triangle
  Вид
  Колір

  Інноваційний біопрепарат, в складі якого клітини грибів і бактерій, викликає порушення функції кишечника, параліч нервової системи, м'язової тканини і органів дихання. Захистів ваші рослини від личинок жуків, Оленки волохатої, імаго колорадських жуків, медведок і другіх.Упаковка: 60 г.Действіе препарату Метавайт: • захистить рослину від грунтових шкідників: імаго і личинок хруща, Олена волохата, дзига звичайний, Ковалик, гусениці совки ; • підвищення резистентності рослин до фітопатогенів; • поліпшить фітосанітарний стан грунту, оздоровлюючи і підвищуючи її плодородіе.Свідетельство про державну реєстрацію: серія А № 04248.Гарантійний термін зберігання: 24 місяці при температурі від 4 0С до 25 0С.Проізводітель: БТУ-Центр , Україна.

  Застосування курячого посліду: • Суха підкормка ділянки 150г на 1 м2; • В лунку ложить по 15г (1 столова ложка); • Рідка підгодівля 0,5-0,8 літра на лунку.Пріготовленіе рідкого розчину: 1 кг курячого посліду залити 3 літрами води і настояти 1 добу, потім додати 20 л води і перемешать.Срок зберігання: немає обмежень.

  Комплексне, водорозчинне, професійне добриво для хвойних рослин. Добре підібраний склад, допоможе вашій рослині в боротьбі з хворобами, шкідниками, а так само допоможе в нарощуванні зеленої маси і підвищує зімостойкость.Состав: Азот загальний (N) - 18% Фосфор (P2O5) - 18% Калій (K2O) - 18% магній (MgO) - 3% Залізо (Fe) - 0,07% Властивості: • Повністю забезпечує рослину всіма корисними макро-мікроелементами; • Покращує забарвлення хвої; • Допомагає в боротьбі з хворобами і шкідниками; • Стимулює ріст нових пагонів; • Підвищує зимостійкість растенія.Екологіческі безпечний препарат для людей і жівотних.Способ застосування: 25 г добрива на 10 л води.Полівать під корінь кожні 7-10 днів, 2-3 рази за сезон, навесні, влітку, осенью.Проізводітель: Valagro, Італія.

  Допомагає боротися не тільки з попелиць, а й з трипсами, гусеницями, листовійки, капустяної, яблуневої та плодової міллю, лушпиння мухою, павутинним кліщем, білокрилками, слимаками, медянніцамі і т.д. Тютюновий пил використовують, запилюючи і обприскуючи рослини настоями або відварами пилу, а також окуривая димом в теплицях і парніках.Свойства тютюнової пиліунічтожает комах, що завдають шкоди растеніям.Как застосовувати тютюновий пил • в сухому вигляді в поєднанні з золою розпорошується на рослини; • у вигляді відвару - залити водою в співвідношенні 1/10 і варити 30 хвилин, відстояти 24 години, розвести триразовим об'ємом води і додати 40 г господарського мила на 10 л води, використовується для обприскування; • у вигляді настою - 400 г на 5 л теплої води, наполягати 48 годин, процідити, розбавити подвійним об'ємом води і додати 60 г господарського мила, використовується для оприсківанія.Особенності: при застосуванні в сухому вигляді слід не забувати про використання марлевої пов'язки; готові відвари і настої слід зберігати в щільно закритих емкостях.Мери предостороженності: Всі роботи з тютюновим пилом проводити з використанням марлевої пов'язки і резіновотрікотажних рукавичок. При попаданні тютюнового пилу на шкіру або слизову оболонку рота або очей ретельно промити чистою водою. Розсипану тютюновий пил можна зібрати і використовувати за призначенням. Упаковка і залишки тютюнового пилу утилізуються з побутовими відходами в місці громадського викиду мусора.Срок зберігання і агротехнічна придатність: 2 роки.

  Знімає стреси від впливу гербіцидів і несприятливих погодних умов, підвищує опірність хворобам, збільшує врожайність, цукристість, розмір ягід, прискорює дозрівання, поліпшує смакові якості ягід, підвищує вміст в них корисних речовин (вітаміни, фруктоза, пектин та ін), підвищує опірність до хвороб , гнилей, несприятливих погодних умов і стресів від застосування гербіцидів, ефективно і просто в застосуванні. Основне внесеніеОсенью (сухе внесення) 9 мірних ложок (50 г) змішати з 1-2 літрами сухого піску або грунту. Отриману суміш рівномірно розподілити на 1 м2 грядкі.Весной (на початку вегетації) 14 мірних ложок (80 г) розчинити в 9 літрах води. Поливати по 0.5 літра отриманого розчину під куст.Подпітка (перед цвітінням, після збору врожаю і в серпні-вересні) Коренева підгодівля 1-2 мірні ложки розчинити в 5-9 літрах води. Поливати під куст.Внекорневая підгодівля 0.5-1 мірної ложки розчинити в 9 літрах води. Обприскати листя ввечері, уникаючи сонячних променів.

  Необхідна рослинам протягом усього вегетаційного періоду. Недолік бору особливо небезпечний для картоплі, томатів, огірків, капусти. Ефективний засіб в боротьбі з муравьямі.Свойства борної кислоти: • збільшення інтенсивності цвітіння та утворення плодів; • запобігання опадання готових зав'язей; • поліпшення якісних характеристик врожаю за рахунок забезпечення повноцінного харчування всіх органів рослин; • допомагає в боротьбі з муравьямі.Способ застосування борної кислоти (норми внесення): - при передпосівної обробки насіння - 1-2 г на 10 л води (замочувати на 12-24 години); - при підготовці грунту - 1-2 г на 10 л (1 л на 1 кв.м.) ; - при кореневої підгодівлі рослин - 1-2 г на 10 л води; - при позакореневого підживлення рослин - 1 г на 1 л води.Особенності: обприскування не слід проводити в жарку погоду, щоб уникнути опіків растеній.Срок зберігання і агротехнічна придатність: 2 року.

  Діюча речовина: Bacillus subtilis 26Д, 100 млн.кл. / г.Фітоспорін-М призначений длязащіти городніх, садових, кімнатних і оранжерейних рослин від комплексу грибних і бактеріальних болезней.Основние способи застосування Фітоспорін-М • обробка грунту і компосту, • передпосівний замочування посадкового матеріалу, • обробка рослин в період вегетації, • полив кімнатних рослин,

  Екологічно чисте мінеральне добриво, призначене для огірків і кабачковувелічівает врожайність, підвищує опірність захворюванням, прискорює созреваніе.Масса: 300 грамм.Упаковка: пакет з добривом, мірна ложка (5,5 грам), перчаткі.Состав добрива для огірків і кабачків Агроном ПрофіМікроелементи ( %): азот -18, фосфор - 7, калій - 18Мезоелементи (г / кг): сірка - 36, магній - 3,2Мікроелементи (мг / кг): бор - 300, залізо - 1600, марганець - 340, цинк - 315 , мідь - 230, молібден - 25, кобальт - 21Антістресс комплекс: вітаміни 850 мг / кг, амінокислоти 980 мг / кг.Способ застосування добрива для огірків і кабачків Агроном ПрофіОсенью (під оранку): 9 мірних ложок змішати з 1-2 літрами сухого піску або грунту. Отриману суміш рівномірно розподілити на 1м2 грядкі.Весной (при посадці): 14 мірних ложок розчинити в 9 літрах води. Поливати по 0,5 літра отриманого розчину в лунку або під куст.Корневая підгодівля: 2-3 мірні ложки розчинити в 5-10 літрах води. Поливати під кущ кожні 10-12 дней.Внекорневая підгодівля: 1-2 мірні ложки розчинити в 9 літрах води. Обприскувати листя у вечірній, не сонячне, час кожні 12-15 дней.Проізводітель: Україна.

  Комплексне нетоксичний добриво на основі азоту (16%), фосфору (16%), калію (15%) і магнію (2%) з вмістом фітогормонів, комплексу мікроелементів і вітамінів. Ефективне добриво, яке дозволяє з легкістю вирощувати вишукані квіти навіть найвимогливіших сортів. Оптимальний набір елементів живлення спричинить за собою появу нових пагонів і яскраве рясне цветеніе.Состав: N15: Р16: К15 + комплекс мікроелементів + вітаміни В1, С, РР.Свойства: зміцнення захисних властивостей троянд; забезпечення появи нових пагонів і суцвіть; збільшення тривалості цвітіння ; підвищення опірності до хвороб, впливів середовища, шкідників. Спосіб застосування (норми внесення): - при підготовці грунту - 5 мірних ложок на 1-2 л торфосмеси (рівномірно внести на 1-2 кв.м); - при кореневої підгодівлі - 1 мірну ложку на 5-9 л води (полив 2 -4 рази на місяць); - при позакореневого підживлення - 0,5 мірної ложки на 10 л води (обприскування 2-4 рази на місяць) Особливістю: внесення добрива бажано проводити протягом усього періоду вегетаціі.Срок зберігання і агротехнічна придатність: 18 місяців.

  Біопрепарат, біокомплекс-БТУ з мікроорганізмами. Забезпечує збалансоване харчування рослин і захист від хвороб завдяки комплексу корисних бактерій: • природні азотофиксирующие бактерії, • фунгіцидні бактерії широкого спектру дії, • фосфор - і каліемобілізірующіе грунтові бактерії, • молочнокислі бактеріі.Упаковка: 35 мл.Преімущества добрива • прискорює появу сходів, • покращує приживлюваність розсади та саджанців, • забезпечує збалансоване харчування, захист від хвороб і покращує розвиток рослин, • підвищує родючість грунту і врожайність, • безпечний для людей, тварин і пчел.Норми і спосіб застосування удобреніякультура передпосівна обробка насіння, бульб та цибулин підгодівлі кореневі ( полив) обприскування рослин в період вегетаціітомати, огірки, капуста, інші овочі, квіти, баштанні, селера, петрушка, пастернак, кріп 35 мл / 500 мл Ґміна Водине 200 г 35 мл / 10 л водибез обмежень через 7-14 днів 2-4 обработкі35 мл / 10 л водиоприсківаніе рослин в період вегетаціілук, часник 35 мл / 10 л Ґміна Водине 20 кг бобові, буряк 35 мл / 1 л Ґміна Водине 200 г картопля 35 мл / 10 л Ґміна Водине 30 кг - плодові і декоративні дерева, ягідні чагарники, виноград, суниця - 35 мл / 10 л води Виробник: «БТУ-Центр», Украіна.Гарантійний термін зберігання: 24 місяці при температурі від 4 ° С до 15 ° С.

  Діюча речовина: 100 г / л пенконазол.Преімущества фунгіциду Топаз • можливе застосування на багатьох культурах, які піддаються ризику захворювання борошнистою росою, • скорочує число обробок, гнучкий в термінах застосування, • можливе застосування в умовах поверхневого поливу, • системне переміщення всередині рослини дозволить захистити всі частини, схильні до зараження хворобою, • відсутність фітотоксичності, • підходить для включення в програми інтегрованого захисту растеній.Норма витрати робочої рідини: молоді дерева - 2 л / дерево; плодоносні середнього віку - до 5 л / дерево; кущі - 1,5-2 л / кущ; огірки - до 5 л / сотку.Максімальное кількість обробок: яблуня - 3; ягідники, огірки - 2 за сезон.Срок очікування: 20 днів від останньої обробки до збирання врожаю.

  Вітамінний комплекс збільшує врожайність і якість овочевої продукції - розмір, форму, колір плодів, покращує смакові показники плодоовочевої продукції, підвищує вміст в них корисних речовин, забезпечує рослину повноцінним харчуванням, компенсує дефіцит макро і мікроелементів, стимулює швидке зростання, побегообразовательной здатності, раніше початок плодоношення . Маса: 300 гр.Концентрат на 250 літров.Удобреніе на основі азоту, фосфору, калію і з вмістом комплексу мікроелементів, фітогормонів, вітамінів, гумата і янтарної кислоти. Склад: мікроелементи, макроелементи, вітамінний комплекс.N17: Р7: К18 (азот, фосфор, калій). + Комплекс мікроелементів + вітаміни В1, С, РР. Основне внесеніеОсенью (під оранку) 9 ложок (50 г) змішати з 1-2 літрами сухого піску або грунту. Отриману суміш рівномірно розподілити на 1 м2.Весной (при посадці) 14 мірних ложок (80 г) розчинити в 9 літрах води. Поливати по 0.5 літра отриманого розчину під куст.Подкормка (в період інтенсивного росту і плодоношення) Коренева підгодівля 2-3 мірні ложки розчинити в 5-10 літрах води. Поливати під кущ кожні 10-12 днейВнекорневая підгодівля 1-2 мірної ложки розчинити в 9 літрах води. Обприскувати листя кожні 12-15 днів в вечорі, уникати сонячних променів.

  Підвищений вміст азоту, активізує ріст листя і кореневої системи, підвищує опірність болезням.Благодаря збільшеному вмісту азоту активізує прискорений рівномірне зростання листя і кореневої системи, підвищує опірність хворобам і несприятливим факторам зовнішнього середовища, наявність вітамінів сприяє розвитку кореневої сістеми.Состав г / літр: азот -45, фосфор-10, калій-15, вітаміни В1, В6, РРСпособ застосування: В літрі чистої води розчинити 14 мл (2 ковпачка) препарату. Отриманим розчином поливати рослини двічі на місяць. Чи не підгодовувати ослаблені шкідниками растенія.Особенності: • рослини в період спокою або в кінці періоду росту перед періодом спокою • щойно пересаджене або куплене рослина (підживлення не раніше ніж через місяць) • хворі рослини, коли не встановлена причина хворобливого стану, • рослини з постраждалою кореневою системою (коренева гниль, якщо рослина була сильно залито) • на яскравому сонці або по сухій землі (перед підгодівлею бажано зволожити грунт водою), в холодному приміщенні, на сквознякеХраніть щільно закритим в недоступному від дітей місці. Після використання вимити рукі.Срок придатності: 2года.ТУ У 20.1-2836104336-001 діє до: 2012

  Склад: сірка гранулірованная.Прімененіе сірки гранульованої: Для дезінфекції теплиць. Обробка устаткування і споруди сільськогосподарського призначення, зокрема, сховище різних продуктів (фруктів, овочів тощо.). У боротьбі з шкідниками. Сірку використовують в якості акарицидного кошти для боротьби з комахами, в основному, клещамі.Протівостояніе хвороб і плісняви. Сірка гранульована - відмінний фунгіцидний засіб. Вона запобігає появі борошнистої роси і кореневої гнилі, допомагає в боротьбі з грибками і плесенью.Повишеніе кислотності грунту. Якщо грунт дуже лужна або потрібно вирощувати рослини, які люблять кислий грунт, підвищити кислотність грунту можна за допомогою гранульованої сери.Как використовувати сірку для підкислення: Для існуючих насаджень: 50-100 г Сірки на 1м прикореневої зони щоб зменшити рН грунту з 7 рН до 4,5 рН. Чим щільніше основа, тим більше сірки потрібно внести. Під час висадки нових рослин: 40-100 г Сірки на 10 л перемішати з субстратом.Добавлять сірку потрібно у вологий субстрат на глибину 12-20 см.Серка перетворюється в сірчану кислоту досить повільно, то буде краще, якщо додавати її в основу заздалегідь, приблизно за 3-4 місяці до посадки

  Основні вимоги до прозорих горщиках для орхідей: • якісний пластик; • стійкість; • наявність дренажних отворів на дні і нижній частині стінок; • присутність на дні ребер, спеціальних перфорованих конусів, звернених всередину горщика для додаткової вентиляції і контролю влажності.Данний прозорий пластиковий горщик з увігнутим дном від українського виробника має низку переваг: • дозволяє стежити за станом кореневої системи, щоб здійснювати пересадку вчасно; • сприяє швидкому виявленню шкідників; • забезпечує необхідне потрапляння сонячних променів; • покращує аерацію грунту завдяки спеціальним отворам; • регулює водний баланс, щоб уникнути небезпечного для орхідей перезволоження.

  Екологічно чисте добриво і сприятливе середовище для вирощування розсади на основі біогумусу. Застосовуються для посадки насіння всіх видів культур і збагачення грунту. Торф'яні таблетки Willy підходять для використання в касетах для розсади та міні-тепліцах.Свойства торф'яних таблеток: • збільшує схожість насіння; • забезпечує рослини в процесі росту поживними речовинами; • виключає пошкодження кореневої системи при пересадке.Прімененіе торф'яних таблеток: • для посадки насіння рясно змочити таблетку водою, почекати до повного набухання і напітиванія, помістити насіння на глибину від 3 до 15 мм; • для добрива рослин при посадці помістити в посадкову лунку 2-3 таблеткі.Особенності: не містить насіння бур'янів рослині, патогенної мікрофлори, личинок шкідників. Виробник: Данія, Ellepress.

  Діюча речовина: бродіфакум 0,005% .Форма випуску: готовий до застосування засіб у формі гранул з ароматом.Препарат діє вже після першого застосування, навіть в разі звикання кротів до інших препаратам.Норма витрати: 35-50 грам в одну нору.Детальная інструкція на упаковці.

  Комплексне універсальне добриво для хвойних рослин. Утримуємо макро- і мікроелементи, які повністю забезпечать потреби хвойних рослин в харчуванні: • забезпечить швидкий і рівномірне зростання, • підтримає і забезпечить яскравість забарвлення, • підвищить опірність хворобам, гнилі переохолодження, • збереже у збільшить вегетативну зелену массу.Удобреніе Гілея для хвойних 250мл широко применяеться в сфері садівництва. Склад: макроелементи (г / л): азот - 26, фосфор - 27, калій - 39; мікроелементи (%): оксид магнію - 0,05, залізо - 0,02, марганець - 0,02, бор - 0,01, мідь - 0,005, цинк - 0,005, молібден - 0,001, кобальт - 0,001.Свойства: • забезпечує комплексне харчування, яке сприяє активному росту і гармонійному розвитку рослин, активізує імунні функції; • покращує декоративний вигляд шляхом збільшення насиченості кольору і обсягів хвоі.Способ застосування (норми внесення): - для кореневого підживлення хвойних віком до 3 років - 1 ковпачок кошти на 1 л води, виробляти полив 2 рази навесні і 2 рази в кінці літа; - для кореневого підживлення хвойних старше 3 років - 2 ковпачки засобу на 1 л води, виробляти полив 2 рази навесні і 2 рази в кінці лета.Особенності: не рекомендується використовувати для рослин , уражених захворюваннями або шкідниками, відразу після посадки / пересадки, під прямими сонячними променями і в холодному приміщенні; слід вносити виключно в зволожений грунт.Срок зберігання і агротехнічна придатність: 24 месяца.ТУ 24.1-30507601-002-2003

  Дуже зручний добриво для догляду за орхідеями. Ви просто вставляєте паличку в землю і на кілька місяців забуваєте про харчування кольорів. Для повноцінного харчування досить 1-2 палички на 3 місяці. Упаковка: 30 штук.Состав: азот - 7%, фосфор - 10%, калій - 12%, магній - 2%, інсектицидна присипка (імідокпопрід - 14,0 мг / шт.). Показання: профілактика і усунення білокрилки, щитівки, клопів, червців, цикад, Скосарь, тріпсов.Свойства: дуже зручне і рівномірне добриво кольорів; квіти стають більш яскравими, яскравими і контрастними; повноцінний поживний склад для орхідеї; Розрахунок 1-2 палички на 1 орхідею. Вставте палички на глибину 2 см поруч зі стінкою вазона (1 см від стінки), полийте водою як зазвичай. Після добрива помийте руки і обличчя з милом.

  Властивості керамзиту: регулює водний баланс, покращує аерацію грунту. Досвідчені квітникарі рекомендують при пересадці рослин створити дренажну систему, це буде правильно, тому що дренаж дозволить згладити невеликі промахи в поливі. Дренаж можна зробити за допомогою керамзиту. На дно горщика насипають від 1 до 3 см керамзиту, потім насипають шар крупнозернистого піску або торфосмеси і садимо саме растеніе.Еще можна засипати землю зверху керамзитом, тому що це перешкоджає появі на поверхні грунту цвілі, мохів і грибків. Також керамзит усуває перегрів верхнього шару грунту і зменшує випаровування вологи з ґрунту. Поверхня ґрунту необхідно рівномірно засипати керамзитом шаром 1 см.По після 5 - 6 років перебування в землі керамзит поступово руйнується і перетворюється в почвогрунт, тому через 5 - 6 років дренаж слід змінити.

  Ефективне і просте добриво для помідорів, баклажанів, перцю та інших пасленовихувелічіт врожайність і якість овочевої продукції, поліпшить смакові показники, стимулює швидкий і пропорційне зростання. Основне внесеніеОсенью (перед оранкою) 9 мірних ложок (50 г) змішати з 1-2 літрами сухого піску або грунту. Отриману суміш рівномірно розподілити на 1 м2 грядкі.Весной (при посадці) 14 мірних ложок (80 г) розчинити в 9 літрах води. Поливати по 0.5 літра отриманого розчину під куст.Подпіткі (для розсади, в період плодоношення) Коренева підгодівля 2-3 мірні ложки розчинити в 5-10 літрах води. Поливати під кущ кожні 15-16 дней.Внекорневая підгодівля 1-2 мірної ложки розчинити в 9 літрах води. Обприскати листя ввечері, уникаючи сонячних променів.

  Біофунгіцид, безпечний засіб, не містить хімічних елементів для профілактики і лікування овочів від комплексу хвороб, викликаних бактеріями та грібамі.Масса 30 грамм.Основа препарату Фітодоктор - жива спорова бактерія, яка пригнічує розмноження і розвиток багатьох фітопатогенних грибів і бактерій і сприяє підвищенню імунітету і стимулює зростання растеній.Норма витрати препарату - 30 г на 10 л / 100 м². • плодові дерева, кущі ягідних і виноградних культур парша, борошниста роса, іржа, коккомикоз. • квіткові та декоративні культури - пліснявіння і гниль насіння, коренева гниль, борошниста роса, іржа. • обробка плодів, овочів, тари та складських приміщень перед закладкою на зберігання - суха і мокра гниль, парша, фітофтороз - 100 - 200 г на 10 л / 100 м²

  Замочування: Розчинити 2 г кислоти в 1-2 л води кімнатної температури; Замочити насіння на 24 часа.Оприсківаніе: до цвітіння - 2 г на 20 л води; після цвітіння - 2 г на 10 л води.Полів: применяеться розчин - 1 г на 20 л води.

  Діюча речовина: імідаклоприд 100 г / л + біфентрин 100 г / л.Максімальная кратність обробок за сезон: 1Способ застосування і норма витрати Антихрущ: 10 мл на 5 л води

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 130 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди