triangle

  Труси-підгузники для дорослих Tena (Тена) Pants Normal Medium - це одноразові вбираючі труси, які одягають і носять як звичайну білизну. Вони настільки прості й непомітні, що визнані ідеальним рішенням для активних чоловіків і жінок, які зіткнулися з нетриманням середнього ступеня. Поглинаючий шар з інноваційною технологією FeelDry забезпечує швидке вбирання, чудове утримання рідини і неперевершену сухість. Tena Pants допомагають відновити комфорт і впевненість в себе.Основние переваги: технологія FeelDry забезпечує неперевершену сухість, завдяки швидкому поглинанню та ефективному утриманню рідини, м'які резиночки навколо талії: для якнайкращого облягання тіла і максимального комфорту, м'який, схожий на тканину матеріал: не дратує шкіру і не шарудить - це робить Tena Pants не тільки зручними, але і самими непомітними, що розриваються бокові шви і липка стрічка: для згортання підгузника після використання, вертикальні бар'єри: для максима ьной захисту від протікання. Розмір: MОбхват талії: 80-110 см. Поглинання: висока (5 крапель). Кількість: 30 шт.

  Підгузки для дорослих Dailee Care Super Small мають не тільки великі, а й маленькі розміри. Вони володіють середнім рівнем поглинання. Спеціальний дихаючий шар дозволяє повітрю спокійно циркулювати. У вироби є спеціальні застібки на липучках і подвійний всмоктуючий шар. Підгузки мають антибактеріальним покриттям, який забезпечує додатковий комфорт і відчуття свіжості протягом тривалого часу.
  -11%

  Підгузки для дорослих Seni (Сені) Basic - відмінна пропозиція для лежачих пацієнтів і людей із середнім ступенем нетримання за доступною цене.Подгузнікі Seni відповідають європейським і українським стандартам якості, що підтверджується сертифікатом ISO 13485: 2003. Вони мають характеристики, які забезпечують відчуття сухості і захист від протікання. Основні переваги: ізолююча плівка на всій зовнішній поверхні забезпечить захист від протікання, подвійний всмоктуючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом, подвійні застібки-липучки для кріплення, бічні внутрішні бортики забезпечать додатковий захист від протікання з боків, індикатор вологонасичення повідомить про необхідність зміни подгузнікаOdour Stop перешкоджає появі неприємного запахаотсутствіе латексних елементів зменшує ризик виникнення алергічних реакцій, підгузники можна використовувати як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Розмір: М (medium). Кількість крапель: 5. Кількість: 30 шт.

  підгузники Seni Basic Large - це бюджетне рішення в лінійці підгузників Seni для лежачих пацієнтів і людей з проблемами нетримання середнього ступеня. Зовнішній шар підгузників Seni Basic оснащений ізоляційною, який не проникає повітря, плівкою (в Super Seni використовуються дихаючі матеріали). Також відсутня еластичний пояс в області талії. Поглинаючий шар гігієнічних виробів Seni Basic аналогічний будові Super Seni, але трохи поступається за рівнем поглинання. Особливості: подвійний всмоктуючий шар з суперабсорбентом; подвійні липучки для кріплення; індикатор вологонасичення; бічні бортики, що захищають від протікань з боків; відсутність латексних елементів зменшує ризик виникнення алергічних реакцій; Odour Stop перешкоджає появі неприємного запаху; можна використовувати як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Основні характеристики: Поглинання - 1700 мл

  Seni Standart Air підгузники задовольняють потреби пацієнта при нетриманні. Конструкція підгузників "полудишащая" - зовнішній шар складається з ізолюючої плівки в центральній частині і білого гидрофобного нетканого матеріалу "на крилах" Особливість: подвійний всмоктуючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом - висока вбираність і нейтралізація неприємного запаху; подвійні застібки-липучки стандартної ширини 25 мм; індикатор вологості у вигляді напису з інформацією про виробі - інформація про наповнення і необхідності зміни підгузника. Можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Розмір - L (в поясі 100-150 см)

  підгузники-труси для жінок M / L (42-48) Depend - це нижня білизна з вбирає прослойкой.Благодаря еластичним гумок і системі Lycra Stretch трусики відрізняються анатомічним дизайном і повторюють форму тіла. За зовнішнім виглядом вони нагадують звичайне нижню білизну, яка не сковує рухи, не обмежує при виборі одягу. Унікальна система Secure Lock гарантує сухість і виключає неприємні запахи

  Seni Standard Plus Air - являє собою інновацію підгузника Seni Standard Plus і забезпечує ще більшу безпеку і поліпшену повітропроникність. Це "нічні" підгузники, що володіють підвищеним рівнем поглинання. Seni Standard Plus Air це: поглинання - подвійний всмоктуючий шар з суперабсорбентом; ідеальне прилягання до тіла - еластичні манжети з лайкри в області паху; подвійні липучки для кріплення; комфорт - індикатор вологості; безпека - волога утримується в глибині підгузника, далеко від шкіри; бічні бортики захищають від протікань рідини з боків; відсутність латексних елементів зменшує ризик алергічних реакцій (Latex Free); повітропроникність - ви відчуєте ще краще почуття на шкірі і ідеальний комфорт для носіння; непомітність - спеціальне властивість Odour Stop обмежує появу неприємного запаху. Розмір підгузника Medium (середній / другий)

  підгузники з регульованим поясом Seni Optima Plus для людей, які страждають важкою формою інконтиненції (нетримання), мають підвищену поглинання. Завдяки спеціальній конструкції підгузник можна легко надягати самостійно без сторонньої допомоги. Еластична вставка в поясі ззаду і регульований пояс - оптимальне прилягання до тіла. "Дихаючий" зовнішній шар - зниження ризику виникнення подразнення шкіри. Подвійний всмоктуючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом - висока вбираність і нейтралізація неприємного запаху. Розподіляє шар EDS - швидка і рівномірна поглинання. Бічні внутрішні бортики - додатковий захист від протікань. Подвійний індикатор вологонасичення - інформація про ступінь наповнення і необхідності зміни підгузника

  Труси-підгузники для дорослих Tena (Тена) Pants Normal Large - це одноразові вбираючі труси, які одягають і носять як звичайну білизну. Вони настільки прості й непомітні, що визнані ідеальним рішенням для активних чоловіків і жінок, які зіткнулися з нетриманням середнього ступеня. Поглинаючий шар з інноваційною технологією FeelDry забезпечує швидке вбирання, чудове утримання рідини і неперевершену сухість. Tena Pants допомагають відновити комфорт і впевненість у собі. Основні переваги: технологія FeelDry забезпечує неперевершену сухість, завдяки швидкому поглинанню та ефективному утриманню рідини, м'які резиночки навколо талії: для якнайкращого облягання тіла і максимального комфорту, м'який, схожий на тканину матеріал: не подразнює шкіру і не шарудить - це робить Tena Pants не тільки зручними, але і самими непомітними, що розриваються бокові шви і липка стрічка: для згортання підгузника після використання, вертикальні бар'єри: для максимального захисту від протікання. Розмір: L Обхват талії: 100 - 135 см. Кількість: 30 шт.
  364 грн
  618 грн

  Вбираючі труси Prenatal білі


  одноразові труси. Форма - висока талія і широка листівці

  Seni Standard Plus Air - являє собою інновацію підгузника Seni Standard Plus і забезпечує ще більшу безпеку і поліпшену повітропроникність. Це "нічні" підгузники, що володіють підвищеним рівнем поглинання. Seni Standard Plus Air це: поглинання - подвійний всмоктуючий шар з суперабсорбентом; ідеальне прилягання до тіла - еластичні манжети з лайкри в області паху; подвійні липучки для кріплення; комфорт - індикатор вологості; безпека - волога утримується в глибині підгузника, далеко від шкіри; бічні бортики захищають від протікань рідини з боків; відсутність латексних елементів зменшує ризик алергічних реакцій (Latex Free); повітропроникність - ви відчуєте ще краще почуття на шкірі і ідеальний комфорт для носіння; непомітність - спеціальне властивість Odour Stop обмежує появу неприємного запаху. Підгузки Seni Standart Plus Air Small призначені для людей з обхватом в поясі 55-80 см (розмір перший).

  Еластичні трусики Seni Fix Plus Large використовуються для закріплення вставки Seni Lady, San Seni і Seni. Переваги вироби: бокові шви зовні запобігають роздратування на стегнах; оптимальна фіксація на тілі; виготовлені з м'якого мікроволокна - не чинять тиск на стегна; висока талія; краще кріплення більших анатомічних поглиначів; - можливість багаторазового використання. Окружність талії: 80-120 см.

  Seni Standart Air підгузники задовольняють потреби пацієнта при нетриманні. Конструкція підгузників "полудишащая" - зовнішній шар складається з ізолюючої плівки в центральній частині і білого гидрофобного нетканого матеріалу "на крилах". Особливості: - подвійний всмоктуючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом - висока вбираність і нейтралізація неприємного запаху; - подвійні застібки-липучки стандартної ширини 25 мм; - індикатор вологості у вигляді напису з інформацією про виробі - інформація про наповнення і необхідності зміни підгузника. Можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Розмір - L (в поясі 100-150 см)

  Seni Standart Small підгузники задовольняють потреби пацієнта при нетриманні. Конструкція підгузників "полудишащая" - зовнішній шар складається з ізолюючої плівки в центральній частині і білого гидрофобного нетканого матеріалу "на крилах". Особливості: - подвійний всмоктуючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом; - висока вбираність і нейтралізація неприємного запаху; - подвійні застібки-липучки стандартної ширини 25 мм; - індикатор вологості у вигляді напису з інформацією про виробі; -інформація про наповнення і необхідності зміни підгузника. Можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Розмір - XL (в поясі 130-170 см)

  максимальний захист-класичні підгузники Super Seni Trio з підвищеним рівнем поглинання. Можна використовувати при важкій і дуже важкого ступеня нетримання. Повітропроникний зовнішній ізолюючий шар підгузників Super Seni дозволяє шкірі вільно дихати, зменшуючи генерацію тепла і поту всередині підгузника, що в свою чергу зменшує ймовірність появи подразнень і пролежнів. Особливості: еластична гумка в поясі спереду і ззаду забезпечує щільне прилягання до тіла і мінімальне здавлювання в області талії; еластичні подвійні застібки-липучки, які можна багаторазово закріплювати і открепляют в будь-якому місці підгузника без ризику розриву зовнішнього шару; подвійний всмоктуючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом; неприємний запах надійно утримується всередині; гідрофобні внутрішні бічні бортики - додатковий захист від протікання; індикатор вологонасичення - інформує про необхідність зміни вироби; можна використовувати як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Основні характеристики: Поглинання - 2900 мл. Розмір - XL (в поясі 130-170 см)

  денні підгузники Tena Slip Plus зручні і надійні у використанні, як для рухливих людей, так і для лежачих хворих. Індикатор наповнення полегшує догляд, допомагаючи визначити необхідність заміни підгузника. Дихаюча поверхню дозволяє повітрю циркулювати, запобігаючи перегрівання і знижуючи ризик появи подразнень і пролежнів. Подвійний всмоктуючий шар з технологією FeelDry забезпечує швидке вбирання і чудове утримання рідини. Унікальна зона для кріплення застібок дозволяє фіксувати їх стільки разів, скільки необхідно, не пошкоджуючи поверхню підгузника. Технологія FeelDry - неперевершена сухість, завдяки швидкому поглинанню та ефективному утриманню рідини; Анатомічна форма підгузника забезпечує щільне облягання, комфорт і захист від протікань; Унікальна зона для кріплення застібок дозволяє фіксувати їх стільки разів, скільки необхідно; Еластичний пояс Flexifit щільно охоплює талію; Індикатор наповнення допомагає визначити необхідність заміни підгузника; Вертикальні бар'єри максимально захищають від протікань. Поглинання - 2065 мл

  Seni Standart Air підгузники задовольняють потреби пацієнта при нетриманні. Конструкція підгузників "напів- дихаюча" - зовнішній шар складається з ізолюючої плівки в центральній частині і білого гидрофобного нетканого матеріалу "на крилах". Особливості: подвійний всмоктуючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом - висока вбираність і нейтралізація неприємного запаху; подвійні застібки-липучки стандартної ширини 25 мм; індикатор вологості у вигляді напису з інформацією про виріб -інформація про наповнення і необхідності зміни підгузника. Можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Розмір - M (в поясі 75-110 см)

  Tena Pants - це одноразові вбираючі труси, які одягають і носять як звичайну білизну. Вони настільки прості й непомітні, що визнані ідеальним рішенням для активних чоловіків і жінок, які зіткнулися з нетриманням середнього ступеня. Поглинаючий шар з інноваційною технологією FeelDry забезпечує швидке вбирання, чудове утримання рідини і неперевершену сухість. Tena Pants допомагають відновити комфорт і впевненість у собі. Особливості: Технологія FeelDry забезпечує неперевершену сухість, завдяки швидкому поглинанню та ефективному утриманню рідини. М'який, схожий на тканину матеріал: не подразнює шкіру і не шарудить - це робить Tena Pants не тільки зручними, але і самими непомітними. Розриваються бокові шви і липка стрічка: для згортання підгузника після використання. Вертикальні бар'єри: для максимального захисту від протікань. М'які резиночки навколо талії: для якнайкращого облягання тіла і максимального комфорту. Розмір - L (в поясі 100-135 см.)

  підгузники для дорослих Seni Classic Small "1" - це хороша і перевірена захист при нетриманні.  "Дихаючий" зовнішній шар на всій поверхні підгузника виключає ризик виникнення роздратування і попрілостей. Дві пари липучок призначені для надійної фіксації підгузника. Індикатор вологонасичення інформує про необхідність зміни підгузника. Гідрофобні внутрішні бічні бортики - додатковий захист від протікання. Антибактеріальний суперабсорбент запобігає появі неприємного запаху, а відсутність латексу зводить до мінімуму ймовірність виникнення алергії.  Ці підгузники можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу.  Розмір S (в поясі 55 - 80 см).  Поглинання - 1300 мл

  Seni Standart Small підгузники задовольняють потреби пацієнта при нетриманні. Конструкція підгузників "напів- дихаюча" - зовнішній шар складається з ізолюючої плівки в центральній частині і білого гидрофобного нетканого матеріалу "на крилах". особливості: - подвійний всмоктуючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом; - висока вбираність і нейтралізація неприємного запаху; - подвійні застібки-липучки стандартної ширини 25 мм; - індикатор вологості у вигляді напису з інформацією про виробі; - інформація про наповнення і необхідності зміни підгузника. Можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Розмір - S (в поясі 55-80 см).

  урологічні вкладиші Tena Men Level 2 мають зручну V-подібну форму, розроблені спеціально для чоловічого будови тіла, зручні й непомітні під одягом. Клейка стрічка надійно закріплює прокладку в оптимальному положенні, тому Ви можете вести свій звичайний спосіб життя і ні про що не турбуватися. Рівень вбирання Level 2 підходить для чоловіків, які страждають легким і середнім ступенем нетримання. Непомітна, відповідна тілу форма, розроблена спеціально для чоловіків. Клейкі смужки надійно утримують прокладку на білизні. Система Odour Control нейтралізує неприємні запахи. Задня поверхня із захистом від протікань запобігає утворенню плям і за відчуттями схожа з тканинної для забезпечення природного комфорту. Ефективний поглинаючий шар з супер вбираючими гранулами. Характеристики: поглинання - 500 мл .; довжина - 27 см

  підгузники Seni Basic Small (30 шт. в упаковці) - це бюджетне рішення в лінійці підгузників Seni ™ для лежачих пацієнтів і людей з проблемами нетримання середнього ступеня. Зовнішній шар підгузників Seni Basic оснащений ізоляційною, який не проникає повітря плівкою (в Super Seni використовуються дихаючі матеріали). Також відсутня еластичний пояс в області талії. Поглинаючий шар гігієнічних виробів Seni Basic аналогічний будові Super Seni, але трохи поступається за рівнем поглинання. особливості: - подвійний всмоктуючий шар з суперабсорбентом; - подвійні липучки для кріплення; - індикатор вологонасичення; - бічні бортики, що захищають від протікань з боків; - відсутність латексних елементів зменшує ризик виникнення алергічних реакцій; - Odour Stop перешкоджає появі неприємного запаху; - можна використовувати як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Поглинання 1400 мл

  вбираючі труси "Seni Active Normal" призначені для людей, які страждають середньою формою інконтиненції (нетримання). Оптимальне рішення для тих, хто веде активний спосіб життя. Підходять як для жінок, так і для чоловіків. "Дихаючий" (паропроницаемий) зовнішній шар дозволяє знизити ризик виникнення подразнень і попрілостей. Анатомічна форма та еластична манжета навколо стегон гарантують оптимальне прилягання до тіла. Труси також містять гідрофобні бічні внутрішні бортики - це додатковий захист від протікання з боків. Індикатор вологонасичення - інформація про ступінь наповнення і необхідності зміни вироби. М'який нетканий матеріал на поверхні, подвійний всмоктуючий шар з антибактеріальним абсорбентом забезпечують високу поглинання і нейтралізацію неприємного запаху. Окружність підгузників по талії 120-160 см.

  підгузники задовольняють потреби пацієнта при нетриманні. Конструкція підгузників "напів- дихаюча" - зовнішній шар складається з ізолюючої плівки в центральній частині і білого гидрофобного нетканого матеріалу "на крилах". Особливості: подвійний всмоктуючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом; висока вбираність і нейтралізація неприємного запаху; подвійні застібки-липучки стандартної ширини 25 мм; індикатор вологості у вигляді напису з інформацією про виробі; інформація про наповнення і необхідності зміни підгузника. Можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Розмір - S (в поясі 55-80 см)

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Нова Пошта
  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з з безкоштовною доставкою в будь-яке з 123 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України. Також клієнти можуть безкоштовно повернути товар кур'єру при наступному кур'єрському замовленні
  Примірка до оплати – KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції