triangle

  Книги, історія і філософія


  "Слов'янська магія - невід'ємна частина язичницьких традицій наших предків. Заснована на вплив богів, духів та сил природи на життя людини, вона дозволяє контролювати ці сили та отримувати допомогу з потойбіччя. Обереги та змови, ці чудом уцілілі формули стародавньої мудрості, і сьогодні не втратили своєї сили. У це не обов'язково вірити, чи можна переконатися на власному досвіді. Завдяки цій книзі ви дізнаєтеся все про слов'янську магію і навчитеся використовувати її собі на благо. Змови, пошепки, обряди і всілякі ворожіння допоможуть здобути любов, домогтися виконання заповітних бажань та захистити рід від втручання недругів"

  Дванадцять різних міфологічних світів зійшлися під однією обкладинкою: тут і вірування давніх єгиптян, і пантеон скандинавських богів, і навіть загадкові ритуали індіанського племені яномама... Ви зустрінете і дуже відомих божеств, таких як Одін чи Шива, і менш знаних, наприклад Ідзанаґі та Ідзанамі, а ще дивовижних звірів і моторошних чудовиськ. Усі вони відбивають сприйняття реальності дванадцятьма геть не схожими між собою правічними культурами, адже хтось вірив, що Земля стоїть на черепасі, а хтось — що живе на перевернутій дороги дриґом горі.У цьому яскраво ілюстрованому виданні детально промальовано і прописано більшість міфологічних персонажів, артефактів і сюжетів, тож воно стане чудовим подарунком юним дослідникам, мандрівникам і слідопитам. Отже, прихопіть із собою карту, компас і вирушайте в чарівну подорож давніми світами

  Магічні амулети та вузли були популярні ще в далекі язичницькі часи. Це прості і дуже ефективні способи отримання бажаного. Давно мрієте зустріти свою долю? Чи не можете знайти перспективну високооплачувану роботу? Бажаєте покращити стан здоров'я чи допомогти комусь із близьких? Ця книга допоможе вирішити будь-яку проблему. На її сторінках ви знайдете прості «рецепти щастя», за якими можна знайти бажане за допомогою амулетів, магічних вузликів, поясів та багато іншого. Бажаємо успіхів!

  На протяжении всей своей истории люди пытаются узнать, есть ли жизнь после смерти. Проблема существования загробной жизни будоражит умы ученых по сей день. Что такое жизнь и смерть? Что такое истинное бессмертие? Что говорят люди, побывавшие «по ту сторону»? На эти и другие вопросы отвечает эта книга, в которую вошли познавательные и увлекательные материалы из самых таинственных отраслей Вселенского Знания. Предлагаем вам приоткрыть завесу непознанного и прикоснуться к великой тайне. Может, именно вам удастся ее разгадать?

  Як гідно піти у вічність? Як людині,її родині та лікарям підготуватися і прийняти неминучий кінець? Це науково-популярне медичне дослідження про життя старих людей,що мають родину,самотніх, у домах для літніх людей та прикованих до ліжка, а також про те,що означає бути створіннями,які старіють і вмирають,і про те, чи йдуть наші уявлення про власну смертність урозріз із реальністю.

  Наша земля богата величайшими православными святынями — чудо­творными иконами, которые не одно столетие служат путеводными нитями каждому сердцу, ищущему Бога. В этой книге читатели познакомятся с краткими описаниями многих чудотворных икон, необычными и порой необъяснимыми историями их явлений и обретений, а также чудесами, произошедшими от этих святынь. Также здесь есть тропари и молитвы, читаемые перед чудотворными иконами в различных нуждах, скорбях и напастях.

  Що таке жіноча магія? Напевно, кожна жінка може по-своєму відповісти на це питання. Це і кокетливий погляд з-під опущених вій, і секрети макіяжу, особливості поведінки, і вміння одягатися. Однак трапляється, що ці жіночі хитрощі виявляються безсилими... І тоді на допомогу приходить жіноча магія в її справжньому значенні, та, якою користувалися ще наші бабусі — змови, шепітки, обряди. Продовження роду, облаштування домашнього вогнища, здоров'я та благополуччя дітей та інших родичів, вирішення проблем, господарювання — усьому цьому можна допомогти, використовуючи давню силу слова. Як? Дізнайтесь із нашої книги!

  Біблія — це не лише священні тексти, а й визначна культурна пам'ятка. Біблійні сюжети стали основою багатьох творів літератури та мистецтва. Знайомство з ними не просто вчить нас мудрості, терпимості та вірі, а й допомагає краще зрозуміти самих себе. Виразний і водночас лаконічний стиль Біблії, цікаві історії та повчальні розповіді — все це заслуговує на увагу і ретельне вивчення. Ця книга знайомить читача з біблейськими оповіданнями Старого та Нового Завітів. Її герої - найбільші пророки, царі Стародавнього світу, апостоли і сам Христос. До книги також увійшли біблійні притчі.

  У цей молитвослов включені як щоденні молитви, які повинен знати кожен християнин, так і молитви, що читаються в особливих випадках та обставинах: молитви про дарування дітей, про сім'ю, про дітей та хрещеників, про ворогів, про мир, про майно, про звільнення від пристрастей, про здоров'я та упокій та багато інших. Також у книзі надано інформацію, якому святому молитися в тому чи іншому випадку.

  Духовне життя православного християнина проходить у безперервній молитві. Кожен важливий крок його життя супроводжується покликанням допомоги Господа Бога, Пресвятої Богородиці та святих. Ця книга включає найчастіше вживані молитви, які потрібно читати в різних життєвих обставинах. Відкрийте для себе чудодійний світ православної молитви, зверніться з її допомогою за небесним заступництвом та відчуйте небесний захист.

  Рано чи пізно в житті кожної людини настає момент, коли виникає бажання звернутися до Небесних Сил – попросити про допомогу та підтримку, помолитися за дітей, рідних та близьких. І ця книга може стати суттєвою підмогою. У ній містяться традиційні молитви на різні випадки життя, а також найважливіші псалми, тексти для ранкового та вечірнього молитовного правил, молитви перед Причастям і не тільки. Видання буде корисним як воцерковленим людям, так і тим, хто стоїть на початку шляху до Православної Церкви.

  Що нам говорить Писання про Ангелів? Чи можемо ми відчути участь у нашому житті цих безтілесних створінь? Наскільки нам доступне спілкування з цими Божими посланцями? Православні подвижники наводять безліч випадків, коли Ангели вторгалися в наше життя, запобігаючи тим чи іншим лихам, надаючи нам підтримку і допомогу. Свідчення святих отців можуть здатися неймовірними, але за ними стоїть їхній реальний досвід. Не вірите? Відкривайте скоріше книгу, і ви переконаєтеся, що Ангели поряд.

  Не зря в народе говорят,что материнская молитва со дна моря подымает.Но важно не только вовремя и правильными словами попросить помощи небесных сил.Главное-верить в Бога,жить духовной жизнью,быть христианином.В книге собраны молитвы-просительные и благодарственные,о благополучном вступлении в брак и о даровании детей,о семье,детях и муже,о здравии и о упокоении,ежедневные и к празднику,-но и поданы ценные святоотеческие рекомендации о том,как молиться,чтобы быть услышанным.

  Молитва о чадах — детях, крестниках, внуках — прямая обязанность родителей и крестных, бабушек и дедушек. Ведь в жизни случаются об-_x000D_ стоятельства, помочь в которых может лишь Господь. В этой книге собраны чудодейственные молитвы, с которыми христиане могут обратиться_x000D_ к небесным силам в различных жизненных обстоятельствах: с просьбой о даровании детей, о здравии и благополучии чад, об их успехах в обучении, о наставлении на правильный путь. Молитесь неустанно, верьте,и помощь обязательно прибудет. Спаси вас, Господи!

  За тих чи тих життєвих обставин люди часто звертаються по допомо-_x000D_ гу до небесних захисників. І відвідування святинь, православне палом-_x000D_ ництво, завжди приносить багаті плоди — і земні, і духовні. У цій книжці, свого роду путівнику православними святинями, зібрано інформацію про різні благодатні місця — монастирі та лаври, храми й пустині, цілющі_x000D_ джерела. Також до вашої уваги запропоновано правила поведінки під час відвідування релігійних об’єктів і подано практичні поради мандрівникам. Щасливої дороги!

  Чверть століття тому Україна здобула незалежність.Омріяна,вистраждана, що принесла вона українцям? Автор пропонує читачам згадати, як це було, поміркувати над сьогоднішнім днем і замислитися над своїм майбутнім. Нам є чим пишатися, про що свідчать коментарі від видатних українців.Ця книжка розгортає велике полотно долі держави, вигаптуване водночас гордістю за здобуті досягнення й перемоги і болем за помилки та поразки... Гортаючи сторінки, мимоволі запитуєш себе: невже це було? невже ми це зробили?-й не ймеш тому віри. А ще розумієш: не можна лишатися осторонь, бо найголовніша перемога чекає на нас попереду. У нас усе буде гаразд!

  Виникли проблеми і ви не знаєте,як їх вирішити?Скористайтеся чарівною силою слова! Протягом тисячоліть за допомогою усталених словесних формул, у яких звертаються до Пресвятої Богородиці, Господа та святих, люди виліковують хвороби, покращують своє фінансове становище, оберігають дітей. У цій книжці ви знайдете молитви,замовлення,ритуали,обряди на здоров'я і багатство,кохання і успіх,дізнаєтеся про захисні замовлення і обереги.Повірте у свої сили,вам усе вдасться!

  У житті кожної людини трапляються ситуації, в яких_x000D_ не обійтися без заступництва небесних покровителів_x000D_ та підтримки святих отців_x000D_ Церкви. Ви заплуталися, переживаєте, шукаєте,_x000D_ не можете змиритися_x000D_ зі втратою чи одужати? Поради і настанови святих отців підтримають вас у скрутну хвилину і дадуть відповідь на багато питань. Також у книзі є необхідні православному християнинові молитви,_x000D_ читані в різних_x000D_ життєвих обставин.

  За всіх часів Православна церква зазнавала різних випробувань. І за всіх часів Господь не залишав її чад, посилаючи їм на втіху та підтримку «світильників духовної мудрості». До книги увійшли життєписи цих подвижників благочестя Православної церкви, спогади про них сучасників, повчання, подвиги та чудеса. На сторінках видання читач зустрінеться з тими, хто вже не одне століття зміцнює людей Христовою любов'ю, духовно просвічує та підтримує.

  Кому та коли можна вінчатися? Навіщо хрестити дитину та хто може бути хрещеними батьками? Що таке Сповідь і як підготуватися до неї? Що таке Причастя та Миропомазання? На ці та інші питання відповідає ця книга. З її допомогою ви дізнаєтеся, як поводитися під час освячення будинку чи офісу і що в цей момент відбувається, які бувають молебні, як правильно згадувати померлих та багато іншого.

  "У книзі представлені різноманітні ворожіння на картах, на воді, із дзеркалом, зі свічкою, по каві та на чайній заварці. Також під обкладинкою ви знайдете змови, пошепки та ритуали, які, за віруваннями наших предків, допомагали набути здоров'я, багатства та любові та надавали захист від впливу темних сил. Досить чекати милостей від долі! Час взяти долю у свої руки!"

  Мета кожного православного християнина — це спасіння душі, прагнення до життя вічного в Царстві Небесному. Але на шляху до цієї мети щодня постають різні перешкоди. Як з ними боротися? У кого просити допомоги й заступництва? Хто такі святі отці й навіщо читати їхні твори? Що таке молитва, піст, спокута й чому вони так важливі? На ці та інші запитання відповість ця книжка. Відчуйте силу священних текстів і переконайтеся, що порятунок поруч. Благослови вас, Господи!

  Людська заздрість і образа здатні зруйнувати найміцнішу сім'ю і звести нанівець будь-які успіхи. Не допустіть, щоб це зазнали ваші близькі! Захистіть їх від хвороб, невдач, прокльонів та поганого ока за допомогою оберегів та магічних ритуалів, зібраних у цій книзі. Будьте щасливі та захищені!

  Символи та знаки, як відомо, завжди несуть у собі певний зміст. Причому вони впливають на нас незалежно від того, віримо ми чи ні. У цій книзі ви знайдете цікаву і часом зовсім несподівану інформацію про речі та явища, з якими ми стикаємося щодня, але яким не завжди надаємо значення. Змініть своє життя на краще, озброївшись запропонованими знаннями!

  Доставка

  KastaPost + Укрпошта
  Кур'єр
  Укрпошта
  Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 288 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди