triangle
  Фільтри

  Розпродаж, знижки, акції: Засоби захисту рослин

  Вид
  -12%

  Спосіб застосування інсектициду АктараНачінайте обробку при перших ознаках появи шкідників. Розчин наносите на рослини за допомогою ранцевого обприскувача. Проводьте обробку в ранковий і вечірній час в безвітряну погоду, не допускайте знесення препарату на сусідні культури. Чи не застосовуйте препарат, якщо протягом години після обробки очікується дощ. Щодня після закінчення робіт ретельно промивайте опилітель.Пріготовленіе робочої рідини інсектициду АктараСодержімое пакета розчиніть в 1 л води, використовуючи при цьому ємність більшого розміру. Для приготування робочої рідини заправте бак обприскувача на ¼ водою, додайте 150-200 мл (картопля), 250 мл (смородина), 600 мл (квіткові культури) маточного розчину, після цього доведіть обсяг робочої рідини до 5 літрів. Закрийте кришку обприскувача, встряхніте.Скорость впливу. Комахи перестають харчуватися через 30 хвилин після обробки, повна загибель відбувається через 24 часа.Фітотоксічность. При використанні препарату згідно з рекомендаціями немає ризику виникнення фітотоксичності на культурах. Клас небезпеки - III.Совместімость. Гарна з більшістю фунгіцидів, інтектіцідов і регуляторами росту за винятком препаратів з лужною реакціей.Условія зберігання. В нежитловому приміщенні, в темному сухому місці при температурі від -10 ° С до + 35 ° с.
  -14%

  Діюча речовина: імідаклоприд 100 г / л + біфентрин 100 г / л.Максімальная кратність обробок за сезон: 1Способ застосування і норма витрати Антихрущ: 10 мл на 5 л води
  -14%

  Упаковка: 6 патронов.Способ застосування шашки від кротів ЩелкунчікПредварітельно відміряйте і акуратно розчистити виявлені нори гризунів-шкідників. Так як одна тварина має нори з декількома виходами, дегазацію можна провести не у всіх норах, а вибірково в міру необходімості.В метою максимальної ефективності рекомендується обробити не менше половини нор.Возьміте патрони до встановлених запалами, акуратно підпаліть запал і опустіть в нору. Як тільки патрон почне розгоратися, протолкніте його довгим предметом в глиб нори на 15-25 см і злегка присипте землею, не перекриваючи доступ кисню.
  -14%

  Діюча речовина: Алюміній ФОСФО 240г / л, кислота фосфористих 530 г / л, імідаклоприд 125 г / л, лямда-цигалотрин 10г / л.Норма витрати: 20 мл на 10 л води. Обприскування проводиться навесні до розпускання бруньок, восени - після опадання листя, до і після цвітіння. Обприскування проводять при температурі на нижче + 5 °. Оптимальною є температура в 12-15 °. При температурі вище 30 ° препарат використовувати не рекомендуется.Період захисної дії: 14-21 день.Скорость дії: одна година після обработкі.Класс токсичності: 2.Сроки зберігання: 3 роки в закритій упаковке.Проізводітель: Україна.
  -15%

  Розмір: 5 см х 5 мПояс для обгортання стовбурів і гілок дерев по обидва боки покритий вологостійким клеєм, яке зберігає свої властивості тривалий час. Попередньо перед тим, як нанести пояс, необхідно очистити отмершую кору, потім замазати ретельно глиною. Потім обернути поясом і щільно його притиснути до стовбура. Липкий пояс можна застосовувати вже з початку березня. Замінювати кожен раз після заповнення насекомимі.Срок придатності: 6 років
  -15%

  20-40 мл препарату розведіть в 3-4 л. води (на 1 сотку). Обприскування проводите свіжоприготовленим розчином в безвітряну погоду. Якщо очікується дощ протягом 2-3 годин - відкладіть обробку.
  -15%

  Діюча речовина: флутриафол 250г / лПрепарат захищає і лікує рослини від грибкових уражень. Значно збільшує вихід здорових плодів товарного вигляду. Препарат працює системно, всмоктується через листя, і лікує повністю вся рослина, нирки, згорнувся і не розкрилися квіти. Чи не токсичний для культур в період вегетаціі.Парацельс дуже хороший компонент для сумішей з фунгіцидами локальної дії і стробілурінов.Концентрація і дозування: Для злакових використовують робочий розчин 5 мл + 5 л води - 1 сотка, цукрові буряки 2,5 мл, виноград, яблуні і смородина 1 мл.Болезні: борошниста роса, іржа, септоріоз, пероноспороз, фузаріоз, коренева гниль, рінхоспіроз, смугаста або сітчаста плямистість, фомоз, мільдью, оїдіум, парша.
  -15%

  Мікробіологічний препарат у вигляді пасти призначений для захисту городніх, садових, кімнатних та оранжерейних рослин від комплексу грибних та бактеріальних хвороб (фітофторозу, кореневої гнилі, парші, борошнистої роси, чорної ніжки, іржі, альтернаріозу, фузаріозу та ін). Вміст пакету (200 г) розвести на 2 л води. Швидкість впливу - з обробки (оброблену продукцію можна вживати у їжу щодня обробки). Розведений препарат можна використовувати протягом сезону. Норми витрати: - для замочування насіння, живців, коріння, цибулин 2-4 краплі на склянку води; - для обприскування рослин 2-3 ч. ложки на 10 л води на 100 м2; - для поливу ґрунту при перекопуванні 1 ст. ложка на 10 л води на 2 м2; - для обробки компосту 1 ст. ложка на 1 л води на 50 кг компостної маси.
  -15%

  У кімнатному садівництві - 2,5 гр на 1 літр води. Розведіть препарат в малій кількості води і долийте до потрібного обсягу. Застосовуйте цей розчин при замочуванні і обприскуванні. Обробка городніх культур: для приготування робочого розчину розведіть вміст пакета в 4 літрах води, безперервно помішуючи. Норма витрати - 10 літрів на 1 сотку. Обприскуйте в суху, безвітряну погоду. Перша обробка - в період вегетації, наступна - з інтервалом в 10-14 днів. Останнє обприскування - відразу після закінчення цветенія.Не змішуйте з іншими препаратами! Заходи безпеки. Препарат слаботоксічен для птахів і бджіл, але токсичний для риб. Використовуйте в суворій відповідності з розробленими рекомендаціями, і тоді не буде ніяких ризиків виникнення фітотоксічності.Срок зберігання. 3 роки з дня виготовлення. Зберігати в сухому темному місці при -10 ° С до + 35 ° С.
  -13%

  Діюча речовина: флуазінам, 500г / л.Максімальная кратність обробок: томат, картопля - 4, лук - 3 з інтервалом 7-10 днів. Остання обробка за 7-10 днів до збирання урожая.Класс токсичності: III, (мало токсичний) .Термін зберігання: Зберігати в закритій заводській упаковці при температурі від 0 ° C до + 35 ° C. Термін придатності 4 роки з дати виробництва.
  -15%

  Діюча речовина: хлорпирифос 0,05% .Способ застосування АнтімуравьінПротів домашніх муравьеввскройте упаковку, нанесіть гель пунктиром в місцях проживання мурах. Один шприц розрахований на площу 30-40 кв.м. Загибель комах настає на 1-5 добу. Повторні обробки рекомендується проводити через 4-5 недель.Протів садових муравьевнанесіте точки або смужки гелю на стовбури дерев. Нанесіть гель на шматочки картону і розмістіть їх біля мурашиних стежок. Постарайтеся запобігти потраплянню на гель пилу і вологи. Склад зберігає дію до 1 місяця.
  -15%

  Ефективний порошок, призначений для боротьби з мурахами зовні та всередині приміщень, на терасах, у альтанках, на стежках. Універсальний спосіб застосування препарату у вигляді: • Порошок для посипання; • Після розчинення у воді для поливання Застосування: • Порошок для посипання: розсипати близько 10г/гніздо або на шляхах пересування комах, звідки буде перенесено до гнізда знищуючи колонію. • Рідина для поливу: 100г препарату розчинити у 2,5 л води, ретельно перемішати та одразу використати (близько 0,5 л розчину на гніздо). Моментально ліквідує комах за місцем застосування препарату. Засіб застосовувати вранці та ввечері. Мурахи гинуть приблизно за 24 години
  -14%

  Середня витрата: 35 мл на 5 л води Детальна інструкція на упаковке.Действіе препарату Актоверм: Біологічна дія біопрепарату - токсикогенні, що базується на властивостях діючої речовини препарату Аверсектін С (0,2%), який є специфічним природним нейротоксином. Проникаючи в організм комах, жуків, кліщів, препарат починає діяти на нервову систему шкідника, викликаючи його параліч, після чого шкідники гинуть. Спочатку шкідники перестають харчуватися: листогризучі - через 6-8 годин, сисні шкідники - через 12-16 годин після обработкі.Продолжітельность захисної дії в середньому - 14 дней.Гарантійний термін зберігання: 24 місяці з дати виготовлення при температурі від -20 ° С до + 30 ° СПроізводітель: БТУ-Центр, Україна.
  -15%

  Спосіб застосування: вміст ампули розчинити в 6-8 літрах води, ретельно перемішати. Отриманим розчином обробити рослини за допомогою оприсківателя.От шкідників: колорадського жука, білокрилки, попелиці, трипсів, жуків, гусениць, огневок, пильщика, листовійки, галлиц, павуків, листової філоксери, кліщів, вишневої і морквяної мухи, довгоносиків, моли, клопів, квіткоїда, огіркової совки, капустяного білана, лучного метелика, зернівки, борошнистий червець і др.Норма витрати робочої рідини: черешня - 2-5 л / дерево в залежності від розміру крони і висоти дерева, полуниці - 5 л для обприскування 1 сотки насаджень. препарат відноситься до малотоксичних: При застосуванні слід дотримуватися загальних правил щодо захисту бджіл і навколишнього среди.Максімальное кількість обработок- 2.Сроки очікування: клубнікі- 20 днів, черешня - 20 днів.
  -14%

  Ідеальний партнер в сумішах для комплексного захисту, найкраща бакова суміш проти комплексу хвороб Швидкість + Хорус.Преімущества фунгіциду Хорус • швидко поглинається рослиною, що не змивається дощем, • високоефективно захищає листя при будь-якої інфекційної навантаженні навіть при низьких температурах, • нову діючу речовину - антірезінцентное рішення , • має системне захисне і лікувальну дію, • норма витрати менше в 25-250 разів, ніж у інших контактних препаратів, • відсутня фітотоксичність, • має зручну упаковку і форму.Способ застосування фунгіциду ХорусДеревья обробляються шляхом обприскування. Перше проводять до цвітіння, друге - під час вегетації, але не пізніше, ніж за 14 днів до збору врожаю. Для приготування розчину беріть 3 г препарату на 10 л води. Витрата на одне дерево - 2-4 літри розчину в залежності від розміру дерева і типу обприскувача. Важливо! Найбільшу ефективність Хорус проявляє при температурах від + 3 ° С до + 10 ° С. Не проводьте обробку при температурі вище + 22 ° С. Це важлива перевага препарату, так як його можна використовувати ранньою весною, в той період, коли йде зараження моніліозом і іншими заболеваніямі.Період захисної дії 7-10 днів. Також Хорус має лікувальну дію на вже уражених рослинах. Для продовження обробок рекомендується обприскувати фунгіцидом Скор.Срокі і умови зберігання. При температурі від -10 ° С до + 35 ° С, 4 роки з дня виготовлення в нерозкритій заводській упаковці.
  -15%

  Вододисперсні гранулиДействующее речовина: сірка (800 г / кг) .Масса: 40 грамм.Препарат малотоксичний для теплокровних і пчел.Тіовіт Джет 80 WG, в.г. застосовується • яблуня і груша - від борошнистої роси і плодових кліщів, • виноград - проти оїдіуму та павутинного кліща, • огірки - від борошнистої роси і павутинного кліща, • капуста (закритий грунт) - проти кили капусти.Детальная інструкція і норма витрати препарату на упаковці.
  -15%

  Діюча речовина лю-фенурон.Механізм дії: препарат зупиняє життєвий цикл комахи на стадії личинки при переході від одного віку до іншого. З відкладених яєць не народжуються гусениці, самці відкладають нежиттєздатні яйця. Має високу ефективність проти бурого плодового кліща та побічну дію проти інших видів кліщів у саду, також виноградних клещей.Срок застосування - початок народження гусениць з яіц.Прімененіе: вміст упаковки (4 мл) розвести в 5 літрах води для обприскування 1 сотки овочів (капуста ) .Для обприскування яблунь і винограду необхідно дві упаковки по 4 мл розвести в 8 літрах на 1 сотку саду чи вінограда.Норма витрати робочого розчину: молоді дерева - 2 л / дерево, плодові середнього віку - до 5 л / дерево.Срок очікування після обробки: капуста - 14 днів, яблуня, виноград - 30 дней.Унічтожает: капустяну совку, білан, міль, яблуневу плодожорку, листокрутки тощо.
  -15%

  Діюча речовина: пірідабен, 200 г / л.Преімущества препарату: • висока ефективність, • широкий спектр захисної дії, • універсальний у використанні (контактна і кишкову дію), • дію препарату спостерігається відразу після обробки (через 20-30 хв), • безпечний для культур і малотоксичний для теплокровних тварин, • проявляє довгострокове захисну дію - більше 25 діб, • сумісний з багатьма засобами захисту рослин, окрім лужних, • атмосферні опади, що випали через 4 години, не впливають на ефективність дії препарата.Норма витрати робочого розчину : молоді дерева 3 л / дерево, плодові дерева 5-6 л / дерево, виноград 5 л / куст.Максімальная кратність обробок за сезон - 1.
  -14%

  Діюча речовина: дифеноконазол, 250 г / л.Ідеальний партнер в сумішах для комплексного захисту, найкраща бакова суміш проти комплексу хвороб Швидкість + Хорус.Способ застосування фунгіциду Швидкість 250 ЕС к.е.Раствор готуйте безпосередньо перед обприскуванням. Потрібну кількість препарату розведіть в малій кількості води, потім доведіть розчин до 1 або більше літра, ретельно перемішуючи. Отриманим розчином замочуйте або обприскуйте растенія.Норма витрати Швидкість 250 ЕС к.е.Для кімнатного квітництва при обприскуванні або замочуванні використовуйте від 0,2-0,6 до 1-2 мл на літр води.Для обробки груш, яблунь та інших плодових рослин - 2 мл препарату розчиніть в 10 л води в розрахунку 2-5 л робочого розчину на одне дерево.Для обробки картоплі і томатів - 5 мл препарату розчиніть в 5 л води на 1 сотку. Максимальна кількість обробок для овочевих культур - дві, для плодових - трі.Совместімость. Препарат сумісний з більшістю пестицидів, що застосовуються в саду.Період захисної дії. При профілактиці 7-10 днів і 7 днів в умовах епіфітотійного розвитку болезней.Скорость впливу: 2 години після обработкі.Условія зберігання. У сухому темному місці в інтервалі від -5 ° С до + 35 ° С.
  -15%

  Призн для знищення на плодово-ягідних: яблуні, груші, вишні, сливи, виноград, агрус, смородина, малина, цитрусові, і декоративних культурах зимуючих стадій щитівок, ложнощитовок, білокрилок, листокруток, попелиць, червеца, медяниці, молі, бурого, червоного плодового, бояришніковая і цитрусового кліщів в весняно-осінній період і личинок щитівок першого і другого поколінь (бродяжок) в літній період..Прі обробці виноградників знищується: садовий павутинний кліщ, свербіння, бруньковий кліщ і д.р. "Препарат 30В" має високу ефективність в боротьбі проти зимуючих стадій шкідників, не робить отруйної і нервнопаралітіческого дії. Порушуючи повітряний і водний баланс розвитку яєць личинок, призводить до їх загибелі. Одним з найважливіших властивостей препарату є те, що шкідники не можуть адаптуватися до такого впливу, тому "Препарат 30В" є однаково високоефективним щорічно. Препарат-30-Д екологічно безпечний, нефітотоксічен, високоефективний, призначений для ранневесенней, літньої та осінньої обробок рослин Після знищення яєць і личинок шкідників ранньою весною рослина пробуджується і розвивається в повну силу. Влітку з знищених личинок і яєць шкідники не з'являться, але необхідно стежити за їх можливою появою в силу різних причин: особливі кліматичні умови, міграція з боку, переліт з сусідніх ділянок, а такі шкідники, як тля. Призначення "Препарат 30Д": ранньовесняна обробок від 4 ° С до розпускання бруньок; найкращий ефект, це обробка у фазі набряклих бруньок; осіння обробка при температурі не нижче 4 ° С (цілодобово) після опадання листя; річна обробка по виходу бродяжок 2 і 3 покоління (за прогнозом станцій захисту рослин). Обробляти потрібно ретельно, не залишаючи пропущених ділянок. Під час цвітіння плодово-ягідних дерев обробка заборонена. Обробки рекомендується проводити в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду. Наявність в повному обсязі покритих поверхонь рослин зменшує ефективність обробок.
  -15%

  Біопрепарат Актоверм використовують для боротьби з личинками різних вікових груп, так само допоможе позбутися від таких ненависних, популярних шкідників як павутинний кліщ, колорадський жук, молі та інших, на всіх культурах.Средній витрата: 35 мл на 5 л води.Состав: комплекс природних авермектинів - Аверсектін С (0,2%), який утворюється в процесі життєдіяльності штаму-продуцента стрептоміцети Streptomyces avermitilis і має високу інсектицидну і акарицидну актівность.Действіе препарату Актоверм: Біологічна дія біопрепарату - токсикогенні, що базується на властивостях діючої речовини препарату Аверсектін С (0, 2%), який є специфічним природним нейротоксином. Проникаючи в організм комах, жуків, кліщів, препарат починає діяти на нервову систему шкідника, викликаючи його параліч, після чого шкідники гинуть. Спочатку шкідники перестають харчуватися: листогризучі - через 6-8 годин, сисні шкідники - через 12-16 годин після обработкі.Продолжітельность захисної дії в середньому - 14 дней.Гарантійний термін зберігання: 24 місяці з дати виготовлення при температурі від -20 ° С до + 30 ° СПроізводітель: БТУ-Центр, Україна.
  -14%

  Упаковка: 5 шт.Прімененіе: 1 шт на 5-7 м2.Спектр дії: білокрилка, плодожерка, гусениці, тля, трипси, морквяна, капустяна, цибулевий мушки, мухи, різні шкідники кімнатних растеній.Область застосування. В індивідуальних і промислових теплицях, оранжереях, садових центрах, приватних присадибних господарствах, на кімнатних рослинах, а також для діагностики заселеності рослин вредітелямі.Способ застосування клейової пастки від комах шкідників: У теплицях: пастки встановлюють на висоті 20-25 см від верхньої частини зеленого конуса, а в теплицях з помідорами і перцем - на рівні середини куща. Пастки прикріплюють до елементів конструкції теплиць за допомогою шпагату з розрахунку 1 пастка на 5-7 м2 площаді.На грядках: пастку вставляють в розщеплену з одного кінця дерев'яну паличку і встановлюють на висоту 5-10 см від верхньої частини растеній.Комнатние рослини: пастку вставляють в розщеплену з одного кінця дерев'яну паличку і встановлюють на рівні середини рослини. Заміна пасток проводиться в міру налипання на них насекомих.Преімущества клейовий пастки: здорові рослини без шкідників у вашому саду і на городі; широкий спектр застосування; надзвичайно липкі і надійні; двосторонні пастки відловлюють більше шкідників, не містять отруйних речовин і є абсолютно безпечними для людей ; безпечні для вирощуваних культур і навколишнього середовища; ефективні для діагностики та виявлення шкідників; сприяють зниженню чисельності білокрилки та попелиці; зручні в пользованіі.Срок придатності: 4 роки.
  -14%

  Спосіб використання димових патронів Лускунчик від кротів: 1. Підпалити край пакета (вказаний на упаковці), дочекатися його загоранія.2. Помістити пакет в нору, на глибину 15-25 см (бажано проштовхнути довгим предметом) .3. Злегка засипати землею, не утрамбовувавши її, щоб залишився доступ до воздуху.Условія хрененія: в темному, сухому місці при температурі від 0 0 С до +30 0 С, вологість повітря не більше 85% .Токсічность: 4 клас небезпеки (малотоксичний) .Іспользовать тільки у відкритій местності.Срок зберігання: 5 років.
  -15%

  Інсектоакарицид ефективно знищує личинки двокрилих шкідників: кліщі, трипси, медяниці. Препарат Вертімек швидко проникає в листя (2-4 години), має контактно-кишкову дію, завдяки чому шкідники гинуть під час пітанія.Упаковка: 10 мл.Действующее речовина: 18 г / л Абамектін.Способ застосування: 10 мл на приготування 5 8 л робочого розчину, в залежності від культури.Для підвищення ефективності дії препарату проти шкідників обробки проводити вранці, ввечері або в похмуру погоду. Обприскування повинно забезпечити максимальне покриття листового аппарата.Характерістікі інсектициду Вермітек: • швидко проникає в листя рослин при обприскуванні (протягом 2-4 годин). • шкідники гинуть під час харчування, повна загибель кліщів настає протягом 1-3 діб. • володіє трансламінарну активність, в листі накопичується у вигляді мікрорезервуарів, що забезпечує захист листа з обох сторін. • під дією сонячного випромінювання препарат швидко (до 12:00) розкладається на рослині, завдяки чому практично не впливає на корисну фауну.Препарат не діє на яйця шкідників, тому слід провести 2-3 обробки з інтервалом 5-7 днів в період вегетації рослин .Вертімек токсичний для птахів, згубно діє на бджіл і інших запилювачів (не проводити обробку під час цвітіння) .Максимальне кількість обробок: яблуня - 3, полуниця, овочеві - 2.Сроки очікування після обробки: полуниця, овочеві - 7, яблуня - 14 дней.Період захисної дії: 10-20 днів, в залежності від культури і умов застосування. Обробки слід починати до досягнення шкідником ЕПВ.Совместім з пестицидами, що мають нейтральну pH розчину. При необхідності змішування препарату з іншими пестицидами, рекомендується перевіряти змішуються препарати на совместімость.Срок зберігання: 4 года.Проізводітель: Syngenta, Швейцарія.

  Доставка

  KastaPost + Укрпошта
  Кур'єр
  Укрпошта
  Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 288 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди