triangle

  Все для дачі, саду, городу

  Колір
  -20%

  Вологість грунту 30-50% .Кіслотность рН (Ксi): 5,5-7,5Прімененіе: посів насіння, вирощування розсади, пересадка розсади в грунт, вирощування кімнатних рослин, овочевих і квіткових культур.Храненіе: Субстрат зберігати в сухих приміщеннях в місцях , недоступних для дітей, в непошкодженій упаковці, окремо від інших добрив і дезінфікуючих речовин.
  -19%

  Матеріал: полістирол. Не містить отруйних веществ.Шіріна 16 см.Довжина 38 см. Глибина 7 см.Проізводітель: Украіна.Срок експлуатації до 3 років.
  -20%

  Висота: 12,5 см. Діаметр: 13,5 см. Об'єм: 1,2 л. Подвійний горщик складається з двох частин: Внутрішня – висувне кашпо для посадки рослини. Зовнішня – показова частина горщика. Крім того, горщики з дренажною системою, що є важливим для розвитку кожної квітки. Розумний вазон включає вбудовані можливості: Дренажна система. У внутрішньому кашпо є дренажні отвори, завдяки яким під час поливу зайва вода потрапляє на дно горщика. Така система служить для усунення захворювань рослини і до коріння потрапляло повітря. Автополив та контроль рівня води. Після поливу рослини рідина йде на дно горщика через дренажні отвори, а при необхідності відновити полив, вона автоматично повертається через ті самі отвори до коріння рослини. Функція автополиву діє до 4-х тижнів.
  -20%

  Діаметр осередку: 4 см. Висота осередку: 5,5 см. Касетний спосіб розсади став дуже популярним серед великих тепличних господарств, так і серед садівників-аматорів. Схожість насіння підвищується завдяки торф'яному субстрату. Посадка рослин у касеті покращує життєздатність розсади та забезпечує м'яку висадку у відкритий ґрунт. Отвори у кожному осередку касети немає гострих країв, що дозволяє зберегти кореневу систему рослини при витягуванні з касети. Коріння рослини відмінно утримує субстрат. У касеті відсутні ребра жорсткості, що дозволяє упаковувати розсаду в касетах у ящики для транспортування. У разі потреби касету можна розрізати на частини. Набір дозволяють легко перевозити розсаду на місце висадки, не травмуючи ніжні пагони. Застосування теплички для розсади: висадити насіння в теплиці в торф'яні таблетки або готову торфосумішу, закрити кришку і поставити у світле місце. Термін служби: 3-5 років.
  -20%

  Особливо ефективний для вирощування всіх видів ягідних, овочевих, зелених культур, розсади і кольорів. Універсальний торф'яної субстрат, готовий до використання, він повністю забезпечений необхідними елементами пітанія.Субстрат Універсальний (20 літрів) виготовлений • з суміші високоякісних торфів різного ступеня розкладання з додаванням природних структурирующих компонентів (очищеного річкового піску), • комплексного мінерального добрива, яке містить необхідний склад макро- і мікроелементів в доступній для рослин форме.Лішен патогенної флори і фауни.Кіслотность (рН) - 5,5-6,5, Азот - 120-160 мг / л, Фосфор - 160-200 мг / л, Калій - 190 -240 мг / л.Условія зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, прохолодному місці, захищеному від впливу прямих сонячних променів і влагі.Проізводітель: Peatfield (ТМ ECO Plus).
  -21%

  Структура: 5-15 мм рН: 5,5-6,5 Характеристики торф'яного універсального субстрату з біогумусом: • виготовлений на основі високоякісних торфів з біогумусом із природним вмістом поживних речовин. • завдяки фракційному складу (5-15мм) субстрат забезпечує покращену аерацію кореневої системи, що позитивно впливає на зріст коріння під час пересадки рослин. • висока вологоємність та інші фізичні властивості забезпечують оптимальне середовище для розвитку кореневої системи, насичуючи вологою, живильними речовинами та мікроелементами.
  -20%

  Упаковка: 10 шт.Висота: 150 см.Діаметр: 10-12 мм.Преімущества бамбукових опор: • Стійкі до процесів гниття. • Довговічні у використанні, термін служби може бути більше 10 років. • Досить міцні, витримують навантаження. • Стійкі до впливу сонця і вологи. • Чи не травмують рослини. • Легко монтувати і демонтувати. • Екологічно чисті. • Мають натуральний, естетичний вигляд. • Для підв'язки абсолютно будь-яких рослин як вуличних, так і комнатних.Проізводітель: Kokos, Польща.
  -20%

  Переваги кокосових опор: • Опора зроблена з натурального матеріалу. • Має гарний, натуральний вигляд. • Довговічні у використанні. • Досить міцні, витримують навантаження. • Стійкі до впливу сонця і вологи. • Чи не травмують рослини. • Легко монтувати і демонтувати. • Кокосове волокно може дозволити рослинам самостійно закріпитися за опору за допомогою повітряних коренів, що виключає пошкодження ніжних пагонів при підв'язці. • Опора буде оптимальним варіантом для додання гарної форми об'ємним кущах і невисоким густим кімнатним рослинам (бегонія, антуріум, хойя), а також для підв'язування і напрямку росту молодих рослин (гібіскус, камелія). • З кокосових волокон рослина може отримувати необхідну вологу і корисні речовини.
  -20%

  Висота: 10 см. Діаметр: 11 см. Об'єм: 0,6 л. Подвійний горщик складається з двох частин: Внутрішня – висувне кашпо для посадки рослини. Зовнішня – показова частина горщика. Крім того, горщики з дренажною системою, що є важливим для розвитку кожної квітки. Розумний вазон включає вбудовані можливості: Дренажна система. У внутрішньому кашпо є дренажні отвори, завдяки яким під час поливу зайва вода потрапляє на дно горщика. Така система служить для усунення захворювань рослини і до коріння потрапляло повітря. Автополив та контроль рівня води. Після поливу рослини рідина йде на дно горщика через дренажні отвори, а при необхідності відновити полив, вона автоматично повертається через ті самі отвори до коріння рослини. Функція автополиву діє до 4-х тижнів.
  -20%

  Властивості: полегшує і прискорює процес вкорінення, підвищує приживлюваність розсади при висадці в грунт і живців при прівівке.Прімененіе: - для вкорінення живців - 10-20 мг на 1 шт. (Присипати зріз); - для вкорінення саджанців - 1 г на 1 л води (замочити на 6 годин, полити через 10 днів після висадки) .Термін зберігання (в закритій упаковці): 5 років.
  -20%

  Склад: сірка гранулірованная.Прімененіе сірки гранульованої: Для дезінфекції теплиць. Обробка устаткування і споруди сільськогосподарського призначення, зокрема, сховище різних продуктів (фруктів, овочів тощо.). У боротьбі з шкідниками. Сірку використовують в якості акарицидного кошти для боротьби з комахами, в основному, клещамі.Протівостояніе хвороб і плісняви. Сірка гранульована - відмінний фунгіцидний засіб. Вона запобігає появі борошнистої роси і кореневої гнилі, допомагає в боротьбі з грибками і плесенью.Повишеніе кислотності грунту. Якщо грунт дуже лужна або потрібно вирощувати рослини, які люблять кислий грунт, підвищити кислотність грунту можна за допомогою гранульованої сери.Как використовувати сірку для підкислення: Для існуючих насаджень: 50-100 г Сірки на 1м прикореневої зони щоб зменшити рН грунту з 7 рН до 4,5 рН. Чим щільніше основа, тим більше сірки потрібно внести. Під час висадки нових рослин: 40-100 г Сірки на 10 л перемішати з субстратом.Добавлять сірку потрібно у вологий субстрат на глибину 12-20 см.Серка перетворюється в сірчану кислоту досить повільно, то буде краще, якщо додавати її в основу заздалегідь, приблизно за 3-4 місяці до посадки
  -20%

  Властивості добрива для розсади Чистий Лист: • сприяє прискореному проростанню насіння; • підвищує життєздатність рослин; • стимулює активний розвиток кореневої системи. Підготовка субстрату: 0.5 вмісту пакета додати до 6 літрів почвосмеси і рівномірно перемешать.Полів: Зміст пакету розчинити в 10-20 літрах води. Поливати 2-4 рази в месяц.Внекорневая підгодівля: Зміст пакету розчинити в 40 літрах води. Обприскувати 2-4 рази на місяць.
  -20%

  Інноваційний біопрепарат, в складі якого клітини грибів і бактерій, викликає порушення функції кишечника, параліч нервової системи, м'язової тканини і органів дихання. Захистів ваші рослини від личинок жуків, Оленки волохатої, імаго колорадських жуків, медведок і другіх.Упаковка: 60 г.Действіе препарату Метавайт: • захистить рослину від грунтових шкідників: імаго і личинок хруща, Олена волохата, дзига звичайний, Ковалик, гусениці совки ; • підвищення резистентності рослин до фітопатогенів; • поліпшить фітосанітарний стан грунту, оздоровлюючи і підвищуючи її плодородіе.Свідетельство про державну реєстрацію: серія А № 04248.Гарантійний термін зберігання: 24 місяці при температурі від 4 0С до 25 0С.Проізводітель: БТУ-Центр , Україна.
  -20%

  Вологість грунту 30-50% .Кіслотность рН (Ксi): 5,5-7,5Прімененіе: посів насіння, вирощування розсади, пересадка розсади в грунт, вирощування кімнатних рослин, овочевих і квіткових культур.Храненіе: Субстрат зберігати в сухих приміщеннях в місцях , недоступних для дітей, в непошкодженій упаковці, окремо від інших добрив і дезінфікуючих речовин.
  -20%

  Біопрепарат Актоверм використовують для боротьби з личинками різних вікових груп, так само допоможе позбутися від таких ненависних, популярних шкідників як павутинний кліщ, колорадський жук, молі та інших, на всіх культурах.Средній витрата: 35 мл на 5 л води.Состав: комплекс природних авермектинів - Аверсектін С (0,2%), який утворюється в процесі життєдіяльності штаму-продуцента стрептоміцети Streptomyces avermitilis і має високу інсектицидну і акарицидну актівность.Действіе препарату Актоверм: Біологічна дія біопрепарату - токсикогенні, що базується на властивостях діючої речовини препарату Аверсектін С (0, 2%), який є специфічним природним нейротоксином. Проникаючи в організм комах, жуків, кліщів, препарат починає діяти на нервову систему шкідника, викликаючи його параліч, після чого шкідники гинуть. Спочатку шкідники перестають харчуватися: листогризучі - через 6-8 годин, сисні шкідники - через 12-16 годин після обработкі.Продолжітельность захисної дії в середньому - 14 дней.Гарантійний термін зберігання: 24 місяці з дати виготовлення при температурі від -20 ° С до + 30 ° СПроізводітель: БТУ-Центр, Україна.
  -20%

  Універсальний засіб порошок від мурах BROS можна застосовувати як: Порошок: розсипати близько 10 г на гніздо або на шляхах пересування комах. Рідина для поливу: 100 г розчинити в 2,5 л води, ретельно перемішати і відразу використовувати (приблизно 0,5 л на гніздо). Засіб необхідно застосовувати вранці або ввечері. Мурахи гинути приблизно через 24 години. Спеціально підібрана кормова приманка приверне комах і тим самим підвищує ефективність препарата.Мери обережності. При використанні препарату не курити, не пити, не їсти. Після роботи ретельно помити руки і обличчя водою з милом. Зберігати в сухому місці, недоступному від дітей і домашніх тварин. Термін придатності: 4 роки.
  -18%

  Біопрепарат фунгіцидної дії, ФітоХелп, який підходить для лікування і профілактики обробки всіх видів культур від грибкових та бактеріальних хвороб. Прилипач, який йде в комплекті, підвищує ефективність дії препарата.Упаковка: 15 мл ФітоХелпа + 8 мл пріліпателя.Состав: Bacillus subtilis, титр не менше 4,0 × 10 Сентября КУО / см 3, мікроелементи і біологічно активні продукти життєдіяльності бактерій.Пріліпатель Ліпосам® - ліпкогенная композиція біополімерів природного проісхожденія.ПРІМЕНЕНІЕ робочого розчину. • Передпосівна обробка насіння. Обробку проводять в день посіву. Насіння замочують на 1-2 години, після чого, їх відразу висівають або спочатку підсушують в тіні і висівають НЕ пізніше, ніж через 8 годин після обробки. • Обробка бульб картоплі і цибулин - перед посадкою. Обробку проводять в затіненому місці обприскуванням насіннєвого матеріалу або замочуванням його в розчині біопрепарату на кілька годин. • Підживлення кореневе (обприскування) рослин: в період вегетації 3-4 обробки з інтервалом 10-15 дней.ПРІГОТОВЛЕНІЕ робочого розчину: ФітоХелп®- р + Прилипач Ліпосам® застосовують у вигляді водного розчину, розчинення обов'язково проводять поступово. Спочатку необхідно вилити вміст набору в ємність, додати воду (1: 1) і перемішати суміш до однорідності. Потім довести обсяг робочого розчину водой.Проізводітель: «БТУ-Центр», Украіна.Срок зберігання: 3 года.Храніть в герметичній упаковці при температурі від 0 до 20 0С.
  -18%

  Орхідеї вимагають підвищеної уваги і турботи, в зв'язку з цим необхідно дуже уважно підійти до вибору горщика. Тільки пластикові, прозорі, добре вентильовані орхідейніци забезпечують контроль за станом кореневої системи рослин. Поддончик завдяки своїй конфігурації створює вологий мікроклімат як всередині горщика, так і зовні. У поєднанні з орхідейні горщиком, мають дірчасте конусообразное днище і бічні прорізи стінок, піддон створює потоки повітря, які зволожують субстрат, не допускаючи перезволоження корней.Діаметр: 145 мм
  -21%

  Спосіб застосування золи соняшника (норми внесення): - при пророщуванні насіння – 10 г на 1 л води, наполягати 48 годин; - при підготовці ґрунту – 1-1,5 кг на 10 кв.м. (на глинистих ґрунтах рекомендується вносити в осінній період, на піщаних – у весняний); - при підживленні рослин (у тому числі розсади) – 0,2-0,3 кг на 10 л води, наполягати 2-3 дні (0,5 л на рослину) - при обприскуванні від шкідників (попелиці та борошнистої роси) - 0,3-0,4 кг, 50 г мила на 10 л води. Особливості: Добриво має тривалий результат дії (2-5 років).
  -20%

  Діюча речовина: метальдегід 5% (5 г / 100г) .Способ застосування: посипати рівномірно 0,4-0,8 г / м2 в місцях, де є слимаки. Чи не посипайте культурні рослини. Ефективне застосування BROS Снаколь від слимаків в другій половині дня або вечером.Расход препарату: на 500 м2.
  -20%

  Призначений для знищення багатьох шкідників, в тому числі колорадський жука і його личинок, плодової молі, попелиці та інших. Біопрепарат використовується на квітах, овочевих і плодово-ягідних культурах у період вегетаціі.Состав: життєздатні бактерії Bacillus thuringiensis ендоспори та біологічно активні продукти життєдіяльності бактерій - білкові кристали (ендотоксин) і термостабільний бета-екзотоксін.НАЗНАЧЕНІЕ біопрепаратів Бітоксибацилін: Для знищення шкідників: Колорадського жука і його личинок, кліщів і гусениць, лускокрилих комах-шкідників (капустяної білявки, капустяної, яблуневої та плодової молі, капустяної совки, американського білого метелика, огневок, баштанної попелиці, листокруток, шовкопрядів, златогузки, лучного метелика, Гроново листовійки, пильщики, попелиця та ін.) на квітах, овочевих і плодово-ягідних культурах у період вегетаціі.КАК ЗАСТОСОВУВАТИ бітоксибацилін: 1. Препарат перед застосуванням збовтувати! 2. Необхідну норму біопрепарату Бітоксибацилін-БТУ®-р ретельно розмішати у воді температурою від 15 0С до 20 0С.3. Обробку бажано проводить, уникаючи дії прямих сонячних променів, краще вранці або ввечері при температурі повітря від 15 ° С до 30 ° С, в безвітряну суху погоду.4. Максимальний захисний ефект при використанні біопрепаратів Бітоксибацилін-БТУ®-р досягається при обробці рослин на початкових фазах розвитку шкідників (1-3 фази - личинки різного віку, гусениці) .5. Остання обробка - за 5 днів до збору урожая.ЕФФЕКТ ВІД ЗАСТОСУВАННЯ: • Захищає від колорадського жука, попелиці, кліщів і гусениць, лускокрилих комах-шкідників; • сумісний в баковій суміші з біологічними та хімічними препаратами захисту рослин; • має подовжений період дії, не викликає звикання у комах-шкідників; не накопичується в рослинах і грунті; • забезпечує захист рослин проти шкідників до 90%; • підвищує врожайність овочевих і плодово-ягідних культур до 41%; • безпечний для людей, тварин, корисних комах, навколишнього среди.Условія Зберігати в герметичній упаковці, в захищеному від світла месте.Гарантійний термін зберігання Бітоксибацилін-БТУ®-р від дати виготовлення: 24 місяці при температурі від 4 0С до 15 0С .
  -20%

  Тонізуюча листкове підживлення повністю готова до застосування. Доповнює основне живлення кімнатних рослин. Активізує обмін речовин, стимулює поглинання поживних елементів і утримання вологи в тканинах растенія.Состав (мг / л): бурштинова кислота - 70; вітаміни: В1 - 50, В2 - 37, В6 - 80, В12 - 5, РР - 90, С - 50.Свойства: • прискорює ріст листя і бутоноутворення; • збільшує кількість бічних коренів; • покращує протистояння до посухи, переохложденію.Способ застосування: Обприскувати листя кімнатних рослин 1 раз в тиждень незалежно від підгодівлі основним удобреніет. Особливості: Уникати попадання на квітки і бутони. Не обробляти в холодному приміщенні, на протязі і під прямими променями солнцаСрок зберігання і агротехнічна придатність: 24 месяца.ТУ У 20.1-2836104336-001-2012
  -20%

  Упаковка: 10 шт.Висота: 180 см.Діаметр: 12-14 мм.Преімущества бамбукових опор: • Стійкі до процесів гниття. • Довговічні у використанні, термін служби може бути більше 10 років. • Досить міцні, витримують навантаження. • Стійкі до впливу сонця і вологи. • Чи не травмують рослини. • Легко монтувати і демонтувати. • Екологічно чисті. • Мають натуральний, естетичний вигляд. • Для підв'язки абсолютно будь-яких рослин як вуличних, так і комнатних.Проізводітель: Kokos, Польща.
  -20%

  Розмір касети: 16х38 см. Діаметр комірки: 6,5 см. Висота комірки: 8,5 см. Щільність касети: 700 мкм. Застосування теплички для розсади: висадити насіння в теплиці в торф'яні таблетки або готову торфосумішу, закрити кришку і поставити у світле місце. Переваги теплички для розсади: рослини не обмежують одне одному зріст; при транспортуванні та висадці не травмуються; касети дозволяють знизити трудові витрати та заощадити площу, яку займає розсада; економія насіння та субстрату; можливість отримання великої та рівномірної партії рослин. Термін служби: 3-5 років.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка в KastaPost + Укрпошта
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta в одне з 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. Black діє на замовлення від 99 грн. KastaPost + Укрпошта — це:
  • примірочні в кожному відділенні
  • безкоштовне повернення товарів, які не підійшли
  • миттєве повернення коштів на банківську картку
  Швидка доставка товарів Black
  Black діє лише на товари зі складу Kasta (товари з позначкою Black), тому ми гарантуємо відправку в день замовлення та 100% наявність товару. Для пошуку таких товарів використовуйте фільтр Black на сайті.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою на сайті. Кешбек діє на всі товари всіх постачальників. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta.
  Безкоштовне повернення товарів з Black та миттєве зарахування коштів
  Повертайте речі, які не підійшли у відділеннях KastaPost + Укрпошта безкоштовно без оплати за зворотню доставку. Зарахування коштів на карту за повернення — 6 хвилин.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди