triangle

  Розпродаж, знижки, акції: Книги, біографії і мемуари

  -15%

  Ви тримаєте в руках збірку сміливих суджень і дієвих рад від безперечного трендсеттера, розумниці і красуні, травесті-диви Монро. Людини, яка, не злякавшись критики і косих поглядів, вибрала шлях бути собою. На сторінках видання зібрані рекомендації, які допоможуть кожній жінці розібратися в собі і своїх бажаннях, знайти "того самого єдиного", не втративши при цьому себе. Ця книга, звичайно, не змінить ваше минуле, але підштовхне до нових дивовижних змін в майбутньому. У книзі описані основні типи жінок і чоловіків, їх сумісність. А грунтовані на особистому досвіді автора правила допоможуть вам стати цікавою, знайти свою людину і приведуть до успіху. І хоча успіх у кожного свій, але він безперечно міняє людей в кращу сторону! Рецепт гарного настрою від Монро: посміхайтеся і самовизначайтеся! І найголовніше - пам'ятаєте в повсякденній метушні, що ви Дівчина, Жінка, Леді... Добре, що ми не баби!

  Доставка

  KastaPost + Укрпошта
  Кур'єр
  Укрпошта
  Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 288 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди