triangle

Сіра футболка з коротким рукавом Жемчужина стилей

Жемчужина стилей
Український бренд · 278 стежать
Розмір
Українська: 44-46
Міжнародна: XS-S
Обхват грудей: 88-95
Обхват талії: 76-83
Обхват стегон: 86-93
Українська: 48-50
Міжнародна: M-L
Обхват грудей: 96-103
Обхват талії: 84-91
Обхват стегон: 94-101
Українська: 56-58
Міжнародна: XXL
Обхват грудей: 112-119
Обхват талії: 100-110
Обхват стегон: 110-117
Українська: 60-62
Міжнародна: 3XL-4XL
Обхват грудей: 120-127
Обхват талії: 112-122
Обхват стегон: 118-125
Українська: 64-66
Міжнародна: 4XL-5XL
Обхват грудей: 128-135
Обхват талії: 124-132
Обхват стегон: 126-133
від 350 ₴
1
Магазин HUBBER
4.4 (1092 оцінок) · 1200 стежать

Доставимо через 2 дні

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»за тарифами перевізника
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»за тарифами перевізника
Кур'єром «Нова пошта»
Кур'єром «Нова пошта»за тарифами перевізника
Black не поширюється на цей товар
Оплата
Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
Опис
Футболка чоловіча Перлина Стилів 31442 Сірий
Магазин HUBBER
4.4 (1092 оцінок) · 1200 стежать

Доставимо через 2 дні

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»за тарифами перевізника
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»за тарифами перевізника
Кур'єром «Нова пошта»
Кур'єром «Нова пошта»за тарифами перевізника
Black не поширюється на цей товар
Оплата
Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
Дивіться також
З цим товаром дивляться
Опис
Футболка чоловіча Перлина Стилів 31442 Сірий
Характеристики
Артикул товару334841413
ПриналежністьЧоловікам
БрендЖемчужина стилей
СезонністьДемісезон
КолірСірий
Склад95% Бавовна, 5% Еластан
ФасонЗ коротким рукавом
Країна виробництваУкраїна
Країна брендуУкраїна
Габарити в упаковці, см4x22x30
МатеріалСтрейч кулір
Вага, кг0.1 кг

Відгуки

У товару ще немає рейтингу
Залишити відгук
0
0
0
0
0
Залишити відгук

Топ товарів у категорії футболки та майки, які цікаві покупцям футболка Жемчужина стилей (334841413)

Футболка Lay Lay (257127057), Майка Colin's (260615617), Спортивний топ зі знімними вкладками для жінки Qwick-dry LF4103 чорний Layer 8 (263130579), Набір 5 шт "Футболка чоловіча ST2000-5PACK3" Stedman (303934342), Набір 5 шт "Футболка чоловіча ST2000-5PACK4" Stedman (303934345), Футболка чоловіча Original T (061082032XL) Fruit of the Loom (311607117), No Brand комплект чорний виробництво — Туреччина, Футболка Palm Angels No Brand (315851279), Футболка (весна/літо/осінь) No Brand (316395227), Базова футболка у стилі Skims ISSA PLUS (400115188), Майка жіноча Ozkan — 333829067, Жіноча футболка No Brand (319326770), Жіноча трикотажна майка з ґудзиками Arjen — 328449330, Укорочена жіноча майка в рубчик з написом The world needs more love Arjen — 329405391, Облягаюча футболка з v-подібною горловиною ISSA PLUS (336347401), Топ у корсетному стилі з чашками і ґудзиками в смужку Arjen (344030138)

Товари, цікаві для покупців футболка Жемчужина стилей (334841413) на сезон "Демісезон"

Rovix набір шкарпеток 30 пар однотонний комбіновані повсякденні, Сорочка Colin's (258553785), Сорочка Colin's (259542618), Сорочка Colin's (259736735), Спортивний топ зі знімними вкладками для жінки Qwick-dry LF4103 чорний Layer 8 (263130579), Лонгслів Colin's череп чорний кежуали бавовна, вафельний, Футболка з прозорим верхом Ozkan (277978363), Fashion Girl жіночий костюм-двійка з ангори чорний виробництво — Україна, Fashion Girl подовжена жіноча вітровка на підкладці кавовий виробництво — Україна, Корона 5 пар 41-45 в рубчик бамбукові шкарпетки преміум якості на холодну осінь однотонний комбіновані, 1 пара однотонні котонові якісні чоловічі шкарпетки, рубчик однотонний світло-сірі, Світшот Blue 84 (310228903), Житомир 3 пари демисезонні шкарпетки без резинки льон/котон, не перетискають ногу комбіновані, Fashion Girl кавова льняна сукня-сорочка без рукавів — виробництво Україна, Штани Timi (317554269), Promin Світшот прямі однотонний чорний бавовна демісезон

Футболка Жемчужина стилей (334841413) бренда Жемчужина стилей також купляють з такими товарами

Халат купон маки Жемчужина стилей 242 (259214191), Труси жіночі в асортименті Жемчужина стилей 645 (259318111), Халат амазонка з короткими рукавами Жемчужина стилей 129 (259635344), Халат ексклюзив Жемчужина стилей 33 (259679552), Жемчужина стилей 1378 комплект махровий на блискавці зірка кофта + брюки зірки темно-синій домашній махра виробництво — Україна, Майка жіноча зі вставкою комп'ютерка Жемчужина стилей (260744952), Труси чоловічі боксери Жемчужина стилей 0737 (260744949), Туніка жіноча дівчина та квітка Жемчужина стилей 4605 (260744947), Труси чоловічі боксери Жемчужина стилей 737 (260744919), Футболка жіноча / чоловіча Жемчужина стилей (260744912), Майка жіноча комп'ютерка Жемчужина стилей (260744906), Халат модерн Жемчужина стилей 22 (260825803), Жемчужина стилей 1103 комплект махровий на блискавці леопард кофта + брюки леопардовий білий домашній махра виробництво — Україна, Труси жіночі комп'ютерка Жемчужина стилей 1357 (260944374), Халат крило горох Жемчужина стилей 63 (260944369), Лосіни жіночі з начосом Жемчужина стилей 1143 (260944366)

Нові товари у категорії футболки та майки

Поло Zara (322020386), OshKosh футболка колор блок комбінована кежуал бавовна, трикотаж виробництво — В'єтнам, Майка OshKosh (322020413), Gap футболка однотонна світло-рожева кежуал бавовна, трикотаж виробництво — Китай, Майка Asos (322020483), Футболка Gap (322020436), Лонгслів Ralph Lauren однотонний чорний кежуали поліестер, Топ Bellerose (322020428), Футболка Vailent (322020441), Поло Ralph Lauren (322020464), Лонгслів Baden (322020481), Поло Ralph Lauren (322020465), Футболка Saints & Mortals (322020443), Топ Boohoo (322019971), Топ Boohoo (322019972), Футболка для вагітних Boohoo (322019974)

Нові товари бренду Жемчужина стилей

Кігурумі дитячий хаски Жемчужина стилей 4752 (315875666), Нічна сорочка з начосом на кнопках леопард Жемчужина стилей 4162 (315875667), Сорочка улюблена горох Жемчужина стилей 1554 (315875664), Халат з довгими рукавами начіс Жемчужина стилей 1556 (315875665), Жемчужина стилей Світшот жіночий вільний леопардовий коричневий трикотаж, Костюм жіночий на блискавці тринитка з начосом Жемчужина стилей 1550 (316028967), Костюм жіночий на блискавці тринитка з начосом Жемчужина стилей 1550 (316028968), Костюм жіночий на блискавці тринитка з начосом Жемчужина стилей 1550 (316028969), Нічна сорочка роксолана Жемчужина стилей 1555 (316028970), Бомбер дитячий на кнопках тринитка Жемчужина стилей 3612 (316038802), Бомбер дитячий на кнопках тринитка Жемчужина стилей 3612 (316038803), Джемпер дитячий двонитка накат Жемчужина стилей 3615 (316038804), Джемпер дитячий двонитка накат Жемчужина стилей 3614 (316067303), Штани дитячі двонитка петля Жемчужина стилей 4745 (316067304), Лосини дитячі фулікра з начосом Жемчужина стилей 4731 (316067302), Джемпер дитячий двонитка накат Жемчужина стилей 3613 (316067305)

Популярні товари у категорії футболки та майки

Футболка Sol's (17006695), Майка жіноча Наталюкс — 197208412, Футболка Target (249983890), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376879), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376912), Футболка жіноча базова KASTA design (252661865), Футболка жіноча базова KASTA design (252661927), Біла чоловіча базова футболка KASTA design (253559036), Футболка чоловіча базова KASTA design (253559037), Футболка Colin's (257796425), Футболка On mee (259139691), Футболка On mee (259139941), Футболка Colin's (259542592), Лонгслів Nike напис темно-сірий кежуали бавовна, трикотаж, Футболка Nike (259982383), Лонгслів Nike напис сірий кежуали бавовна, трикотаж

Каталог