triangle

  Товари для дому, книги

  Колір
  Бренд

  Комплект №2 популярних карток за методикою Глена Домана (російською мовою) Унікальність система раннього розвитку дитини Гленна Домана включає в себе в якості найважливішої складової навчання дітей читанню в ранньому віці - з народження до 3-5 років. Основний елемент в цьому - картки з яскравою реалістичною картинкою на білому тлі з чітким текстом бажано червоного цвета.Важно! Показуючи дитині картинку, вимовляти все слово цілком, що не ділячи його на букви і слогі.Заніматься з картками можна щодня по 1-3 хвилини кілька разів на день уже з 1,5-місячного віку. Починаючи з 3-5 карток, щотижня їх кількість можливо збільшувати на 2-5 карточек.Главное - стабільність, регулярність і гарний настрій! Результат ви побачите самі! В комплект входять картки по 15 темам: овочі (7 шт.), Фрукти, ягоди (7 шт.), дерева (7 шт.), квіти (7 шт.), тварини (7 шт.), птиці (7 шт.), риби (7 шт.), природа (7 шт.), людина ( 7 шт.), будинок (7 шт.), побутова техніка (7 шт.), музичні інструменти (7 шт.), одяг (7 шт.), транспорт (7 шт.), геометричні фігури і тіла (7 шт. ) .Тим підписана на зворотному боці карточкі.Комплектація: картки навчальні - 105 шт.

  У книзі ви знайдете 150 різноманітних вправ за методикою Монтессорі. Всі вони підходять для занять вдома і спрямовані на всебічний і гармонійний розвиток малюка з перших днів життя. Вправи чітко розділені за віком і тематиці, а для їх виконання знадобляться тільки предмети домашнього вжитку і природні матеріали. Детальний опис занять і відповідність принципам Марії Монтессорі роблять книгу незамінною для батьків, які піклуються про ранній розвиток дитини. Унікальна методика, створена Марією Монтессорі понад п'ятдесят років тому, спрямована на всебічний розвиток дитини з перших місяців життя. Саме в ранньому віці малюк найбільш сприйнятливий до навчання, і його зростаючий мозок вбирає знання як губка. Завдання батьків - правильно використовувати цей прекрасний період. У цій книзі ви знайдете 150 різноманітних вправ, які малюк може виконувати разом з вами будинку. Заняття розділені не тільки за віком, а й за тематикою: навчання практичним навичкам, розвиток сенсорного сприйняття, знайомство з математикою, розвиток мови і пізнання навколишнього світу. Всі вправи докладно описані і відповідають принципам системи Монтессорі, а в якості матеріалів можна використовувати предмети домашнього вжитку. Це унікальний посібник стане прекрасною підготовкою до школи і допоможе вашій дитині вчитися новому і розвиватися з задоволенням!
  На товар діє Black

  Після сварки з батьками Данилка засмоктало в портал, що відкрився прямісінько в його кімнаті. І вже за мить хлопчик приземлився на якесь зарозуміле дівчисько, яке назвало себе Катрусею. Дивно? Можливо. От тільки Данилкові нема, коли про це думати. Адже його перенесло в дивовижний світ, де можна досхочу кататися на атракціонах та їсти солодощі, де немає дорослих та їхніх дурнуватих правил…
  На товар діє Black
  -5%

  Разом з хорошим котиком Мурчиком ваша дитина легко й охоче буде вчитись і пізнавати навколишній світ. А допоможуть йому в цьому веселі ігрові вірші Ірини Сонечко та чудові ілюстрації Галини Бродської. Інші навчальні теми ви зможете знайти в продовженні серії «Вчимося разом» - книгах про цуценя Гавчик.

  "Велика книга. Перші слова малюка" - це более 200 слів українською та англійською мовами, Які дитина легко зможу вівчіті, просто розглядаючі Кумедні картинки. Всі предмети розділені за темами - це допомагає НЕ лишь послідовно запам'ятовувати слова, а й розвіває логіку, уважність, вміння об'єднувати об'єкти в групи. А Прості питання розшірять и закріплять знання вашого малюка.
  На товар діє Black
  -20%

  Вчимося ввічливості. Ведмежата-пустуни, вовк та інші звірі навчилися користуватися ввічливими словами, а саме "Будь ласка". А знає чарівні слова ваш малюк? Вірші Геннадія Меламеда допоможуть маленьким непосидам краще засвоїти, як слід чемно говорити.
  На товар діє Black
  -5%

  Книги серіїі "Все про всі" розкажуть малюку все про красивих маленьких тварин. Дитина дізнається, з ким вони дружать, що їдять, де живуть і чим люблять займатися. Забавна форма книги, гарні вірші і яскраві малюнки дозволять дитині пізнати нове легко й весело.
  На товар діє Black
  -5%

  Разом з симпатичним щеням БІМКО ваша дитина легко і з задоволенням буде вчитися і пізнавати навколишній світ. А допоможуть йому в цьому веселі ігрові вірші Ірини Сонечко та чудові ілюстрації Галини Бродської. Інші навчальні теми Ви зможете знайти в продовженні серії «Вчимося разом» в книгах про кошеня Тимко.

  Такі Великі книги! І Такі барвісті! А малюнків в них Стільки, Ніби ти попал в невідому Казкова країну, де вокруг Стільки Нових друзів ... і много Нових Незнайома «живих» слів ... і предметів ... Ті, что Незнайома - НЕ біда! Просто в жітті шкірного малюка все в цьом мире відбувається спочатку ... перший раз. Пізнання навколишнього світу - це щоразу нова перша Зустріч. Перша Зустріч з сонцем, перша Зустріч з дощем, перша Зустріч з їжачком, з Мурах и Равлик ... Дивовижні знайомство! І Звичайно ж, будут і: - Перші знання; - Перші слова; - Перші англійські літери. Серія "Перший словник малюка" зібрала ЦІ Перші и Такі Важливі Знайомство на страницах своих трьох книг: "Перші знання малюка + англійська", "Перші слова. Тварини. + Англійська", "Перші слова малюка + англійська". Всього 3 книги, а Яким чудовим, цікавім, радіснім и ціннім для активного розвитку подарунки смороду станут для малюків! ISBN: 978-966-947-492-6
  На товар діє Black
  -21%

  У книгах серії "Маленькому Пізнайку" зібрано чудові ігрові віршики про звірят. Разом з веселим гномиком ваш малюк дізнається про те, як і хто співає дзвінким голосом, хто і чим пітаеться, чому дивується маленький світлячок і де живуть його друзі, а так само хто де ховається, від поганої погоди. А чарівна драбинка помогет дитині знайти сторінку з улюбленим героєм.
  На товар діє Black
  -3%

  Книги серії «Перші звуки» обов'язково залучать і зацікавлять дитини. Ці книги дуже яскраві і барвисті зі сторінками незвичайної форми; У них дітвора знайде чудові ілюстрації і вірші Ірини Сонечко. Серія «Перші звуки» - відмінна можливість познайомити дитину з навколишнім світом.

  Як навчитися приймати себе?! Що заважає нам раз і назавжди позбутися від зневіри і заниженої самооцінки? Вся справа в поганих звичках, які блокують щастя. Перебуваючи в постійному стресі, в гонитві за ідеалом ми часом і не помічаємо, як повз проносяться щасливі моменти, які витісняються тривогами і невдачами. Автор цієї книги, Андреа Оуен, визначила 14 звичок, таких як догоджання, самокритика, перфекціонізм і т.д., що заважають щастя і дає чіткі рекомендації, як від них позбутися. Завдяки їй ти станеш впевненіше і навчишся приймати себе. Ця книга допоможе тобі: Подружитися зі своїм внутрішнім критиком; Навчитися відрізняти дружній жест від догоджання; Позбутися від комплексу самозванця; Визначити свої справжні бажання і цінності.

  Ця книга - ваш особистий тренер. Кожен день вона буде піднімати бойовий дух і заряджати на успіх. Її автор, знаменита Джен Сінсеро, закликає не зменшувати обертів на шляху до успіху і щодня накачувати м'язи крутості в Духовному тренажерному залі. Успіх - це спосіб існування, постійної адаптації та зростання. Чим більше ви робите для свого успіху, тим легше стає шлях, - лунає бойовий клич Сінсеро. НЕ тупі - це книга-тренінг з вправами і техніками для щоденної роботи над собою. З його допомогою ви підвищите рівень енергії і збережіть усвідомленість і мотивацію навіть в найважчі часи.

  Містер Карлайл купує маєток Іст-Лінн у літнього лорда, Який Незабаром помирає, Нічого НЕ залиша життя без дочці. Зачарований красою и добротою Ізабеллі, Карлайл Робить їй пропозіцію руки и серця. Альо над сімейною іділією навісає хмара: Карлайля втягують в Розслідування заплутаного убийства.

  Бодо Шефер - фінансовий консультант, мільярдер, письменник, оратор і бізнесмен, який вже у віці тридцяти років міг не працювати і жити на одні лише відсотки від своїх інвестицій. «Закони переможців» - В компактній, доступній і захоплюючій формі описано 30 випробуваних законів і найважливіші стратегії, за допомогою яких в будь-якій сфері життя Ви зумієте домогтися своїх цілей.

  Моніка Беллуччі, яка народилася в провінційному італійському містечку, з раннього дитинства булу Неймовірно гарненька. Це личить НЕ всім, и Згідно Моніці довелося Постійно доводіті, що вона НЕ только вродлива, а й розумна дівчина. Саме тому после школи красуня звертаючись юридичний факультет університету в Перуджі. Тоді ж Почаїв и ее робота моделлю. ISBN: 9786170968289
  На товар діє Black

  палітурка: твердий / розмір: 126х200 / опис: Романи «Нортенгерское абатство» і «Почуття і чутливість» належать перу знаменитої англійської письменниці Джейн Остін, чия творчість отримало широке визнання у всьому світі. Її книги не втратили своєї чарівності і блиску, вони витримують всі нові і нові видання, з'являються все нові і нові їх екранізації. З тонкою іронією і м'яким, істинно англійським гумором письменниця створила цілу галерею яскравих образів своїх сучасників - благородних і підступних, нерозважливих і малодушних, трепетних і зарозумілих. Вони сваряться і миряться, радіють і сумують, нудьгують і веселяться, а головне - закохуються і люблять. Саме любов панує безмежно в чудових романах Джейн Остін
  На товар діє Black
  -15%

  Другу книгу енциклопедії створили лікарі-гінекологи, видатні фахівці й учені, які надзвичайно відповідально ставляться до збереження здоровя молодого покоління. Ілюстрації та пояснення до них сприяють обєктивному сприйняттю дітьми фізіологічних особливостей жінки й чоловіка та стосунків між статями. Для кого книга? Для дівчаток і хлопчиків 7-9 років та їхніх батьків, які бажають познайомити дітей зі статевим життям у доступній формі, тактовно та неупереджено.

  Андрій Курпатов - засновник і керівник одного з кращих психотерапевтичних центрів Росії, лікар-психотерапевт, президент Вищої школи методології, засновник інтелектуального кластера Ігри розуму, автор понад сотні наукових робіт та понад тридцять науково-популярних книг, творець системної поведінкової психотерапії і методології мислення. Перед вами збірник з слушними порадами від Андрія Курпатова. Під однією обкладинкою ми поєднали для вас дуже корисну інформацію з трьох книг, з яких ви дізнаєтеся: як звільнитися від ВСД (панічних атак, тривоги, фобій, нав'язливого мислення); як позбутися від залежних звичок (алкоголю, їжі, сексу і наркотиків); як впоратися з психосоматичними захворюваннями; як заповнити прогалину в свій досвід спілкування з оточуючими; як розпізнати поведінку інших людей. Тут же ви знайдете психологічні тести.
  На товар діє Black

  Це журнал-практикум, який допоможе Вам ефективно не тільки планувати, а й головне, досягати поставлених цілей. За допомогою нього Ви вивчіть себе, підсилите Ваші сильні сторони і мінімізуєте вплив слабких сторін. Розкриєте Вашу унікальність, цінність і ефективність своїх ресурсів. Як це зробити? Для цього в журналі викладена покрокова інструкція з практиками кращих фахівців і коучів. «Особистий камертон» буде Вам помічником в опрацюванні наступних кроків: 1. Звільнення від прошлого2. Завантаження нових почуттів і установок3. Бути благодарним4. Формування Ваших справжніх бажань і намереній5. Робота над мечтой6. Посилення Вашої віри По закінченню роботи над собою, ви отримаєте нового себе: ефективного, цілеспрямованого, гармонійного, активного і успішного. Формат: 200 х 200 мм. М'яка палітурка. Кількість сторінок: 48.

  У школі нас вчили не тому, як стати фінансово успішним, процвітаючим і незалежною людиною, а тому, щоб не виділятися з натовпу, бути як всі. Ми зубрили математичні, фізичні та хімічні формули і теореми. Але як вони стали в нагоді нам у житті? Бестселер Роберта Кіосакі розкриє кожному читачеві принципи і закони успіху, матеріальної незалежності. Цьому навряд чи навчать в: школі; коледжі; і навіть університеті. А все через те, що часом самі педагоги не знають цих секретів. Автор вважає, що ми не отримуємо необхідних знань про гроші, що все життя працюємо заради заповітних папірців, а не змушуємо їх працювати на нас, що практично кожному з нас слід переглянути традиційні стереотипи і змінити стратегію виховання власних дітей. Якщо ви згодні з його позицією, то «Багатий тато, бідний тато» допоможе вам стати на вірний шлях досягнення фінансового успіху і отримання максимального задоволення від життя!

  Пропонуємо Вашій увазі книгу Грегорі Девіда Робертса «Шантарам» від видавництва «Азбука»! Кольори, запахи та звуки - так зустріла Індія Ліндсея, фальшівомонетніка и розбійніка, Який решил сделать місто своим будинком. І Бомбеї его прийнять. Тепер на Ліндсея чекають небезпечні пригоди, головна з якіх - пізнаті собі.

  «Гаррі Поттер і Таємна кімната» - другий роман в серії книг про юного чарівника Гаррі Поттера, написаний Джоан Роулінг. Книга розповідає про другий навчальний рік в школі чаклунства Хогвартс. На цей раз Гаррі і його друзі розслідують таємничі нападу на учнів школи. Головному герою належить довести свою непричетність до загадкових подій і вступити в битву з могутньої темною силою ..

  Історія про хлопчика, який пов'язаний з чаклунством вже давно стала однією з найбільш захоплюючих подорожей в незвіданий світ чарівництва для дорослих і дітей. У цій частині читачеві прочиниться завісу про магічні таємниці Волдеморда і Дамблдора. Гаррі дізнається, що він чарівник, зустрічає близьких друзів і чимало ворогів у Школі чарів та чаклунства «Хогвартс», а також за допомогою своїх друзів присікає спробу повернення злого чарівника Лорда Волан-де-Морта, який убив батьків Гаррі (самому Гаррі в той момент був рік від народження). Це тільки початок дивовижну історію про юного чарівника і його друзів.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 129 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди