triangle

  Все для дачі, саду, городу

  Колір
  -21%

  Ефективне добриво для розсади, застосування якого поліпшить приживлюваність розсади, сприятиме пропорційному і швидкому зростанню, зміцнить кореневу систему розсади. Добриво на основі азоту, фосфору, калію і з вмістом комплексу мікроелементів, фітогормонів, вітамінів, гумата і янтарної кислоти. Витрата: на 450 літрів води.Состав: N7: Р30: К17 (азот, фосфор, калій). + Комплекс мікроелементів + вітаміни В1, С, РР.Свойства добрива для розсади Чистий Лист: сприяє прискореному проростанню насіння, підвищує життєздатність рослин; стимулює активний розвиток кореневої системи. Спосіб застосування добрива для розсади Чистий Лист (норми внесення): приготування субстрату - одна мірна ложка на 3-5 літрів води, полив - одна-дві мірні ложки на 5-9 літрів води, позакореневе підживлення - 0,5-1 мірна ложка на 10 літрів води.
  -20%

  Упаковка: 10г-9% .Прімененіе і дозиЗамачіваніе: розчинити вміст пакета 10г в 10 літрах води і замочувати в цьому розчині кореневу частину рослини (саджанця, розсади або нижній зріз рослини при висаджуванні) протягом 4-6 годин, після цього висажівайте.Полів під корінь: розчинити вміст пакета 10г в 10 літрах води і поливати рослину під корінь відразу після висадки, повторіть через 10 дней.Расход робочого розчину: • для овочевих культур і кольорів 50-100 мл на одну рослину, • саджанці чагарників і винограду - 300 -400 мл, • плодові, паркові та хвойні дерева - 2-3 літра, • при пересадці дорослих дерев полив можна провести 2-3 рази з інтервалом 10-15 днів 3-10 л робочого розчину на дерево (в залежності від віку і конкретних умов) .Состав, г / кг: гіпераукоін - 5 г, NPK (19:19:19) + мікроелементи в хелатній форме.Гарантійний термін зберігання - 3 роки.
  -21%

  Сприяє переходу рослини в стан спокою, допомагає перенести зимові заморозки, - заповнює дефіцит елементів живлення після періоду вегетації, - поповнює нестачу поживних елементів в грунті, - стимулює розвиток корисних мікроорганізмів, - поєднується з будь-якими органічними добривами (гній, компост, гній сидерати). Склад: Макроелементи (%): N - 8; P2О5 - 19; K2О - 25. Мезоелементи (г / кг): S - 55, MgO - 3,2. Мікроелементи (г / кг): Бор (В) - 0,31; Залізо (Fe) - 1,6; Марганець (Мn) - 0,34; Цинк (Zn) - 0,32; Мідь (Cu) - 0,23; Молібден (Мо) - 0,03; Кобальт (Со) - 0,02.Масса: 300 гр.Концентрат на 30 м².Состав: макроелементи, мікроелементи, фітогормони, вітаміни. Полив (в залежності від виснаження ґрунту) 1-2 мірних ложки розчинити в 5-9 літрах води або 0,5-1 мірної ложки на 2-4,5 літра. Поливати 2-4 рази в месяц.Смешіванія з органікою Змішати з органічними добривами з розрахунку внесення на 30 м2.Сухое внесення 5 ложок змішати з 1-2 кг сухого розсипчастого піску або грунту і рівномірно розподілити на площу 2-3 м2.
  -20%

  Склад: сірка гранулірованная.Прімененіе сірки гранульованої: Для дезінфекції теплиць. Обробка устаткування і споруди сільськогосподарського призначення, зокрема, сховище різних продуктів (фруктів, овочів тощо.). У боротьбі з шкідниками. Сірку використовують в якості акарицидного кошти для боротьби з комахами, в основному, клещамі.Протівостояніе хвороб і плісняви. Сірка гранульована - відмінний фунгіцидний засіб. Вона запобігає появі борошнистої роси і кореневої гнилі, допомагає в боротьбі з грибками і плесенью.Повишеніе кислотності грунту. Якщо грунт дуже лужна або потрібно вирощувати рослини, які люблять кислий грунт, підвищити кислотність грунту можна за допомогою гранульованої сери.Как використовувати сірку для підкислення: Для існуючих насаджень: 50-100 г Сірки на 1м прикореневої зони щоб зменшити рН грунту з 7 рН до 4,5 рН. Чим щільніше основа, тим більше сірки потрібно внести. Під час висадки нових рослин: 40-100 г Сірки на 10 л перемішати з субстратом.Добавлять сірку потрібно у вологий субстрат на глибину 12-20 см.Серка перетворюється в сірчану кислоту досить повільно, то буде краще, якщо додавати її в основу заздалегідь, приблизно за 3-4 місяці до посадки
  -20%

  Діюча речовина: брассінолід 0,025 г / л.Прімененіе Епін Максі забезпечить • прискорене проростання насіння, • прискорення зростання розсади при пікіровці і пересадці, • прискорення дозрівання і збільшення врожайності, • захист рослин від заморозків і інших несприятливих умов, • підвищення стійкості до фітофторозу, перроноспорозу, парші, бактеріозу та фузаріозу, • омолодження старих рослин, відродження слабких, стимуляція бокового побегообразованія.Способ застосування Епін Максі2 мл (1 ампула) на 10 літрів води.Пріменяется для передпосівної і предпосадочной обробки і для обприскування вегетуючих рослин.
  -20%

  Кислотність рН: 4,5Способ застосування монофосфат калію • кореневе підживлення - 7-10г на 10 л води; • позакореневе підживлення - 10-15г на 10 л води; (1 чайна ложка з гіркою - 10-13г) Термін зберігання: немає обмежень.
  -20%

  Інша назва: Шафран весняний. Багаторічна рослина-ефемероїд, яка відноситься до сімейства Касатикова. Це один з поздноцветущих крокусів. Цей сорт зачаровує великими елегантними квітами! Кожна клубнелуковица утворює кілька золотисто-жовтих квіток з блиском. Вони відкриваються в сонячну погоду і закриваються в дощову і в нічний час. Форма квіток - чашоподібна. Рильця - жовто-оранжевого цвета.Лістья блискучі, вузькі, темно-зеленого кольору. Вони починають рости з цибулини під час цвітіння, а повністю розвиваються - після відцвітання. Бульбоцибулини довгасто-кулясті, трошки сплюснуті, розміром 9/10 см. Вони випускають зазвичай по 3 квітки. В кінці періоду вегетації над материнської цибулиною утворюються кілька діток - заміщають клубнелуковіц.Крокус Yellow Giant зростає на будь-яких грунтах з хорошим дренажем. Вимагає сонячне або напівтінисте розташування. Добре виглядає в групах на газонах, в рокарії, на клумбі в композиціях з іншими раннецветущими низькорослими рослинами, а також під деревами та чагарниками. Підходить для посадки поверх інших цибулинних (економія місця в саду). Ідеальний для вирощування в контейнерах. Висота рослини - близько 10 см, ширина - 5 см. Цвіте протягом 3 тижнів в березні-квітні.
  -21%

  Замочування: Розчинити 2 г кислоти в 1-2 л води кімнатної температури; Замочити насіння на 24 часа.Оприсківаніе: до цвітіння - 2 г на 20 л води; після цвітіння - 2 г на 10 л води.Полів: применяеться розчин - 1 г на 20 л води.
  На товар діє Black
  -34%

  насадка лійка на пляшку для поливу
  -20%

  Велика 20 літрова упаковка українського нейтрального торфу. Підходить для більшості рослин з помірним споживанням поживних речовин, а це: домашні та балконні квіти, овочі. Під час виробництва в нього додається органо-мінеральний комплекс, який подовжує термін служби субстрату. Дуже якісний український торф. Якщо ви шукаєте універсальне рішення для посадки / пересадки своїх домашніх рослин, то вам варто купити субстрат Peatfield. рН доведений до нейтрального вапняної мукой.Структура дуже пухка, добре утримує повітря і вологу. У грунт додані органічні і мінеральні добрива. рН: 5,5-6,5Состав: 100% торф, азот 80: 140 мг / л, оксид фосфорf-5: 100-150 мг / л, оксид калію: 140-180 мг / л.
  -20%

  Комплексне добриво для орхідей пролонгованої дії, яке живить орхідею корисними мінеральними речовинами протягом двох місяців, а так же попереджає розвиток болезней.В упаковці 5 ампул по 25 мл.Состав: макроелементи: азот, фосфор, калій; вітаміни; мікроелементи: Mg, Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo, Co.Іспользуется для більшості видів орхідей і бромелий: фаленопсис, онцідіум, каттлея, цимбидиум, Камбрія, дендробиум, пафіопеділум, ехмея, гузмания, вриезия і другіх.Еффектівность: - забезпечує повноцінне харчування орхідей до двох місяців, - підтримує кореневу систему в здоровому стані, - активізує появу бутонів, пишне і тривале цвітіння, - попереджає розвиток хлорозу та інших болезней.Способ застосування: Зрізати половину нижньої тонкої частини капсули, занурити її в субстрат під рослиною в двох-трьох см від краю горщика так, щоб рідина могла витікати. Підживлення буде витікати від одного до декількох діб, після чого слід дістати капсулу. Дія добрива залишиться протягом тридцяти днів після внесення. Поливати в звичайному режимі для культури. Через 2 місяці занурити нову капсулу або почати підгодівлю іншим способом (кореневе або листове добриво, наприклад, "Містер Колір" або "Доктор Фолі»). Не використовувати для горщика діаметром менше 13 см і для рослин нижче 12 см, для великих вазонів (діаметром від 60 см) - 2 капсули. Субстрат перед зануренням повинен бути зволоженим. під час дії добрива не підживлювати іншими засобами. Не застосовувати препарат на протязі, в холодному приміщенні (нижче 18 С), під прямими сонячними променями, для хворих і пошкоджених шкідниками рослин. Виробник: Гілея, Украіна.Срок зберігання: 5 років.
  -19%

  Застосування субстрату Екофлора для квітучих рослин • для висіву насіння квітучих рослин, • для пересадки і вирощування квітучих растеній.Способ прімененіяСубстрат перед застосуванням розпушити і зволожити. Зберігайте окремо від добрив, продуктів харчування і дезінфікуючих речовин в сухому, недоступному для дітей, месте.Кіслотность субстрату (рН) 5,8-6,8.
  -20%

  Препаративна форма: водна суспензія.Способ застосування Циркон Максі • Перед посадкою насіння огірків замочити в робочому складі (1 краплю розчиніть в склянці води). • Для насіння інших овочів на 0,1 л води використовуйте 2 краплі препарату. • Для кольорів на 0, 1 л води візьміть 3-4 краплі. • Для саджанців яблуні, цибулинних кольорів зробіть розчин в пропорції 1 мл засобу на 1 л води і замочуйте протягом 18-20 годин. • Саджанці інших дерев обробіть рідиною 10-20 крапель на 1 л води .У 1 мл препарату - 40 капель.В вегетативний період проводите обприскування культур. Це допоможе рослинам боротися з негативними факторами: хворобами, посухою, холодом, паразитами або отрутохімікатами.
  -30%

  Клас сортів: кордес.Цвет: абрикосово-розовий.Висота, см: 200-250.Аромат: сільний.Благопріятная грунт: слабокислая або нейтральная.Время посадки: осінь, але не пізніше, ніж за 20-30 днів до настання морозів; весна (кінець квітня - початок травня) .Місце посадки: захищене від вітру з хорошою циркуляцією повітря, допустима полутень.Посадка саджанців: викопати яму діаметром і глибиною близько 50 см, засипати дренаж на 10 см, посадити троянду в грунтосуміш з додаванням перегною і добрива .Уход: рясний полив, підживлення, підв'язка пагонів, обрізка за потребою, легке укриття для зімовкі.Упаковка: Рустик (Rustique) - ексклюзивні серії троянд, упаовани в спеціальні джутові мішечки з повнокольоровим етикеткою.
  -7%

  Органічне добриво на основі біогумусу (продукту життєдіяльності червоного каліфорнійського хробака). Підходить для всіх видів балконних рослин (петуній, сурфіній і ін.) Завдяки оптимально підібраному комплексному составу.Удобреніе біогумус "ФЕРТІмікс" для декоративно-листяних рослин широко применяеться в сфері садівництва. Склад: гумус - до 15 г / л, макроелементи (азот - 12 г / л, фосфор - 12 г / л, калій - 12 г / л), мікроелементи (окис магнію, залізо, марганець, бор, мідь, цинк, молібден , кобальт), комплекс вітамінів (В1, В2, В6, В12, РР) .властивості: • активізує корнеобразование і зростання вегетативної маси; • зміцнює імунітет рослин, тим самим знижуючи захворюваність; • прискорює процес формування суцвіть і збільшує їх кількість; • підсилює насиченість забарвлення цветов.Способ застосування (норми внесення): - при замочуванні насіння і цибулин перед посадкою - 40 мл / 6 ковпачків на 1 л води (замочувати на 12 годин); - при підгодівлі - 20 мл / 3 ковпачка на 1 л води. Підживлення: варто робити 2 рази на місяць. Перед застосуванням необхідний рясний полив. Для поліпшення ефекту від застосування добрива бажано чергування з повним мінеральним удобреніем.Особенності: не слід застосовувати для рослин, уражених захворюваннями, грибками, гниллю, небажано вносити в жарку або холодну погоду.Срок зберігання і агротехнічна придатність: 24 месяца.ТУ У 20.1-2836104336 001 до: 2012
  -20%

  Діюча речовина: гліфосат 550г / л.Гербецід гліфосат добре, без осаду розчиняється в воді. Розчин вбирається в листя і стебла протягом 30 хвилин, опади йому не страшні. Напалм Форте рекомендований для очищення майданчиків для: Плодових дерев, віноградніковУчастков несільськогосподарського використання, околиць доріг, санітарних зон.Полей під паромПолей для затятих культурКлумб і полів для декоративних цветовГазониДля десикації зернових культур
  -30%

  Клас сортів: чайно-гібрідние.Цвет: кремово-розовий.Висота: 90-110 см.Аромат: сільний.Благопріятная грунт: слабокислая або нейтральная.Время посадки: осінь, але не пізніше, ніж за 20-30 днів до настання морозів; весна (кінець квітня - початок травня) .Місце посадки: світле, сонячне, захищене від вітру, з хорошою циркуляцією воздуха.Посадка саджанців: викопати яму діаметром і глибиною близько 50 см, засипати дренаж на 10 см, посадити троянду в грунтосуміш з додаванням перегною і удобренія.Уход: рясний полив, підживлення, обрізка старих побегов.Упаковка: кольоровий поліетиленовий пакет з повнокольоровим етикеткою.
  -20%

  Калійні добрива сприяють зростанню і зміцненню судин, по яких рухаються вода і розчинені в ній поживні елементи. Разом з фосфором калій сприяє утворенню квіток і зав'язі плодових культур. Калію значно більше в молодих частинах і органах рослини, ніж в старих. При нестачі калію в живильному середовищі відбувається відтік його із старіших органів і тканин в молоді зростаючі органи, де він піддається повторному іспользованію.Массовая частка кальцію К2О - 43%, магнію MgO - 3%. Кристали сіро-білого кольору.
  -21%

  Екологічно чисте мінеральне добриво, призначене для огірків і кабачковувелічівает врожайність, підвищує опірність захворюванням, прискорює созреваніе.Масса: 300 грамм.Упаковка: пакет з добривом, мірна ложка (5,5 грам), перчаткі.Состав добрива для огірків і кабачків Агроном ПрофіМікроелементи ( %): азот -18, фосфор - 7, калій - 18Мезоелементи (г / кг): сірка - 36, магній - 3,2Мікроелементи (мг / кг): бор - 300, залізо - 1600, марганець - 340, цинк - 315 , мідь - 230, молібден - 25, кобальт - 21Антістресс комплекс: вітаміни 850 мг / кг, амінокислоти 980 мг / кг.Способ застосування добрива для огірків і кабачків Агроном ПрофіОсенью (під оранку): 9 мірних ложок змішати з 1-2 літрами сухого піску або грунту. Отриману суміш рівномірно розподілити на 1м2 грядкі.Весной (при посадці): 14 мірних ложок розчинити в 9 літрах води. Поливати по 0,5 літра отриманого розчину в лунку або під куст.Корневая підгодівля: 2-3 мірні ложки розчинити в 5-10 літрах води. Поливати під кущ кожні 10-12 дней.Внекорневая підгодівля: 1-2 мірні ложки розчинити в 9 літрах води. Обприскувати листя у вечірній, не сонячне, час кожні 12-15 дней.Проізводітель: Україна.
  -30%

  Висота до 500 см.Класс сортів: плетістиє рози.Аромат сільний.Цвет красний.Опісаніе. Квітки густо-червоного кольору, стійкі, яскраві, великі, до 8 см. Пелюстки махрові, до 40 шт в бутоні, в суцвіттях по 3-16 шт. Листя темно-зелені, шкірясті, великі. Кущі сильнорослі Цвітіння рясне. Особливості вирощування. Морозостійкість висока. Стійкість до дощу висока. До чорної плямистості та борошнистої роси стійкість висока. Практично не піддається захворювань. Цвіте один раз за сезон.
  -21%

  Прекрасне, ефективне на 100%, добриво. Розроблено з урахуванням потреб до вирощування полуниці та землянікіувелічівает врожайність, прискорює дозрівання, екологічно чисте, антистрес комплекс.Концентрат на 450 літрів. Маса: 300 грамм.Упаковка: пакет з добривом, мірна ложка (5,5 грам), перчаткі.Состав добрива для полуниці і суниці Агроном ПрофіМікроелементи (%): азот -21, фосфор - 8, калій - 15Мезоелементи (г / кг) : сірка - 26, магній - 3,2Мікроелементи (мг / кг): бор - 300, залізо - 1600, марганець - 340, цинк - 315, мідь - 230, молібден - 25, кобальт - 21Антістресс комплекс: вітаміни 850 мг / кг , амінокислоти 980 мг / кг.Способ застосування добрива для полуниці і суниці Агроном ПрофіОсенью (сухе внесення): 9 мірних ложок змішати з 1-2 літрами сухого піску або грунту. Отриману суміш рівномірно розподілити на 1м2 грядкі.Весной (на початку росту): 14 мірних ложок розчинити в 9 літрах води. Поливати по 0,5 літра отриманого розчину в лунку або під куст.Корневая підгодівля: 1-2 мірні ложки розчинити в 5-9 літрах води. Поливати під куст.Внекорневая підгодівля: 0,5-1 мірної ложки розчинити в 9 літрах води. Обприскувати листя у вечірній, не сонячне, время.Проізводітель: Україна.
  -20%

  • Прості і зручні у використанні; • Три місяці без турбот завдяки тривалому впливу поживних речовин; • Інсектицидні присипка, ефективно захищає від таких шкідників як: трипси, клопи, білокрилки, щитівки, червці, цикади, попелиці та ін.; • Всмоктується через коріння і акропетально поширюється по всьому растенію.1. Полити рослина водою; 2. Виміряти діаметр горщика; 3. По таблиці визначити необхідну кількість паличок; 4. Занурити паличку в грунт в сантиметрі від стінки вазону, на глибину 2 см від поверхні; 5. Полити рослина водою;
  -20%

  Упаковка: 6 л.Состав: компостований послід отриманий шляхом біоферментації пташиного посліду з додаванням стартових бактерій. Так само містить велику кількість гумінових кислот і ферментов.Фракція: 0-15 мм.Кіслотность: 7,6.Перед використанням ретельно перемешать.Рекомендаціі по використанню курячого посліду компостувати: Весной.Прі перекопуванні - 4 л на 10 м2 (40 л на 1 сотку) .При посадці картоплі - 100 мл безпосередньо в лунку.Прі пересадці кущів - 250 мл на куст.Деревья і великі кущі - 1 л на дно ями плюс 1 л змішати з ґрунтом біля корней.Рассада (огірків, помідорів, перцю, капусти , кабачків, баклажан) в грунт - 100 мл в лунку.Газон - перед висівки 500-700 мл на 1 м2 площі посева.Цвети - 50-70 мл в лунку, в залежності від розміру цветка.Летом.Рассада - через 3 тижні після висадки в грунт - 1 л курячого посліду розвести 10-ю літрами теплої води, полити під рослину по літру або пролити канавку з розрахунку 10 л на 10 м2.Перед дозріванням - за 2 тижні розвести 1 л добрива на 10 л теплої води, додати 200 мл деревної золи і полити по 1 літру під растеніе.Ягодние кущі і виноград - 2 л добрива ня розвести на 10 л теплої води і внести по 1 літру під кожен кущ, після чого пролити кожен кущ 5-10 л води.Осенью.Прі перекопуванні - 6 л на 10 м2 (60 л на 1 сотку) .Удобреніе хвойних, декоративно- листяних і квітучих кущів по закінченню цвітіння і до заморозків - 1 л пташиного посліду розвести на 10 л теплої води і внести 2-3 л під кожен куст.Деревья і великі кущі - 1 л на дно ями + 1 л змішати з грунтом навколо кореня. умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, прохолодному місці, захищеному від впливу прямих сонячних променів і вологи.
  -21%

  Діюча речовина: Bacillus subtilis 26Д, 100 млн.кл. / г.Фітоспорін-М призначений длязащіти городніх, садових, кімнатних і оранжерейних рослин від комплексу грибних і бактеріальних болезней.Основние способи застосування Фітоспорін-М • обробка грунту і компосту, • передпосівний замочування посадкового матеріалу, • обробка рослин в період вегетації, • полив кімнатних рослин,

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 278 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди