triangle

  Стильні піжами для жінок - Каталог 2020

  Колір
  Розмір
  Таблиця розмірів
  Швидка доставка
  -10%
  Колір Світло-рожевий / Матеріал Бавовна / Візерунок Напис / Фасон рукава Вшитий
  Швидка доставка
  Колір Блакитний / Матеріал Бавовна / Фасон рукава Вшитий
  Швидка доставка
  Колір Рожевий / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Візерунок Клітинка / Фасон рукава Вшитий
  Зворотний бік утеплена байковим начосом. На розмір 52 довжина виробу по спинці 76 см, довжина рукава 57 см. На розмір 52 довжина по внутрішньому шву: 73 см, ширина по низу вироби (напівобхват): 19 см.
  Швидка доставка
  Колір Комбінований / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Візерунок Малюнок / Фасон рукава Суцільнокроєний
  Комплект жіночий: футболка і шорти. На розмір 52 довжина футболки 60 см.
  Швидка доставка
  Колір Сірий / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Візерунок Малюнок / Фасон рукава Суцільнокроєний
  На розмір 52 довжина футболки по спинці: 62 см. Довжина брюк по внутрішньому шву: 75 см, ширина по низу вироби (напівобхват): 19 см.
  Швидка доставка
  Колір Сірий / Матеріал Бавовна / Візерунок Малюнок / Фасон рукава Вшитий
  На розмір 44 довжина футболки 59 см.
  Колір Комбінований / Матеріал Бавовна, Трикотаж / Візерунок Малюнок / Фасон рукава Вшитий
  Довжина виробу по спинці на розмір 52: 62 см, довжина рукава: 57 см. На розмір 52 довжина по внутрішньому шву: 73 см, ширина по низу вироби (напівобхват): 17 см.
  Швидка доставка
  Колір Комбінований / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Фасон рукава Суцільнокроєний
  На розмір 46 довжина футболки 59 см.
  -53%
  Колір Чорний / Матеріал Велюр / Візерунок Однотонний
  Легка піжаму Розі з велюру з ефектними гіпюровими вставками з французького мережива зроблять ваш сон легким і солодким. Шорти на м'якій резінке.Комплект виконаний з ніжного матеріалу мармуровий велюр. Модель прикрашена ніжним французьким мереживом. Майка на тонких стрейчевих бретелях. Шорти короткі на поясі-м'яка гумці. Довжина майки - 51 см. Довжина шорт - 20 см.
  Швидка доставка
  Колір Сірий / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Візерунок Квітковий / Фасон рукава Вшитий
  На розмір 52 довжина футболки по спинці: 66 см.
  Швидка доставка
  -10%
  Колір Сірий / Матеріал Бавовна / Візерунок Однотонний / Фасон рукава Вшитий
  Швидка доставка
  Колір Комбінований / Матеріал Бавовна, Трикотаж / Візерунок Малюнок / Фасон рукава Вшитий
  Зворотний бік утеплена байковим начосом. На розмір 52 довжина виробу по спинці 73 см, довжина рукава 57 см. На розмір 52 довжина по внутрішньому шву: 72 см, ширина по низу вироби (напівобхват): 18 см.
  -50%
  Колір Комбінований / Матеріал Бавовна / Візерунок Абстрактний / Фасон рукава Вшитий
  Теплий піжамний костюм з фланелі з яскравими квітами на темно - синьому тлі з чорним бавовняним кантом. Комплект складається з сорочки на гудзиках з довгими рукавами і брюк з високою посадкою з манжетами. Завдяки високій якості матеріалу, піжама не дає усадку, практична і дуже проста в догляді. Особливість пошиття - закриті м'які шви, які не тільки виглядають акуратно і бездоганно, але і забезпечують комфортне дотик тканини до тіла, не дають можливість виробу деформуватися. Розмір XS. Обхват грудей: 88 - 96 см. Обхват стегон: 84 - 92 см. Розмір S. Обхват грудей: 96 - 100 см. Обхват стегон: 92 - 98 см. Розмір M. Обхват грудей: 100 - 104 см. Обхват стегон: 98 - 104 см. Розмір L. Обхват грудей: 104 - 108 см. Обхват стегон: 104 - 110 см. Розмір XL. Обхват грудей: 108 - 112 см. Обхват стегон: 110 - 116 см. Довжина брюк 105 см. Довжина рукава 61 см. Параметри моделі на фото: зріст 168 см. Обхват грудей 84 см. Обхват стегон 91 см.
  Швидка доставка
  Колір Комбінований / Матеріал Бавовна / Фасон рукава Суцільнокроєний
  На розмір 46 довжина футболки 59 см.
  -53%
  Колір Чорний / Матеріал Бавовна / Візерунок Однотонний / Фасон рукава З відкритими плечима
  Легкий комплект Катрін, що складається з майки з обробкою з французького мережива і коротеньких шортів з шовку. Шорти з вшитой еластичною гумкою.
  Колір Рожевий / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Візерунок Квітковий / Фасон рукава Вшитий
  На розмір 52 довжина футболки по спинці: 66 см.
  -53%
  Колір Синій / Матеріал Бавовна / Візерунок Однотонний / Фасон рукава З відкритими плечима
  Легка піжама Розі з велюру, з ефектними гіпюровими вставками з французького мережива - зробить Ваш сон легким і солодким. Шорти на м'якій гумці. Комплект виконаний з ніжного матеріалу - мармуровий велюр. Модель прикрашена ніжним французьким мереживом. Майка на тонких стрейчевих бретелях. Шорти короткі на поясі - на м'якій гумці. Довжина майки - 51 см. Довжина шорт - 20 см.
  Швидка доставка
  Колір Комбінований / Матеріал Бавовна, Трикотаж / Візерунок Малюнок / Фасон рукава Вшитий
  Зворотний бік утеплена байковим начосом. На розмір 52 довжина виробу по спинці 73 см, довжина рукава 57 см. На розмір 52 довжина по внутрішньому шву: 73 см, ширина по низу вироби (напівобхват): 19 см.
  -43%
  Колір Комбінований / Матеріал Бавовна / Візерунок Квітковий / Фасон рукава Вшитий
  Теплий піжамний костюм з фланелі з яскравими квітами на темно - синьому тлі з чорним бавовняним кантом. Комплект складається з сорочки на гудзиках з довгими рукавами і брюк з високою посадкою з манжетами. Завдяки високій якості матеріалу, піжама не дає усадку, практична і дуже проста в догляді. Особливість пошиття - закриті м'які шви, які не тільки виглядають акуратно і бездоганно, але і забезпечують комфортне дотик тканини до тіла, не дають можливість виробу деформуватися. Розмір XS (см): обхват грудей: 88-96 см, обхват стегон: 84-92 см. Розмір S (см): обхват грудей: 96-100 см, обхват стегон: 92-98 см. Розмір M (см): обхват грудей: 100-104 см, обхват стегон: 98-104 см. Розмір L (см): обхват грудей: 104-108 см, обхват стегон: 104-110 см. Розмір XL (см): обхват грудей: 108-112 см, обхват стегон: 110-116 см. Довжина брюк 105 см. Довжина рукава 61 см. Параметри моделі на фото: Зростання 168 см. Обхват грудей 84 см. Обхват стегон 91 см.
  Швидка доставка
  Колір М'ятний / Матеріал Бавовна / Візерунок Смужка / Фасон рукава Вшитий
  Комплект складається з сорочки на гудзиках і брюк на гумці, комплект декорований контрастним кантом.
  -53%
  Колір Чорний / Матеріал Атлас / Візерунок Однотонний
  Романтичний піжамний комплект топ з брюками, виконаний з шовк-сатину. Топ на тонких бретелях з обробкою з французького мережива.
  -43%
  Колір М'ятний / Матеріал Шовк / Візерунок Квітковий / Фасон рукава Вшитий
  Піжамний костюм в ментолові кольорі з квітковим принтом з чорним кантом. Складається з сорочки на гудзиках вільного покрою з відкладним коміром і прямих вільних штанів з еластичним поясом на гумці з завязкамі.Особенность пошиття - закриті м'які шви, які не тільки виглядають акуратно і бездоганно, але і забезпечують комфортне дотик тканини до тіла, не дають можливість виробу деформуватися. Розмір S (см): обхват грудей: 96-100 см, обхват стегон: 92-98 см. Розмір M (см): обхват грудей: 100-104 см, обхват стегон: 98-104 см. Розмір L (см): обхват грудей: 104-108 см, обхват стегон: 104-110 см. Розмір XL (см): обхват грудей: 108-112 см, обхват стегон: 110-116 см. Параметри моделі на фото: Зріст 173 см. Обхват грудей 88 см. Обхват стегон 92 см.
  -50%
  Колір Коричневий / Матеріал Шовк, Атлас
  Піжамний комплект - майка з шортами шоколадного кольору. Майка на регульованих бретельках. Шорти з високою посадкою на гумці. Повітряна і приємна до тіла тканину. Завдяки високій якості матеріалу, виріб не дає усадку, практичне і просте у догляді. Розмір S (см): обхват грудей: 86-90 см, обхват стегон: 90-96 см. Розмір M (см): обхват грудей: 90-95 см, обхват стегон: 96-102 см. Розмір L (см): обхват грудей: 95-100 см, обхват стегон: 102-108 см. Параметри моделі на фото: Зростання 168 см. Обхват грудей 86 см. Обхват стегон 90 см. Примітка по догляду: рекомендується прати вручну при температурі не вище 30ºC. Після прання річ не потрібно вичавлювати, просто прополоскати і повісити сушитися на вішалку. Сохне дуже швидко. Гладити праскою при середній температурі з виворітного боку. І запам'ятайте, не можна збризкувати шовк водою - можуть залишитися розводи!
  -43%
  Колір Синій / Матеріал Шовк
  Піжамний комплект блакитного джинсового кольору. Піжама складається з майки на регульованих бретельках і шорт на гумці. Повітряна і комфортна, приємна до тіла тканину. Завдяки високій якості матеріалу, виріб не дає усадку, практичне і просте у догляді. Розмір S (см): обхват грудей: 86-90 см, обхват стегон: 90-96 см. Розмір M (см): обхват грудей: 90-95 см, обхват стегон: 96-102 см. Розмір L (см): обхват грудей: 95-100 см, обхват стегон: 102-108 см. Параметри моделі на фото: Зростання 168 см. Обхват грудей 86 см. Обхват стегон 90 см. Примітка по догляду: рекомендується прати вручну при температурі не вище 30ºC. Після прання річ не потрібно вичавлювати, просто прополоскати і повісити сушитися на вішалку. Сохне дуже швидко. Гладити праскою при середній температурі з виворітного боку. І запам'ятайте, не можна збризкувати шовк водою - можуть залишитися розводи!

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Нова Пошта
  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 88 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України. Також клієнти можуть безкоштовно повернути товар кур'єру при наступному кур'єрському замовленні
  Примірка до оплати – KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції