triangle

Сорочка Blue Seven (251467576)

Blue Seven
Бренд · 17 стежать
Розмір
Залишилося: 1 шт.
За зростом: 98см
Розмір на бірці: 98
За віком: 3р.
213 ₴
з Kasta Visa Card
53 ₴ кешбеку за покупку
4
Розстрочка без комісії
27 ₴/ місяць за 13 платежів
Магазин Kid Friends
4.5 (4656 оцінки) · 1507 стежать

Доставимо через 1 день

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
Кур'єром «Нова пошта»
Кур'єром «Нова пошта»200 ₴
Оплата
Карткою онлайн, Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
Опис
Сорочка з коротким рукавом
Магазин Kid Friends
4.5 (4656 оцінки) · 1507 стежать

Доставимо через 1 день

До відділень «Нова пошта»
До відділень «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
До поштоматів «Нова пошта»
До поштоматів «Нова пошта»119 ₴
безкоштовно з Black
Кур'єром «Нова пошта»
Кур'єром «Нова пошта»200 ₴
Оплата
Карткою онлайн, Карткою в відділенні, Готівкою при отриманні
Повернення
Якщо товар не підійшов, ви можете повернути його продавцеві протягом 14 днів, не рахуючи дня отримання. При оплаті замовлення карткою онлайн та оформленні доставки у Нова пошта - доступне безкоштовне повернення.
З цим товаром дивляться
Опис
Сорочка з коротким рукавом
Характеристики
Артикул товару251467576
ПриналежністьХлопчикам
БрендBlue Seven
СезонністьЛіто
КолірТемно-синій
Склад100% бавовна
СтильКежуал
Фасон рукаваВшитий
КомірВідкладний
КрійПрямий
ДекорБез декору
ФактураГладка
ВізерунокОднотонний
ЗастібкаНа гудзиках
КолекціяБез колекції
Країна виробництваДанія
Габарити в упаковці, см5x25x32
МатеріалБавовна
Вага, кг0.2 кг
КапюшонБез капюшона

Відгуки

У товару ще немає рейтингу
Залишити відгук
0
0
0
0
0
Залишити відгук

Категорії, де ще є сорочки

Чоловічі сорочки, Вишиванка чоловіча - елітні вишиті сорочки, Чоловічі класичні сорочки, Чоловічі сорочки у клітинку (картаті), Дитячі сорочки, Сорочки з довгим рукавом для хлопчиків, Чоловічі сорочки в смужку, Дитячі вишиванки, Сорочки для хлопчиків, Вишиванки для хлопчиків, Сорочки з коротким рукавом для хлопчиків, Чоловічі сорочки з довгим рукавом, Шкільні сорочки для хлопчиків, Чоловічі джинсові сорочки, Сорочки жіночі, Дитячий святковий одяг

Топ товарів у категорії сорочки, які цікаві покупцям сорочка Blue Seven (251467576)

Сорочка Vyshyvanka візерунок-українська символіка на гудзиках поліестер, Сорочка Trend Collection (258036260), Сорочка Colin's (260536580), Сорочка KOTON (267406047), Вишита сорочка Vyshyvanka бавовна, Сорочка KOTON (290700584), Сорочка Reserved (291584131), Вишиванка хлопчача з оригінальним орнаметом біла візерунок-орнамент поплін, Сорочка Wolfmarks (305003736), Сорочка чоловіча однотонна бежевого кольору Let's Shop (305296662), Чоловіча вишиванка Святкова червона короткий рукав НоКо візерунок-орнамент на зав'язках бавовна, Вишиванка чоловіча vishivano4ka 316-3 на зав'язках бавовна, Чоловіча вишиванка Дерево життя синьо- жовті нитки НоКо на зав'язках бавовна, Вишиванка чоловіча vishivano4ka 319-1+ візерунок-геометричний на зав'язках бавовна, Сорочка G 321 Синій І Білий Breeze (306543915), Сорочка A Yugi 18120 Блакитний A-yugi (306715444)

Товари, цікаві для покупців сорочка Blue Seven (251467576) на сезон "Літо"

Комплект з двох шорт для хлопчика "Стиль" (p-6320) Носи своє (363260929), Fashion Girl літній повсякденний жіночий костюм бежевий виробництво — Україна, Fashion Girl літній повсякденний жіночий костюм блакитний виробництво — Україна, Fashion Girl жіноча блузка з вирізом та мереживом чорна виробництво — Україна, Fashion Girl жіночий комбінезон із широкими брюками синій виробництво — Україна, Fashion Girl літня блузка з глибоким декольте чорна виробництво — Україна, Breeze футболка + капрі 12106 кремовий і темно синій кремовий виробництво — Туреччина, Брюки 14628 Жовтий Breeze (306714282), Breeze комплект кремовий виробництво — Туреччина, Майка 144 Чорний І Синій Lovetti (316713246), Fashion Girl чорна літня довга сукня на запах — виробництво Україна, Жіночий літній сарафан максі Fashion Girl (317212019), Шорти чоловічі GF SPORT (317250979), DMDBS 5 пар молочні літні шкарпетки з різними узорами комбіновані, No Brand сіра сукня-футболка жіноча a-n 2666-1 тай-дай оверсайз — виробництво Китай, No Brand купальник роздільний купальник із леопардовим принтом та міні-спідницею роздільний білий пляжний біфлекс виробництво —

Сорочка Blue Seven (251467576) бренда Blue Seven також купляють з такими товарами

Blue Seven джинси прямі однотонні блакитні еластан, поліестер, бавовна виробництво — Данія, Брюки-кюлоти Blue Seven Штани-кюлоти (251457821), Спідниця Blue Seven (251460892), Blue Seven ► блакитна варенко кежуал плаття, сукня кльош варенка без рукава бавовна — виробництво Данія, Спідниця Blue Seven (251466138), Blue Seven футболка з написами червона кежуал бавовна виробництво — Німеччина, Сорочка Blue Seven (251467576), Blue Seven футболка-поло морська тематика сіра кежуал бавовна виробництво — Данія, Шорти Blue Seven (251468597), Шорти Blue Seven (251473386), Майка Blue Seven (251701789), Blue Seven футболка з малюнком персикова кежуал поліестер, бавовна виробництво — Німеччина, Реглан Blue Seven (251712891), Blue Seven футболка з малюнком біла кежуал бавовна виробництво — Німеччина, Лосини Blue Seven (251886748), Blue Seven джинси синій виробництво —

Нові товари у категорії сорочки

Сорочка SHEIN (320880938), Сорочка Romwe (320881003), Сорочка Uniqlo (320326965), Сорочка вільного крою з Seersucker в тартановий візерунок Tommy Hilfiger (319340073), Сорочка Tommy Hilfiger Flex Solid Corduroy RF MW0MW32931 (319383368), Сорочка вельветова Revah (319508074), Сорочка вельветова Revah (319508077), Сорочка вельветова Revah (319508079), Сорочка вельветова Revah (319508076), Сорочка бавовняна з коротким рукавом Lee Cooper (319862383), Чоловіча вишиванка ручної роботи на домотканому полотні (вишиті вставки) "Лаконічна" Hand Made візерунок-українська символіка на зав'язках ділова, повсякденна, святкова домоткане полотно, Чоловіча вишиванка ручної роботи на домотканому полотні (вишиті вставки) "Низинка" Hand Made візерунок-українська символіка на зав'язках ділова, повсякденна, святкова домоткане полотно, Чоловіча вишиванка ручної роботи на домотканому полотні "Незалежність" Hand Made візерунок-українська символіка на зав'язках ділова, повсякденна, святкова домоткане полотно, Сорочка H&M (320085427), Сорочка H&M (320086234), Вишиванка для хлопчика vishivano4ka бежева візерунок-геометричний льон

Нові товари бренду Blue Seven

Blue Seven джинси прямі однотонні блакитні еластан, поліестер, бавовна виробництво — Данія, Брюки-кюлоти Blue Seven Штани-кюлоти (251457821), Спідниця Blue Seven (251460892), Blue Seven ► блакитна варенко кежуал плаття, сукня кльош варенка без рукава бавовна — виробництво Данія, Спідниця Blue Seven (251466138), Blue Seven футболка з написами червона кежуал бавовна виробництво — Німеччина, Сорочка Blue Seven (251467576), Blue Seven футболка-поло морська тематика сіра кежуал бавовна виробництво — Данія, Шорти Blue Seven (251468597), Шорти Blue Seven (251473386), Майка Blue Seven (251701789), Blue Seven футболка з малюнком персикова кежуал поліестер, бавовна виробництво — Німеччина, Реглан Blue Seven (251712891), Blue Seven футболка з малюнком біла кежуал бавовна виробництво — Німеччина, Лосини Blue Seven (251886748), Blue Seven джинси синій виробництво —

Популярні товари у категорії сорочки

Сорочка Colin's (183250703), Сорочка KOTON (203508367), Сорочка DeFacto (238083354), Сорочка Vyshyvanka (250560587), Сорочка Vyshyvanka (250560589), Сорочка чоловіча біло-сіра Let's Shop (251886998), Сорочка чоловіча синя Let's Shop (251886999), Сорочка чоловіча чорно-сіра Let's Shop (251887005), Сорочка чоловіча сіра Let's Shop (254289141), Сорочка чоловіча фіолетова Let's Shop (254289167), Сорочка Colin's (254581099), Чоловіча сорочка Орнамент (темно-синій) Golfstream (254654502), Сорочка Colin's (255450581), Сорочка KOTON (255577048), Чоловіча вишиванка з льна Модерн (хакі) Golfstream (255772352), Сорочка Redpolo (256474842)

Популярні товари стилю "Кежуал"

Шапка Бини Without Leon (223353861), Штани ECROU (243213377), Боді Ozkan (250081626), Сорочка Vyshyvanka (251125627), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376879), Жіноча футболка оверсайз KASTA design (252376912), Футболка жіноча базова KASTA design (252661865), Футболка жіноча базова KASTA design (252661927), Біла чоловіча базова футболка KASTA design (253559036), Футболка чоловіча базова KASTA design (253559037), Панчохи Mo Ko Ko Socks (253662877), Парка Colin's (254581060), Target джемпер джемпер з орнаментом комбінований кежуал бавовна виробництво — Китай, Жіночі колготки в сітку з принтом Cindylove (258049557), Рюкзак Сompact Without (258626766), Лонгслів Nike напис темно-сірий кежуали бавовна, трикотаж

Каталог