triangle

  Красиві еротичні пеньюари - Каталог 2022

  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Розміри
  Розміри
  Колір
  Тип чашечки
  Довжина виробу
  -58%
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Стиль Відвертий
  Еротичний прозорий комплект: халат та труси. Короткий прозорий халат з довгим рукавом на зап'ясі та з атласним поясом, по всьому краю та на рукавах плетене мереживо. Труси Т-стрінги, спереду трикутник із мереживом, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Підходить на розмір: XS, S, M. Ширина по спинці 55 см., ширина передніх підлога 27 см. (мереживо 9 см.) Довжина рукава від плеча 60 см. Довжина 85 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 30 см. (тягнеться до ≈ 48 см.). Розмір трикутника трусів 12х10х12 см.
  -71%
  Колір Білий / Візерунок Геометричний / Стиль Відвертий
  Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) в ромбоподібну сітку з широким круглим вирізом горловини та довгим рукавам, по центру ластавниці (в паху) розріз.
  -58%
  Колір Чорний / Візерунок Геометричний / Стиль Відвертий
  Еротичний прозорий короткий Пеньюар ';Сітка'; у дрібну сіточку на семи тонких бретельках з'єднаних зверху; спереду, ззаду та з боків вирізи кола, внизу сітка з орнаментом.
  -69%
  Колір Червоний / Візерунок Однотонний / Стиль Відвертий
  Еротичний напівпрозорий пеньюар '; Боді'; (комбінезон, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) на тонких бретельках, що регулюються, перехрещених ззаду, подовжені чашки прикрашені широким мереживом, по центру атласний бантик, в області талії вшита м'яка резинка, внизу вільні труси-шортики.
  -65%
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Стиль Відвертий
  Еротичний комплект (костюм для рольових ігор): пеньюар-корсет з підв'язками для панчох (без панчох), труси: Прозорий короткий пеньюар-корсет через шию, спереду по верху та по нижньому краю квіткове мереживо, облягаючий крій, чотири вшиті підв'язки для панчохи без панчох). Труси Т-стрінги, спереду прозорий трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Підходить на розмір: S, M, L. Ширина (напівобхват) зверху (під пахвами) 33 см.(тягнеться до ≈ 46 см.) Ширина (напівобхват) по тілу 37 см.(тягнеться до ≈ 75 см.) Ширина (напівобхват) ) внизу (мереживо) 38 см.(тягнеться до ≈ 50 см.) Довжина пеньюару спереду без петлі через шию 65 см.(тягнеться до ≈ 90 см.), ззаду 51 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 26 см. ( тягнеться до ≈ 50 см.). Розмір трикутника трусів 12х10х12 см.
  -58%
  Колір Червоний / Фактура Гладка / Візерунок Квітковий / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Эротический комплект (костюм для ролевых игр): пеньюар-корсет с подвязками для чулок (без чулок), трусы: Короткий блестящий пеньюар-корсет на тонких регулирующихся бретельках с чашечками украшеными черным цветочным кружевом, сзади вырез треугольник со шнуровкой, по низу кружевная оборка и четыре вшитые регулирющиеся подвязки для чулок (без чулок). Трусы Т-стринги, спереди прозрачный треугольник, сзади образуют пересечение из трёх тонких резинок. Подходит на размер: S, M, L. Максимальный объем под грудью 90 см. Размер чашечек 14х14х18 см. Ширина корсета (полуобхват) сверху 38 см., внизу 47 см. Длинна корсета без бретелек 57 см. Длинна треугольного выреза сзади 15 см. Ширина (полуобхват) резинки на трусах 39 см. (тянется до ≈ 55 см.). Размер треугольника трусов 11х12х12 см.
  -69%
  Колір Білий / Візерунок Однотонний / Стиль Відвертий
  Еротичний прозорий комплект: халат та труси. Короткий прозорий халат з довгим рукавом на зап'ясі та з атласним поясом, по всьому краю і на рукавах плетене мереживо. Труси Т-стрінги, спереду трикутник із мереживом, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Підходить на розмір: XS, S, M. Ширина по спинці 55 см., ширина передніх підлога 27 см. (мереживо 9 см.) Довжина рукава від плеча 60 см. Довжина 85 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 30 см. (тягнеться до ≈ 48 см.). Розмір трикутника трусів 12х10х12 см.
  -58%
  Колір Червоний / Візерунок Однотонний / Стиль Відвертий
  Еротичний прозорий комплект: халат та труси. Короткий прозорий халат з довгим рукавом на зап'ясі та з атласним поясом, по всьому краю та на рукавах плетене мереживо. Труси Т-стрінги, спереду трикутник із мереживом, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Підходить на розмір: XS, S, M. Ширина по спинці 55 см., ширина передніх підлога 27 см. (мереживо 9 см.) Довжина рукава від плеча 60 см. Довжина 85 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 30 см. (тягнеться до ≈ 48 см.). Розмір трикутника трусів 12х10х12 см.
  -54%
  Колір Чорний / Стиль Відвертий
  Еротичний комплект (костюм для рольових ігор): пеньюар-корсет з підв'язками для панчох (без панчох), труси та стрічка для зв'язування рук із прозорої блискучої тканини: Прозорий короткий пеньюар-корсет через шию, спереду по центру та ззаду внизу вирізи зі шнурівкою атласною стрічкою, спереду дві підв'язки для панчох (без панчох). Труси Т-стрінги, спереду прозорий трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Двошарова стрічка для зав'язування рук або інших ігор. Підходить до розміру: XS, S, M, L. Чашечки (подовжені трикутники спереду – до кінця розрізу) 32х32х26 см. (тягнеться до ≈ 43х43х72 см.) Ширина блискучої тканини нижче переднього розрізу (спереду та з боків) 55 см. (тягнеться до ≈ 150 см.) Ширина (напівобхват) гумки внизу 27 см. (тягнеться до ≈ 51 см.) Довжина корсета без бретелів та підв'язок 70 см., підв'язок 26 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 35 см. (Тягнеться до ≈ 68 см.). Розмір трикутника трусів 15х11х15 см. Стрічка для зав'язування 6х95 см.
  -78%
  Колір Чорний / Фактура Гладка / Візерунок Однотонний / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Пеньюар з невагомого атласу з обробкою з французького мережива. Бездоганний крій пеньюара легко струмує по тілу, підкреслюючи фігуру, зовсім не сковуючи рух. Пеньюар настільки ніжний і приємний до тіла, що вам не захочеться його знімати вранці.
  -41%
  Колір Сірий / Візерунок Однотонний / Стиль Відвертий
  БДСМ Металеві затискачі для сосків та клітора з гумовими наконечниками та шурупом регулятором з'єднані ланцюжками та кільцем. Розмір: затискачі 6 см., Ланцюжки короткі 23 см., Ланцюжок довгий 32 см. Матеріал: метал, гума. Упаковка: чорний оксамитовий мішечок зі стягуючою мотузкою.
  -58%
  Колір Чорний / Візерунок Квітковий / Стиль Відвертий
  Еротичний комплект (костюм для рольових ігор): пеньюар та труси з квіткового мережива. Короткий пеньюар з широким вирізом горловини, короткий рукав, вшиті тонкі бретельки, які можна носити двома варіантами (на плечах або приспущеними - з відкритими плечима). Труси Т-стрінги, спереду трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Підходить на розмір: XS, S, M. Ширина (напівобхват) зверху 46 см. (тягнеться до ≈ 56 см.), внизу 50 см. (тягнеться до ≈ 60 см.). Довжина пеньюару без бретелів спереду 69 см. Рукава ширина (напівобхват) 18 см., Довжина 20-30 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 28 см. (Тягнеться до ≈ 48 см.). Розмір трикутника трусів 13х11х13 см.
  -55%
  Колір Чорний / Фактура Люрекс / Візерунок Однотонний / Декор Бант / Стиль Відвертий
  Еротичний комплект (костюм для рольових ігор): пеньюар, труси та браслети із прозрачною блискучою тканиною. Прозорий короткий пеньюар через шию з трикутними філіжанками, спереду під грудьми атласна стрічка та бант, розкльошені покрою, по низу гофрована облямівка. Труси Т-стрінги, спереду прозрачний трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Атласні браслети на липучці із бантиками. Підходити на розмір: L, XL. Мінімальний обсяг під грудьми 85 см, максимальний обсяг під грудьми 110 см. Розмір чашок 27х19х27 см. Ширина пеньюару (напівобхват) зверху 42см. (Тягнеться до ≈ 55 см.), Внизу 55 см. (Тягнеться до ≈ 88 см.) Довжина пеньюару без бретелів і чашок 42 см. (З чашечками 69 см.) Ширина (напівобхват) резинки на трусах 30 см. ≈ 50 см.). Розмір трикутника трусів 11х11х11 см. Ширина (напівобхват) браслетів 10 см., висота 4 см.
  -50%
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Стиль Відвертий
  Бебідолл (бебідолл, стрінги) Obsessive
  -43%
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Стиль Відвертий
  Бебідолл (бебідолл, стрінги) Obsessive
  -58%
  Колір Чорний / Візерунок Геометричний / Стиль Відвертий
  Еротичний прозорий короткий Пеньюар ';Сітка'; у велику сіточку на шести тонких бретельках з'єднаних зверху, спереду та ззаду вирізи кола.
  На товар діє Black
  -71%
  Колір Пудровий / Фактура Гладка / Візерунок Однотонний / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Пеньюар-кімоно з колірною лінії Primula від Yamamay - це одяг з плавного атласу з силуетом в стилі ретро, повним стилю і класу. З глибоким драпірованим вирізом на елегантній мереживний тасьми з квітковим малюнком, шнурком і бантом. М'які короткі мереживні рукави додадуть кімоно нотку солодкою романтики і дозволять відчути себе унікальною. Його можна носити з нижньою білизною тієї ж лінії.
  -51%
  Колір Чорний / Фактура Ажурна / Візерунок Однотонний / Декор Без декору / Стиль Відвертий
  -25%
  Колір Чорний / Візерунок Квітковий / Стиль Відвертий
  Пеньюар чи нічна сорочка – вибирати вам. Широке мереживо на бретелях і грудях відмінно підкреслить фігуру. А прозорий матеріал пеньюару доповнює спокусливий образ. У комплекті: пеньюар, трусики танга.
  На товар діє Black
  -88%
  Колір Молочний / Фактура Гладка / Візерунок Однотонний / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Пеньюар з прозорої тканини на тонких бретелях. Довжина виробу по спинці на розмір M: 66 см; на розмір L: 67 см. Можливе пошкодження бірки.
  -58%
  Колір Бордовий / Візерунок Квітковий / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Еротичний комплект (костюм для рольових ігор): пеньюар та труси з квіткового мережива. Короткий пеньюар на тонких бретельках, що регулюються, з трикутними чашечками і вирізом крапля під ними по центру, під грудьми вшита широка атласна стрічка з зав'язками ззаду, ззаду глибокий напівкруглий виріз. Труси Т-стрінги, спереду трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Підходить на розмір: XS, S, M. Розмір філіжанок 23х22х19 см. (тягнеться до ≈ 33x22x19 см.). Ширина (напівобхват) зверху 39 см. (тягнеться до ≈ 45 см.), внизу 48 см.(тягнеться до ≈ 55 см.). Довжина пеньюару без бретелів спереду 65 см., ззаду 28 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 28 см. (Тягнеться до ≈ 44 см.). Розмір трикутника трусів 13х19х13 см.
  -51%
  Колір Чорний / Фактура Ажурна / Візерунок Однотонний / Декор Оборки / Стиль Відвертий
  Колір Чорний / Візерунок Квітковий / Стиль Відвертий
  Прозора нічна сорочка з мереживним декором – чудове доповнення вашого гардеробу. Мереживний декор спереду та ззаду підкреслить груди та плечі, а напівпрозора тканина доповнить трохи загадковий образ. У комплект входить: нічна сорочка, базові трусики танга.
  -41%
  Колір Червоний / Візерунок Однотонний / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Еротичний напівпрозорий пеньюар '; Боді'; (комбінезон, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) на тонких бретельках, що регулюються, перехрещених ззаду, подовжені чашечки прикрашені широким мереживом, по центру атласний бантик, в області талії вшита м'яка резинка, внизу вільні труси-шортики.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди