triangle

    Насіння сидератів

    кешбек 2 ₴

    Норма висіву: 2-3 кг на сотку. Інтерес до люпину обумовлений високим вмістом у його насінні білка (до 50%), олії (від 5 до 20%), за якістю близької до оливкової, відсутністю інгібіторів травлення та інших антиживильних речовин. Завдяки симбіозу з бульбочковими бактеріями люпин здатний накопичувати в ґрунті до 200 кг азоту на гектарі і є чудовим сидератом. Його використання як зелене добрива дозволяє зберігати в чистоті навколишнього середовища, економити дорогі добрива, вирощувати екологічно чисту продукцію. Люпин використовується також у медицині, фармакології, квітникарстві, лісівництві та як корм при розведенні риби. Любить вологі та кислуваті ґрунти. Сіяти треба влітку після збирання ранньої культури. Глибина висаджування 4 см. Скошувати краще після відцвітання рослини та формування плодів.
    кешбек 3 ₴

    150-250 г на одну сотку. Переваги сидерату біла гірчиця. • відмінно розпушує, дренує, структурує ґрунт, підвищує його повітро- та вологоємність, • у кормовій культурі за поживною цінністю наближається до комбікормів, • після розкладання в ґрунті біомаса гірчиці стає легкозасвоюваним добривом, • ґрунт наповнюється гумусом та органікою, • ефективно пригнічує розвиток бур'янів, • активно оздоровлює ґрунт, • служить профілактичним засобом від накопичення шкідників та грибних інфекцій, • покращує умови життєдіяльності ґрунтових мікроорганізмів та черв'яків. Як і коли сіяти гірчицю? Сійте гірчицю навесні за місяць до посадки картоплі та пізніх овочів або восени після збирання врожаю до кінця вересня середини жовтня. Рекомендується це робити відразу після збирання основної культури. Таким чином ви не допустите втрату тіньової вологи та пересихання ґрунту. Після посіву врозкид проведіть боронування. Сходи з'являться на 3-4 дні. На зелене добриво потрібно сіяти 150-250 г на сотку. На насіння або для медозбору зменшіть нору висіву. Гірчиця вологолюбна культура, тому в посушливих районах потрібні поливи.
    кешбек 1 ₴

    Норма висіву 1,5-2 кг на 1 сотку. Глибина посадки 3-6 см. Ячмінь — однорічна трав'яниста рослина з сімейства злакових. Найчастіше вирощується однорічний ячмінь звичайний. Стебло прямостояче, вузлувате, висотою до 60 см, квітки ячменю двостатеві, коренева система мичкувата. Ячмінь звичайний самозапильна рослина. Цвітіння відбувається перед колосінням. У спекотну погоду ячмінь цвіте після колосіння, тому можливе перехресне запилення. Зерно ячменю зростається з квітковими лусками або голе, досить широке і стиснуте від спинки. Дозрівають плоди в серпні - вересні.
    кешбек 1 ₴

    Норма висіву: 1,5-2,2 кг на 1 сотку. Овес — культура, яка багата поживними елементами протягом вегетаційного періоду. Зрізання зеленої частини проводитися до пожовтіння бадилля, щоб після розкладання зелень послужила для грунту додатковим кормом. Сильними якостями рослини є: • можливість висіву восени і навесні; • відрізняється підвищеною стійкістю до морозів, погодних змін; • не зашкодить раннім культурам; • підходить для грунту збідненого, з підвищеною концентрацією солі, з порушеним кислотно-лужний баланс; • запобігає появи бур’яну; • по удобрювальну якостям прирівнюється до гною; • збільшує калій, фосфор, вологоємність, повітропроникність; • запобігає появі іржі та ерозії. Корисні властивості овса: • Має особливо поживні стебла, які містять більше цінного білка, ніж люцерна і конюшина. • У вегетативній масі містить більше калію і фосфору, ніж азоту. • За вмістом поживних елементів біомаса злаку співмірна з гноєм, проте азотних сполук в цій органіці менше. Слід зазначити, що кількість елементів залежить від віку рослини: чим воно старше, чим більше в ньому калію, а ось азот переважає в молодої зелені. У зв’язку з цим овес як добриво зрізають, коли він доростає до 20 см у висоту. • Завдяки вмісту калію овес особливо корисний для пасльонових і ягідних культур, огірків і капусти, оскільки дана речовина робить їх смак більш насиченим і солодким. • Овес можна впевнено висівати як оптимального розпушувача грунту, а також для попередження ураження городніх культур кореневою гниллю. • Однозначна заборона посіву вівса на території, де планують вирощувати зернові культури, картопля.
    кешбек 3 ₴

    Зелене добриво кормова і медоносна культура.Ценітся здатність швидко відростати і нарощувати велику (найбільше серед хрестоцвітних сидератів) зелену масу холодні осінні та весняні періоди.После розкладання грунті біомаса ріпаку стає легкозасвоюваним добривом а грунт поповнюється органікою гумусом. Збагачує грунт органічною речовиною фосфором і серой.В Центральних та Західних районах озимий ріпак сіють у 2-й декаді серпня. У Південних - в 3-й декаді серпня. При більш пізніх строках може погано перезимувати, а при більш ранніх - випріти під снігом. На зиму повинен увійти висотою 25 см, з 6-8 листям. Ріпак висівають з кінця березня по серпень і зрізають до цвітіння або скошують на компост. Ранні посіви більш урожайні. Сіють і влітку. На зелений корм і добриво сіють 150 г на сотку (ширина міжрядь 15 см). При посіві вручну або посіві влітку ріпаку - 200 г на сотку. Глибина 2-3 см. Грунт накочують. На насіння і для медозбору сіють з шириною міжрядь 30-45см.
    кешбек 3 ₴

    Норма висіву: • Норма висіву 300 г на 1 сотку. • Терміни посіву, що рекомендуються, кінець квітня – початок травня. • Стандартна глибина загортання насіння 3-4 см. • Для посіву використовують рядовий метод з міжряддям 15 см. Трав'яниста однорічна самозапильна рослина. Вирощується як технічна культура, не в прямому сенсі сидератом, але має ряд корисних властивостей. Льон - невибаглива рослина, що розвивається на будь-якому ґрунті. Використовується як сидерат, також для облаштування альпінаріїв. Сидератна трава морозостійка та посухостійка. Насіння льону має лікувальні властивості. Насіння льону на сидерат висівають у квітні-травні. Також він здатний покращити структуру ґрунту, збагачуючи його корисними мікроелементами. Льон - це ваш найкращий помічник у боротьбі з колорадським жуком. Шкідникам не подобається запах таніну, який виділяють листя льону.
    кешбек 2 ₴

    Норма висіву 0,3 кг на 1 сотку. Трава суданська вирощується українськими аграріями для корму сільськогосподарським тваринам. Суданка — однорічна трав'яниста рослина, різновид сорго — культури сімейства Злакові. Культура використовується як зелений корм, сіно, силос, використовується для створення пасовищ. Це високоросла трава з розвиненим листовим апаратом. Насіння культури масово починає проростати при 10 °С. Зовні рослина нагадує кукурудзу, тільки замість качанів на суданці ростуть великі листки. Рослина стійка до посухи, тепло- і світлолюбна. Проте сходи бояться заморозків на поверхні ґрунту, тому посів потрібно проводити, коли ризик знижених температур вже мінімальний. Культура на початку вегетації росте повільно, не переносить засміченість, тому важливо регулярно видаляти бур'яни. При вирощуванні на корм або сіно, перший укіс буде через 2 місяці після появи сходів. У чому переваги суданки: • Йде на зелену масу, сіно і силос. • Зелена маса і сіно мають кормову цінність вищу, ніж у інших злакових. • У траві міститься високий рівень глюкози і протеїну. • Після скосу трава швидко відростає. За сезон вдається зібрати 3–4 врожаї, а при достатній зволоженості — 4–5 врожаїв. • Найбільш врожайна кормова трав'яна культура.
    кешбек 7 ₴

    Одна з кращих культур для захисту грунтів від ерозії, чудова сідератівная і кормова культура! Багаторічна рослина сімейства бобових. Широко застосовується в якості сідератівной, кормової і медоносної культури, а також в декоративних цілях. Збагачує грунт калієм і азотом, ефективно покращує її структуру, розпушує, оздоровлює, підвищує її повітро - і вологоємність, вважається одним з кращих рослин для захисту поверхневого шару грунту від водної та вітрової ерозії. Є однією з кращих кормових культур - в сіні конюшини містить 12-13% білка і до 75 мг / кг каротину, а також мінеральні речовини, вітаміни і протеїни. Прекрасний медонос. Використовується в народній медицині як кровоочисний засіб, а також при захворюваннях печінки і кашлі
    кешбек 6 ₴

    Фацелія відноситься до сімейства буравчікових, до якого жодна з культурних рослин середньої смуги не належить. Її можна посіяти до, і після будь-яких овочів, злаків і зелені. Фацелія дуже швидко сходить і розвивається (45-55 днів), утворюючи пишні пучки зелені, що ростуть від одного кореня. За формою надземної частини вона і отримала свою назву, так як в перекладі з латині, фацелія - це пучок. Зовні вона виглядає дуже привабливо. Фіолетові квіти і різьблені листя виглядають дуже декоративно, і будуть доречні для заповнення порожніх просторів на грядках, квіткових клумбах і високих рабатках.
    кешбек 2 ₴

    • Норма висіву жита становить 1,7-2 кг на одну сотку. • Глибина посадки 3-5 см. Однорічна трав’яна рослина. Жито як сидерат з давніх пір використовується для поліпшення і збагачення грунту. Основною цінністю озимого жита є її здатність рости протягом цілого сезону. Зелена маса при розкладанні живить грунт азотними і калійними речовинами. Рослини, посаджені на такій землі, швидше і легше поглинають фосфорні речовини, які в збідненої ґрунті засвоюються значно складніше. Жито в якості зеленого добрива сприяє: • поліпшенню мікрофлори грунту; • створення сприятливого середовища для черв'яків; • розпушення грунту і наповнення його киснем і вологою. Якщо жито використовується в якості мульчі, вона також захищає грунт від пересихання і впливу вітру. Товстий шар мульчі зі зрізаних рослин надовго затримує вологу в землі, що дозволяє рідше поливати грядки, і істотно сповільнює ріст бур'янів. Також сидерати попереджають вимивання поживних речовин з грунту з опадами. Жито має ряд переваг, які дозволяють її використовувати як цінне зелене добриво: • збагачує грунт калієм. • коренева система відмінно розпушує грунт, покращуючи волого і повітрообмін. • видобуває важкодоступні корисні речовини і перетворює їх в легкозасвоювані для більшості культур елементи • добре кущиться і швидко нарощує відмінну зелену масу, 200-300 кг з сотки. • універсальність - після жита можна висаджувати багато овочеві культури (картопля, томати, огірки, гарбуз, кабачки) • фітосанітар - пригнічує розвиток хвороботворних бактерій, нематод в ґрунті • затримує сніг, перешкоджає промерзання грунту; активно розкладається, живлячи грунт калієм, азотом і фосфором • агресор - пригнічує бур'яни, навіть такі злісні як пирій, осот. • невибаглива рослина - росте на кислих, піщаних, засолених і бідних грунтах. • холодостійка культура - озимі посіви навіть у безсніжні зими витримують морози до -25 °.
    кешбек 1 ₴

    Норма висіву – 0,5 кг на 0,5 соток. Соя — однорічна рослина родини бобових, зовні схожа на квасолю, дуже давня їстівна культура. Стебла у висоту 40-200 см. Цінна культура в сівозміні, повернення на одне і те саме місце допустиме через 2 роки. Найкращі попередники для сої зернові, цукрові буряки, кукурудза, картопля, злакові трави. Не рекомендовано сіяти сою після зернобобових, соняшнику та ріпаку. Сходить в оптимальних умовах, коли верхній шар ґрунту прогрівається до 12-14ºС, зазвичай це друга половина квітня-остання декада травня. Глибина заробки насіння сої 4-5 см. Як сидерат сою скошують та залишають на ділянці для перегнивання. Дуже добре рихлить землю та збагачує її азотом. До того ж соя покращує структуру ґрунту та зменшує кількість бур’янів.
    кешбек 2 ₴

    Норма витрати: 150-250 г одну сотку. Переваги сидерату гірчиця • відмінно розпушує, дренує, структурує ґрунт, підвищує його повітро- та вологоємність, • у кормовій культурі за поживною цінністю наближається до комбікормів, • після розкладання в ґрунті біомаса гірчиці стає легкозасвоюваним добривом, • ґрунт наповнюється гумусом та органікою, • ефективно пригнічує розвиток бур'янів, • активно оздоровлює ґрунт, • служить профілактичним засобом від накопичення шкідників та грибних інвекцій, • покращує умови життєдіяльності ґрунтових мікроорганізмів та черв'яків. Як і коли сіяти гірчицю? Сійте гірчицю навесні за місяць до посадки картоплі та пізніх овочів або восени після збирання врожаю до кінця вересня. Рекомендується це робити відразу після збирання основної культури. Таким чином ви не допустите втрату тіньової вологи та пересихання ґрунту. Після посіву врозкид проведіть боронування. Сходи з'являться на 3-4 дні. На зелене добриво потрібно сіяти 150-250 г на сотку. На насіння або для медозбору зменшіть нору висіву. Гірчиця вологолюбна культура, тому в посушливих районах потрібні поливи.
    кешбек 4 ₴

    Дворічна трав'яниста рослина сімейства бобових висотою 60-150 см. Використовується як медоноснік, лікарська, ефіроолійна, кормова культура і сидерати. Після застосування буркуну буде відмінно удобрений грунт, причому без використання гною, перегною і хімічних добрив. Після нього прекрасно ростуть картопля, помідори, перець і інші овочеві культури і дають більший урожай. Період цвітіння з травня по вересень. Період проростання 15-20 днів. Глибина посадки - 2-3 см.
    кешбек 14 ₴

    Призначена для багаторічного польового кормовиробництва і для заготівлі конюшинового сіна. Містить багато білка і має відмінну врожайність. Відрізняється потужним початковим розвитком і відмінною резистентністю до грибкових захворювань. У сумішах з іншими травами дає повноцінний і якісний основний корм. Особливість конюшини червоної в тому, що за допомогою біотехнічного методу насіння щеплюється штамами бульбочкових бактерій (Rhizo), а потім вкривається оболонкою. У свою чергу бактерії Rhizo: – довго зберігають життєдіяльність; – надійно захищені від ультрафіолетового випромінювання і екстремальних температур; – залишаються в насінні і відразу потрапляють на корінь паростка; – замінюють мінеральні азотні добрива. Особливість конюшини червоної в тому, що за допомогою біотехнічного методу насіння щеплюється штамами бульбочкових бактерій (Rhizo), а потім вкривається оболонкою. У свою чергу бактерії Rhizo: – довго зберігають життєдіяльність; – надійно захищені від ультрафіолетового випромінювання і екстремальних температур; – залишаються в насінні і відразу потрапляють на корінь паростка; – замінюють мінеральні азотні добрива. Основні рекомендації: 1. Вимоги до місця посіву – підходить для вологих, багатих гумусом і вапном ґрунту. 2. Періодичність посіву – багаторічна і зимостійка рослина, яку використовують 2-3 роки. 3. Час посіву – середина квітня – початок червня, серпень. 4. Норма висіву – 5 г/м2. 5. Глибина посіву – 1-2 см. 6. Рекомендовані добрива – N (30 кг/га)
    кешбек 6 ₴

    Одна з найбільш поширених верхових трав сінокісно-пасовищного використання. Тимофіївка – пізньостигла культура, хоч навесні розвивається досить швидко. Повного розвитку досягає на другий рік життя, утримується в травостої впродовж 6-ти і більше років. Після скошування і випасання добре відростає. При сінокісному використанні дає два укоси, на пасовищі можна випасати 3-4 цикли. Зелена трава і сіно тимофіївки добре поїдається худобою. Завдяки високій врожайності і поживності тимофіївка широко вирощується в суміші з конюшиною червоною. Тимофіївка – зимостійка рослина, маловибаглива до тепла. Навесні починає відростати при підвищенні середньодобової температури до 5-6°С. Насіння здатне проростати при 1-2°С. Тимофіївка вологолюбна рослина, поширена на Поліссі, в Лісостепу, Карпатах переважно на заплавних і низинних, а також суходільних луках з помірним зволоженням. Витримує затоплення весняними водами до 30 днів. Погано переносить посуху і тривале затінення. Росте майже на всіх типах грунтів, але найвищі врожаї дає на глинистих досить вологих грунтах. Добре росте на осушених торфовищах. А от на сухих піщаних грунтах її сіяти не слід. Витримує значну кислотність (рН 4,5-5,0), але на кислих грунтах росте значно гірше. Після цвітіння стебла тимофіївки швидко грубіють і кормова цінність її знижується. Запізнення із збиранням призводить до значних втрат поживних речовин. Кращим строком скошування на сіно є період від кінця колосіння – до початку цвітіння.
    кешбек 3 ₴

    Норма висіву: 300 г на 3 сотки. Трава багаторічна грястиця відома також під іншим своєю назвою – «Єжа збірна». Рослина відмінно сусідить з люцерною, еспарцетом – при вирощуванні на сіно використовується також як цінний медонос. • насіння кормового злаку; • для сінозаготівлі й на випас худобі; • багаторічна рослина з великим листям (до 70% від маси рослини); • висота куща – до 100-120 см; • глибина проникнення коренів – до 1-1,5 м; • сінозаготівля – 2-3 укоси за сезон; • в 100 кг сіна міститься 54 к.о. • випас худоби – до 6 циклів; • повноцінний урожай можна очікувати на 2-3 рік після посіву; • висока стійкість до низьких температур – добре переносить зими; • добре реагує на внесення азотних добрив • стійка до витоптування – швидко відростає після випасу; • добре росте на осушених болотах з кислою реакцією ґрунту; • посухостійка рослина не терпить перезволоження; • добре росте в тіні й напівтіні; • продуктивний період – 7-8 років і більше.

    Доставка

    Відділення Нова пошта
    Поштомати Нова пошта
    Укрпошта
    Кур'єр Нова пошта
    Підпишіться на новини

    Kasta Black

    Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
    Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
    Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
    Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
    Кешбек 3% на товари Black
    Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
    Ознайомитися з правилами Black

    Бренди