triangle
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів

  Книги, історія і філософія

  -55%

  Магічні амулети та вузли були популярні ще в далекі язичницькі часи. Це прості і дуже ефективні способи отримання бажаного. Давно мрієте зустріти свою долю? Чи не можете знайти перспективну високооплачувану роботу? Бажаєте покращити стан здоров'я чи допомогти комусь із близьких? Ця книга допоможе вирішити будь-яку проблему. На її сторінках ви знайдете прості «рецепти щастя», за якими можна знайти бажане за допомогою амулетів, магічних вузликів, поясів та багато іншого. Бажаємо успіхів!
  -36%

  Задумывались ли вы когда-нибудь о том, почему тысячи образованных, умных и внешне благополучных людей позволяют втягивать себя_x000D_ в секты и культы? И каким образом псевдорелигиозные организации добиваются от своих адептов покорности и послушания? Тоталитарные секты вербуют своих членов очень эффективно. Однако, вопреки распространенным мифам, массовый гипноз, «промывание мозгов» и применение физической силы здесь абсолютно ни при чем… Так в чем же дело? О многих секретах деструктивных культов и тоталитарных сект вы_x000D_ узнаете из этой книги. Читайте, размышляйте, делайте выводы и помните: знание — это сила.
  -55%

  Людська заздрість і образа здатні зруйнувати найміцнішу сім'ю і звести нанівець будь-які успіхи. Не допустіть, щоб це зазнали ваші близькі! Захистіть їх від хвороб, невдач, прокльонів та поганого ока за допомогою оберегів та магічних ритуалів, зібраних у цій книзі. Будьте щасливі та захищені!
  -27%

  Виникли проблеми і ви не знаєте,як їх вирішити?Скористайтеся чарівною силою слова! Протягом тисячоліть за допомогою усталених словесних формул, у яких звертаються до Пресвятої Богородиці, Господа та святих, люди виліковують хвороби, покращують своє фінансове становище, оберігають дітей. У цій книжці ви знайдете молитви,замовлення,ритуали,обряди на здоров'я і багатство,кохання і успіх,дізнаєтеся про захисні замовлення і обереги.Повірте у свої сили,вам усе вдасться!
  -51%

  Герої цієї книжки — люди, які пройшли крізь ГУЛАГ. Частину їх було засуджено за політичною 58-ю статтею («Антирадянська агітація»), решта — охороняли їх у таборах. Під цією обкладинкою ці люди вперше разом — одне покоління, розділене колючим дротом, яке досі не відчуває одне одного.Усім нашим героям — від вісімдесяти до ста років, але розповідають вони про свою юність. Тому й книжка ця — не про страждання і страхіття таборів. Вона про покоління наших дідусів і бабусь, про їхні цінності, ідеалі та відносини з владою. Про кохання, дружбу й взаємодопомогу там, де все спрямоване на знищення. Про ненормальне, часто нестерпне, але все ж таки справжнє життя.
  -52%

  Прага, 1942 рік. Двоє чоловіків повинні вбити третього. Це операція «Антропоїд»: двом чехословацьким диверсантам, надісланим із Лондона, доручено знищити Райнгарда Гайдріха, начальника ґестапо, голову нацистських спецслужб, «найнебезпечнішу людину Третього райху», того, хто спланував «остаточне вирішення єврейського питання». Гайдріх був правою рукою Гіммлера. Есесівці казали: «HHhH» — «Himmlers Hirn hei?t Heydrich», тобто «Голову Гіммлера звуть Гайдріх». Усі персонажі цієї книжки існували насправді. Усі події, зображені в ній, правдиві. Однак за лаштунками підготовки до замаху відбувається інша війна, та, що точиться між художньою вигадкою та історичною дійсністю. І, попри все, історія мусить бути розказана до кінця…
  -55%

  Біблія — це не лише священні тексти, а й визначна культурна пам'ятка. Біблійні сюжети стали основою багатьох творів літератури та мистецтва. Знайомство з ними не просто вчить нас мудрості, терпимості та вірі, а й допомагає краще зрозуміти самих себе. Виразний і водночас лаконічний стиль Біблії, цікаві історії та повчальні розповіді — все це заслуговує на увагу і ретельне вивчення. Ця книга знайомить читача з біблейськими оповіданнями Старого та Нового Завітів. Її герої - найбільші пророки, царі Стародавнього світу, апостоли і сам Христос. До книги також увійшли біблійні притчі.
  -52%

  Антуан Аржаковський - відомий французький інтелектуал, доктор історичних наук, філософ та богослов. Його історичний погляд на витоки сьогоднішнього військового конфлікту між Україною та Росією важливий для нас тим, що може претендувати на певну об'єктивність. По-перше, він осмислює історичну ретроспективу не зсередини ситуації, а ззовні. По-друге, робить це із глибоким розумінням ментальних відмінностей двох народів, оскільки має власний досвід роботи в обох країнах (декілька років очолював Французький університетський коледж при МДУ, а потім був заступником директора Французького культурного центру в Києві та директором Інституту екуменічних досліджень при Українському католицькому університеті у Львові). Отже, ця книга, відзначена у Франції премією Григорія Орлика, - рідкісна можливість побачити нашу ситуацію очима небайдужого європейця, який одночасно і глибоко розуміє предмет дослідження, і гаряче переживає за все, що відбувається зараз в Україні та в Росії.
  -55%

  Символи та знаки, як відомо, завжди несуть у собі певний зміст. Причому вони впливають на нас незалежно від того, віримо ми чи ні. У цій книзі ви знайдете цікаву і часом зовсім несподівану інформацію про речі та явища, з якими ми стикаємося щодня, але яким не завжди надаємо значення. Змініть своє життя на краще, озброївшись запропонованими знаннями!
  -55%

  За всіх часів Православна церква зазнавала різних випробувань. І за всіх часів Господь не залишав її чад, посилаючи їм на втіху та підтримку «світильників духовної мудрості». До книги увійшли життєписи цих подвижників благочестя Православної церкви, спогади про них сучасників, повчання, подвиги та чудеса. На сторінках видання читач зустрінеться з тими, хто вже не одне століття зміцнює людей Христовою любов'ю, духовно просвічує та підтримує.
  -54%

  Мета кожного православного християнина — це спасіння душі, прагнення до життя вічного в Царстві Небесному. Але на шляху до цієї мети щодня постають різні перешкоди. Як з ними боротися? У кого просити допомоги й заступництва? Хто такі святі отці й навіщо читати їхні твори? Що таке молитва, піст, спокута й чому вони так важливі? На ці та інші запитання відповість ця книжка. Відчуйте силу священних текстів і переконайтеся, що порятунок поруч. Благослови вас, Господи!
  кешбек 13 ₴
  діє black

  Перед шкірною жінкою рано чи пізно постає питання за кого вийти заміж за розумного, сильного, гарного чи багатого? Краще, звичайно, щоб її обранець відповідав усім цим критеріям, але таке буває дуже рідко. Найчастіше з часом виявляється, що він не підпадає ні під один з них. Тому, щоби не помилитися у своєму виборі, для початку прочитайте цю книгу. Можливо, ваше щастя насправді виглядає зовсім по-іншому. які
  кешбек 18 ₴
  діє black

  Жінка це таємниця, яку чоловік змушений розгадувати все своє життя. Ми вирішили спростити йому це завдання, розклавши ці таємниці у певному порядку, тим самим різко скоротивши час на пошуки предмета розгадування. Тепер залишається тільки прочитати цю книгу і вибрати собі ту супутницю життя, яка найближче підходить йому за характером. Тому вона так по-чоловічому і називається: «Під ключ».
  -36%

  Що нам говорить Писання про Ангелів? Чи можемо ми відчути участь у нашому житті цих безтілесних створінь? Наскільки нам доступне спілкування з цими Божими посланцями? Православні подвижники наводять безліч випадків, коли Ангели вторгалися в наше життя, запобігаючи тим чи іншим лихам, надаючи нам підтримку і допомогу. Свідчення святих отців можуть здатися неймовірними, але за ними стоїть їхній реальний досвід. Не вірите? Відкривайте скоріше книгу, і ви переконаєтеся, що Ангели поряд.
  -22%

  Навіть якщо ви вирішите триматися якомога далі від політики, прибічники популізму все одно знайдуть вас. Озброєні власним набором цінностей і технологій, вони проникають до урядів і керують життями мільйонів, маскуючи диктатуру під демократію. Дебати, домовленості, аргументи та контр аргументи —на прикладі різних країн Едже Темелкуран простежила загальну картину зростання правого популізму і визначила «сім кроків лідера-популіста» — сімкроків, щоб перетворитися з блазня на диктатора. Авторка поєднала досвід держав, які вже постраждали від цього божевілля, з досвідом західних країн,чий опір триває. Політичний світ потребує співпраці та глобального діалогу.Він вимагає реальної демократії, а не її ерзаців. І саме ця книжка скромно закликає розпочати цю розмову.
  -51%

  Чверть століття тому Україна здобула незалежність.Омріяна,вистраждана, що принесла вона українцям? Автор пропонує читачам згадати, як це було, поміркувати над сьогоднішнім днем і замислитися над своїм майбутнім. Нам є чим пишатися, про що свідчать коментарі від видатних українців.Ця книжка розгортає велике полотно долі держави, вигаптуване водночас гордістю за здобуті досягнення й перемоги і болем за помилки та поразки... Гортаючи сторінки, мимоволі запитуєш себе: невже це було? невже ми це зробили?-й не ймеш тому віри. А ще розумієш: не можна лишатися осторонь, бо найголовніша перемога чекає на нас попереду. У нас усе буде гаразд!
  -55%

  У цей молитвослов включені як щоденні молитви, які повинен знати кожен християнин, так і молитви, що читаються в особливих випадках та обставинах: молитви про дарування дітей, про сім'ю, про дітей та хрещеників, про ворогів, про мир, про майно, про звільнення від пристрастей, про здоров'я та упокій та багато інших. Також у книзі надано інформацію, якому святому молитися в тому чи іншому випадку.
  -54%

  "Іноді трапляється, що все в нашому житті починає йти навперейми. Справи не ладнаються, здоров'я пустує, діти засмучують, друзі відвертаються... Чи можна виправити ситуацію? Наша відповідь — так! І ви знайдете її в цій книзі. На сторінках видання зібрано ефективні змови, пошепки, ритуали та обряди. Вони допоможуть вам набути здоров'я та успіху, знайти кохання та заслужити повагу оточуючих, налагодити справи, захистити свій будинок від недоброзичливців та подолати всі негаразди. Навчіться використовувати тисячолітню народну мудрість — і доля стане до вас більш прихильною. Будьте щасливі! УДК 291.33 ББК 86.4 ББК 36.99"
  -56%

  Кому та коли можна вінчатися? Навіщо хрестити дитину та хто може бути хрещеними батьками? Що таке Сповідь і як підготуватися до неї? Що таке Причастя та Миропомазання? На ці та інші питання відповідає ця книга. З її допомогою ви дізнаєтеся, як поводитися під час освячення будинку чи офісу і що в цей момент відбувається, які бувають молебні, як правильно згадувати померлих та багато іншого.
  кешбек 10 ₴
  діє black

  24 лютого відбувся черговий акт російської агресії — повномасштабне вторг­нення, що змінило життя не тільки України, а й усього світу. Війна принесла українцям багато горя, жаху, непоправних втрат, проте на тлі страшних випробувань укріпилися жага Перемоги та віра в неї. Нова воєнна реальність породила феномен нової літератури, що є не тільки рефлексією на ті чи інші події, а передусім реалістичним змалюванням боротьби українців за свій дім, землю, незалежність. В антології «Війна 2022», яку впорядкував Володимир Рафєєнко, зібрано фрагменти щоденників, есеї та вірші сучасних українських письменників. Автори, чиї твори увійшли до антології: Вікторія Амеліна, Софія Андрухович, Юрій Андрухович, Катерина Бабкіна, Максим Беспалов, Євгенія Білорусець, Юрій Винничук, Павло Вишебаба, Ірина Вікирчак, Лариса Денисенко, Любко Дереш, Анатолій Дністровий, Сергій Жадан, Олесь Ільченко, Юлія Ілюха, Олександр Ірванець, Павло Казарін, Катерина Калитко, Ія Ківа, Павло Коробчук, Ліна Костенко, Олег Коцарев, Галина Крук, Анастасія Левкова, Василь Махно, Олександр Михед, Катерина Міхаліцина, Юлія Мусаковська, Олена Павлова, Володимир Рафєєнко, Богдана Романцова, Марʼяна Савка, Ірина Славінська, Остап Сливинський, Олена Степаненко, Ксенія Харченко, Ірина Цілик, Артем Чапай, Артем Чех, Гаська Шиян, Ірина Шувалова, Петро Яценко.

  280 U0782650 Жанр: міфи та легенди Період: XIX століття Автор: Вільям Батлер Йейтс Художник-ілюстратор: Олег Кіналь Перекладач: Олена О'Лір Мова: українська Обкладинка: тверда Ілюстрації: чорно-білі Папір: офN2 617-664-186-5 Кількість сторінок: 256 Формат книги: 135 х 205 мм Виробник: Астролябія Модель: Таємна роза - Вільям Батлер Єйтс Гарантія, міс: 0 Штрихкод: 9786176641865 Бренд: Астро8 -1939), лідера ірландського літературного відродження, нобелівського лавреата, увійшли твори, натхненні ірландськими віруваннями та сказаннями, вченням розенкрейцерів та іншими містичними доктринами

  320 U0782639 Жанр: міфи та легенди Період: XX століття Автор: Джон Р. Р. Толкін Перекладач: Катерина Оніщук, Олена О'Лір Мова: українська Обкладинка: тверда Ілюстрації: немає ілюстрацій Папір: офсетний Рік видання: 2020 ISBN: 978-617-664-203-9 Кількість сторінок: 480 Формат книги : Астролябія Модель: Легенда про Сіґурда і Ґудрун - Джон Р. Р. Толкін Гарантія, міс: 0 Штрихкод: 9786176642039 Бренд: Астролябія Сповнена драматичного напруження Толкінова версія величної нордичної легенди
  -55%

  "Хочете бути багатими, красивими, успішними? Мрієте про кохання, щастя та благополуччя? Хочете убезпечити себе від заздрості та недоброго ставлення? Тоді ця книга — для вас. З нею вам вдасться реалізувати свої задуми та прискорити виконання найпотаємніших бажань. Зібрані в ній. чудодійні слова древніх загово- рів, старовинні ритуали та обряди на залучення всіляких благ, захисні заклинання допоможуть наблизитися до поставленої мети. Будьте щасливі!"
  -54%

  "У книзі представлені різноманітні ворожіння на картах, на воді, із дзеркалом, зі свічкою, по каві та на чайній заварці. Також під обкладинкою ви знайдете змови, пошепки та ритуали, які, за віруваннями наших предків, допомагали набути здоров'я, багатства та любові та надавали захист від впливу темних сил. Досить чекати милостей від долі! Час взяти долю у свої руки!"

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди