Vyshyvanka

  Vyshyvanka

  Вид:
  Колір Білий / Візерунок Орнамент / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка з коротким рукавом з серії «білим по білому». Орнамент, створений сплетінням світло-сірих і білих ниток, прикрашає передню частину, комір і манжети вишиванки. Вишивка машинна, по тканині. Під горловиною вертикальний розріз, який стягується традиційної зав'язкою-шнурком. Крій вільний, прямий, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 103 см (+4 см на кожен наступний розмір); рукав - 24 см (+0,5 см на розмір); довжина по спинці - 69 см (+1 см на розмір)
  Колір Білий / Приналежність Жінкам
  біла сорочка-вишиванка з вирізами на плечах. Машинна вишивка "троянди" на відкладному комірі і рукавах. Спинка однотонна. Фасон приталений. Застібається на гудзики спереду. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 90 см (плюс 4 см на кожен наступний розмір); довжина виробу - 70 см (плюс 1 см на розмір)
  Швидка доставка
  Колір Чорний / Фасон З довгим рукавом / Стиль Casual
  плаття-футляр з вишивкою. Рукав 3/4. Машинна вишивка по тканині прикрашає передню частину сукні, краї рукавів і врізні кишені. Спинка однотонна, з потайною блискавкою і шлицей. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 84 см (+4 см на кожен наступний розмір); ВІД - 75 см (+4 см на розмір); ОБ - 92 см (+4 см на наступний розмір); рукав - 47 см; довжина по спинці - 89 см (+1 см на розмір)
  Колір Чорний / Приналежність Жінкам
  сорочка-вишиванка з вирізами на плечах. Машинна вишивка "червоні троянди" на відкладному комірі і рукавах. Спинка однотонна. Фасон приталений. Застібається на гудзики спереду. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 90 см (плюс 4 см на кожен наступний розмір); довжина виробу - 70 см (плюс 1 см на розмір)
  1 381 грн
  1 740 грн

  Вишиванка Vyshyvanka квіткова зелена

  2
  Колір Зелений / Приналежність Жінкам
  вишиванка з натурального льону. Машинна вишивка в стилі Петриківського розпису. Горловина без зав'язок, на гудзику. Крій прямий, вільний. Поділ закруглений, із розпірками з боків. Пояс в комплекті. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 105 см (плюс 4 см на кожен наступний розмір); ОТ - 101 (плюс 4 см на розмір); рукав - 71 см (плюс 1 см на розмір); довжина виробу - 64 см (плюс 1 см на розмір)
  Колір Синій / Приналежність Жінкам / Довжина рукава Рукав 3/4
  нарядное платье, выполнено в рубашечном стиле, отложной воротник. Застежка по всей высоте с потайной планкой. Спинка удлиненная. Рукав 3/4, без манжет, можно подвернуть. В комплекте идет пояс в тон. Платье декорировано оригинальной машинной вышивкой изображающей маки, что символизирует красоту и долголетие. На 42 размер: обхват груди по изделию - 94 см (плюс 4 см на размер). Рукав - 46,5 см. Длина изделия по спинке: 98,5 см (плюс 1,5 см на размер)
  Колір Білий / Візерунок Орнамент / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка з довгим рукавом. Український орнамент тканий, нашивних. Комір-стійка з вертикальним розрізом спереду і традиційної зав'язкою-шнурком. Крій вільний, прямий, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 103 см (+ 4 см на кожен наступний розмір); рукав - 65 см (+0,5 см на розмір): довжина по спинці - 69 см (+1 см на розмір)
  Колір Чорний / Фасон З коротким рукавом / Візерунок Орнамент / Стиль Casual
  футболка-вишиванка (трикотажна вишиванка) чорного кольору. Вишивка машинна, по тканині. Стилізований український орнамент виконаний в жовто-синіх тонах. Горловина на зав'язці. Заміри по виробу на розмір S: ОГ - 76 см (+8 см на кожен наступний розмір); рукав - 18 см (+1 см на розмір); довжина по спинці - 56 см (+1 см на розмір).
  Колір Білий / Візерунок Орнамент / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка для хлопчика. Український орнамент у вигляді тканої нашивки на грудях, комірі і манжетах рукавів. Крій прямий, вільний, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 67 см (+4 см на наступний розмір); рукав - 39 см (+2,5 см на розмір); довжина - 42,5 см (+2,5 см на розмір)
  Колір Зелений / Матеріал Поліестер / Приналежність Жінкам / Довжина виробу Міді та нижче коліна / Довжина рукава Довгий
  Стильне плаття з вишитими великими візерунками. шифонові рукави декоровані машинною вишивкою створюють враження легкості і невагомості. Заміри по виробу на 42й розмір: ОГ - 90 см (плюс 4 см на кожен наступний розмір); довжина виробу - 86 см (плюс 2 см на розмір). Можливе відхилення в довжині +/- 1,5 см.
  Колір Білий / Приналежність Дівчаткам / Довжина рукава Довгий
  Красива біла вишиванка на дівчинку. Машинна вишивка по тканині в українському стилі. Горловина на зав'язці, прикрашена. Заміри на розмір 110 (104 ріст): ОГ по виробу - 70 см (плюс 3 см на кожний наступний розмір); рукав - 47 см (плюс 2-3 см на розмір); довжина вишиванки - 43 см (плюс 2 см на розмір).
  Колір Світло-сірий / Приналежність Хлопчикам / Довжина рукава Довгий
  нарядная вышиванка, с V-образным вырезом горловины, воротник-стойка, горловина на завязке с кистями, длинный рукав. Декорирована оригинальной машинной вышивкой в украинском стиле. Отлично подойдет для ежедневной носки или выхода в свет. На 110 размер (104 рост): обхват груди по изделию - 67 см (плюс 4 см на каждый следующий размер). Рукав: 39 см (плюс 2,5 см на размер). Длина: 42,5 см (плюс 2,5 см на размер)
  Колір Білий / Стиль Casual / Візерунок Орнамент
  вишиванка з геометричним орнаментом. Виріз горловини півколом, з вертикальним розрізом на зав'язці. Крій прямий, вільний, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 95 см (+ 4 см на кожен наступний розмір); рукав - 66 см (+1 см на розмір); довжина по спинці - 57 см (+1 см на розмір)
  Колір Пляшковий зелений / Фасон Максі / Стиль Casual
  ошатне одіж, виконано в етнічному стилі. Сукня з круглим вирізом горловини, рукав широкий і довгий, низ рукава на манжеті. Футболка декоровано оригінальної машинною вишивкою. Є пояс в тон з ошатними кистями. Відмінно підійде для щоденного використання або виходу в світ
  Колір Білий / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
  блуза з вишивкою (сорочка з вишивкою). Рукав 3/4. Приталений фасон (з витачкамі). Вишивка машинна по тканині: на передній потайний планці, манжетах, кокетці. Низ сорочки півколом, довше по спинці. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 86 см (+4 см на кожен наступний розмір); рукав - 47 см; довжина по спинці - 66 см (+1 см на розмір)
  Матеріал Льон / Колір Синій / Довжина виробу Міні / Стиль Casual
  дизайнерське плаття-вишиванка. Вишивка машинна, по тканині, «білі троянди». Крій прямий, вільний, з кишенями. У комплекті йде пояс. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 105 см (+4 см на наступний розмір); ВІД - 101 см (+4 см на розмір); ОБ - 106 см (+4 см на розмір); рукав - 71 см (+1 см на розмір); довжина - 94 см (+1 см на розмір). Зверніть увагу: відтінок тканини може відрізнятися від зображення на екрані через спотворення передачі кольору
  Колір Білий / Фасон З коротким рукавом / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
  туніка-вишиванка. Машинна вишивка по тканині в сіро-червоних тонах. Рукав 3/4. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 88 см (+4 см на кожен наступний розмір); ВІД - 80 см (+4 см на розмір); ОБ - 99 см (+4 см на наступний розмір); рукав - 47 см (+1 см на розмір); довжина по спинці - 72 см (+1 см на розмір)
  Колір Чорний / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
  вишиванка з вишивкою. Рукав 3/4. Приталений фасон (з витачкамі). Вишивка машинна по тканині: на передній потайний планці, манжетах, кокетці. Низ сорочки півколом, довше по спинці. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 86 см (+4 см на кожен наступний розмір); рукав - 47 см; довжина по спинці - 66 см (+1 см на розмір)
  Колір Світло-сірий / Матеріал Поліестер / Приналежність Жінкам / Довжина виробу Міні / Довжина рукава Рукав 7/8
  Ошатне плаття, виконане в етнічному стилі. Сукня з круглим вирізом горловини, рукав 7/8. Футболка декоровано оригінальної машинною вишивкою. Відмінно підійде для щоденного використання або виходу в світ.
  Колір Білий / Фасон З довгим рукавом / Стиль Casual / Візерунок Квітковий
  вишиванка для дівчинки. Вишивка машинна по тканині у вигляді червоних маків, ромашок, волошок, колосків пшениці і зелені. Горловина півколом на вшитой зав'язці-стрічці червоного кольору. Крій вільний, прямий, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 70 см (+3 см на наступний розмір); рукав - 47 см (+2 см на розмір); довжина - 43 см (+2 см на розмір)
  Колір Білий / Візерунок Орнамент / Сезонність Всесезон / Стиль Casual
  вишиванка на хлопчика. Машинна вишивка по тканині. Горловина із застібкою і шнурком-зав'язкою. Крій вишиванки вільний, прямий, з розпірками з боків. Заміри по виробу на 110 розмір (ріст 104): ОГ - 67 см (+4 см на кожен наступний розмір); рукав - 39 см (+2,5 см на розмір); довжина по спинці - 42,5 см (+2,5 см на розмір)
  Колір Білий / Стиль Casual / Візерунок Орнамент
  вишиванка з тканої нашивкою на грудях і по рукавах. Виріз горловини трикутником, прикрашений ажурною тасьмою і білою стрічкою-зав'язкою. Рукав - реглан. Крій прямий, з боків розпірки. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 95 см (+ 4 см на кожен наступний розмір); рукав - 66 см (+1 см на розмір): довжина по спинці - 57 см (+1 см на розмір)
  Колір Білий / Стиль Casual / Візерунок Орнамент
  вишиванка з тканої нашивкою на грудях і по рукавах. Виріз горловини широкий, півколом, стягується тонкої білої стрічкою і прикрашений ажурною тасьмою. Крій прямий, вільний. З боків розпірки. Пояс в комплект не входить. Заміри по виробу на 42 розмір: ОГ - 95 см (+ 4 см на кожен наступний розмір); рукав - 66 см (+1 см на розмір); довжина по спинці - 57 см (+1 см на розмір)