triangle
  Вид
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Аудиторія
  Країна бренду
  Призначення
  Діаметр, см
  Особливості
  Матеріал ручки
  Тип кріплення ручки
  Сумісність з джерелами тепла
  Внутрішнє антипригарне покриття
  Матеріал
  Країна виробництва
  Форма
  Акція
  Акційні товари
  Очистити все

  Розпродаж, знижки, акції: Каталог млинцевих, чавунних, керамічних і антипригарних сковорідок

  кешбек 6 ₴
  -40%
  кешбек 19 ₴
  -20%

  Сковорода BOLLIRE VENEZIA, 24 см. Антипригарне покриття: PFLUON Marble - тришарове, зносостійке антипригарне покриття. Товщина стінки: 4 мм. Матеріал: кований алюміній. Матеріал ручки: бакеліт з покриттям soft touch і силіконовою вставкою зеленого кольору. Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні. Наявність кришки: немає. Упаковка: картонний рукав.
  кешбек 6 ₴
  -40%
  кешбек 18 ₴
  -20%

  Сковорода для млинців BOLLIRE BOLZANO, 24 см. Антипригарне покриття: PFLUON Marble - тришарове, зносостійке антипригарне покриття. Товщина стінки: 2.5 мм. Матеріал: пресований алюміній. Матеріал ручки: бакеліт з покриттям soft touch і силіконовою вставкою оранжевого кольору. Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні. Наявність кришки: немає. Упаковка: картонний рукав.
  потрібнички
  кешбек 16 ₴
  -40%

  Сковорода з кришкою Oscar Chef, 24 см. Корпус виготовлений з високоякісного алюмінію, товщина стінок 3 мм. Внутрішнє стійке тришарове антипригарне покриття NON-STICK. Зовнішнє міцне антипригарне покриття. Зручна ергономічна бакелітова ручка з покриттям soft touch, яка не нагрівається. Індукційне антидеформаційне дно із нержавіючої сталі. Кришка виготовлена з термостійкого скла з отвором для виходу пари та металевим обідком, що оберігає від сколів. Підходить для всіх видів плит та посудомийних машин.
  кешбек 10 ₴
  -40%
  кешбек 16 ₴
  -30%

  Торгова марка Unique - відома своїми традиціями створення якісного та не дорогого посуду. Сковорода зі скляною кришкою UNIQUE виготовлена з литого алюмінію з багатошаровим мармуровим антипригарним покриттям. Перевага даного покриття - це багатошарове покриття з кількох шарів кам'яної крихти на мінеральній основі. Таке покриття визнано одним із найбезпечніших для здоров'я людей та навколишнього середовища. Сковорода зі скляною кришкою UNIQUE з антипригарними властивостями, вона зносостійка та довговічна. Нова система пористого антипригарного покриття дозволяє просмажувати продукти до хрусткої скоринки. Стильна і зручна довговічна сковорода UNIQUE з мармуровим покриттям знайде своє місце на будь-якій кухні. Перед першим використанням вимийте посуд миючим засобом, сполосніть, просушіть. Забороняється використовувати металеві губки, а також засоби, що містять абразивні добавки та хлор. Для миття посуду можна використовувати посудомийну машину та ручне миття. Різкий перепад температур може призвести до псування покриття, тому не ставте на гарячу конфорку посуд із холодильника. Готувати їжу слід за невеликого або середнього нагрівання. Не залишайте на гарячій конфорці посуд на тривалий час. Посуд з антипригарним покриттям прослужить довше, якщо продукти в ньому помішують дерев'яними, пластиковими або силіконовими інструментами UNIQUE. Якщо ви зберігаєте посуд у стопці, використовуйте між предметами спеціальні вкладиші для зберігання посуду, щоб захистити поверхню від подряпин. Діаметр посуду повинен співпадати з розміром конфорки, при використанні на газовій плиті полум'я не повинне стосуватися стінок посуду. У цьому випадку ручки менше нагріватимуться. У будь-якому випадку, щоб уникнути опіків, слід уникати різкої зміни температури при використанні виробу. Не можна мити посуд поки що вона ще гаряча. Остудіть її до кімнатної температури. Будь ласка, дотримуйтесь рекомендацій щодо догляду, і посуд прослужить вам дуже довго.
  потрібнички
  кешбек 20 ₴
  -39%

  Сковорода з кришкою Oscar Chef, 28 см. Корпус виготовлений із високоякісного алюмінію, товщина стінок 3 мм. Внутрішнє стійке тришарове антипригарне покриття NON – STICK. Зовнішнє міцне антипригарне покриття. Зручна ергономічна бакелітова ручка з покриттям soft touch, яка не нагрівається. Індукційне антидеформаційне дно із нержавіючої сталі. Кришка виготовлена з термостійкого скла з отвором для виходу пари та металевим обідком, що оберігає від сколів. Підходить для всіх видів плит та посудомийних машин.
  потрібнички
  кешбек 13 ₴
  -37%

  Сковорода із кришкою Oscar Chef, 20 см. Матеріал: алюміній. Корпус виготовлений із високоякісного алюмінію, товщина стінок 3 мм. Внутрішнє стійке тришарове антипригарне покриття NON-STICK. Зовнішнє міцне антипригарне покриття. Зручна ергономічна бакелітова ручка з покриттям soft touch, яка не нагрівається. Індукційне антидеформаційне дно із нержавіючої сталі. Кришка виготовлена з термостійкого скла з отвором для виходу пари та металевим обідком, що оберігає від сколів. Підходить для всіх видів плит та посудомийних машин
  потрібнички
  кешбек 17 ₴
  -39%

  Сковорода з кришкою Oscar Chef, 26 см. Корпус виготовлений із високоякісного алюмінію, товщина стінок 3 мм. Внутрішнє стійке тришарове антипригарне покриття NON-STICK. Зовнішнє міцне антипригарне покриття. Зручна ергономічна бакелітова ручка з покриттям soft touch, яка не нагрівається. Індукційне антидеформаційне дно із нержавіючої сталі. Кришка виготовлена з термостійкого скла з отвором для виходу пари та металевим обідком, що оберігає від сколів. Підходить для всіх видів плит та посудомийних машин.
  кешбек 16 ₴
  -20%

  внутрішнє покриття: тришарове посилене антипригарне покриття SPARKLE DIAMOND, PFOA FREE. Зовнішнє покриття: двошаровий емаль. Товщина корпусу з покриттям - 3 мм. Професійна лінія. Ручка з нержавіючої сталі. Підходить для газових, електричних, керамічних і індукційних плиток
  кешбек 50 ₴
  -20%

  Сотейник Bollire TORINO виготовлений із литого алюмінію. Внутрішня поверхня - з тришаровим зносостійким антипригарним покриттям Pfluon Marble, розрахованим на інтенсивне використання. Зовнішнє покриття - тришарове антипригарне Pfluon Marble, що полегшує догляд за посудом. Дно потовщене, індукційне з логотипом рівномірно розподіляє тепло. Знімні ручки з термосилікону - не нагріваються, приємні на дотик. Кришка з термостійкого скла з силіконовим ободом і пароплавцем. Силіконовий обід дозволяє кришці закриватися безшумно, запобігає сколам при падінні. Сотейник підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні. Можна мити в посудомийній машині.
  кешбек 26 ₴
  -20%

  Сковорода з кришкою BOLLIRE VENEZIA, 24 см. Антипригарне покриття: PFLUON Marble - тришарове, зносостійке антипригарне покриття. Товщина стінки: 4 мм. Матеріал: кований алюміній. Матеріал ручки: бакеліт з покриттям soft touch і силіконовою вставкою зеленого кольору. Матеріал кришки: загартоване скло з клапаном для випуску пари. Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні. Упаковка: картонний рукав.
  потрібнички
  кешбек 12 ₴
  -39%

  Сковорода Oscar Chef. Корпус виготовлений із високоякісного алюмінію, товщина стінок 3 мм. Внутрішнє суперстійке тришарове антипригарне покриття Mega Stone. Зовнішнє міцне антипригарне покриття. Зручна ергономічна баккелітова ручка із покриттям soft touch, яка не нагрівається. Індукційне антидеформаційне дно із нержавіючої сталі. Підходить для всіх видів плит
  потрібнички
  кешбек 11 ₴
  -30%

  Сковорода для млинців Tramontina Loreto. Діаметр: 22 см. Товщина стінки: 1,6 мм. Антипригарне покриття: Starflon Max.
  кешбек 7 ₴
  -40%
  кешбек 11 ₴
  -40%
  кешбек 23 ₴
  -20%

  Сковорода BOLLIRE MILANO, 20 см. Антипригарне покриття: PFLUON Marble - тришарове, зносостійке антипригарне покриття. Товщина стінки: 6 мм. Матеріал: литий алюміній. Матеріал ручки: бакеліт з покриттям soft touch і силіконовою вставкою червоного кольору. Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні. Наявність кришки: немає. Упаковка: картонний рукав.
  кешбек 42 ₴
  -20%

  Сковорода WOK з кришкою Bollire SICILIA виготовлена із кованого алюмінію. Внутрішня поверхня - з тришаровим зносостійким антипригарним покриттям Pfluon Marble, розрахованим на інтенсивне використання. Зовнішнє покриття - антипригарне Pfluon Marble, що полегшує догляд за посудом. Дно потовщене, багатошарове, індукційне, рівномірно розподіляє тепло. Знімна ручка з бакеліту з покриттям Soft Touch - не нагрівається, приємна на дотик. Кришка скляна з паровідведенням. Обідок кришки із силікону відмінно захищає від сколів та тріщин. Сковорода підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні. Можна мити в посудомийній машині.
  кешбек 15 ₴
  -20%

  Іспанський бренд посуду Vitrinor добре відомий європейським споживачам, особливо своїми виробами з заскленою емальованої сталі. Посуд для дому ТМ Vitrinor вражає вибором колірної гами і розмірів, а серед головних її переваг - відмінне співвідношення ціни і якості. Антипригарне покриття перешкоджає пригоранню їжі, стійке до механічних пошкоджень і безпечно для здоров'я, тому що не містить PFOA. Ергономічна бакелітова ручка. Підходить для газових, електричних, керамічних і індукційних плиток
  кешбек 51 ₴
  -30%

  Продукт підходить для всіх типів плит/плит, включаючи індукційні. Ємність має заокруглені краї, що полегшує перемішування та виливання вмісту. Таку сковороду з кришкою можна використовувати як на плиті, так і в духовці, а можна поставити на стіл і подавати з неї. Виготовлені з нержавіючої сталі, що робить каструлі міцними і їх легко мити. Товсте дно з одного шару алюмінію, розташованого між двома шарами нержавіючої сталі. Він забезпечує рівномірний та енергозберігаючий розподіл тепла, що знижує ризик пригорання та прилипання їжі. Страви можна готувати при низькій температурі та економити електроенергію, адже каструлі з нержавіючої сталі добре поглинають тепло та довго його зберігають. Завдяки отвору в ручці можна зручно повісити та зберігати. Горщик з кришкою можна використовувати на плиті і в духовці, ставити на стіл і подавати в ньому. Паровий отвір зменшує тиск у каструлі, що запобігає переварюванню їжі. Використання кришки дозволяє швидше готувати вміст каструлі, заощаджуючи ваш час, енергію та гроші, одночасно зменшуючи вплив на навколишнє середовище. Виріб виготовлено повністю з металу, тому його можна використовувати в духовці. Ручка/ Основні частини/ Кришка: нержавіюча сталь Внизу: нержавіюча сталь, алюміній. Діаметр: 24 см Висота: 7 см Довжина з ручками: 45 см Висота з кришкою: 12 см
  кешбек 32 ₴
  -20%

  Сковорода з кришкою BOLLIRE VENEZIA, 28 см. Антипригарне покриття: PFLUON Marble - тришарове, зносостійке антипригарне покриття. Товщина стінки: 4 мм. Матеріал: кований алюміній. Матеріал ручки: бакеліт з покриттям soft touch і силіконовою вставкою зеленого кольору. Матеріал кришки: загартоване скло з клапаном для випуску пари. Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні. Упаковка: картонний рукав.
  потрібнички
  кешбек 9 ₴
  -38%

  Сковорода Oscar Chef, 20 см. Матеріал: алюміній. Товщина стінки: 3.0 мм. Корпус виготовлений з високоякісного алюмінію, товщина стінок 3 мм. Внутрішнє суперстійке тришарове антипригарне покриття Mega Stone. Зовнішнє міцне антипригарне покриття. Зручна ергономічна баккелітова ручка із покриттям soft touch, яка не нагрівається. Індукційне антидеформаційне дно із нержавіючої сталі. Підходить для всіх видів плит
  кешбек 21 ₴
  -20%

  внутрішнє покриття: тришарове посилене антипригарне покриття SPARKLE DIAMOND, PFOA FREE. Зовнішнє покриття: двошаровий емаль. Товщина корпусу з покриттям - 3 мм. Професійна лінія. Ручки з нержавіючої сталі. Підходить для газових, електричних, керамічних і індукційних плиток

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди