triangle

  Одноразові гігієнічні вбираючі пелюшки

  -30%

  Одноразові пелюшки Tena Bed Normal складається з всмоктуючого і водонепроникного шарів. Поверхня пелюшки делікатна до шкіри, дарує сухість і комфорт. Розмір: 60х60 см. Кількість: 30 штук.
  -30%

  Гігієнічні пелюшки Tena Bed Normal складається з всмоктуючого і водонепроникного слоев.Поверхность пелюшки делікатна до шкіри, дарує сухість і комфорт. Розмір: 90х60 см. Кількість: 30 штук.
  -30%

  Одноразові пелюшки Tena (Тена) для захисту постелі.Основние переваги: м'яка поверхня пелюшки допомагає зберегти шкіру малюка сухою, складається з декількох шарів ніжної розпушеної целюлози і непромокаючої нижнього шару. Розмір: 60х40 см. Кількість: 35 шт.
  -10%

  Гігієнічні пелюшки Seni (Сені) Soft Basic дуже зручні у використанні при зміні підгузника, проведенні гігієнічних процедур. Гарантують комфорт і додатковий захист постільної білизни, колясок, меблів та інших поверхонь. Вбирає основою пелюшок є розпушена целюлоза. Верхній шар складається з дуже комфортного, приємного на дотик нетканого матеріала.Ніжній шар - з водонепроникної плівки, яка захищає від протікання. Текстура шару не дозволяє пелюшці переміщатися і ковзати. Seni Soft Basic - зручна економічна версія пелюшок Seni Soft з базової поглинанням. Розмір: 90х60 см. Кількість в упаковці: 30 шт.
  -7%

  Гігієнічні пелюшки Seni (Сені) Soft Basic дуже зручні у використанні при зміні підгузника, проведенні гігієнічних процедур. Гарантують комфорт і додатковий захист постільної білизни, колясок, меблів та інших поверхонь. Вбирає основою пелюшок є розпушена целюлоза. Верхній шар складається з дуже комфортного, приємного на дотик нетканого матеріала.Ніжній шар - з водонепроникної плівки, яка захищає від протікання. Текстура шару не дозволяє пелюшці переміщатися і скользіть.Seni Soft Basic - зручна економічна версія пелюшок Seni Soft з базової поглинанням. Розмір: 60х60 см. Кількість в упаковці: 30 шт.

  Одноразові гігієнічні пелюшки Skippy (Скиппи) Light - це економічна лінійка, що відрізняється дуже хорошими характеристиками поглинання і влагоудержанія. Основні переваги: тиснений (рифлений) верхній шар збільшує площу зіткнення вологи з пелюшкою, результатом чого є моментальне вбирання потрапила на неї вологи, а суперабсорбент-полімер (SAP) перетворює рідину на гель і надійно утримує її всередині, нижній шар з матовою поліетиленової плівки повністю виключає подальше проникнення вологи, наявність SAP в пелюшці забезпечує вбираність близько 550 мл. Склад: розпушена целюлоза, SAP (суперабсорбент полімер), нетканий матеріал Кількість: 30 шт. Розмір: 60х60 см.

  Компактні виконують функцію захисту постільної білизни і матраца, вони ефективні, так як мають високу поглинаючу здатність. Пелюшка складається з 5 шарів: м'який нетканий матеріал з тисненням для кращого розподілу вологи, комбінована вбирає папір (2 шари), суперабсорбент, спеціальна ізолююча плівка, що перешкоджає протіканню. Характеристики: пелюшки містять суперабсорбент (SAP), тонкі, але при цьому вбирають велику кількість рідини, мають гладку поверхню, приємні на дотик, утримують специфічний запах, не протікають і не подразнюють шкіру, забезпечують сухість, застосовуються як для дітей, так і для дорослих .  Розмір пелюшки: 60х40 см. Кількість в упаковці: 30 шт.

  Одноразові пелюшки Seni (Сені) Soft Basic дуже зручні у використанні при зміні підгузника, проведенні гігієнічних процедур. Гарантують комфорт і додатковий захист постільної білизни, колясок, меблів та інших поверхонь. Вбирає основою пелюшок є розпушена целюлоза. Верхній шар складається з дуже комфортного, приємного на дотик нетканого матеріалу. Нижній шар - з водонепроникної плівки, яка захищає від протікання. Текстура шару не дозволяє пелюшці переміщатися і ковзати. Seni Soft Basic - зручна економічна версія пелюшок Seni Soft з базової поглинанням. Розмір: 90х60 см. Кількість в упаковці: 10 шт.

  Одноразові пелюшки Білосніжка для немовлят - одноразове засіб гігієни, яке використовується як засіб догляду за дітьми, хворими, що страждають нетриманням. Також одноразові пелюшки часто застосовуються в хірургії, в післяопераційний період, в косметології, можуть використовуватися в якості додаткового захисту постільної белья.Сделани з вбираючого суперабсорбента (SAP) і розпушеної целюлози. При цьому одна сторона пелюшки - м'яка і вбирає, інша - покрита водонепроникним матеріалом, що дозволяє уникнути протікання. Особливості: зроблені з вбираючого суперабсорбента (SAP) і розпушеної целюлози, тонкі, утримують специфічний запах, не протікають і не подразнюють шкіру, мають гладку поверхню, приємні на дотик, застосовуються для дітей і дорослих, забезпечують сухість, не подразнюють шкіру, мають зручну велику економну упаковку. Розмір пелюшки: 60х40 см. Кількість в упаковці: 25 шт.

  Компактні виконують функцію захисту постільної білизни і матраца, вони ефективні, так як мають високу поглинаючу здатність. Пелюшка складається з 6 шарів: верхній шар пелюшки - м'який нетканий матеріал з тисненням для кращого розподілу вологи, в середині пелюшки розташований комбінований поглинаючий шар паперу (2 шари), шар целюлози і шар суперабсорбент, нижній шар - спеціальна ізолююча плівка, що перешкоджає протіканню. Основні переваги: пелюшки містять суперабсорбент (SAP) тонкі, але при цьому вбирають велику кількість рідини, мають гладку поверхню, приємні на дотик, утримують специфічний запах, не протікають і не подразнюють шкіру, забезпечують сухість, застосовуються як для дітей, так і для дорослих . Розмір пелюшки: 60х40 см. Кількість в упаковці: 120 шт.

  Компактні виконують функцію захисту постільної білизни і матраца, вони ефективні, так як мають високу поглинаючу здатність. Пелюшка складається з 5 шарів: м'який нетканий матеріал з тисненням для кращого розподілу вологи, комбінована вбирає папір (2 шари), суперабсорбент, спеціальна ізолююча плівка, що перешкоджає протіканню. Характеристики: пелюшки містять суперабсорбент (SAP), тонкі, але при цьому вбирають велику кількість рідини, мають гладку поверхню, приємні на дотик, утримують специфічний запах, не протікають і не подразнюють шкіру, забезпечують сухість, застосовуються як для дітей, так і для дорослих . Розмір пелюшки: 60х60 см. Кількість в упаковці: 30 шт.

  Пелюшки гігієнічні Білосніжка Компактні виконують функцію захисту постільної білизни і матраца, вони ефективні, так як мають високу поглинаючу здатність. Пелюшка складається з 6 шарів: верхній шар пелюшки - м'який нетканий матеріал з тисненням для кращого розподілу вологи, в середині пелюшки розташований комбінований поглинаючий шар паперу (2 шари), шар целюлози і шар суперабсорбент, нижній шар - спеціальна ізолююча плівка, що перешкоджає протіканню. Основні переваги: пелюшки містять суперабсорбент (SAP) тонкі, але при цьому вбирають велику кількість рідини, мають гладку поверхню, приємні на дотик, утримують специфічний запах, не протікають і не подразнюють шкіру, забезпечують сухість, застосовуються як для дітей, так і для дорослих . Розмір пелюшки: 90х60 см. Кількість в упаковці: 120 шт.

  Пелюшки гігієнічні Білосніжка Компактні виконують функцію захисту постільної білизни і матраца, вони ефективні, так як мають високу поглинаючу здатність. Пелюшка складається з 6 шарів: верхній шар пелюшки - м'який нетканий матеріал з тисненням для кращого розподілу вологи, в середині пелюшки розташований комбінований поглинаючий шар паперу (2 шари), шар целюлози і шар суперабсорбент, нижній шар - спеціальна ізолююча плівка, що перешкоджає протіканню. Основні переваги: пелюшки містять суперабсорбент (SAP) тонкі, але при цьому вбирають велику кількість рідини, мають гладку поверхню, приємні на дотик, утримують специфічний запах, не протікають і не подразнюють шкіру, забезпечують сухість, застосовуються як для дітей, так і для дорослих . Розмір пелюшки: 60х60 см. Вага коробки: 4,5 кг. Кількість в упаковці: 120 шт.

  Одноразові гігієнічні пелюшки Skippy (Скиппи) Light - це економна лінійка, що відрізняється дуже хорошими характеристиками поглинання і влагоудержанія. Основні переваги: тиснений (рифлений) верхній шар збільшує площу зіткнення вологи з пелюшкою, результатом чого є моментальне вбирання потрапила на неї вологи, а суперабсорбент-полімер (SAP) перетворює рідину на гель і надійно утримує її всередині, нижній шар з матовою поліетиленової плівки повністю виключає подальше проникнення вологи, наявність SAP в пелюшці забезпечує вбираність близько 800 мл. Склад: розпушена целюлоза, SAP (суперабсорбент полімер), нетканий матеріал Кількість: 30 шт. (3 уп. Х 10 шт.) Розмір: 90х60 см.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Нова Пошта
  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з з безкоштовною доставкою в будь-яке з 120 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України. Також клієнти можуть безкоштовно повернути товар кур'єру при наступному кур'єрському замовленні
  Примірка до оплати – KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції