triangle

Туфлі Patrizia Pepe (17257370)

Patrizia Pepe
Бренд · 554 стежать
Розмір
Залишилося: 1 шт.
Українська: 30
Довжина стопи: 19
990 ₴
2 700 ₴
-63%
Акція:
693 ₴
з Kasta Visa Card
кешбек +198 ₴ з Black
14
Розстрочка без комісії
76 ₴/ місяць за 13 платежів
Магазин Kidshoes
4.3 (957 оцінки) · 68 стежать

Доставимо через 2 дні

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До відділень «Укрпошта»
До відділень «Укрпошта»55 ₴
безкоштовно з Black
Кур'єром «Нова пошта»
Кур'єром «Нова пошта»129 ₴
Оплата
Карткою онлайн, Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
Характеристики
Patrizia Pepe, Дівчаткам, Демісезон, Чорний, верх: натуральна шкіра / всередині: натуральна шкіра, Натуральна шкіра, Натуральна шкіра, Натуральна шкіра, На низьких підборах, Металева фурнітура, Кежуал, Однотонний, Шнурівка, Італія, Італія, 0.4 кг, 0.4 кг, 11x21x32, Низ, 0.3 кг
Детальніше
Магазин Kidshoes
4.3 (957 оцінки) · 68 стежать

Доставимо через 2 дні

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До відділень «Укрпошта»
До відділень «Укрпошта»55 ₴
безкоштовно з Black
Кур'єром «Нова пошта»
Кур'єром «Нова пошта»129 ₴
Оплата
Карткою онлайн, Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
З цим товаром дивляться
Характеристики
Артикул товару17257370
БрендPatrizia Pepe
ПриналежністьДівчаткам
СезонністьДемісезон
КолірЧорний
Складверх: натуральна шкіра / всередині: натуральна шкіра
Склад верхаНатуральна шкіра
Склад устілкиНатуральна шкіра
Склад підкладкиНатуральна шкіра
Висота підбораНа низьких підборах
ДекорМеталева фурнітура
СтильКежуал
ВізерунокОднотонний
ЗастібкаШнурівка
Країна виробництваІталія
Країна брендуІталія
Вага в упаковці, кг0.4 кг, 0.4 кг
Габарити в упаковці, см11x21x32
Частина тілаНиз
Вага, кг0.3 кг

Відгуки

У товару ще немає рейтингу
Залишити відгук
0
0
0
0
0
Залишити відгук
Популярність у категоріях: Дитячі туфліТуфлі для дівчаток

Топ товарів у категорії туфлі, які цікаві покупцям туфлі Patrizia Pepe (17257370)

Olevit Туфлі R321 Чорний чорний з натуральна замша, натуральна шкіра, україна, Olevit Туфлі R321-1 Чорний чорний з натуральна шкіра, україна, Olevit Туфлі ROT210-2 Чорний чорний з натуральна шкіра, натуральна замша, україна, Olevit Туфлі ROT210-1 Чорний чорний з натуральна шкіра, натуральна замша, україна, Туфлі Pegada RP123453-0 (251449260), Туфлі Pegada RP123451-02 (251449264), Туфлі чоловічі чорного кольору Let's Shop (277925645), Let's Shop Туфлі-лофери жіночі сірого кольору лофери сірий з штучна замша, україна, Туфлі чоловічі темно-синього кольору Let's Shop (300512766), Лофери чоловічі чорні замша Krula (302209584), Туфлі чоловічі синього кольору Let's Shop (302661299), Seven Лакові бежеві туфлі на стійкому каблуці бежевий з штучна шкіра,, Violetti Туфлі білий з натуральна шкіра, україна, Violetti Туфлі світло-коричневий з натуральна шкіра, україна, L`CARVARI Туфлі L.Carvari RCO1612-101-11 Червоний червоний з натуральна замша, україна, Oksi Туфлі чорний з штучна замша, китай

Товари, цікаві для покупців туфлі Patrizia Pepe (17257370) на сезон "Демісезон"

Кросівки 237-8 White Stilli однотонні білі спортивні, KOTON світшот персонажі чорний кежуал бавовна, трикотаж виробництво - Туреччина, Футболка з прозорим верхом Ozkan (277978363), D&G костюм брючний однотонний чорний діловий вовна виробництво — Італія, Баф флісокий Lupilu (303138749), Велюровий запʼяточник Coccine HEEL PROTECTOR (312987567), Золото 5 пар бамбукові якісні демисезонні класичні чоловічі шкарпетки однотонний комбіновані, 5 пар короткі демисезоні якісні котонові шкарпетки пастельних кольорів однотонний комбіновані, Кросівки жіночі і чоловічі Adidas Gazelle red | Адідас Газель червоний No Brand червоні спортивні, повсякденні, кежуал, Кросівки чоловічі ASICS No Brand Gel-1130 Grey Black логотип сірі спортивні, повсякденні, Lurex зелена приталена сукня міді на бретелях — виробництво Туреччина, Утеплені легінси з регульованим поясом H&M (326487266), Сорочка 1551 Рожевий Lakids (326895845), Кросівки чоловічі текстиль темно-синього кольору Let's Shop однотонні темно-синій спортивні, Socks 5 пар котонові короткі шкарпетки із стопою комбіновані, Мокасини жіночі білого кольору текстиль Let's Shop (346390928)

Туфлі Patrizia Pepe (17257370) бренда Patrizia Pepe також купляють з такими товарами

Жакет Patrizia Pepe (190884945), Patrizia Pepe джинси помаранчеві виробництво — Туніс, Штани Patrizia Pepe (194058874), Жакет Patrizia Pepe (194089237), Patrizia Pepe пальто однотонний чорний кежуал виробництво — Молдова, Patrizia Pepe джинси однотонні синій бавовна виробництво — Італія, Patrizia Pepe джинси однотонні блакитні бавовна виробництво — Італія, Спідниця Patrizia Pepe (252229005), Жакет Patrizia Pepe (252269204), Сорочка Patrizia Pepe (252468951), Patrizia Pepe пуховик аляска квітковий рожевий кежуал виробництво — Італія, Штани Patrizia Pepe (274089835), Жакет Patrizia Pepe (278048088), Штани Patrizia Pepe (295375815), Боді-топ Patrizia Pepe MAGLIA BODY (296520373), Patrizia Pepe CA01 блузка однотонна біла святковий віскоза виробництво — Туреччина

Нові товари у категорії туфлі

Туфлі Ralph Lauren (322020456), Туфлі Ralph Lauren (322020437), Туфлі Ralph Lauren (322020461), Туфлі Michael Kors (322017338), Туфли комфорт 8506 розмір Stepter (322014075), Туфлі 50958-14 розмір Rieker (322014028), Туфлі C11387-20 розмір Jong Golf (322014112), Туфлі C11387-20 розмір Jong Golf (322014116), Туфли комфорт 24702 Bez 122 розмір Nessi (322014168), Туфли комфорт 8602 розмір Stepter (322014106), Туфлі човники 0706-041 розмір Marco (322014055), Туфли комфорт 7955 розмір Stepter (322014056), Туфли комфорт 8452 розмір Stepter (322014057), Туфлі 9-22308-022 розмір Caprice (322014058), Туфли комфорт 8452 розмір Stepter (322014063), Туфли комфорт 7799 розмір Stepter (322014128)

Нові товари бренду Patrizia Pepe

Популярні товари у категорії туфлі

Популярні товари стилю "Кежуал"

Шапка Бини Without Leon (223353861), Штани ECROU (243213377), Боді Ozkan (250081626), Сорочка Vyshyvanka (251125627), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376879), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376912), Футболка жіноча базова KASTA design (252661865), Футболка жіноча базова KASTA design (252661927), Біла чоловіча базова футболка KASTA design (253559036), Футболка чоловіча базова KASTA design (253559037), Панчохи Mo Ko Ko Socks (253662877), Парка Colin's (254581060), Target джемпер джемпер з орнаментом комбінований кежуал бавовна виробництво — Китай, Жіночі колготки в сітку з принтом Cindylove (258049557), Рюкзак Сompact Without (258626766), Лонгслів Nike напис темно-сірий кежуали бавовна, трикотаж

Каталог