triangle
  Вид
  Колір
  Бренд
  Ціна
  Аудиторія
  Країна бренду
  Країна виробництва
  Акція
  Акційні товари
  Очистити все

  Розпродаж, знижки, акції: Все для дачі, саду, городу

  -23%

  Субстрат ідеально підходити як для професійного вирощування, так і для домашнього використання в горщиках, касетах або в будь-яких ємностях для розсади. Субстрат забезпечить оптимальне середовище для вирощування розсади, забезпечить мікроелементами та іншими поживними речовинами. Готовий торф'яної субстрат для вирощування міцної і здорової розсади. Упаковка: 20 лСтруктура: 0-5 ммрН: 5,5-6,5Состав: • N (загальний): 60-100 мг / л • Р2О5: 70-120 мг / л • К2О: 80-140 мг / лХарактерістікі торф'яного субстрату для вирощування розсади: • підходить для професійного та аматорського вирощування розсади. • для овочевих культур (томатів, перцю, огірків, капусти, цибулі, салату і т.д.) • для вирощування розсади в касетах, торф'яних стаканчиках, контейнерах, горщиках або будь-яких ємностях для розсади. • виготовлений на основі високоякісного торфу з додаванням агроперліту для поліпшеної аерації і професійних мінеральних добрив. • завдяки високотехнологічному просівання і дрібно фракційного складу (0-5мм) субстрат забезпечує високу схожість і укоріненню розсади. • висока вологоємність та інші фізичні властивості забезпечують оптимальне середовище для розвитку молодої кореневої системи, насичуючи вологою, поживними речовинами і мікроелементамі.Условія зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, прохолодному місці, захищеному від впливу прямих СОЛНЕ чних променів і влагі.Проізводітель: Peatfield, Україна.
  -23%

  Діаметр осередку: 5 см. Висота осередку: 6,5 см. Щільність касети: 700 мкм. Призначення: вирощування розсади із насіння. Застосування теплички для розсади: висадити насіння в теплиці в торф'яні таблетки або готовий торфосуміш, закрити кришку і поставити у світле місце. Переваги теплички для розсади: • рослини не обмежують одне одному зріст; • при транспортуванні та висадженні не травмуються; • касети дозволяють знизити трудові витрати та заощадити площу, яку займає розсада; • економія насіння та субстрату; • можливість отримання великої та рівномірної партії рослин. Термін служби: 3-5 років.
  -23%

  Лужне добриво (рН 10-12), має високу нейтралізуючу здатність, завдяки чому знижує кислотність грунту, що робить його особливо ефективним на кислих грунтах. Склад: 28-41% - калій (К2О), 4-6% фосфор (Р2О5), 8-12% магній (MgO), 8-16% сірка (SO4), 10-17% кальцій (СаО) .Суммарное зміст діючих речовин макроелементів становить не менше 70%, що є найвищим показником серед поширених промислових гранульованих добрив. Термін зберігання і агротехнічна придатність: немає ограніченій.Европейскій екологічний сертифікат 19.10.2004 Reg.Nr.041662Pr відповідає регламенту європейської ради (ЕЕВ) 2092/91, придатне для застосування в екологічному землеробстві.
  -22%

  Калійні добрива сприяють зростанню і зміцненню судин, по яких рухаються вода і розчинені в ній поживні елементи. Разом з фосфором калій сприяє утворенню квіток і зав'язі плодових культур. Калію значно більше в молодих частинах і органах рослини, ніж в старих. При нестачі калію в живильному середовищі відбувається відтік його із старіших органів і тканин в молоді зростаючі органи, де він піддається повторному іспользованію.Массовая частка кальцію К2О - 43%, магнію MgO - 3%. Кристали сіро-білого кольору.
  -23%

  Повноцінне добриво для троянд Vila. Сприяє більш швидкому росту рослин. Високий вміст калію і присутність магнію підвищує стійкість до замерзання і надають кущах троянд гарний зовнішній вигляд. Потужна коренева система, підвищений імунітет, великі бутони, тривалий і барвисте цвітіння гарантіровани.Упаковка: 1 кг.Сипучее, гранульоване, багатокомпонентне удобреніе.Состав: азот (N) - 14%, фосфор (P) - 13%, калій (K) - 21%, оксид магнію (MgO) - 0,7%, бор (B) - 0,02% .Прімененіе: рівномірно розподіліть добриво по всій рослині, злегка перемішайте з верхнім шаром грунту і водою. Використовуйте двічі протягом сезону: ранньою весною (березень-квітень) і влітку (липень-серпень) в рівних дозах.Подготовка субстрату для нових посадок: змішайте 40 г добрива (жменю) з 10 літрами субстрату; Після ретельного змішування і посадки, щедро поливайте водой.Молодие насадження: 10-15 г на рослину або 40 г / м 2.Старие насадження: 20-40 г на рослину або 80 г / м 2.Расходи: 1 кг на 50 рослин. Виробник: Yara (Норвегія).
  -23%

  У кімнатному садівництві - 2,5 гр на 1 літр води. Розведіть препарат в малій кількості води і долийте до потрібного обсягу. Застосовуйте цей розчин при замочуванні і обприскуванні. Обробка городніх культур: для приготування робочого розчину розведіть вміст пакета в 4 літрах води, безперервно помішуючи. Норма витрати - 10 літрів на 1 сотку. Обприскуйте в суху, безвітряну погоду. Перша обробка - в період вегетації, наступна - з інтервалом в 10-14 днів. Останнє обприскування - відразу після закінчення цветенія.Не змішуйте з іншими препаратами! Заходи безпеки. Препарат слаботоксічен для птахів і бджіл, але токсичний для риб. Використовуйте в суворій відповідності з розробленими рекомендаціями, і тоді не буде ніяких ризиків виникнення фітотоксічності.Срок зберігання. 3 роки з дня виготовлення. Зберігати в сухому темному місці при -10 ° С до + 35 ° С.
  -23%

  У кімнатному садівництві - 2,5 гр на 1 літр води. Розведіть препарат в малій кількості води і долийте до потрібного обсягу. Застосовуйте цей розчин при замочуванні і обприскуванні. Обробка городніх культур: для приготування робочого розчину розведіть вміст пакета в 4 літрах води, безперервно помішуючи. Норма витрати - 10 літрів на 1 сотку. Обприскуйте в суху, безвітряну погоду. Перша обробка - в період вегетації, наступна - з інтервалом в 10-14 днів. Останнє обприскування - відразу після закінчення цветенія.Не змішуйте з іншими препаратами! Заходи безпеки. Препарат слаботоксічен для птахів і бджіл, але токсичний для риб. Використовуйте в суворій відповідності з розробленими рекомендаціями, і тоді не буде ніяких ризиків виникнення фітотоксічності.Срок зберігання. 3 роки з дня виготовлення. Зберігати в сухому темному місці при -10 ° С до + 35 ° С.
  -23%

  Упаковка: 10 шт.Висота: 150 см.Діаметр: 10-12 мм.Преімущества бамбукових опор: • Стійкі до процесів гниття. • Довговічні у використанні, термін служби може бути більше 10 років. • Досить міцні, витримують навантаження. • Стійкі до впливу сонця і вологи. • Чи не травмують рослини. • Легко монтувати і демонтувати. • Екологічно чисті. • Мають натуральний, естетичний вигляд. • Для підв'язки абсолютно будь-яких рослин як вуличних, так і комнатних.Проізводітель: Kokos, Польща.
  -23%

  Комплексне добриво для орхідей пролонгованої дії, яке живить орхідею корисними мінеральними речовинами протягом двох місяців, а так же попереджає розвиток болезней.В упаковці 5 ампул по 25 мл.Состав: макроелементи: азот, фосфор, калій; вітаміни; мікроелементи: Mg, Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo, Co.Іспользуется для більшості видів орхідей і бромелий: фаленопсис, онцідіум, каттлея, цимбидиум, Камбрія, дендробиум, пафіопеділум, ехмея, гузмания, вриезия і другіх.Еффектівность: - забезпечує повноцінне харчування орхідей до двох місяців, - підтримує кореневу систему в здоровому стані, - активізує появу бутонів, пишне і тривале цвітіння, - попереджає розвиток хлорозу та інших болезней.Способ застосування: Зрізати половину нижньої тонкої частини капсули, занурити її в субстрат під рослиною в двох-трьох см від краю горщика так, щоб рідина могла витікати. Підживлення буде витікати від одного до декількох діб, після чого слід дістати капсулу. Дія добрива залишиться протягом тридцяти днів після внесення. Поливати в звичайному режимі для культури. Через 2 місяці занурити нову капсулу або почати підгодівлю іншим способом (кореневе або листове добриво, наприклад, "Містер Колір" або "Доктор Фолі»). Не використовувати для горщика діаметром менше 13 см і для рослин нижче 12 см, для великих вазонів (діаметром від 60 см) - 2 капсули. Субстрат перед зануренням повинен бути зволоженим. під час дії добрива не підживлювати іншими засобами. Не застосовувати препарат на протязі, в холодному приміщенні (нижче 18 С), під прямими сонячними променями, для хворих і пошкоджених шкідниками рослин. Виробник: Гілея, Украіна.Срок зберігання: 5 років.
  -21%

  Структура: 5-15 мм рН: 5,5-6,5 Характеристики торф'яного універсального субстрату з біогумусом: • виготовлений на основі високоякісних торфів з біогумусом із природним вмістом поживних речовин. • завдяки фракційному складу (5-15мм) субстрат забезпечує покращену аерацію кореневої системи, що позитивно впливає на зріст коріння під час пересадки рослин. • висока вологоємність та інші фізичні властивості забезпечують оптимальне середовище для розвитку кореневої системи, насичуючи вологою, живильними речовинами та мікроелементами.
  -22%

  Ідеальний партнер в сумішах для комплексного захисту, найкраща бакова суміш проти комплексу хвороб Швидкість + Хорус.Преімущества фунгіциду Хорус • швидко поглинається рослиною, що не змивається дощем, • високоефективно захищає листя при будь-якої інфекційної навантаженні навіть при низьких температурах, • нову діючу речовину - антірезінцентное рішення , • має системне захисне і лікувальну дію, • норма витрати менше в 25-250 разів, ніж у інших контактних препаратів, • відсутня фітотоксичність, • має зручну упаковку і форму.Способ застосування фунгіциду ХорусДеревья обробляються шляхом обприскування. Перше проводять до цвітіння, друге - під час вегетації, але не пізніше, ніж за 14 днів до збору врожаю. Для приготування розчину беріть 3 г препарату на 10 л води. Витрата на одне дерево - 2-4 літри розчину в залежності від розміру дерева і типу обприскувача. Важливо! Найбільшу ефективність Хорус проявляє при температурах від + 3 ° С до + 10 ° С. Не проводьте обробку при температурі вище + 22 ° С. Це важлива перевага препарату, так як його можна використовувати ранньою весною, в той період, коли йде зараження моніліозом і іншими заболеваніямі.Період захисної дії 7-10 днів. Також Хорус має лікувальну дію на вже уражених рослинах. Для продовження обробок рекомендується обприскувати фунгіцидом Скор.Срокі і умови зберігання. При температурі від -10 ° С до + 35 ° С, 4 роки з дня виготовлення в нерозкритій заводській упаковці.
  -23%

  Переваги препарату Текс Велум • висока технологічність обробки, • зниження трудомісткості вирощування картоплі: одна операція дорівнює двом обробкам (від шкідників і хвороб), • антистресовий ефект - підвищення стійкості картоплі до біологічних і абіотичних впливів навколишнього середовища і, як наслідок, збільшення схожості, поліпшення побегообразования і зростання вегетативної маси, посилення фотосинтетичних процесів, • поліпшення якості продукції, • низька токсичність (III клас) .період захисної дії • від шкідників 40-60 днів після появи сходів, • від ризоктоніозу і парші - протягом усього вегетаційного періода.Детальная інструкція до застосування на упаковці.Термін придатності: 4 роки з дати виготовлення.
  -23%

  Це яскравий, стильний та незвичайний аксесуар, який вигідно відрізняється від стандартних моделей. Маленька лійка із пластику ідеально підійде для поливання навіть найніжніших рослин завдяки тонкому витягнутому носику, який легко «дотягнеться» до важкодоступних місць. Легко наповнити, зручно мити і, найголовніше, приємно тримати в руках таку лійку для кімнатних рослин. Ця лійка для кімнатних рослин відрізняється функціональною зручністю та нестандартним дизайном. Вона може стати справжньою окрасою підвіконня. Довжина: 29 см. Ширина: 12 см. Висота: 20 см.
  -23%

  Розмір: 5 см х 5 мПояс для обгортання стовбурів і гілок дерев по обидва боки покритий вологостійким клеєм, яке зберігає свої властивості тривалий час. Попередньо перед тим, як нанести пояс, необхідно очистити отмершую кору, потім замазати ретельно глиною. Потім обернути поясом і щільно його притиснути до стовбура. Липкий пояс можна застосовувати вже з початку березня. Замінювати кожен раз після заповнення насекомимі.Срок придатності: 6 років
  -20%

  Мох торф'яний сфагнум – природний матеріал багатоцільового використання. Є екологічно чистим добривом, захистом від бактерій та грибів, а також ідеальним дренажем. Пресований торф'яний мох насичує воду як губка і поступово віддає її у ґрунт. Можливе також використання для мульчування ґрунту. • Надає землі необхідну гігроскопічність, легкість та пухкість. • Легко поглинає вологу, що сприяє рівномірному зволоженню ґрунту. • Має бактерицидні властивості. • Містить у своєму складі протигнильну речовину "сфагнол". • Запобігає загниванню коріння.
  -22%

  Діюча речовина: Алюміній ФОСФО 240г / л, кислота фосфористих 530 г / л, імідаклоприд 125 г / л, лямда-цигалотрин 10г / л.Норма витрати: 20 мл на 10 л води. Обприскування проводиться навесні до розпускання бруньок, восени - після опадання листя, до і після цвітіння. Обприскування проводять при температурі на нижче + 5 °. Оптимальною є температура в 12-15 °. При температурі вище 30 ° препарат використовувати не рекомендуется.Період захисної дії: 14-21 день.Скорость дії: одна година після обработкі.Класс токсичності: 2.Сроки зберігання: 3 роки в закритій упаковке.Проізводітель: Україна.
  -23%

  Мікробіологічний препарат у вигляді пасти призначений для захисту городніх, садових, кімнатних та оранжерейних рослин від комплексу грибних та бактеріальних хвороб (фітофторозу, кореневої гнилі, парші, борошнистої роси, чорної ніжки, іржі, альтернаріозу, фузаріозу та ін). Вміст пакету (200 г) розвести на 2 л води. Швидкість впливу - з обробки (оброблену продукцію можна вживати у їжу щодня обробки). Розведений препарат можна використовувати протягом сезону. Норми витрати: - для замочування насіння, живців, коріння, цибулин 2-4 краплі на склянку води; - для обприскування рослин 2-3 ч. ложки на 10 л води на 100 м2; - для поливу ґрунту при перекопуванні 1 ст. ложка на 10 л води на 2 м2; - для обробки компосту 1 ст. ложка на 1 л води на 50 кг компостної маси.
  -20%

  Концентрований засіб для вкорінення всіх видів кімнатних і садових культур. Ретельно підібраний склад сприяє підвищенню схожості насіння, вкорінення живців і саджанців, перешкоджає ураженню рослин грибками завдяки знезаражують дії фунгіціда.Укоренітель для рослин "Гілея" 250мл широко применяеться в сфері садівництва. Склад (%): макроелементи: азот - 2,5, фосфор - 2,3, калій - 5,0; мікроелементи, вітаміни: В1, В6, РР, С; 1-нафтілуксусная кислота - 50, индолил-3-масляна кислота - 25, фунгицидная составляющая.Свойства: • підвищує схожість насіння; • полегшує процес пророщування цибулин, вкорінення розсади, черешків і саджанців при висадці у відкритий грунт; • підсилює імунний захист рослин; • стимулює активний і гармонійний рост.Способ застосування: - для підвищення схожості насіння і пророщування цибулин - 2 ковпачка добрива на 1 л води (замочити на 12 годин); - для вкорінення саджанців і живців садових культур - 1,5-2 ковпачка на 1 л води (замочити на 5-10 годин); - для вкорінення живців кімнатних рослин - 2 ковпачка на 1 л води (замочити до утворення коріння) .Термін зберігання і агротехнічна придатність: 24 месяца.ТУ У 24.1-30507601-002-2003
  -22%

  Ця лійка для кімнатних рослин відрізняється функціональною зручністю та нестандартним дизайном. Вона може стати справжньою окрасою підвіконня. Це яскравий, стильний та незвичайний аксесуар, який вигідно відрізняється від стандартних моделей. Маленька лійка із пластику ідеально підійде для поливання навіть найніжніших рослин завдяки тонкому витягнутому носику, який легко «дотягнеться» до важкодоступних місць. Легко наповнити, зручно мити і, найголовніше, приємно тримати в руках таку лійку для кімнатних рослин. Довжина: 29 см. Ширина: 10 см. Висота: 16 см.
  -23%

  Органічний кокосовий субстрат, який складається з волокон кокосового горіха. Дуже стійкий матеріал, не руйнується у вологих умовах через підвищеного вмісту лігніну. У такому субстраті відбувається рівномірний розподіл і утримання вологи. За рахунок своєї пористої структури, повітря проходить через весь грунт, це покращує розвиток і збереження кореневої сістеми.Упаковка: 1 л.PH: 5,5-6,5.Преімущества кокосового волокна: • Екологічно чистий, без будь-яких хімічних добавок. • Органічний матеріал, який переробляється. • Значна влагоудерживающая здатність (утримує вологу в 9 разів більше своєї ваги). • Структурно стійкий матеріал, який не має тенденції руйнуватися в умовах дуже вологої погоди. • більше розвинена коренева система вирощуваних рослин. • Тривалий період використання субстрату. • Не має хвороб «землі», т.к в ньому повністю відсутні патогенні гриби. • Ефективний при застосуванні в якості мульчують матеріалу. • Ідеальний безземельний матеріал для вирощування методом гідропонікі.Рекомендаціі по застосуванню: 1. Продукт готовий до застосування - його не треба вспушівать, готовіть.2. Додавати в субстрат для кольорів до 30-40% обсягу грунту, рівномірно розподілити по горщику і висаджувати рослину в такий субстрат.3. Аналогічно рекомендуємо додавати в грунт при вирощуванні розсади і висадці розсади у відкритий грунт.4. Можна використовувати при мульчировании кольорів в горщиках - знизивши таким чином втрату вологи і знизити кількість полівов.Проізводітель: Шрі-Ланка.
  -21%

  Діюча речовина: флуазінам, 500г / л.Максімальная кратність обробок: томат, картопля - 4, лук - 3 з інтервалом 7-10 днів. Остання обробка за 7-10 днів до збирання урожая.Класс токсичності: III, (мало токсичний) .Термін зберігання: Зберігати в закритій заводській упаковці при температурі від 0 ° C до + 35 ° C. Термін придатності 4 роки з дати виробництва.
  -23%

  Висота: 10 см. Діаметр: 11 см. Об'єм: 0,6 л. Подвійний горщик складається з двох частин: Внутрішня – висувне кашпо для посадки рослини. Зовнішня – показова частина горщика. Крім того, горщики з дренажною системою, що є важливим для розвитку кожної квітки. Розумний вазон включає вбудовані можливості: Дренажна система. У внутрішньому кашпо є дренажні отвори, завдяки яким під час поливу зайва вода потрапляє на дно горщика. Така система служить для усунення захворювань рослини і до коріння потрапляло повітря. Автополив та контроль рівня води. Після поливу рослини рідина йде на дно горщика через дренажні отвори, а при необхідності відновити полив, вона автоматично повертається через ті самі отвори до коріння рослини. Функція автополиву діє до 4-х тижнів.
  -22%

  Розмір касети: 16х38 см. Діаметр комірки: 6,5 см. Висота комірки: 8,5 см. Щільність касети: 700 мкм. Застосування теплички для розсади: висадити насіння в теплиці в торф'яні таблетки або готову торфосумішу, закрити кришку і поставити у світле місце. Переваги теплички для розсади: рослини не обмежують одне одному зріст; при транспортуванні та висадці не травмуються; касети дозволяють знизити трудові витрати та заощадити площу, яку займає розсада; економія насіння та субстрату; можливість отримання великої та рівномірної партії рослин. Термін служби: 3-5 років.
  -20%

  • сприяє прискореному проростанню насіння в тому числі і газонних трав; • підвищує життєздатність рослин; • стимулює активний розвиток кореневої системи. Полив саджанців і розсади: Зміст пакету розчинити в 10-20 літрах води. Поливати 2-4 рази в месяц.Внекорневая підгодівля саджанців і розсади: Зміст пакету розчинити в 40 літрах води. Обприскувати 2-4 рази в месяц.Замачіванія насіння: 0.5 Вмісту пакету розчинити в 10 л води. В отриманому розчині замочувати насіння протягом однієї години, після чого помістити у вологе середовище.

  Доставка

  KastaPost + Укрпошта
  Кур'єр
  Укрпошта
  Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 288 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди