triangle

  Товари для дому, книги

  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Колір
  На товар діє Black

  кількість сторінок: 448 Рівновага штука крихка, хвилини спокою минущі. Комісар Франк Шарко, починаючи розслідування вбивства, навіть не підозрював, що мова піде не мало не багато про виживання людства. А починається все порівняно необразливо: в заповіднику на півночі Франції знаходять мертвих лебедів, в Парижі кілька людей хворіють на грип. Однак це не звичайний осінній сплеск захворювання, служба біологічної безпеки Інституту Пастера стверджує, що мова йде про абсолютно нову, більш того, штучно виведеною різновиди вірусу. Криміналісти з набережної Орфевр, 36, збиваються з ніг. Епідемія ось-ось охопить планету, але абсолютно незрозуміло, чий диявольський план варто за загиблими птахами і ланцюжком дивних вбивств. Зрозумілим є одне: вже запущений зворотний відлік, і для вирішення загадки залишаються дні, години, хвилини ... / 115х180
  На товар діє Black

  Волею випадку перед Різдвом в старому провінційному будинку збирається строката компанія - п'ятеро осіб різного віку, різних занять і інтересів. Один пережив тяжку втрату, в іншої розбите серце, третій на межі розлучення ... Загалом, у кожного свої прикрощі та суму. Але може, їх розвіє тепло палаючого каміна, аромат щойно звареної кави і дальній гуркіт прибою? П'ять історій сплітаються в одну різдвяну казку, тиху, як падає сніг за вікном. Це чарівний час, напередодні Різдва, всім дарує обіцянку щастя, і саме очікування дива стає кращим різдвяним подарунком .. Розмір 115х180 мм.
  На товар діє Black

  Не всі дрібні істоти, які сновигають, метушаться, повзають чи літають, є комахами. Відрізнити комах допоможе цей польовий довідник, створений спеціально для юних дослідників природи.
  На товар діє Black
  -12%

  Другу книгу енциклопедії створили лікарі-гінекологи, видатні фахівці й учені, які надзвичайно відповідально ставляться до збереження здоровя молодого покоління. Ілюстрації та пояснення до них сприяють обєктивному сприйняттю дітьми фізіологічних особливостей жінки й чоловіка та стосунків між статями. Для кого книга? Для дівчаток і хлопчиків 7-9 років та їхніх батьків, які бажають познайомити дітей зі статевим життям у доступній формі, тактовно та неупереджено.
  На товар діє Black

  Это уникальное пособие для развития навыков письма, чтения, математики и творчества ребёнка. Сборник познакомит ребёнка с окружающими миром. Игровые задания с наклейками помогут лучше усвоить информацию
  На товар діє Black

  обкладинка: тверда / к-ть сторінок: 448 / розмір: 126х200 / Зигмунд Фрейд - знаменитий австрійський психолог і психіатр, основоположник психоаналізу, учений, чиї відкриття збагатили багато галузі сучасних знань. Його роботи "Тлумачення сновидінь", "По той бік принципу насолоди", "Тотем і табу", "Я і Воно" викликають інтерес не тільки у фахівців-психологів, а й у самого широкого кола читачів. У цьому виданні увазі читача пропонується одна з головних робіт Зигмунда Фрейда "Вступ до психоаналізу". У книзі викладено систематизоване в 1916-1917 роках самим З.Фрейдом вчення про психоаналізі, що зробило величезний вплив на розвиток медицини, психіатрії, філософії та літератури в XX столітті. Обкладинка: твердий / к-ть сторінок: 448 / розмір: 126х200 см
  На товар діє Black

  автор: Достоевский Ф. Переплет: твердый. Описание: Последний, самый объемный и один из наиболее известных романов Ф. М. Достоевского обращает читателя к вневременным нравственно-философским вопросам о грехе, воздаянии, сострадании и милосердии. Книга, которую сам писатель определил как "роман о богохульстве и опровержении его", явилась попыткой "решить вопрос о человеке", "разгадать тайну" человека, что, по Достоевскому, означало "решить вопрос о Боге". Сквозь призму истории провинциальной семьи Карамазовых автор повествует об извечной борьбе Божественного и дьявольского в человеческой душе. Один из самых глубоких в мировой литературе опытов отражения христианского сознания, "Братья Карамазовы" стали в ХХ веке объектом парадоксальных философских и психоаналитических интерпретаций.
  На товар діє Black

  Автор: Цвейг С. Обкладинка: тверда. Опис: Стефан Цвейг - визнаний майстер романізованого біографії, кожен раз обирався об'єктом опису яскраву історичну особистість. До уваги читача пропонується його книга «Марія Стюарт», одне з кращих життєписів, створених видатним австрійським майстром. Трагічно прекрасна, насичена несподіваними поворотами життя шотландської королеви досі сповнена невирішених загадок.
  На товар діє Black

  Автор: Зюскінд П. Палітурка: м'яка. Блискучий і загадковий «Парфумер» Патріка Зюскінда був вперше надрукований в Швейцарії в 1985 році. Сьогодні, через 21 рік, він визнаний самим знаменитим романом, написаним німецькою мовою з часів «На Західному фронті без змін» Ремарка, виданий загальним тиражем понад 12 мільйонів примірників, переведений на 47 мов, включаючи латину, і, нарешті, екранізований. Фільм, що вийшов у світовий прокат в 2006 році, мав величезний успіх, а його творці отримали шість нагород Німецької кіноакадемії. Сьогодні переможний хід Жан-Батиста Гренуя - чудового всеперемагаючого монстра - продовжується. Безсумнівно, цей захоплюючий романтичний детектив, що вже став класикою, ще довго буде розбурхувати, притягувати і інтригувати читачів самих різних пристрастей і смаків.
  На товар діє Black

  Після сварки з батьками Данилка засмоктало в портал, що відкрився прямісінько в його кімнаті. І вже за мить хлопчик приземлився на якесь зарозуміле дівчисько, яке назвало себе Катрусею. Дивно? Можливо. От тільки Данилкові нема, коли про це думати. Адже його перенесло в дивовижний світ, де можна досхочу кататися на атракціонах та їсти солодощі, де немає дорослих та їхніх дурнуватих правил…
  На товар діє Black

  Цей унікальний посібник охоплює найважливіші знання та вміння, які має опанувати дитина віком 5–6 років. На сторінках вам зустрінуться як традиційні завдання, так і альтернативні, спрямовані на розвиток творчих здібностей дитини.
  На товар діє Black

  Зі збірником "Читання до школи" дитина крок за кроком опановуватиме вміння читати. Дошкільник вивчить букви, повправляється в читанні складів та навчиться збирати їх у слова. А насамкінець потренується читати речення та навіть невеличкі тексти.
  На товар діє Black
  -12%

  Колекція історій. Щенячий Патруль. Супернавички (У)
  На товар діє Black

  Книга-сейф англійськи словник, 24 см (the english dictionary) оригінальний і корисний подарунок для друга і колеги. У такому словнику набагато зручніше і надійніше ховати заначки і НЗ. Крім того незвичайна книга має досить міцний пластиковий бокс із замком і ключем, а виглядає, як звичайний словник. Нехай у Вас завжди буде, що приховати в такий книжечці! Більше читайте! Розмір: 24х5.7 см Глибина сейфа: 5 см. Матеріал: щільний картон, пластик. Закривається на ключ, в наборі 2 ключа.
  На товар діє Black
  -12%

  Книга пояснює, чому значно краще заощаджувати, ніж витрачати гроші. Вона висвітлює особливості простого керування грошима, зокрема: складання та дотримання коротко-, середньо- та довготермінового плану і бюджету; розумне поводження з грошима СЗС (спершу заплати собі); застосування фінансових інструментів (відкриття ощадного рахунку, управління відсотками від заощаджень та цінними паперами).
  На товар діє Black

  казкова повість із захоплюючим, часом драматичним сюжетом, повна неймовірних, фантастичних пригод. Її автор Міхаель Енде (1929-1995), мабуть, найвідоміший дитячий письменник Німеччини. Його книги перекладені майже на всі мови світу, і діти різних країн з величезним інтересом читають його дивовижні історії. 140х210 см, 496 стор.
  На товар діє Black

  Збірник допоможе дитині вивчити таблицю множення, виконуючи практичні вправи. Кожне завдання — це головоломка, ребус, загадка, розмальовка або лабіринт. А для кращого запам’ятовування таблиці є спеціальні підказки.
  На товар діє Black

  Історія міського хлопчика, батьки якого вирішили переїхати в село. На Макса чекає багато несподіванок, серед них — пес на ім’я Роза, якого залишили колишні господарі будинку. Поки у Макса є планшет, його ніщо й ніхто не цікавить, та раптом екран згасає, а зарядне забули в місті… Макс добре вміє грати, проте не дуже розуміє, як поводитися із собаками. Тож як складуться взаємини Макса й Рози та хто переможе: комп’ютерна гра чи природа? Видання для дітей молодшого шкільного віку та дорослих.
  На товар діє Black

  Перед вами - вічна історія, талановито розказана чудовим письменником Олексієм Толстим. Її головний герой, дерев'яна лялька Буратіно, «дурний дурень з дріб'язковими думками», насправді - добрий і світлий, довірливий, відкритий світу і повний співчуття до інших людей і ляльок. Буратіно щиро намагається допомогти тим, хто потребує допомоги, любить пригоди, завжди веселий, і не дивлячись на те що він «трохи дерев'яний» - а що поробиш, коли його вирізали зі звичайного поліна! - Знаходить справжніх друзів і в кінці кінців приходить до своєї мрії.
  На товар діє Black

  Уся дошкільна математика в збірнику "Математика до школи"! Більшість завдань мають зразки виконання, аби дитина могла без складнощів займатися самостійно. Вправи у збірнику розміщені за принципом "від простого до складного".

  Книга "Молитви для захисту, збереження і порятунку на всіх шляхах життя". Цельнокроений шкіряна палітурка ручної роботи, обріз книги полірований і розписаний в ручну художником, металографічна вставка. 456 стр.
  На товар діє Black
  -12%

  Як вітаються? Чим снідають? І що роблять, коли випадає зуб, діти з усіх куточків Землі? Від громадян величезних країн до крихітних африканських племен — усі ми їмо, вдягаємося, граємося та віримо в прикмети. «Запрошуємо до нашого світу» здатна надихнути дитину вивчати мови, подорожувати, шукати друзів серед представників інших культур, і, найголовніше, — допоможе відчути себе частинкою великого та різноманітного світу, у якому люди ставляться одне до одного з допитливістю та симпатією.
  На товар діє Black

  «Голодний будинок» - новітній роман прославленого Девіда Мітчелла, двічі фіналіста Букерівської премії, автора таких інтелектуальних бестселерів, як «Сон №9», «Хмарний атлас» (недавно екранізований Томом Тиквером і братами Вачовскі) і багато інших. Стівен Кінг назвав «Голодний будинок» «рідкісної, чудовою річчю», а Ентоні Дорр - «" Дракулою "нового тисячоліття». Початок «Голодному дому» поклала історія, яку Мітчелл почав публікувати в своєму Твіттері напередодні Хеллоуїна; історія, яка примикає до його минулого роману - «Кістяні годинник» ( «Прості смертні»). Отже, ласкаво просимо в провулок Слейд. Його не так-то легко відшукати в лабіринті вуличок лондонській околиці. Знайдіть в стіні маленьку чорну залізні двері. Ні ручки, ні замкової щілини; але доторкніться до дверей - і вона відкриється. Вас зустріне залитий сонцем старий сад і значний особняк - занадто розкішний для цього району, занадто великий для цього кварталу. Вас запросять зайти, і ви не зможете відмовитися ... 115х180 / обкладинка: обкладинка / кількість сторінок: 256
  На товар діє Black

  Чи може наука бути цікавою для маленьких учнів? Наші автори переконані, що так! Потрібно лише: 1. Подати інформацію через малюнок. Якнайкраще наука сприймається в малюнках через стиль інфографіки. 2. Переконатися, що текст зрозумілий. Чим відлякують учнів підручники? Надмірно ускладненим текстом. У книгах "Дітям про науку" про усе розказується просто. Отже, цікава наука – це просто, доступно й весело.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 131 відділення KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди