triangle
  Ціна
  від
  до
  Вид
  Розмір
  Колір
  Бренд
  Кісточки
  Тип низу
  Країна бренду
  Застібка
  Тип чашечки
  Крій
  Декор
  Фасон
  Висота посадки
  Матеріал
  Країна виробництва
  Візерунок
  Ширина бретель
  Фактура
  Довжина рукава
  Тип бретель
  Акція
  Акційні товари
  Очистити все

  Розпродаж, знижки, акції: Еротична жіноча білизна - Каталог 2023

  БодіПеньюар
  діє black
  -31%
  Сезонність Всесезон / Колір Чорний / Візерунок Абстрактний / Матеріал Еластан, Поліамід
  Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) з малюнком, що змінюється через шию з імітацією корсета з чотирма підтяжками і панчохами, в області стегон виріз.
  діє black
  -31%
  Сезонність Всесезон / Колір Чорний / Візерунок Абстрактний / Матеріал Еластан, Поліамід
  Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) в дрібну сіточку з малюнком орнаментом на широких бретелях, по центру ластавніци (в паху) розріз.
  діє black
  -31%
  Сезонність Всесезон / Колір Чорний / Візерунок Клітинка / Матеріал Поліамід, Еластан
  Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) в дрібну ромбоподібну сітку на мереживній смужці через шию, зверху по вирізі ажурне оздоблення, у грудях та по центру ластівниці (в паху) вирізи.
  діє black
  -30%
  Склад Поліамід 90% Еластан 10% / Колір Чорний
  Чорні еротичні труси Т-стрінги, спереду мереживний трикутник із розрізами по центру, прикрашені маленьким бантиком, зздаду дві резинки. Підходить до розміру: XS, S, M. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 31 см. (Тягнеться до ≈ 46 см.). Розмір трикутника трусів 11х18х11 см.
  діє black
  -25%
  діє black
  -31%
  Сезонність Всесезон / Колір Чорний / Візерунок Смужка / Матеріал Поліамід, Еластан
  Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) з малюнком у широку вертикальну смужку на тонких бретельках, в області стегон виріз.
  діє black
  -31%
  Сезонність Всесезон / Колір Червоний / Візерунок Абстрактний / Матеріал Поліамід, Еластан
  Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) з імітацією корсета з чотирма підтяжками та панчохами, з квітковим малюнком на тонких бретельках через шию, в області стегон виріз.
  діє black
  -31%
  Колір Фіолетовий / Візерунок Квітковий / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Фіолетовий еротичний комплект (костюм для рольових ігор): пеньюар та труси. Прозорий асиметричний короткий пеньюар на тонких бретельках, що регулюються, з мереживними чашечками, під грудьми мереживна вставка і вшита гумка (спереду і ззаду), від грудей сильне драпірування, по нижньому краю мережива. Труси Т-стрінги, спереду прозорий трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких гумок. Підходить до розміру: S, M, L. Розмір чашок 17х17х17 см. Довжина пеньюару від грудей: коротка частина по центру - 36 см., Довга частина з боків - 70 см. (висота мережива під грудьми - 7 см.). Ширина (напівобхват) гумки на трусах 30 см. (Тягнеться до ≈ 49 см.). Розмір трикутника трусів 12х12х12 см.
  діє black
  -31%
  Колір Чорний / Візерунок Квітковий / Стиль Відвертий
  Еротичний прозорий короткий Пеньюар ';Сітка'; з квітковим малюнком на п'яти тонких бретельках з'єднаних зверху, спереду центром вирізи кола.
  діє black
  -31%
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Квітковий
  Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер та труси. Бюстгальтер через шию з резинок з гофрованим мереживом, відкрита чашка з широким квітковим мереживом, ззаду застібається на один гачок, прикрашений маленькими бантиками. Відкриті труси, в стегнах широке мереживо, спереду чотири гумки з гофрованим мереживом, що переходять у дві ззаду, по центру маленький бантик, низька посадка. Підходить на розмір: XS, S Розмір чашок - 15х15х15 см (тягнеться до ≈ 22х22х22 см.) Ширина (напівобхват) гумки під грудьми 31 см. (Тягнеться до ≈ 35 см.). Ширина (напівобхват) гумки трусів 30 см. (Тягнеться до ≈ 35 см.).
  діє black
  -64%
  Склад 84% поліамід, 8% еластан, 8% бавовна / Колір Чорний
  Модна і дуже зручна річ, яка чудово доповнить гардероб будь-якої жінки - Жіночі труси від NUANCE
  діє black
  -31%
  Склад Поліамід 90% Еластан 10% / Колір Фіолетовий
  Чорні з червоним еротичні труси стрінги, пояс з драпірованого контрастного мережива, по центру розрізи та перлини. Спереду пришитий маленький бентик. Підходить до розміру: M, L Ширина (напівобхват) резинки на трусах 31 см. (Тягнеться до ≈ 55 см.). Висота: 17 см.
  діє black
  -31%
  Сезонність Всесезон / Колір Білий / Візерунок Квітковий / Матеріал Еластан, Поліамід
  Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) на тонких бретельках, по центру між грудьми атласний бант і великий виріз у формі краплі з мереживним оздобленням по краю, в області тулуба з малюнком орнаментом, в області ніг - сітка -ромби, по центру ластавниці (в паху) розріз, укріплені ступні.
  діє black
  -31%
  Склад Поліамід 90% Еластан 10% / Колір Червоний
  Чорні з червоним еротичні труси стрінги, пояс з драпірованого контрастного мережива, по центру розрізи та перлини. Спереду пришитий маленький бентик. Підходить до розміру: M, L Ширина (напівобхват) резинки на трусах 31 см. (Тягнеться до ≈ 55 см.). Висота: 17 см.
  діє black
  -70%
  Колір Білий / Склад 92% поліамід, 8% лікра / Візерунок Фактура
  ефектний боді, з виразним V-подібним вирізом, декороване мереживом
  діє black
  -31%
  Колір Червоний / Склад Поліамід 90% Еластан 10% / Візерунок Квітковий
  Білий еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер та труси. Бюстгальтер на тонких бретельках, що регулюються, відкрита чашка з резинок з гофрованим мереживом з маленьким трикутником по центру і гумкою на яку нанизані дві великі перламутрові намистини, під грудьми широка оборка, прикрашений атласними контрастними бантиками, без застібок. Відкриті труси, в стегнах широке мереживо і по дві гумки з гофрованим мереживом спереду і ззаду, спереду внизу по центру дуже маленький трикутник і резинка на яку нанизані дві великі перламутрові намистини, прикрашені атласним контрастним бантиком, низька посадка. Підходить до розміру: XS, S, M. Розмір чашок - 13х13х12 см (тягнеться до ≈ 20х20х19 см.), мереживний трикутник 8х8х8 см. Ширина (напівобхват) гумки під грудьми 29 см. (Тягнеться до ≈ 50 см.). Висота оборки (під грудьми, на гумці трусів) 5 см. Ширина (напівобхват) гумки трусів 28 см. (Тягнеться до ≈ 47 см.). Висота трусів 14 см. (Тягнеться до ≈ 24 см.). Маленький трикутник трусів 4х4х5 см. Діаметр намистин 1 см.
  діє black
  -42%
  Склад поліамід 95%, еластан 5%; / Колір Білий
  "Пропонуємо купити трусики Fashion Secret ANNE White - красиву мереживну модель, прикрашену перехресними плоскими гумками. Трусики відрізняються еротичним дизайном та якісним мереживом.Пропонуємо до вашої уваги модні трусики з максимально заниженою лінією талії, які красиво утримуються на стегнах за рахунок перехресних резинок. Гумки плоскі, тому не пережимають тіло, зате створюють гарний малюнок і спереду, і ззаду. Трусики шикарно підкреслюють округлість форм і еротично відкривають невеликий трикутник спереду – те, що потрібно для ідеальної спокуси!Ця модель представлена у ніжному білому кольорі. Випускаються в одному розмірі та трохи розтягуються.Склад матеріалу: 95% поліамід, 5% еластан.
  діє black
  -31%
  Колір Чорний / Склад Поліамід 90% Еластан 10% / Візерунок Квітковий
  Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер, труси та пояс для панчох (без панчох) із прозорого плетеного мережива. Бюстгальтер з трикутними чашками на тонких бретельках, що регулюється, застібається ззаду на один гачок. Труси Т-стрінги, спереду трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких гумок. Пояс для панчох (без панчох) з чотирма підв'язками для панчох, що регулюються, без застібок. Підходить на розмір: S, M, L:. Розмір чашок - 15х15х12 см (тягнеться до ≈ 19х19х21 см.) Ширина (напівобхват) під грудьми 30 см. (Тягнеться до ≈ 56 см.). Ширина (напівобхват) гумки на трусах 29 см. (Тягнеться до ≈ 55 см.). Розмір трикутника трусів 18х14х18 см. Ширина (напівобхват) пояса для панчіх 30 см. (Тягнеться до ≈ 50 см.). Висота пояса 8-14 см.
  діє black
  -22%
  Колір Блакитний / Склад Бавовна, поліестер, еластан
  діє black
  -31%
  Сезонність Всесезон / Колір Фіолетовий / Візерунок Квітковий / Матеріал Поліамід, Еластан
  Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) на шести тонких бретельках з'єднаних на плечах, в області тулуба з квітковим малюнком, спереду по центру смужка з вирізами кола, в області ніг - сітка-ромби, по центру ластівниці (В паху) виріз.
  діє black
  -31%
  Колір Червоний / Склад Поліамід 90% Еластан 10% / Візерунок Квітковий
  Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер та труси. Відкритий бюстгальтер, під грудьми мереживна смужка, навколо грудей перламутрові намисто кріпляться до мережива маленькими бантиками, зав'язується ззаду через шию. Відкриті труси, у стегнах мереживна смужка, по центру перламутрові намисто кріпляться до мережива маленькими бантиками. Підходить до розміру: M, L, XL. Мінімальний об'єм під грудьми 80 див. Ширина (напівобхват) мережива під грудьми 40 см. (Тягнеться до ≈ 52 см.). Проміжок між бантиками для кріплення намиста 20 см. Довжина намиста бюстгальтера (для обох грудей) 61 см. Ширина (напівобхват) мережива трусів 35 см. (Тягнеться до ≈ 46 см.). Довжина намиста трусів 40 см. Висота мереживних смужок 6 см. Діаметр намистин 0,6 см.
  діє black
  -31%
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Однотонний
  Еротичний ігровий костюм "Покоївка" (костюм для рольових ігор): пеньюар, труси, манжети, чокер/підв'язка, обідок на голову. Короткий еластичний чорний пеньюар на тонких бретельках, що регулюються, спереду верх і бретелі прикрашені мереживом, спереду по центру декоративна шнурівка атласною стрічкою, внизу драпірована спідниця з вшитим фартухом і атласними зав'язками, по краю біле круже. Труси Т-стрінги, спереду трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Білі мережива манжети на руку з чорними бантиками. Білий гофрований мереживний чокер/підв'язка із чорним бантиком (підійде для використання як чокера на шию або підв'язки на ногу). Обідок на голову зі знімним мереживом. Підходить до розміру: S, M, L. Ширина пеньюару (напівобхват) зверху 32 см. Довжина пеньюару без бретелек 63 см. (Спідниця 33 см.) Фартух 28х22 см, довжина стрічок для зав'язування 45 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 27 см (тягнеться до ≈ 58 см). Розмір трикутника трусів 14х11х14 см. Манжети 9х5 см. (тягнеться до ≈ 14х5 см.) Чокер/підв'язка 18х5 см. (тягнеться до ≈ 29х5 см.) Тканинна частина головного убору 10х3 см.
  діє black
  -24%
  Колір Червоний / Склад Бавовна, поліестер, еластан
  діє black
  -31%
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Квітковий
  Еротичний ігровий костюм "Бранниця" (костюм для рольових ігор): бюстгальтер, труси, комір з наручниками. Бюстгальтер із відкритими чашками внутрішня сторона яких із мережива, застібається ззаду зверху на один гачок. Труси Т-стрінги з мереживних смужок. Мереживний комір на липучці з атласним бантиком і з'єднаний металевим ланцюжком Т-форми з мереживними наручниками. Підходить до розміру: XS, S, M. Розмір чашок 10х17х18 см. (Мережевий смужки 17х5 см.) Ширина (напівобхват) гумки на трусах 31 см. (Тягнеться до ≈ 43 см.). Комір (розстебнутий) 40х5 см. Довжина довжиною частини ланцюжка (від коміра) 28 см, короткої (між наручниками) 25 см.

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди