triangle
  Колір
  Кількість в упаковці, шт
  Ароматизація
  Тара/упаковка

  Щоденні прокладки Lidie Deo Liners надають відчуття комфорту і впевненості в собі кожній жінці, що так важливо в нинішній час світі. Lidie Deo Liners стають Вашим надійним помічником, легко приймаючи необхідну форму і надійно вбираючи. У той час, як Ви займаєтеся своїми справами, Lidie Deo Liners піклуються про Вас. Основні переваги: оптимальне співвідношення ціни і якості дихаючий внутрішній шар надійно кріпляться до білизни тиснення по краях препятсвует розшарування.  

  Гігієнічні прокладки Bella (Белла) Perfecta Ultra Blue - це супертонкі, 2-міліметрові прокладки, які непомітні навіть під облягає одягом. Вироби покриті м'яким, приємним на дотик нетканим матеріалом, а нижній шар зроблений з ламінату, що дозволяє шкірі дихати. Поглинаючий шар анатомічної форми забезпечує повну безпеку і нейтралізує запах. Стабільний клейкий шар і широкі бічні крильця попереджають зміщення прокладки, а дві блакитні лінії, розміщені з боків, утримують вологу всередині прокладки.

  Щоденні прокладки Bella (Белла) for Teens Relax покриті ніжним нетканим матеріалом. Супертонка прокладка товщиною 1 мм ідеально адаптується до форми білизни. Нота зеленого чаю створює особливий настрій.

  Щоденні прокладки Naturella Camomile Normal - відмінний варіант на кожен день. Основні переваги: мають м'який, як квітковий пелюстка, верхній шар підходять до будь-якого типу трусиків схвалені дерматологічних інститутом proDERM дарують надійний щоденний гігієнічний догляд, свіжість і комфорт мають приємний аромат ромашки і м'який дихаючий верхній шар, який ніжно піклується про шкіру в інтимній зоні за рахунок товщини всього 0,9 мм забезпечують комфорт і свободу рухів кожен день.

  Щоденні прокладки Lidie Normal Liners надають відчуття комфорту і впевненості в собі кожній жінці, що так важливо в нинішній час світі. Lidie Ultra Super стають Вашим надійним помічником, легко приймаючи необхідну форму і надійно вбираючи. У той час, як Ви займаєтеся своїми справами, Lidie Normal піклуються про Вас. Переваги: співвідношення ціни і якості, дихаючий Внутрнние шар, надійно кріпляться до білизни, тиснення по краях препятсвует розшарування.
  212 грн
  Прокладки Naty

  Кожна мама турбуватися про комфорт та безпеку свого малюка. Виробник органічних продуктів Eco by Naty подбав також і про матусь. Органічні підкладки для грудей від Eco by Naty - це вирішення проблеми, коли ви турбуєтеся про те, що молоко може протікати в невідповідний момент. Дуже тоненькі та дихаючі. Підкладка виготовлена із натуральних матеріалів. Вона допомагає відводити молоко від шкіри, вбирає його та утримує всередині. Плівка виготовлена із кукурудзяного крохмалю, що не містить у складі ГМО продуктів. М'який покликнішній шар та наповнювач із целюлози відповідають за комфорт у процесі використання. Легка чашоподібна форма повторює анатомічні контури грудей, що робить їх непомітними під одягом. Відсутність клею у складі – ще одна особливість прокладки для грудей Eco by Naty. Виробник не готовий йти на компроміси, завдаючи шкоди здоров'ю молодих мам та навколишнього середовища. Він не включає до складу небезпечних хімічних сполук, барвників, хлору, штучних ароматизаторів, пластику. Кожна прокладка поміщена в індивідуальне впакування, що забезпечує максимальну гігієну, дозволяє брати їх із собою. З такими аксесуарами материнство і процес грудного вигодовування буде максимально комфортним і радісним. Лактаційні прокладки Eco by Naty можуть використовуватися не тільки разом зі спеціальними бюстгальтерами для мам, що годують, але і зі звичайними моделями. Гіпоалергенні. Біорозкладаються. Мають органічні сертифікати якості: OkBiobased, Vincotte.
  169 грн
  Прокладк Naty

  Органічні засоби жіночої гігієни - це не просто новий модний віяння, це справжня турбота про себе коханої. Не дарма відомі виробники звичайних тампонів або прокладок пишуть на упаковці "містить натуральну бавовну". Це правда, він там справді міститься, але тільки в такій мінімальній кількості, що його навіть не видно. Звичайні засоби жіночої гігієни складаються зі звичного для кожного пластику. А тепер уявіть, що відбувається з крихкою мікрофлорою, коли на найближчі 4 години вона зустрічається з пластиковою парником, в якій розмножується величезна кількість бактерій?! Органічні щоденні прокладки Eco by Naty виготовлені з безпечних матеріалів. Не містять: хлору, продуктів нафти та нафтопереробки, барвників, синтетичних ароматів та волокон, латексу, пластику, важких металів. Чи не створюють парникового ефекту і не порушують міклофлору. Має сертифікати OkBiobased, Vegan. Біорозкладаються (можна компостувати). Гіпоалергенні. Однак варто відзначити, що їх органічність ніяк не впливає на їх основну функцію - поглинання залишається такою ж, як і у класичних прокладок із пластику. Тому ви можете не переживати за свій комфорт та захищеність. М'який верхній шар виготовлений на основі целюлози дерева, нижній шар із кукурудзи. Якщо ви вперше купуєте органічні прокладки, не переживайте, вони залишаються такими ж тоненькими, як і звичайні (цілком не відчуваються на одязі), а головне, що дійсно дихають.
  144 грн
  169 грн
  Прокладк Naty

  Нова жіноча лінія продуктів преміум-класу Eco by Naty Feminine Hygiene Products. Вони є першими, в яких як продукт, так і всі пакувальні матеріали виготовлені зі 100% сертифікованих компостованих матеріалів, і з технологією, що дозволяє заощадити до 50% повітря з продуктів та упаковки. Прокладки добре вбирають, щоб довше залишати відчуття сухості. Це безпечний захист від протікання та від речей, яких шкіра не потребує. Повністю натуральні, відновлювані та не містять хімікатів! Створені для гармонійного поєднання зі шкірою та навколишнім середовищем. Незалежно сертифікована сировина Не містять масляного пластику Інгредієнти без ГМО Ніяких барвників та ароматизаторів На рослинній основі Підходять для чутливої шкіри У індивідуальних упаковках, що компостуються. Верхній шар неймовірно м'який та ніжний для шкіри. Як бар'єр від протікання використовується компостована плівка на основі кукурудзи, яка природно дихає і водонепроникна. Вся продукція Eco by Naty проходить незалежну сертифікацію найжорсткіших екологічних організацій. Має сертифікати OkBiobased, Vegan.
  169 грн
  Прокладк Naty

  Органічні засоби жіночої гігієни - це не просто новий модний віяння, це справжня турбота про себе коханої. Не дарма відомі виробники звичайних тампонів або прокладок пишуть на упаковці "містить натуральну бавовну". Це правда, він там справді міститься, але тільки в такій мінімальній кількості, що його навіть не видно. Звичайні засоби жіночої гігієни складаються зі звичного для кожного пластику. А тепер уявіть, що відбувається з крихкою мікрофлорою, коли на найближчі 4 години вона зустрічається з пластиковою парником, в якій розмножується величезна кількість бактерій. Органічні щоденні прокладки Eco by Naty виготовлені з безпечних матеріалів. Не містять: хлору, продуктів нафти та нафтопереробки, барвників, синтетичних ароматів та волокон, латексу, пластику, важких металів. Чи не створюють парникового ефекту і не порушують міклофлору. Має сертифікати OkBiobased, Vegan. Біорозкладаються (можна компостувати). Гіпоалергенні. Однак варто відзначити, що їх органічність ніяк не впливає на їх основну функцію - поглинання залишається такою ж, як і у класичних прокладок із пластику. Тому ви можете не переживати за свій комфорт та захищеність. М'який верхній шар виготовлений на основі целюлози дерева, нижній шар із кукурудзи. Якщо ви вперше купуєте органічні прокладки, не переживайте, вони залишаються такими ж тоненькими, як і звичайні, а головне, що дійсно дихають.
  169 грн
  Прокладк Naty

  Нова жіноча лінія продуктів преміум-класу Eco by Naty Feminine Hygiene Products. Вони є першими, в яких як продукт, так і всі пакувальні матеріали виготовлені з 100% сертифікованих компостованих матеріалів, і з технологією, що дозволяє заощадити до 50% повітря з продуктів та упаковки. Прокладки добре вбирають, щоб довше залишати відчуття сухості. Це безпечний захист від протікання та від речей, яких шкіра не потребує. Повністю натуральні, відновлювані та не містять хімікатів! Створені для гармонійного поєднання зі шкірою та навколишнім середовищем. Незалежно сертифікована сировина Не містять масляного пластику Інгредієнти без ГМО Ніяких барвників та ароматизаторів На рослинній основі Підходять для чутливої шкіри У індивідуальних упаковках, що компостуються. Верхній шар неймовірно м'який та ніжний для шкіри. Як бар'єр від протікання використовується компостована плівка на основі кукурудзи, яка природно дихає і водонепроникна. Вся продукція Eco by Naty проходить незалежну сертифікацію найжорсткіших екологічних організацій. Має сертифікати OkBiobased, Vegan.

  Гігієнічні прокладки Libresse (Лібрес) Natural Care Ultra Super мають унікальну форму, що дозволяє їм ідеально повторювати контури жіночого тіла. Основні переваги: прокладка мають унікальну форму, що дозволяє їм ідеально повторювати контури жіночого тіла спеціальний внутрішній шар прекрасно вбирає і утримує вологу, забезпечуючи найкращий захист м'які крильця міцно утримують прокладку на місці і захищають білизну прокладки м'які, як бавовна і захищають шкіру від роздратування збагачені натуральними екстрактами алое вера та ромашки. Кількість в упаковці: 18 шт. Поглинання: 5 крапель Товщина: не більше 4 мм Довжина: 28,4 см Виробник: Libresse, Словаччина.

  прокладки гігієнічні Always (Олвейс) Night екстра захист забезпечують до 100% захисту від протікань. Ультратонкі прокладки Always Ultra Night з комфортним верхнім шаром-сіточкою забезпечують посилений захист від протікань на всю ніч. Завдяки унікальній хвилястою 3D-текстурі верхній шар Always Ultra менше стикається з тілом і майже не прилипає. Гігієнічні прокладки Always Ultra Light дерматологически протестовані. Прокладки Always мають гарний жіночний дизайн у вигляді блакитних захисних зон. Характеристики Кількість: 12 шт. Виробник: ProcterGamble, Угорщина

  Багаторазова тканинна прокладка максі (5 крапель) червоного кольору призначена для сильних виділень вдень та вночі. Вбирає так само, як одноразова прокладка на 5 крапель. Верхні два шари (до тіла) – 100% натуральна бавовна, нижній шар (до білизни) – 100% поліестер. Перед першим використанням виріб обов’язково потрібно випрати. Прокладка має сертифікат якості та є повністю безпечною для здоров’я. Розміри прокладки: довжина – 28 см, ширина – 7,5 см, довжина крилець – 5 см (допустиме відхилення +-0,5 см).

  Багаторазова нічна прокладка з бавовни “Кульбабки” призначена для сильних виділень вночі. Забезпечує надійний захист від протікань. Вбирає так само, як одноразова нічна прокладка на 6 крапель. Верхні два шари (до тіла) – 100% натуральна бавовна, нижній шар (до білизни) – 100% поліестер. Перед першим використанням виріб обов’язково потрібно випрати. Прокладка має сертифікат якості та є повністю безпечною для здоров’я. Розміри прокладки: довжина – 30 см, ширина – 8 см, довжина крилець – 5 см (допустиме відхилення +-0,5 см).

  Гігієнічні прокладки Libresse (Лібрес) Ultra Thin Goodnight Extra Wings Soft спеціально розроблені, щоб забезпечити до 10 годин повного захисту протягом ночі, тому ви зможете прокидатися свіжої і готової до нового дня. Розширена спереду і ззаду прокладка Libresse має бар'єрчики, що забезпечують повний захист, а спеціальний гель ще краще абсорбує рідину і дарує відчуття чистоти, безпеки і свіжості протягом всієї ночі. Основні переваги: прокладка мають унікальну форму, що дозволяє їм ідеально повторювати контури жіночого тіла розширена передня і задня частина, а також спеціальні бар'єрчики, захистять від протікань вночі м'яка поверхня, як бавовна, вбереже шкіру від роздратування спеціальний внутрішній шар прекрасно вбирає і утримує вологу. Кількість в упаковці: 8 шт. Поглинання: 7 крапель Товщина: 3 мм Довжина: 32 см Виробник: SCA, Словаччина.

  Гігієнічні прокладки Libresse (Лібрес) Ultra Long Soft мають унікальну форму, що дозволяє їм ідеально повторювати контури жіночого тіла. Основні переваги: прокладка мають унікальну форму, що дозволяє їм ідеально повторювати контури жіночого тіла спеціальний внутрішній шар Dry Fast чудово вбирає і утримує вологу, забезпечуючи найкращий захист м'які крильця міцно утримують прокладку на місці і захищають білизну прокладки м'які, як бавовна і захищають шкіру від роздратування унікальна індивідуальна упаковка з технологією Roll Press Go дозволяє гігієнічно і непомітно утилізувати використану прокладку Кількість в упаковці: 36 шт. Поглинання: 5 крапель Товщина: 3 мм Довжина: 28,4 см Виробник: SCA, Словаччина.

  Гігієнічні прокладки Bella (Белла) for Teens Ultra Sensitive - дихаючі прокладки товщиною 2 мм, які підходять для дівчат з чутливою шкірою. Вироби покриті ніжним нетканим матеріалом extra soft з винятковим дизайном. Кількість: 10 шт. Виробник: TZMO S.A., Україна.

  прокладки післяпологові Canpol Babies (Канпол Бебіс) бистропоглощающіе призначені для жінок в післяпологовий період, мають високу всмоктуючою здатністю, утримують вологу всередині прокладки і нейтралізують запахи. Основні переваги: м'який, дихаючий верхній шар щільно прилягає, не розшаровується, запобігає прилипання до шкіри тонка структура гарантує непомітність і ефективний захист в лежачої позиції широка клейка смужка утримує прокладку на місці широка профилированная форма Характеристики Ширина: 19 см Довжина: 35 см Товщина: 0,5 см В упаковці: 10 шт Форма: без крилець Виробник: Canpol Babies, Польща

  Гігієнічні прокладки Bella (Белла) Perfecta Ultra Maxi Green - супертонкі прокладки товщиною 2 мм. Вироби збільшеного розміру покриті супервпітивающіе сіточкою Silky Drai, яка моментально пропускає вологу всередину і утримує її. Прокладки виготовлені з використанням паропропуськающая захисного ламінату, який дозволяє шкірі дихати. Спеціальна система SEP надійно захищає від протікань. Кількість: 8 шт. Виробник: TZMO S.A., Польща.

  Щоденні прокладки Carefree Plus Large володіють унікальним всмоктує шаром. Прокладки ефективно захищають від протікання і виникнення запаху. Основні переваги: широкі і довгі до 12 годин захисту від запаху тонкі і надійні протестовані дерматологами. Поглинання: 2 краплі Форма: без крилець.

  Гігієнічні прокладки Naturella (НАТУРЕЛЬ) Classic Maxi з крильцями, що допомагають надійно фіксувати прокладку, довші (в порівнянні з Naturella Classic Normal) і забезпечують додатковий захист шкіри в інтимній зоні в денний час при рясних виділеннях. Це єдині жіночі прокладки, що містять Dermacrem & mdash; унікальний сухий лосьйон проти роздратування шкіри, дія якого доведено клінічно. Гігієнічні прокладки Naturella Classic Maxi мають ароматом ромашки і мають жолобки в формі квітки з ексклюзивною вбирає системою, а всмоктують волокна допомагають розподіляти і утримувати рідину всередині, забезпечуючи сухість і комфорт. Прокладки Naturella забезпечують додатковий захист, необхідну під час менструації, дбайливо піклуючись про вашій шкірі. Менструація може бути пов'язана з деякими проблемами, і в цей час засоби захисту не повинні бути ще одним джерелом дискомфорту. Основні переваги: піклуються про вашу шкіру, схвалені дерматологами забезпечують ще більше захисту при рясних виділеннях, піклуються про найделікатнішою шкірі містять заспокійливий лосьйон Dermacrem, який покриває шкіру тонким захисним шаром і запобігає роздратування з надзвичайно м'яким верхнім шаром і ексклюзивної вбирає системою для захисту від протікань з легким ароматом ромашки, допомагають впоратися з неприємним запахом під час менструації гігієнічні прокладки в індивідуальній упаковці для зручності захисту і догляду в дорозі. Виробник: Procter & amp; Gamble, Україна.

  Щоденні прокладки Libresse Dailyfresh Long Plus з формулою догляду за шкірою завдяки дихаючого матеріалу, збагаченого молочною кислотою, допомагають підтримувати оптимальний кислотний баланс інтимної зони і піклуються про ніжну шкіру з ранку до ночі. Основні переваги: з формулою догляду за шкірою екстра-дихаючі з гнучкою і м'якою центральною частиною з надійним поглинає шаром для щоденного захисту без ароматизаторів.

  Щоденні прокладки Bella (Белла) for Teens Energy - екстратонкіе прокладки з бадьорить цитрусовим ароматом. Мають особливу форму, тому підходять до будь-якого типу білизни і забезпечують винятковий комфорт.  

  Гігієнічні прокладки Libresse (Лібресс) Goodnight Ultra Soft розроблені спеціально, щоб дати першокласний комфорт і надійний захист. Поєднання прилеглої до тіла форми прокладки з ніжною м'якою поверхнею забезпечить комфорт і захист під час сну. Основні переваги: прокладка мають унікальну форму, що дозволяє їм ідеально повторювати контури жіночого тіла розширена передня і задня частина, а також спеціальні бар'єрчики, захистять від протікань вночі м'яка поверхня, як бавовна, вбереже шкіру від роздратування спеціальний внутрішній шар прекрасно вбирає і утримує вологу. Кількість в упаковці: 20 шт. Поглинання: 6 крапель Товщина: 3 мм Довжина: 32 см Виробник: SCA, Словаччина.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди