triangle

  Насіння рослин


  Делікатесний, високоврожайний, середньостиглий (100-110 днів) гібрид. Рослина висотою 65-75 см. Плоди овально-грушоподібні, дуже красиві, оригінально забарвлення. М'якуш білий, без гіркоти, містить мало насіння. Маса плоду 250-400 г. По оригінальному фарбуванню плоду та смаковим якостям не має аналогів.

  Цінується за прекрасний горіхово-гірчичний смак. Соковиті листя - складова частина різних салатів, дрібно нарізані листя використовують при приготуванні бутербродів.

  Високоврожайний бджолозапильний середньоранній гібрид. Відрізняється сильним зрістм та здатністю до регенерації, що дозволяє продовжити збирання врожаю до пізньої осені. Плоди гарної форми, довжиною 8-10 см, не переростають

  Вегетаційний період 130 днів. Коренеплоди вагою 300-500 г, конічної форми з тупим кінчиком, рівномірної інтенсивно-оранжевого забарвлення, як зовні так і всередині, мають відмінні смакові якості. Довжина коренеплоду 15 см, діаметр 40-60 мм. Сорт стійкий до розтріскування.

  Високоврожайний середньостиглий (100-115 днів) гібрид. Коренеплоди однорідні, глади, інтенсивно-оранжеві, циліндричної форми, тупокінцеві, довжиною 16-18 см, масою до 150 г. М'якуш щільний, соковитий, хрумкий, дуже солодкий, з чудовим смаком і ароматом.

  Чері Фаєр F1 – середньоранній гібрид гіркого перцю типу черрі. Відрізняється ранньостиглістю та високою продуктивністю протягом усього сезону вирощування. Гібрид призначений для культивування у відкритому ґрунті. Формує однорідні плоди округлої форми та масою 15–18 г. У технічній стиглості перчики мають зелене забарвлення, у біологічному — червоне. Одна з особливостей плодів Чері Фаєр F1 полягає в тому, що при термічній обробці вони набувають ніжнішого пікантного смаку. Перці рекомендовані для вживання у свіжому вигляді, приготування різних страв, фарширування та використання у сухому вигляді як мелена приправа. Підходять також для консервування та переробки.

  Дуже ранній, з переважно жіночим типом цвітіння гібрид, з високим загальним урожаєм, посухостійкий, плодоносить у будь-яке літо. Рослини добре розвинені, корнішони короткі, вирівняні, великогорбчасті, міцні, ароматні, без гіркоти, хрусткі, довжиною 8-10 см, можна збирати і зовсім маленькими, 4-6 см, пікулі в засолюванні і при консервуванні залишаються щільними і міцними. Стійкий до хибної борошнистої роси.

  Багаторічна світлолюбна, посухостійка рослина-напівкущник до 20 см заввишки, з повзучим стеблом. Листя темно-зелене, квітки дрібні, рожеві, з приємним ароматом, зібрані в грона. Використовують як приправу у домашньому консервуванні, додають до чаю. У медицині застосовують при застудних захворюваннях, нервових розладах, захворюваннях нирок, печінки, серця. На одному місці росте до 5 років. Знаходить застосування у бордюрах, на кам'янистих гірках, декоративних вазонах, вздовж доріжок.

  Барвисті суміші різних видів базиліка. Усі сорти відрізняються за ароматом. Перші листочки готові до вживання через 40-45 днів. Суміш можна вирощувати і на городній грядці, і в контейнері, і навіть у горщиках.

  Швидкостиглий високоврожайний холодостійкий сорт з інтенсивним відростанням зелені. Розетка потужна, листя соковиті, ароматні, ніжні, яскраво-зелені, після зрізки довго зберігають свіжість. Використовують для прикраси страв як приправу, для заморожування.

  Ранньостиглий (25-27 днів) сорт. Коренеплід великий, з гладкою шкіркою, темно-червоного кольору. М'якуш щільний, ніжний, слабогострого смаку, ароматний. Прикрасить будь-яке овочеве асорті, урізноманітнить кольорову та смакову гаму при приготуванні холодних закусок та фуршетів. Для обробітку навесні та восени. Стійкий до розтріскування.

  Прекрасний колекційний напівдетермінантний сорт (110-120 днів) салатного призначення. Плоди яскраво-рожевого кольору, серцеподібні, у формі гострого конуса, масою 200-450 г, вирівняні, м'ясисті, щільні, чудового смаку.

  Урожайний середньостиглий (110-120 днів) сорт з ніжною та солодкою м'якоттю. Рослина плетена, потужна, формує по 4-6 округлих сегментованих плодів масою 2-3 кг. Забарвлення кори темно-жовтогаряче, м'якоть червоно-жовтогаряче.

  При літній посадці майже не стрілку. Сорт має відмінні смакові якості, хрусткий і соковитий. Стійкий до борошнистої роси (салатної тягар). Рекомендований для вирощування в відкритому грунті навесні і влітку.

  Опис сорту. Вегітаціонний період 70 днів від висадки розсади. Формує качани вагою 1,5-2 кг. Рослина компактна з сильною кореневою системою, стійке до фузаріозу. Найкраща якість серед гібридів для заморожування.

  Унікальний, натуральний, багатоквітковий карликовий гібрид, який не потребує використання хімічних регуляторів росту. Рослина висотою 20-25 см, з добрим габітусом, не витягується. Квіти різноманітних яскравих кольорів досягають 6-8 см у діаметрі. Гібрид характеризується раннім та тривалим цвітінням, стійкістю до несприятливих погодних умов. Вирощують розсадним способом. Посів проводять наприкінці лютого-березні. Насіння петунії рівномірно розсипають по поверхні добре зволоженої землі, збризкують водою з розпилювача і накривають склом або прозорою плівкою. Схлди з'являються через 7-12 днів. Пікірування проводять у фазі двох справжніх листків. Розсаду висаджують на постійне місце, коли мине загроза заморозків.

  Компактний сорт із винятково декоративними суцвіттями, у яких поодинокі квіти загинаються до центру кошика. Розкішні помаранчеві, жовті та золотисті густомахрові суцвіття досягають діаметра 9-12 см.

  Багаторічна трав'яниста рослина. Цвіте з травня по август.Висевайте навесні або під зиму. Рослина любить родючі грунти. При літньому посіві коріння збирають восени наступного року. При весняному і подзимнем (пізньої осені) посіві - на 1 або 2 рік життя, коли відцвілі стебла побуреют і засохнуть, але не пізніше ніж за 2-3 тижні до заморозків.

  Гібрид томату Бріксол f1 відноситься до надранніх детермінантних та високоврожайних. Гібрид заслужив довіру фермерів і городників тим, що практично не уражається хворобами і не потребує особливої агротехніки. Підходить Бріксол f1 для вирощування у відкритому ґрунті. Плоди у формі вершки насиченого червоного кольору, вага плодів - 65-75 г. Період вегетації гібриду в середньому триває 94 дні. Смак плодів солодкуватий, аромат – приємний, яскраво виражений. Вживати плоди можна у свіжому вигляді, пускати на переробку. Особливо смачними виходять томатні соки. Плоди не розтріскуються, їх легко перевозити, мають високу товарність. Рослини мають досить широкий лист, який укриває плоди від сонця.

  Ранньостиглий бджолозапильний сорт для відкритого ґрунту. Зеленці частогорбчасті, красивої циліндричної форми, без порожнеч, довжиною 10-12 см, хрусткі, ароматні, без гіркоти, не жовтіють. Хороші в салатах, ідеально підходять для засолювання та консервування. Сорт стійкий до несправжньої борошнистої роси.

  Багаторічна, вічнозелена, посухостійка напівчагарникова рослина висотою 50-60 см. Листя ланцето-лінійні, суцвіття колосоподібне, темно-фіолетового і пурпурово-синього забарвлення. Прекрасний медонос.

  Великоплідний середньостиглий сорт. Плоди овально-подовжені, світло-зелені з темними жилками, масою 10-12 кг, окремі плоди до 18 кг. М'якуш щільний, цукристий, діамантово-червоний, екстракласу за смаковими якостями. Лежкість і транспортабельність відмінні.

  Суперурожайний ультраранній (36-38 днів) партенокарпічний гібрид кущового кабачка дає 20 і більше зеленців з однієї рослини, якщо плоди не перетримувати. Рослина потужна, кущова, з короткими міжвузлями. Плоди вирівняні, циліндричні, гладкі, зі світло-зеленою шкіркою. М'якуш білий, соковитий, ніжний і дуже смачний. Добре зав'язує плоди за прохолодної дощової погоди. Стійкий до антракнозу та борошнистої роси.

  Популярний ранньостиглий (110-120 днів) крупноплідний сорт. Рослина напівштамбова, середньоросла, плоди кубоподібні, великі, масою 120-160 г, товщина м'якоті 5-6 мм, від світло-салатового до яскраво-червоного кольору.

  Доставка

  KastaPost + Укрпошта
  Кур'єр
  Укрпошта
  Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 288 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди