарунковий набір №18: обкладинка на паспорт Lika + ключниця Lika чорного кольору: ключниця на карабінах Lika акуратна, стильна, приємна на дотик. Оригінально виглядає завдяки цікавому тисненню імітує шкіру рептилії. Прикрашена декоративною строчкою. Застібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на паспорт Lika виконана з натуральної шкіри. Оригінально виглядає завдяки цікавому тисненню, яке імітує шкіру рептилії. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, підходить на український і закордонний паспорт. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Виготовлено в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -37%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (коричневий). Обкладинка на паспорт "Герб" (коричнева) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (коричнева), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -37%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт з картою і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (червоний). Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" стильна і презентабельна збереже важливий документ в цілості й неушкодженості. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо) .Товари в наборі виготовлені з однаковоъ шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -38%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У подарунковий набір №18 входять: ключниця на карабіни Crez акуратна, стильна, приємна на дотик. Оригінально виглядає завдяки шляхетній текстурі шкіри - флотар. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на паспорт Crez виготовлена з натуральної шкіри. Оригінально виглядає завдяки шляхетній текстурі шкіри - флотар. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, підходить на український і закордонний паспорт. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Виготовлено в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто переймаються проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для піднесення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей.Подарунковий набір №18: Обкладинка на паспорт Lika + ключниця Lika коричневого кольору:Ключниця на карабінах LikaАкуратна, стильна, приємна на дотик, виготовлена з натуральної матової шкіри Crazy Horse. Оригінально виглядає завдяки цікавому тисненню імітує шкіру рептилії. Прикрашена декоративною строчкою. Застібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5*14 см, у розкладеному - 19,5*14 см.Обкладинка на паспорт LikaОбкладинка на паспорт виконана з натуральної шкіри. ІзЗі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, 9,5*13,5 см, підходить на український та закордонний паспорт.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо).Всі товари в наборі виготовлені в Україні. Товари в наборі виготовлені з однакової натуральної матової шкіри з тисненням, що імітує рептилію. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото.Набір продається в подарунковій фірмовій картонній коробці.
  -38%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У чоловічій подарунковий набір №29 входять: ключниця на карабінах Crez акуратна, стильна, приємна на дотик, виготовлена з натуральної матової шкіри. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Виготовлена в Україні. Обкладинка на паспорт Crez виготовлена з натуральної матової шкіри. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Візитниця оригінальна і компактна на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт і права. Розмір 7,5 * 10 * 1 см. Візитниця виготовлена з натуральної матової шкіри. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки супроводжують всі свята і значущі моменти в нашому житті. Чи то день народження, новий рік або корпоративне свято. І кожен раз ми розриваємося між вибором: практично або красиво? З цим набором вибирати не доведеться.Чоловічий подарунковий набір з натуральної шкіри не залишить байдужим представника сильної статі. Адже він виготовлений з якісних матеріалів, зручний у використанні і виглядає стильно. Такий набір прослужить не менше 3-х років, не втративши свого нового вигляду і продовжуючи радувати свого власника. У наборі зібрані аксесуари, які потрібні у використанні кожен день. Ремінь, шириною 3,4 см, довжиною 130 см вдало доповнить образ, ключниця захистить кишені курточки або сумки від пошкоджень ключами, а гаманець на кнопці буде зберігати важливі картки і купюри в порядку. В наявності можуть бути ремені інших розмірів, уточнюйте у менеджера.Такому набору точно зрадіє чоловік, друг, брат, начальник або колега.Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (порівняно з вартістю тих же товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри.Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -37%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (чорний). Обкладинка на паспорт "Герб" (чорна) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (чорна), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -40%
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий / Бренд HandyCover
  Подарунки супроводжують всі свята, чи то дні народження, корпоративні свята або інші торжества. Але навіть без приводу дарувати і отримувати подарунки приємно. А якісні та корисні подарунки ще й стануть у нагоді в щоденному використанні і будуть нагадувати про приємні дні ще довго.Набір з натуральної шкіри буде відмінним презентом, який не буде припадати пилом на полиці. Такі речі стануть у нагоді в використанні і прослужать своїй власниці від 3-х до 5-років, не втрачаючи свого вигляду. Можна подарувати шкіряний набір мамі, сестрі, подрузі або колезі. У наборі дві обкладинки для захисту документів. Обкладинка на паспорт, розмір 9,5*13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт і обкладинка на документи, розміром 7*10 см.Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (порівняно з вартістю тих же товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри.Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.Виготовлено в Україні.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд Rovicky
  Як часто при виборі подарунка для дорогого для нас мужчини ми губимося в здогадах що подарувати? А потім бігаємо з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного презенту, щоб обов'язково сподобався і не валявся без діла на полиці. Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків не стомлював, ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу і стилю. У чоловічий подарунковий набір входить: 1. Класичне чоловіче вертикальне портмоне з натуральної шкіри на кнопці. Передбачено 2 відділення для купюр, 11 для карт, 3 прозорих відділення і 3 потайних відділення, одне з яких на блискавці і кишеня для монет на кнопці. Спеціальна тканина в підкладці забезпечує RFID захист ваших кредитних карт від електронної крадіжки. Розмір 10 * 13 * 3 см.2. Стильний шкіряний ремінь шириною 3,8 см, довжина 127 см. Матеріал - натуральна щільна шкіра. Пряжка металева, пофарбована в чорний колір. Такий аксесуар відмінно виглядає з джинсами. Аксесуари оформлені в красиву презентабельну фірмову коробку. Розмір коробки 24 * 15 * 6 см. Даруйте святковий набір своєму коханому чоловікові, брату, колезі, та хоч сусідові. Він такий крутий, що будь-який представник чоловічої статі буде в захваті.
  На товар діє Black
  -20%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд Tony Bellucci / Країна бренду Італія
  Чоловічий подарунковий набір з гаманця та ременя з натуральної шкіри – саме той подарунок, який ідеально поєднує стиль і практичність. Не залишить байдужим жодного чоловіка. Натуральна шкіра. Розмір гаманця 9/11/3 см. Довжина ременя 108 см.
  На товар діє Black
  -48%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд DNK Leather / Країна бренду Україна
  Подарунковий набір "Україна 30 років" Limited edition: Зажим для грошей + Документніца. - Зажим для денег-- Зажим для купюр з натуральної шкіри на пружині. Є кишеню для карток. Для виготовлення використовується шкіра "crazy horse". Виріб може мати подряпини, в результаті текстури шкіри. Розмір: 10,2 * 8,0см. - Документніца-- Міні-обкладинка для документів. Має по два відділи з кожного боку. Підходить для водійського удостверенія нового зразка, техпаспорта на авто, id-паспорта, а також для банківських карток. Виготовлена з натуральної шкіри "crazy horse" високої якості. Розмір: 7,0 * 10,0см. Ручна робота. Зроблено в Україні.
  -40%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Подарунки супроводжують усі свята, чи то день народження, корпоративне свято або інше торжество. Але й навіть без приводу дарувати і отримувати подарунки приємно. А якісні та корисні подарунки ще й стануть у нагоді при щоденному використанні і будуть нагадувати про приємні дні ще довго.Набір з натуральної шкіри буде відмінним презентом, який не буде припадати пилом на полиці. Такі речі стануть у нагоді в використанні і прослужать своєму власнику від 3-х до 5-років, не втрачаючи свого вигляду. Можна подарувати шкіряний набір татові, другові, братові, чоловікові або колезі. У наборі дві обкладинки для того, щоб захистити документи. Обкладинка на паспорт, розмір 9,5*13,5 см, підходить на український та закордонний паспорт і обкладинка на документи, розмір 7*10 см. Також у наборі є ключниця, яка захистить підкладку сумки або кишені від затяжок, розмір 14,5*5,5*2 см.Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (порівняно з вартістю тих же товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри.Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.Виготовлено в Україні.
  -40%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Ви у пошуках подарунка? Часу зовсім мало, а треба ще й упаковку придумати. А чи буде він корисним? Цей набір з натуральної шкіри буде ідеальним варіантом красивого й корисного подарунка. Він вміщує в себе якісні речі з натуральної шкіри, які стануть в нагоді у щоденному використанні. Обкладинка на паспорт, захистить документ від заломів і потертостей, розмір 7*10 см. Ключниця збере ваші ключі в одному місці і захистить підкладку сумки або кишені куртки від затяжок, підходить для ключів до 10,5 см в довжину. Портмоне вмістить у себе карти і купюри і буде допомагати тримати в них порядок, всередині 2 відділення для купюр, 3 кишені для пластикових карт, відділення для монет на кнопці. Розмір 11*9*1 см.Такий набір буде прекрасним варіантом подарунка татові, брату, другу, хлопцеві, чоловікові або колезі.Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (порівняно з вартістю тих же товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри.Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.Виготовлено в Україні.
  -40%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Бренд HandyCover
  Подарунки супроводжують всі свята, чи то дні народження, корпоративні свята або інші торжества. Але навіть без приводу дарувати і отримувати подарунки приємно. А якісні та корисні подарунки ще й стануть у нагоді в щоденному використанні і будуть нагадувати про приємні дні ще довго.Набір з натуральної шкіри буде відмінним презентом, який не буде припадати пилом на полиці. Такі речі знадобляться у використанні і прослужать своємувласнику від 3-х до 5 років, не втрачаючи свого вигляду. Можна подарувати шкіряний набір мамі, сестрі, подрузі або колезі. У наборі з натуральної шкіри дві обкладинки для захисту документів. Обкладинка на паспорт, розмір 9,5*13,5 см, підходить на український та закордонний паспорт і обкладинка на документи, розмір 7*10 см.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри.Набір продається в подарунковій фірмовій картонній коробці.Виготовлено в Україні.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто переймаються проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей.В чоловічий подарунковий набір №29 входять:Ключниця на карабінах LikaАкуратна, стильна, приємна на дотик ключниця. Прикрашена декоративною строчкою. Застібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5*14 см, у розкладеному - 19,5*14 см.Обкладинка на паспорт LikaСтандартна обкладинка на паперовий паспорт, закордонний паспорт, в т. ч. біометричний. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5*13,2 см.Візитниця АмеліяОригінальна і компактна візитниця на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку застебнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Всередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт і права. Розмір 7,5*10*1 см.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з натуральної матової шкіри Crazy Horse з об'ємним тисненням, яке імітує шкіру рептилії. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото.Набір продається в подарунковій фірмовій картонній коробці.Виготовлено в Україні.
  -42%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Як часто при виборі подарунка ми кидаємося з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного подарунка для друга, колеги чи члена сім'ї? Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків не стомлював, ми створили подарункові набори з найнеобхідніших предметів. Ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу, стилю, а також кольоровій гамі.Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної шкіри. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинку на паспорт за вашим бажанням можемо замінити на обкладинку на пластиковий ID паспорт (7*10 см).Обкладинка на автодокументи HC з натуральної шкіри. Напис AUTO DOCUMENT нанесений за допомогою тиснення. Всередині 4 шкіряні кишені для пластикових карт, 9 прозорих кишень для документів (4 шт - 6,5*9,7 см, 4 шт - 8*11,7 см, 1 шт формату А5) + відкидна шкіряна кишеня з прозорим віконцем. Розмір обкладинки 9,5*13 см. Виготовлена в Україні.Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! ( порівняно з вартістю тих же товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри.Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  -33%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд Rovicky
  Як часто під час вибору подарунка дорогому для нас мужчині ми губимося в здогадах що подарувати? А потім бігаємо з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного презенту, щоб обов'язково сподобався і не валявся дарма на полиці. Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків не стомлював, ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу і стилю.В чоловічий подарунковий набір входить:1. Класичне чоловіче портмоне з натуральної шкіри без застібки. Передбачено 2 відділення для купюр, 11 для карт, 2 прозорих відділення та 3 потайні відділення, одне з яких на блискавці. Спеціальна тканина підкладки забезпечує RFID захист ваших кредитних карт від електронної крадіжки. Розмір 13*10*2,3 см.2. Стильний шкіряний ремінь шириною 3,8 см, довжина 127 см. Матеріал - натуральна щільна шкіра. Пряжка металева, пофарбована в чорний колір. Такий аксесуар відмінно поєднується з джинсами.Аксесуари оформлені в красиву презентабельну фірмову коробку. Розмір коробки 27*14*6 см.Даруйте святковий набір своєму коханому чоловікові, братові, колезі, та хоч сусідові. Він такий крутий, що будь-який представник чоловічої статі буде в захваті.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто переймаються проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для піднесення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей.У чоловічий подарунковий набір №28 входить:Обкладинка на паспорт LikaСтандартна обкладинка на паперовий паспорт. Із зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9.5*13.2 см, підходить на український та закордонний паспорт.Візитниця АмеліяОригінальна і компактна візитниця на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку застебнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Всередині картхолдера вкладиш із щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт і права. Розмір 7,5*10*1 см.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з матовою натуральної шкіри Crazy Horse з тисненням, що імітує шкіру рептилії. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото.Набір продається в подарунковій фірмовій картонній коробці.Виготовлено в Україні.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 410 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  3% кешбеку з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткові переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди