triangle

Штани жіночі KINDER MODE (258072072)

KINDER MODE
Український бренд · 730 стежать
Розмір
Українська: 42
Міжнародна: S
Обхват грудей: 84-88
Обхват талії: 66-70
Обхват стегон: 92-96
Українська: 44
Міжнародна: M
Обхват грудей: 88-92
Обхват талії: 70-74
Обхват стегон: 96-100
Українська: 46
Міжнародна: M
Обхват грудей: 92-96
Обхват талії: 74-78
Обхват стегон: 100-104
Українська: 48
Міжнародна: L
Обхват грудей: 96-100
Обхват талії: 78-82
Обхват стегон: 104-108
Колір
бежевий
від 539 ₴
757 ₴
-29%
Акція:
від 377 ₴
з Kasta Visa Card
10 ₴ кешбеку за покупку
4
Розстрочка без комісії
41 ₴/ місяць за 13 платежів
Магазин KINDER MODE
4.7 (1804 оцінок) · 523 стежать

Доставимо через 1 день

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До відділень «Укрпошта»
До відділень «Укрпошта»за тарифами перевізника
Кур'єром «Нова пошта»
Кур'єром «Нова пошта»за тарифами перевізника
Оплата
Карткою онлайн, Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
Опис
Полотно: футер двонитковий
Магазин KINDER MODE
4.7 (1804 оцінок) · 523 стежать

Доставимо через 1 день

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До відділень «Укрпошта»
До відділень «Укрпошта»за тарифами перевізника
Кур'єром «Нова пошта»
Кур'єром «Нова пошта»за тарифами перевізника
Оплата
Карткою онлайн, Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
З цим товаром дивляться
Опис
Полотно: футер двонитковий
Характеристики
Артикул товару258072072
Склад80% бавовна, 17% поліестер, 3% еластан
БрендKINDER MODE
СезонністьДемісезон
ВізерунокОднотонний
ЗастібкаНа шнуровці
ПриналежністьЖінкам
Країна виробництваУкраїна
Країна брендуУкраїна
Тип кишеньПрорізні
СтильКежуал
КолірБежевий
Габарити в упаковці, см8x28x35
МатеріалБавовна
Вага, кг0.1 кг

Відгуки

У товару ще немає рейтингу
Залишити відгук
0
0
0
0
0
Залишити відгук

Топ товарів у категорії штани й комбінезони, які цікаві покупцям штани жіночі KINDER MODE (258072072)

Легінси Justice (259519189), Штани KOTON (264307638), Штани H&M (269374923), Комбінезон H&M комбінезон-брюки однотонний чорний кежуал віскоза, Жіночі брюки Arjen (289385947), Широкі штани палаццо із защипами ISSA PLUS (290704359), Облягаючі капрі 3/4 ISSA PLUS (298131644), Класичні вкорочені штани Fashion Girl (301474253), Комбінезон Джинсовий 78442 Синій Sercino (306544123), Брюки 12927 Темно Синій Breeze (306545015), Лосіни 3D Малюнок 9117 1 Чорний Lovetti (306715449), Брюки 17979 Жовтий І Червоний Breeze (306715620), Штани З Кишенями Палаццо A Yugi 9396 Темно Синій A-yugi (306716063), Лосіни 5262 Чорний Lovetti (316713142), Капрі 8480 Синій Lovetti (316713316), Легінси Ляля (327372525)

Товари, цікаві для покупців штани жіночі KINDER MODE (258072072) на сезон "Демісезон"

Костюм (толстовка, брюки) Go Fitness (191719514), Дитячий ремінь для дівчаток Weatro (234534768), Кросівки 237-8 White Stilli однотонні білі спортивні, Колготи демісезонні дитячі арт.4410 Duna (252908481), KOTON світшот динозавр чорний кежуал бавовна, поліестер, трикотаж виробництво - Туреччина, Майка жіноча хлопкова Sevim — 257581556, Колготи дитячі Duna 4370 (264216722), Футболка з прозорим верхом Ozkan (277978363), Широкі штани палаццо із защипами ISSA PLUS (290704359), Fashion Girl жіноча ветровка кавовий виробництво — Україна, Кросівки жіночі Fashion білі, Pop Fashion ► зелена плаття 6726 мятний — виробництво Туреччина, Брюки 12927 Темно Синій Breeze (306545015), Худі З Карманами CL0114012 Бузковий Cloise (306546535), Костюм Спортивний French Terry A Yugi 7167 Чорний A-yugi (306715917), Кросівки чоловічі і жіночі Nike SB Dunk Low Halloween Custom beige | Найк сб Данк низькі бежеві No Brand бежеві спортивні, повсякденні, кежуал

Штани жіночі KINDER MODE (258072072) бренда KINDER MODE також купляють з такими товарами

Майка KINDER MODE (201135582), KINDER MODE футболка однотонна біла повсякденний виробництво — Україна, KINDER MODE футболка для хлопчика чорна спортивний виробництво — Україна, Майка чоловіча KINDER MODE (216107412), Трусики для хлопчика KINDER MODE (236592183), Блуза для дівчинки KINDER MODE (236697926), Майка чоловіча KINDER MODE (247004200), Гольф дитячий KINDER MODE (250023314), Брюки для хлопчика KINDER MODE (253741059), Натільна білизна для хлопчика KINDER MODE (255340840), KINDER MODE спортивний купальник для дівчинки чорний спортивний виробництво — Україна, Водолазка дитяча KINDER MODE (305774158), Водолазка дитяча (підліткова) KINDER MODE (256143735), Штани для хлопчика KINDER MODE (256160146), Труси чоловічі KINDER MODE (256509089), Труси чоловічі KINDER MODE (256509090)

Нові товари у категорії штани й комбінезони

Нові товари бренду KINDER MODE

KINDER MODE піжама чоловіча лонгслив + брюки з малюнком блакитний домашній бавовна виробництво — Україна, KINDER MODE піжама чоловіча лонгслив + брюки з малюнком зелений домашній бавовна виробництво — Україна, KINDER MODE піжама чоловіча лонгслив + брюки з малюнком синій домашній бавовна виробництво — Україна, Комбінезон для хлопчика (підлітковий) KINDER MODE (314903039), KINDER MODE піжама для хлопчика (підліткова) лонгслив + брюки з малюнком сірий домашній поліестер виробництво — Україна, KINDER MODE піжама для хлопчика (підліткова) лонгслив + брюки з малюнком синій домашній поліестер виробництво — Україна, KINDER MODE піжама для хлопчика (підліткова) лонгслив + брюки з малюнком чорний домашній поліестер виробництво — Україна, KINDER MODE піжама для дівчинки кофта + брюки з малюнком молочний домашній бавовна виробництво — Україна, KINDER MODE піжама для дівчинки кофта + брюки з малюнком рожевий домашній бавовна виробництво — Україна, KINDER MODE піжама жіноча кофта + брюки з малюнком коричневий домашній бавовна виробництво — Україна, KINDER MODE піжама жіноча кофта + брюки з малюнком рожевий домашній бавовна виробництво — Україна, KINDER MODE піжама жіноча кофта + брюки з малюнком молочний домашній бавовна виробництво — Україна, KINDER MODE піжама для хлопчика (підліткова) лонгслив + брюки з малюнком блакитний домашній бавовна виробництво — Україна, KINDER MODE піжама для хлопчика (підліткова) лонгслив + брюки з малюнком синій домашній бавовна виробництво — Україна, KINDER MODE бомбер чоловічий сірий спортивний виробництво — Україна, KINDER MODE бомбер чоловічий синій спортивний виробництво — Україна

Популярні товари у категорії штани й комбінезони

Штани ECROU (225268546), Брюки Карго Without Basic (241217379), Штани ECROU (243213377), Теплі Джогери Without Fleece (249170097), Теплі Карго Without Fleece (249170104), Комбінезон NOVA VEGA комбінезон-брюки однотонний чорний спортивний поліестер, біфлекс, Штани ECROU (250127041), Легінси MYGYM (251143331), Штани PrettyLittleThing (254030312), Модні чорні жіночі штани джогери InFashion Брюки (257972682), Штани на шлейках No Brand (259346246), Штани на шлейках No Brand (259346327), Штани на шлейках No Brand (260328855), Демісезонні штани чорні з лого Under Armour чорний лого (двонитка) Vakko (260816551), Демісезонні штани чорні з лого Under Armour білий лого (двонитка) Vakko (260816546), Штани палаццо No Brand (264642410)

Популярні товари стилю "Кежуал"

Шапка Бини Without Leon (223353861), Штани ECROU (243213377), Боді Ozkan (250081626), Сорочка Vyshyvanka (251125627), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376879), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376912), Футболка жіноча базова KASTA design (252661865), Футболка жіноча базова KASTA design (252661927), Біла чоловіча базова футболка KASTA design (253559036), Футболка чоловіча базова KASTA design (253559037), Панчохи Mo Ko Ko Socks (253662877), Парка Colin's (254581060), Target джемпер джемпер з орнаментом комбінований кежуал бавовна виробництво — Китай, Жіночі колготки в сітку з принтом Cindylove (258049557), Рюкзак Сompact Without (258626766), Лонгслів Nike напис темно-сірий кежуали бавовна, трикотаж

Каталог