triangle

Vyshyvanka

  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Колір
  Колір Чорний / Фасон З довгим рукавом / Стиль Casual
  плаття-футляр з вишивкою. Рукав 3/4. Машинна вишивка по тканині прикрашає передню частину сукні, краї рукавів і врізні кишені. Спинка однотонна, з потайною блискавкою і шлицей. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 84 см (+4 см на кожен наступний розмір); ВІД - 75 см (+4 см на розмір); ОБ - 92 см (+4 см на наступний розмір); рукав - 47 см; довжина по спинці - 89 см (+1 см на розмір)
  Матеріал Поліестер / Колір Темно-синій / Фасон Футляр / Довжина виробу Міні / Стиль Casual
  плаття-вишиванка з рукавом 3/4. Вишивка машинна, по тканині. Приємна до тіла, податлива тканину і фасон "футляр" забезпечують ідеальну посадку по фігурі. Спинка однотонна, з потайною застібкою і шлицей. З боків врізні кишені. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 84 см (+ 4 см на кожен наступний розмір); ВІД - 75 см (+4 см на розмір); ОБ - 92 см (+4 см на розмір); рукав - 47 см; довжина по спинці - 89 см (+1 см на розмір)
  Швидка доставка
  Колір Білий / Візерунок Орнамент / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка з сорочкові коміром. Український орнамент у вигляді тканої нашивки на грудях, комірі і рукавах. Крій прямий, вільний, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 67 см (+4 см на наступний розмір); рукав - 39 см (+1 см на розмір); довжина - 42,5 см (+2,5 см на розмір)
  Колір Чорний / Приналежність Жінкам
  сорочка-вишиванка з вирізами на плечах. Машинна вишивка "червоні троянди" на відкладному комірі і рукавах. Спинка однотонна. Фасон приталений. Застібається на гудзики спереду. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 90 см (плюс 4 см на кожен наступний розмір); довжина виробу - 70 см (плюс 1 см на розмір)
  Колір Білий / Візерунок Орнамент / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка на хлопчика. Машинна вишивка по тканині. Горловина із застібкою і шнурком-зав'язкою. Крій вишиванки вільний, прямий, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 67 см (+4 см на кожен наступний розмір); рукав - 39 см (+2,5 см на розмір); довжина по спинці - 42,5 см (+2,5 см на розмір)
  Швидка доставка
  Колір Білий / Приналежність Дівчаткам / Довжина рукава Довгий
  Красива біла вишиванка на дівчинку. Машинна вишивка по тканині в українському стилі. Горловина на зав'язці, прикрашена. Заміри на розмір 110 (104 ріст): ОГ по виробу - 70 см (плюс 3 см на кожний наступний розмір); рукав - 47 см (плюс 2-3 см на розмір); довжина вишиванки - 43 см (плюс 2 см на розмір).
  Швидка доставка
  Колір Білий / Приналежність Дівчаткам
  красива біла вишиванка на дівчинку. Машинна вишивка по тканині в стилі петриківського розпису. Горловина на зав'язці, прикрашена мереживний тасьмою. Заміри на розмір 110 (104 ріст): ОГ по виробу - 70 см (плюс 3 см на кожний наступний розмір); рукав - 47 см (плюс 2-3 см на розмір); довжина вишиванки - 43 см (плюс 2 см на розмір)
  Швидка доставка
  Колір Білий / Візерунок Орнамент / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка на хлопчика. Вишивка машинна по тканині. Крій прямий, вільний. Заміри по виробу на 110 розмір: ОГ - 67 см (+4 см на наступний розмір); рукав - 39 см (+2,5 см на розмір); довжина - 42,5 см (+2,5 см на розмір)
  Колір Білий / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка з довгим рукавом. Вишивка машинна по тканині. Вертикальний розріз під горловиною стягується шнурком з китицями. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 103 см (+4 см на кожен наступний розмір); рукав - 65 см (+0,5 см на розмір); довжина по спинці - 69 см (+1 см на розмір)
  Швидка доставка
  Колір Чорний / Фасон З коротким рукавом / Візерунок Орнамент / Стиль Casual
  футболка-вишиванка (трикотажна вишиванка) чорного кольору. Вишивка машинна, по тканині. Стилізований український орнамент виконаний в жовто-синіх тонах. Горловина на зав'язці. Заміри по виробу на розмір S: ОГ - 76 см (+8 см на кожен наступний розмір); рукав - 18 см (+1 см на розмір); довжина по спинці - 56 см (+1 см на розмір).
  Колір Білий / Фасон З довгим рукавом / Стиль Casual / Візерунок Орнамент
  вишиванка для дівчинки. Машинна вишивка по тканині. Горловина стягується вшитим шнурком з китицями. Крій вишиванки вільний, прямий, з розпірками з боків. Рукав - реглан. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 70 см (+3 см на кожен наступний розмір); рукав - 47 см (+2 см на розмір); довжина по спинці - 43 см (+2 см на розмір)
  Швидка доставка
  Колір Білий / Стиль Casual / Візерунок Орнамент
  вишиванка з тканої нашивкою на грудях і по рукавах. Виріз горловини трикутником, прикрашений ажурною тасьмою і білою стрічкою-зав'язкою. Рукав - реглан. Крій прямий, з боків розпірки. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 95 см (+ 4 см на кожен наступний розмір); рукав - 66 см (+1 см на розмір): довжина по спинці - 57 см (+1 см на розмір)
  Швидка доставка
  Колір Чорний / Матеріал Поліестер / Приналежність Жінкам / Довжина виробу Міні / Довжина рукава Довгий
  Стильне плаття з вишитими великими візерунками. шифонові рукави декоровані машинною вишивкою створюють враження легкості і невагомості. Заміри по виробу на 42й розмір: ОГ - 90 см (плюс 4 см на кожен наступний розмір); довжина виробу - 86 см (плюс 2 см на розмір). Можливе відхилення в довжині +/- 1,5 см.
  1 381 грн
  1 740 грн

  Вишиванка Vyshyvanka квіткова зелена

  2
  Колір Зелений / Приналежність Жінкам
  вишиванка з натурального льону. Машинна вишивка в стилі Петриківського розпису. Горловина без зав'язок, на гудзику. Крій прямий, вільний. Поділ закруглений, із розпірками з боків. Пояс в комплекті. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 105 см (плюс 4 см на кожен наступний розмір); ОТ - 101 (плюс 4 см на розмір); рукав - 71 см (плюс 1 см на розмір); довжина виробу - 64 см (плюс 1 см на розмір)
  Колір Білий / Візерунок Орнамент / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка на хлопчика (вишиванка на хлопчика). Машинна вишивка по тканині. Короткий рукав. Горловина із застібкою і шнурком-зав'язкою. Крій вишиванки вільний, прямий, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 67 см (+4 см на кожен наступний розмір); рукав - 15 см (+2,5 см на розмір); довжина по спинці - 42,5 см (+2,5 см на розмір)
  Колір Білий / Фасон З довгим рукавом / Стиль Casual / Візерунок Квітковий
  вишиванка для дівчинки. Вишивка машинна по тканині у вигляді червоних маків, ромашок, волошок, колосків пшениці і зелені. Горловина півколом на вшитой зав'язці-стрічці червоного кольору. Крій вільний, прямий, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 70 см (+3 см на наступний розмір); рукав - 47 см (+2 см на розмір); довжина - 43 см (+2 см на розмір)
  Колір Білий / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка для хлопчика. Український орнамент у вигляді тканої нашивки на грудях, комірі і манжетах рукавів. Крій прямий, вільний, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 67 см (+4 см на наступний розмір); рукав - 39 см (+2,5 см на розмір); довжина - 42,5 см (+2,5 см на розмір)
  Колір Білий / Візерунок Орнамент / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка з сорочкові коміром на хлопчика. Український орнамент у вигляді тканої нашивки на грудях, комірі і рукавах. Крій прямий, вільний, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 67 см (+4 см на наступний розмір); рукав - 39 см (+1 см на розмір); довжина - 42,5 см (+2,5 см на розмір)
  Колір Білий / Фасон З довгим рукавом / Стиль Casual
  вишиванка для дівчинки. Машинна вишивка по тканині «червоні маки». Горловина стягується вшитой стрічкою в тон вишивки. Краї рукавів і горловини прикрашені мереживною облямівкою. Крій вишиванки вільний, прямий, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 70 см (+3 см на кожен наступний розмір); рукав - 47 см (+2 см на розмір); довжина по спинці - 43 см (+2 см на розмір)
  Колір Білий / Візерунок Однотонний / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка на хлопчика. Стилізований український орнамент нанесений машинним способом безпосередньо на тканину (вишивка). Крій прямий, вільний, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 67 см (+4 см на наступний розмір); рукав - 39 см (+2,5 см на розмір); довжина - 42,5 см (+2,5 см на розмір)
  Колір Білий / Приналежність Жінкам
  вишиванка прямого силуету з рукавом 3/4
  Колір Темно-зелений / Приналежність Жінкам
  темно-зелену сукню батал з вишивкою "троянди". Рукав 3/4. Фасон "футляр". Застібка на спинці у вигляді потайний блискавки. Заміри по виробу на 50 розмір: ОГ - 103 см (плюс 4 см на наступний розмір); ВІД - 90 см (плюс 4 см на розмір); ОБ - 110 см (плюс 4 см на розмір); рукав - 41 см; довжина сукні - 96 см (плюс 3 см на розмір)
  Колір Білий / Візерунок Орнамент / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка для хлопчика. Український орнамент у вигляді тканої нашивки на грудях, комірі і манжетах рукавів. Крій прямий, вільний, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 67 см (+4 см на наступний розмір); рукав - 39 см (+2,5 см на розмір); довжина - 42,5 см (+2,5 см на розмір)
  Колір Чорний / Склад 95% віскоза, 5% еластан / Сезонність Демісезон / Візерунок Квітковий
  лонгслів-вишиванка з рукавом 3/4. Вишивка машинна по тканині в стилі петриківського розпису. Горловина на зав'язці. Спинка однотонна. Заміри по виробу на розмір S: ОГ - 76 см (+8 см на кожен наступний розмір); рукав - 44 см (+1 см на розмір); довжина по спинці - 56 см (+1 см на розмір)