triangle

Бафф Under Armour (328001279)

Under Armour
Бренд · 28229 стежать
Розмір
Розмір: MEN`S OSFA
Розмір на бірці: OSFM
Обхват голови: 55-58
1 323 ₴
1 890 ₴
-30%
Акція:
1 178 ₴
з Kasta Visa Card
кешбек +13 ₴ з Black
9
Магазин MD-Fashion
4.6 (5782 оцінок) · 1914 стежать

Доставимо через 1 день

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
Оплата
Карткою онлайн, Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
Характеристики
Чоловікам, Синій, 65% бавовна, 35% поліестер, Зима, Under Armour, США, В'єтнам, Спортивний, Кежуал, Бафф, Логотип, 3x20x25, Бавовна, Трикотаж, Логотип, 0.1 кг
Детальніше
Магазин MD-Fashion
4.6 (5782 оцінок) · 1914 стежать

Доставимо через 1 день

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
Оплата
Карткою онлайн, Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
З цим товаром дивляться
Характеристики
Артикул товару328001279
ПриналежністьЧоловікам
КолірСиній
Склад65% бавовна, 35% поліестер
СезонністьЗима
БрендUnder Armour
Країна брендуСША
Країна виробництваВ'єтнам
СтильСпортивний, Кежуал
ВидБафф
ВізерунокЛоготип
Габарити в упаковці, см3x20x25
МатеріалБавовна, Трикотаж
ДекорЛоготип
Вага, кг0.1 кг

Відгуки

У товару ще немає рейтингу
Залишити відгук
0
0
0
0
0
Залишити відгук

Топ товарів у категорії головні убори, які цікаві покупцям бафф Under Armour (328001279)

Комплект (шарф, тюрбан) My Scarf (199391934), NoName балаклава маска унісекс чорна однодирочна однотонний чорний спортивний поліестер виробництво - Тайвань, Кепка Colin's (258498733), Кепка Бейсболка Герб Реюньйон із вигнутим козирком Помаранчевий Унісекс WUKE One size Brand Бейсболка (258629203), Берет KOTON (260660568), Стильна кепка Golf 5643 Narason (282749654), Чоловічі бейсболки 6330 Narason (282750479), Жіноча бейсболка 8419 Narason (282821218), Бейсболка тракер Braxton (284742285), Бейсболка Braxton (290111636), ПАНАМА JACQUEMUS LE BOB ARTICHAUT Бежевий No Brand (292731796), Кепка C&A (293488249), Капелюх C&A (293607093), Літній солом'яний капелюх Федора із широкими полями, ланцюжком, пірсінгом та булавкою No Brand (293815350), Літній солом'яний капелюшок канотьє з білою стрічкою (поля 7 см) No Brand (293943125), Панама Lefties (294304586)

Товари, цікаві для покупців бафф Under Armour (328001279) на сезон "Зима"

Colin's светр однотонний світло-сірий кежуал поліестер виробництво — Китай, Черевики Skechers 177242 BBK (265151493), Куртка Sun's House чорна поліестер кежуал, Худі для дівчинки колір чорний ЦБ-00258361 First Kids (300625442), Україна 3 пари 36-40 махрові шкарпетки із заворотом без резинки комбіновані, Чайка 4 пари 40-44 норкові дуже теплі шкарпетки чоловічі однотонний комбіновані, Худі для дівчинки колір молочний ЦБ-00258674 First Kids (303899431), Ластівка 1 пара високі плотні шикарні носки в обємний рубчик однотонний молочні, Ластівка 1 пара високі плотні шикарні носки в обємний рубчик однотонний чорні, Колготки "Імітація голих ніжок" на флісі, ефект утяжки, теплі капрони 20 DEN No Brand (306558616), 1 пара махрова стопа білі високі шкарпетки найк білі, 1 пара махрова стопа котонові шкарпетки середньої висоти однотонний чорні, Ластівка 1 пара високі кашемірові якісні шкарпетки в дуже гарний рубчик чорні, 5 пар махрові однотонні теплі зимові шкарпетки без резинки однотонний комбіновані, Жіночі колготи на хутрі імітація оголених ніжок з ефектом утяжки No Brand (315048293), Колготки "Імітація голих ніжок" на флісі, ефект утяжки, теплі капрони 20 DEN в горошек No Brand (315150990)

Бафф Under Armour (328001279) бренда Under Armour також купляють з такими товарами

Нові товари у категорії головні убори

Шапка No Brand (322020479), Шапка Levi's (322017287), Шапка Levi's (322017288), Шапка Levi's (322017293), Шапка Levi's (322017289), Шапка Levi's (322017283), Пов'язка adidas (322017355), Шапка Levi's (322017290), Шапка Levi's (322017291), Шапка біні чоловіча вовна сіра ЯРЕМА 683-013 LuckyLOOK 683-013М (321992593), Шапка біні жіноча вовна бордова HARRIS LuckyLOOK 676-077 (321992590), Шапка біні жіноча вовна сіра ЯРЕМА LuckyLOOK 683-013 (321992591), Шапка ковпак жіноча вовна бежева AMALA LuckyLOOK 593-305 (321992592), Шапка біні жіноча вовна червона ЯРЕМА LuckyLOOK 725-072 (321993222), Шапка біні чоловіча вовна червона ЯРЕМА 725-072 LuckyLOOK 725-072М (321993223), Шапка біні жіноча вовна червона ЯРЕМА LuckyLOOK 725-089 (321993224)

Нові товари бренду Under Armour

Чоловічі Сланці Locker IV(3023758-401) 8 US/ Under Armour (316650940), Сумка для м'ячів Under Armour (315696967), Комплект (шапка, рукавички) Under Armour (315696979), Пляшка, 950 мл Under Armour (315696953), Спортивний костюм (толстовка, штани) Under Armour (315696955), Шапка Under Armour (315696956), Футболка Under Armour (315696957), Шапка Under Armour (315696980), Пов'язка Under Armour (315696981), Шапка Under Armour (315696982), Under Armour Світшот чоловічий прямий логотип чорний бавовна, трикотаж, Шорти Under Armour (315696958), Трусики (3 шт.) Under Armour (315696972), Комплект (шапка, рукавички) Under Armour (315696960), Футболка Under Armour (315696977), Рюкзак Under Armour (315696966)

Популярні товари у категорії головні убори

Кепка Puma Unisex Running Cap III (190218831), Шапка Бини 21 Without Leon (223353845), Шапка Бини Without Leon (223353861), Теплий Флісовий Баф Without Frost (237404182), Теплий Флісовий Баф Without Frost (237404226), Шапка Бини Leon 21 Without Logo (241573301), Зимова Шапка Pikul Without (254090019), Хутряні навушники складні Білий One Size No Brand (255921124), Brend балаклава маска бандитка 3 унісекс чорна однотонний чорний бавовна виробництво - Польща, Бафф No Brand Skull Череп (257933096), Шапка Colin's (258554312), Навушники з котячими вушками Bluetooth Рожеві No Brand STN-28 (260495666), Навушники з котячими вушками Bluetooth Фіолетові No Brand STN-28 (260495658), Шапка Sewel (260619976), Рвана Шапка Біні Destroyed Without (262087351), Рвана Шапка Біні Destroyed Without (262087342)

Каталог