triangle
  Розмір
  Таблиця розмірів
  Колір
  -47%
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Китиці, Тиснення
  Висота підошви, див: 1, висота каблука, см: 2,5.
  Колір Сірий / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери
  Лофери "Чарлі" від TANNER- це лофери, зшиті з телячої шкіри з тисненням. Такі лофери добре поєднуються з діловими костюмами, а також з брюками та джинсами. Як правило, пенні лофери можна носити в офісі, це взуття також підходить і для багатьох ділових зустрічей. Більш того, їх можна надіти і вирушаючи на неформальну зустріч - або ж в кафе, театр, музей або на концерт. Верх виконаний з гладкої телячої шкіри. Вона в міру гнучка й еластична, комфортна і практична. Підкладка зроблена з приємною на дотик шкіри. В цілому ж ця модель дуже добротна, довговічна і міцна. У комплексі з парою Чарлі додається елегантна коробка з матовим ефектом та золотим гравіюванням, а також мішечок для зберігання взуття. Безкоштовний обмін, якщо розмір не підійшов. Верх: Теляча шкіра (Італія) Підклад: Теляча шкіра (Італія) Підошва : Набірна, Туніт (Італія) Каблук: Заповнений, Туніт (Італія) Строк виготовлення ~ 3 дні. Ручна робота, виробництво в Україні.
  На товар діє Black
  Колір Темно-синій / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Лаковані
  -53%
  Колір Чорний / Склад верха Штучна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Без декору
  Довжина устілки: 40-26 см; 41-26,5 см; 42-27 см; 43-27,5 см; 44-28 см; 45-28,5 см.
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери
  Лофери "Роккі" від TANNER - це шкіряні пенні-лофери,які підійдуть для носіння в офісах більшості сучасних компаній, та й на деяких ділових зустрічах вони виявляться доречними. Стануть в нагоді ці лофери і для неформальних приводів, включаючи відвідування виставок, концертів, театрів, кафе та багатьох інших місць. З пенні-лофери добре гармонують костюми як однотонні, так і прикрашених класичними орнаментами (кліткою, смужкою або, наприклад, «ялинкою»). Крім цього, їх можна сміливо комбінувати з чінос, фланелевими і вельветовими брюками і навіть з темно-синіми джинсами. На відміну від строгих оксфордів вони будуть добре виглядати з неформальним стилем. При бажанні цю модель можна носити без шкарпеток або зі шкарпетками-невидимками. Пенні-лофери Роккі володіють видатним співвідношенням ціни і якості, оснащуються повністю шкіряним підкладом. Верх виконується з еластичної, практичної і витривалої коров'ячої шкіри. У комплексі з парою Роккі додається елегантна коробка з матовим єфектом та золотим гравіюванням а також мішечок для зберігання взуття. Верх: Теляча шкіра (Італія) Підклад: Теляча шкіра (Італія) Підошва : Набірна, Туніт (Італія) Каблук: Заповненний, Туніт (Італія) Срок виготовлення ~ 3 дні. Ручна робота, виробництво в Україні.
  На товар діє Black
  Колір Бордовий / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Лаковані
  -53%
  Колір Коричневий / Склад верха Штучна замша / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Без декору
  Довжина устілки: 40-26 см; 41-26,5 см; 42-27 см; 43-27,5 см; 44-28 см; 45-28,5 см.
  На товар діє Black
  Колір Світло-коричневий / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Гумка / Декор Тиснення, Пряжка
  Чоловічі туфлі лофери Турецького виробництва торгової марки Luciano Bellini коричневого в поєднанні з рудим кольором з дуже оригінальним тісненням з натуральної шкіри класичного стилю не можуть не сподобатися. Гумки на підйомі дають можливість легко одягати туфлі і трохи регулюють підйом. Утиск у вигляді плетіння надає цим туфлям особливу вишуканість. М'яка устілка, що амортизує, з піни зі шкіряною накладкою. Підошва анатомічної форми, тому комфорт забезпечений. Турецьке взуття з натуральної шкіри дуже шкарпетки. Сучасний модний дизайн, зручність та функціональність цього взуття задовольнять найвишуканішого покупця.
  На товар діє Black
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Китиці
  Чоловічі туфлі лофери Турецького виробництва торгової марки Luciano Bellini чорного кольору з натуральної шкіри класичного стилю не можуть не сподобатися. Гумки на підйомі дають можливість легко одягати туфлі і трохи регулюють підйом. Пензлики надають цим туфлям особливу вишуканість. М'яка амортизуюча устілка з піни зі шкіряною накладкою. Підошва анатомічної форми, тому комфорт забезпечений. Турецьке взуття з натуральної шкіри дуже шкарпетки. Сучасний модний дизайн, комбінація різних шкір, зручність та функціональність цього взуття задовольнять найвишуканішого покупця.
  -53%
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Тиснення, Китиці
  Висота підошви, см: 1,5, висота каблука, см: 1, довжина стоп: 45 (29,5).
  -47%
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Без декору
  Висота підошви, див: 1, висота каблука, см: 2.
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Перфорація
  Декор: перфорація.
  Колір Темно-коричневий / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Без декору
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Біла підошва
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Без декору
  Колір Світло-коричневий / Склад верха Натуральна замша / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Китиці
  Стильні туфлі з натуральної замші високої якості. Модель акуратно сидить на нозі. У такому взутті вашим ногам буде комфортно і зручно. Відмінна якість матеріалів і пошиття.
  -41%
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Тиснення
  Висота підошви, см: 1,2. Довжина стоп: 45 (29,5).
  -42%
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна замша / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Без декору
  Висота підошви, див: 0,8. Висота каблука, см: 1,5.
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Тиснення, Китиці
  Туфлі LeBerdes
  -81%
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Без декору
  Виготовлені за технологією AirFlow, мають сітку дихання, що допомагає провітрюванню стопи.
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Без декору
  Чоловічі лофери PRPY чорні.
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Лофери
  Лофери "Мілтон" від TANNER - це шкіряні пенні-лофери,які підійдуть для носіння в офісах більшості сучасних компаній, та й на деяких ділових зустрічах вони виявляться доречними. Стануть в нагоді ці лофери і для неформальних приводів, включаючи відвідування виставок, концертів, театрів, кафе та багатьох інших місць. З пенні-Лофери добре гармонують костюми як однотонні, так і прикрашених класичними орнаментами (кліткою, смужкою або, наприклад, «ялинкою»). Крім цього, їх можна сміливо комбінувати з чінос, фланелевими і вельветовими брюками і навіть з темно-синіми джинсами. На відміну від строгих оксфордів вони будуть добре виглядати з неформальним стилем. При бажанні цю модель можна носити без шкарпеток або зі шкарпетками-невидимками. Пенні-лофери Мілтон володіють видатним співвідношенням ціни і якості, оснащуються повністю шкіряним підкладом. Верх виконується з еластичної, практичної і витривалої коров'ячої шкіри. У комплексі з парою Мілтон додається елегантна коробка з матовим ефектом та золотим гравіюванням а також мішечок для зберігання взуття. Безкоштовний обмін, якщо розмір не підійшов. Верх: Теляча шкіра (Італія) Підклад: Теляча шкіра (Італія) Підошва : Набірна, Туніт (Італія) Каблук: Заповненний, Туніт (Італія) Срок виготовлення ~ 3 дні. Ручна робота, виробництво в Україні.
  Колір Сірий / Склад верха Натуральна замша / Фасон Лофери / Застібка Без застібки / Декор Біла підошва
  -47%
  Колір Темно-синій / Склад верха Натуральна шкіра, Натуральна замша / Фасон Лофери / Застібка Без застібки
  Висота підошви, див: 0,6, висота каблука, см: 2.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди