triangle

  Тампони

  кешбек 3 ₴
  -28%

  o.b. - жіночі гігієнічні тампони. o.b. ProComfort — забезпечують легкість введення, максимальний комфорт** і надійний захист.Тампони o. b. ProComfort Super для максимального комфорту (1) і надійного захисту в дні з інтенсивними виділеннями. Жіночі тампони ProComfort адаптуються до будови твого тіла відразу після введення завдяки технології DynamicFit (Дайнемікфіт) з 3D розкриттям і ефективно допомагають утримувати рідину і перенаправляти її у верхню частину тампона по жолобках, що переплітаються. Шовковисте покриття SilkTouch ° (Сілк Тач) забезпечить легке введення тампона.(1) серед тампонів o.b.Тампони o.b. ProComfort для максимального комфорту* і надійного захисту: адаптуються до будови твого тіла відразу після введення завдяки технології Dynamic Fit з 3D розкриттям і ефективно допомагають утримувати рідину і передавати її у верхню частину тампона по переплетающимся жолобках; шовковисте покриття SilkTouch для легкого введення тампона.*серед тампонів o.b.1 Дайнемік Фіт 2 Сілк тачСклад: вбирає віскозне волокно, шовковисте покриття, шнур з поліестеру.Особливості:Шовковисте покриття SilkTouch для легкого введенняАдаптуються до будови тіла відразу після введення завдяки технології Dynamic FitТампони o. b. допомагають ефективно утримувати рідину і перенаправляти її у верхню частину тампона по жолобках що переплітаютьсяЗабезпечують до 100% захисту від протікань**Найкомфортніший тампонІнструкція по застосуванню:ЛЕГКЕ ВВЕДЕННЯВимийте руки. Поверніть частини обгортки і зніміть їїПотягніть за шнур повернення. Введіть тампон, проштовхуючи його в піхву спочатку вгору і потім по діагоналі до спини. Якщо ви відчуваєте опір, трохи змініть напрямок тампона або положення тілаПри правильному розташуванні тампона ви не будете його відчувати. Якщо ви продовжуєте відчувати тампон, введіть його трохи глибше. Шнур повернення повинен залишатися зовні після введення тампона. Вимийте рукиПРОСТОТА ВИЛУЧЕННЯВимийте руки. Потягніть за шнур поверненняЯкщо тампон виходить з працею, ймовірно, він ще не просочився. В цьому випадку рекомендується в наступний раз використовувати тампон з меншою всмоктуючою здатністюЯкщо ви не можете знайти шнур повернення, присядьте навпочіпки, трохи напружте м'язи малого таза і спробуйте витягнути тампон двома пальцямиЯкщо вам не вдається витягти тампон самостійно, зверніться до гінеколога

  Тампони o.b. ProComfort Super Plus - це ідеальний вибір для комфортного і надійного захисту під час менструації. У наборі 16 штук, що забезпечує тривале використання. Завдяки спеціальній технології ProComfort, ці тампони легко вставляються і м'яко адаптуються до форми тіла, забезпечуючи максимальний комфорт і надійний захист. Вони не мають ні трубочок, ні бавовняного ядра, тому підходять для тих, хто шукає зручність у використанні тампонів. Оберіть o.b. ProComfort Super Plus для впевненості і комфорту протягом всього циклу.
  кешбек 1 ₴
  -25%

  За основу виготовлення взято стародавні китайські рецепти. Їхнє поєднання з інноваційними досягненнями сучасної медицини дозволили створити ефективні китайські фітотампони, що володіють великим комплексом сприятливих властивостей. - самоперевірочними та нормалізуючими; - протизапальними та бактерицидними; - регенеруючими та знеболюючими; - адсорбуючими та профілактичними; - протигіпоксичними (захистом від кисневого голодування). Мінімальний курс китайських фітотампонів "Beautiful life" для профілактики гінекологічних захворювань - 6 шт. Якщо є проблеми зі здоров'ям, то мінімальна кількість 12 шт, а далі може знадобитися більше, залежить від характеру проблеми тощо. Якщо застосовувати не для профілактики, то після кожного 12 тампона і до початку курсу рекомендовано зробити УЗД. Для застосування китайських вагінальних тампонів "Beautiful life" потрібно: Ретельно вимити руки. Відкрити упаковку тампону. Потрібно обережно розправити витяжний шнур прикріплений до тампону. Ввести тампон у піхву. При сухості піхви рекомендується потримати, трохи більше 30-60 сек, тампон у кип'яченій воді кімнатної температури. Видалення тампона проводиться через 3 доби. Після цього обов'язково потрібно провести процедуру спринцювання піхви відваром ромашки чи розчином лактациду. При необхідності наступний тампон вводиться не менше ніж через 24 години (одні доби) після видалення попереднього тампона "Beautiful life". Протипоказання: Китайські тампони Beautiful life призначені виключно для вагінального застосування. Забороняється використовувати один і той самий тампон "Beautiful life" більше одного разу. При використанні тампонів Beautiful life не рекомендується вживати алкогольні напої. Заборонено застосування тампона "Beautiful life" вагітним, незайманим і мамам, що годують, якщо дитині не виповнилося 9 місяців. Людям, які страждають на різні види алергії, потрібно обережно користуватися тампонами. Утриматися від використання фітотампонів "Beautiful life" протягом менструального циклу! Під час використання тампонів "Beautiful life" статеве життя не рекомендується. Використовувати один тампон "Beautiful life" не менше 3 діб. Після операції рекомендується використовувати тампон лише за два-три місяці. За бажання вступити в статевий акт обов'язково необхідно видалити тампон і провести процедуру спринцювання спеціальним засобом або відваром ромашки мінімум за 3 години до початку статевого контакту.
  кешбек 3 ₴
  -25%

  Гігієнічні тампони Коtex Super, 24 штТампони Kotex створені для тих, хто вибирає комфорт та надійний захист у критичні дні. Завдяки поверхні SilkyCover гарантується максимально комфортне введення, а гідрофільні волокна UltraSorb швидко вбирають вологу.Спеціальна блакитна зона складається з суперпвсувних волокон - вона швидко вбирає вологу, утримує її всередині та забезпечує надійний захист від протікань. Унікальна система відкриття "прокрути та відкрий" дозволяє використовувати тампони Kotex в будь-яких умовах.Kotex обов'язково сподобаються шанувальницям традиційної Kotex-класики.
  кешбек 4 ₴

  o.b.® ProComfort® забезпечують легке введення і надійний захист завдяки унікальному покриттю SilkTouch ™, спіралевидним желобкам FluidLockTM і нової технології Smooth Technology для ще більш гладкої поверхні тампона o.b.® ProComfort® Normal. Дуже зручні у використанні в дні з незначними і середніми виділеннями, а також для тих, хто тільки починає користуватися тампонами. Технологія «Смузі Текнолоджі» для ще більш гладкої поверхні тампона в порівнянні з попередньою версією даного продукту. За даними дослідження «Technical Justification», проведеного ТОВ «Джонсон & Джонсон» в листопаді 2013 року.
  кешбек 8 ₴

  Органічні засоби жіночої гігієни – це не просто нове модне віяння, а справжня турбота про себе. Звичайні засоби жіночої гігієни складаються зі звичного кожному пластику. А тепер уявіть, що відбувається з вашою мікрофлорою, коли на найближчі 4 години вона зустрічається з різними видами пластику, в якому розмножується величезна кількість бактерій. Також пам'ятайте про мікропластик, який завдяки цим тампонам лишається "жити" на слизових оболонках і нікуди звідти діватись не збирається. Саме з цієї причини СТШ (синдром токсичного шоку) настільки поширений за умови використання звичайних тампонів. Уся продукція Eco by Naty підлягає компостуванню, або органічному розкладанню під дією факторів зовнішнього середовища, а також є гіпоалергенною. Однак варто зазначити, що органічність тампонів ніяк не впливає на їхню основну функцію: поглинання залишається таким, як і в класичних тампонів із пластику. Тож ви можете не перейматися про свій комфорт і захищеність. Цей вид тампонів має ступінь поглинання 4 краплі (або "супер" за іншою класифікацією). Рекомендуємо обирати тампони з мінімальним достатнім для вас рівнем поглинання.

  Тампони o.b. ProComfort Normal - ідеальний вибір для комфортного та надійного захисту під час менструації. Упаковка містить 16 штук тампонів, які легко вставляються та адаптуються до вашого тіла завдяки унікальній конструкції. З вбудованим додатковим захистом ці тампони забезпечать вам впевненість та комфорт протягом усього дня. Тампони o.b. ProComfort Normal - ваш вірний помічник у день менструації.
  кешбек 4 ₴

  o.b.® ProComfort® забезпечують легке введення і надійний захист завдяки унікальному покриттю SilkTouch ™, спіралевидним желобкам FluidLockTM і нової технології Smooth Technology для ще більш гладкої поверхні тампона. o.b.® ProComfort® Super найкраще підходять для днів з середніми і великими виділеннями. Технологія «Смузі Текнолоджі» для ще більш гладкої поверхні тампона в порівнянні з попередньою версією даного продукту. За даними дослідження «Technical Justification», проведеного ТОВ «Джонсон & Джонсон» в листопаді 2013 року.
  кешбек 3 ₴

  o.b.® ProComfort® забезпечують легке введення і надійний захист завдяки унікальному покриттю SilkTouch ™, спіралевидним желобкам FluidLockTM і нової технології Smooth Technology для ще більш гладкої поверхні тампона o.b.® ProComfort® Normal. Дуже зручні у використанні в дні з незначними і середніми виділеннями, а також для тих, хто тільки починає користуватися тампонами. Технологія «Смузі Текнолоджі» для ще більш гладкої поверхні тампона в порівнянні з попередньою версією даного продукту. За даними дослідження «Technical Justification», проведеного ТОВ «Джонсон & Джонсон» в листопаді 2013 року.
  кешбек 3 ₴

  o.b.® ProComfort® Super Plus забезпечують легке введення і надійний захист завдяки унікальному шовковистому покриттю SilkTouch ™, спіралевидним желобкам FluidLockTM і нової технології Smooth Technology для ще більш гладкої поверхні тампона. o.b.® ProComfort® Super Plus найкраще підходять для днів з рясними і дуже рясними виділеннями, а також для використання під час місячних після пологів. Технологія «Смузі Текнолоджі» для ще більш гладкої поверхні тампона в порівнянні з попередньою версією даного продукту. За даними дослідження «Technical Justification», проведеного ТОВ «Джонсон & Джонсон» в листопаді 2013 року.

  Тампони Kotex Active Super - ідеальний вибір для активних жінок, що ведуть активний спосіб життя. Цей набір містить 16 штук зручних та надійних тампонів, які забезпечать вам комфорт та захист протягом усього дня. Завдяки спеціальній технології відмінного поглинання, ви можете бути впевнені, що Kotex Active Super дозволить вам залишатися в русі та не думати про неприємності. Додайте цей набір до свого щоденного догляду за собою і насолоджуйтеся активними днями без обмежень.
  кешбек 2 ₴

  Спіралеподібні жолобки FluidLockTM були розроблені для того, щоб більш ефективно направляти рідина всередину тампона, забезпечуючи надійну защіту.o.b.® Original Super рекомендовані при середніх і рясних виділеннях.

  Тампони o.b. ExtraDefence Super 16 шт. - це ідеальний вибір для жінок, які цінують надійний захист і комфорт. Завдяки унікальній технології ExtraDefence ці тампони забезпечують вам додатковий захист і впевненість на весь день. У комплекті 16 штук, що забезпечить вам довготривалий запас. Тепер ваша зручність та безпека на першому місці завдяки o.b. ExtraDefence Super.

  Тампони o.b. Original Normal - це надійний засіб для жіночої гігієни і комфорту. У комплекті 16 штук, ці тампони забезпечують захист під час місячних критичних днів. Вони легко використовуються і мають зручну форму для забезпечення максимально комфортного використання. Придбайте тампони o.b. Original Normal для впевненості і зручності протягом цілого дня.

  Тампони o.b. ProComfort Super - надійні засоби гігієни для жінок, які дарують комфорт і відчуття безпеки. Цей набір містить 16 штук ультратонких тампонів, що легко і зручно використовувати. Забезпечте собі відчуття свіжості та комфорту на тривалий час завдяки технології ProComfort. Будьте впевнені в себе і своєму комфорті з тампонами o.b. ProComfort Super.
  кешбек 3 ₴

  o.b.® ExtraDefence Normal мають спеціальні захисні крильця SilkTouch ™, які забезпечують додатковий захист від протікання і комфортне введення і витяг тампона. Тампони o.b.® ExtraDefence Normal є найбільш оптимальним варіантом для використання в нічний час при незначних і середніх виділених.

  Тампони o.b. ProComfort Super - це надійний і зручний засіб для жіночої гігієни. Упаковка містить 32 тампони, що забезпечує довготривале використання. Завдяки своїй супер м'якій і комфортній конструкції, ці тампони легко вставляються і надійно утримуються на місці. Вони ідеально підходять для активних жінок, які цінують комфорт і надійність під час місячних. Оптимальний розмір та матеріали високої якості роблять цей продукт ідеальним вибором для догляду за собою.
  кешбек 5 ₴
  -5%

  Розроблено для сильних виділень або для використання в перші дні менструації. Безпечні тампони Masmi, виготовлені з органічної бавовни (без використання хімічних речовин в процесі вирощування) без використання хлору та діоксину в процесі відбілювання. Відсутність віскози забезпечує надійний захист від відділення волокон і їх прилипання. Гіпоалергенні - знижують ризик виникнення подразнень і алергії. Без ароматизаторів і гелю-абсорбенту. Індивідуальна упаковка забезпечує додаткову гігієнічність. Тампони на 100% розкладаються в природних умовах і не завдають шкоди навколишньому середовищу.
  кешбек 6 ₴
  -5%

  Розроблено для незначних і нормальних виділень або для використання в останні дні менструації. Безпечні тампони Masmi, виготовлені з органічної бавовни (без використання хімічних речовин в процесі вирощування) без використання хлору та діоксину в процесі відбілювання. Відсутність віскози забезпечує надійний захист від відділення волокон і їх прилипання. Гіпоалергенні - знижують ризик виникнення подразнень і алергії. Без ароматизаторів і гелю-абсорбенту. Закруглена форма аплікатора забезпечує комфортне введення тампона. Індивідуальна упаковка забезпечує додаткову гігієнічність. Тампони на 100% розкладаються в природних умовах і не завдають шкоди навколишньому середовищу.
  кешбек 6 ₴
  -5%

  Розроблено для нормальних і сильних виділень. Безпечні тампони Masmi, виготовлені з органічної бавовни (без використання хімічних речовин в процесі вирощування) без використання хлору та діоксину в процесі відбілювання. Відсутність віскози забезпечує надійний захист від відділення волокон і їх прилипання. Гіпоалергенні - знижують ризик виникнення подразнень і алергії. Без ароматизаторів і гелю-абсорбенту. Індивідуальна упаковка забезпечує додаткову гігієнічність. Тампони на 100% розкладаються в природних умовах і не завдають шкоди навколишньому середовищу.
  кешбек 5 ₴
  -5%

  Розроблено для незначних і нормальних виділень, або для використання в останні дні менструації. Безпечні тампони Masmi, виготовлені з органічної бавовни (без використання хімічних речовин в процесі вирощування) без використання хлору та діоксину в процесі відбілювання. Відсутність віскози забезпечує надійний захист від відділення волокон і їх прилипання. Гіпоалергенні - знижують ризик виникнення подразнень і алергії. Без ароматизаторів і гелю-абсорбенту. Індивідуальна упаковка забезпечує додаткову гігієнічність. Тампони на 100% розкладаються в природних умовах і не завдають шкоди навколишньому середовищу.
  кешбек 6 ₴
  -5%

  Розроблено для сильних виділень або для використання в перші дні менструації. Безпечні тампони Masmi, виготовлені з органічної бавовни (без використання хімічних речовин в процесі вирощування) без використання хлору та діоксину в процесі відбілювання. Відсутність віскози забезпечує надійний захист від відділення волокон і їх прилипання. Гіпоалергенні - знижують ризик виникнення подразнень і алергії. Без ароматизаторів і гелю-абсорбенту. Закруглена форма аплікатора забезпечує комфортне введення тампона. Індивідуальна упаковка забезпечує додаткову гігієнічність. Тампони на 100% розкладаються в природних умовах і не завдають шкоди навколишньому середовищу.
  кешбек 6 ₴
  -5%

  Розроблено для нормальних і сильних виділень. Безпечні тампони Masmi, виготовлені з органічної бавовни (без використання хімічних речовин в процесі вирощування) без використання хлору та діоксину в процесі відбілювання. Відсутність віскози забезпечує надійний захист від відділення волокон і їх прилипання. Гіпоалергенні - знижують ризик виникнення подразнень і алергії. Без ароматизаторів і гелю-абсорбенту. Закруглена форма аплікатора забезпечує комфортне введення тампона. Індивідуальна упаковка забезпечує додаткову гігієнічність. Тампони на 100% розкладаються в природних умовах і не завдають шкоди навколишньому середовищу.
  кешбек 2 ₴

  Тампони o.b. Original Super 8 шт з новою технологією Smooth Technology для ще більш гладкої поверхні тампона мають унікальне шовковистою покриття SilkTouch, що забезпечує максимально легке введення. Спіралеподібні жолобки FluidLock забезпечують надійний захист, ефективно направляючи рідину всередину тампона. Все це робить невеликі за розміром тампони o.b. ProComfort легкими і зручними у використанні навіть в дні з незначними виділеннями, або коли ви тільки починаєте користуватися тампонами. Тампони o.b. Original Super 8 шт найкраще підходять для днів з середніми і обільними виділеннями. Спосіб застосування: Ретельно Вимийте руки і Розкрийте упаковку тампона. Вийміть тампон з упаковки, размотай мотузочку. Введіть тампон в піхву на глибину приблизно 7 см, обов'язково залиште мотузочку зовні. Видаліть тампон, потягнувши за витяжний шнур. Кількість в упаковці, шт: 8.

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди