triangle

  Розпродаж, знижки, акції: Каталог стильних джинсів для вагітних 2021

  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Розміри
  Колір
  Бренд
  -50%
  Колір Темно-блакитний / Фасон Кльош / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розміри: 44, 48; склад: бавовна 95%, лайкра 5%.Елегантні весняні джинси неодмінно стануть родзинкою весняного образу сучасної майбутньої мами.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.
  На товар діє Black
  -66%
  Колір Світло-синій / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Декор Потертості / Сезонність Демісезон
  Можливо пошкодження бирки.
  -53%
  Колір Світло-синій / Фасон Скінні / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розмір: 48; склад: бавовна 95%, еластан 5%.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.Стильні завужені джинси-скінні - це чудовий вибір для будь-якого періоду. Дана модель буде чудово виглядати на майбутній мамі завдяки невеликим акуратним розрізам з боків, які допоможуть доповнити будь-який образ. А бандажний живіт гарантує максимальний комфорт.
  -30%
  Колір Світло-синій / Фасон Скінні / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розміри: 42, 46, 48, 50; склад: бавовна 95%, еластан 5%.Стильні джинси-скіні зі стильною рванкою прекрасно доповнять повсякденний образ будь-якої дівчини. Зручна широка бандажна резинка стане справжньою знахідкою для майбутньої мами.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.
  -55%
  Колір Синій / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розмір: 56; склад: бавовна 95%, еластан 5%.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.Джинси-батали для вагітних виготовлені з щільної, але при цьому добре тягучої джинси. Високий трикотажний живіт з резинкою-регулятором забезпечує комфортну посадку по фігурі і фіксацію живота. Модель має звужений крій, ззаду є дві накладні робочі кишені. Базовий фасон і нейтральний колір дозволяють поєднувати ці джинси практично з будь-яким іншим одягом.
  На товар діє Black
  -66%
  Колір Сірий / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Декор Потертості / Сезонність Демісезон
  Можливо пошкодження бирки.
  -30%
  Колір Чорний / Фасон Прямі, Завужені / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам чорного кольору, розмір: 52; склад: бавовна 95%, еластан 5%.Прекрасно доповнять повсякденний образ молодої мами стильні джинси прямого силуету, завужені до низу з поясом з основної тканини і високим трикотажним животом, який забезпечить тепло і комфорт. Особливість моделі: передні і задні кишені робочі.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.
  На товар діє Black
  -67%
  Колір Чорний / Фасон Скінні / Висота посадки Висока талія / Декор Без декора / Сезонність Демісезон
  Можливо пошкодження бирки.
  -33%
  Колір Темно-синій / Фасон Прямі / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розміри: 42, склад: бавовна 95%, еластан 5%.Зручні джинси з бандажем на животик, який додасть комфорту при носінні на всіх термінах вагітностіБЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.
  -33%
  Колір Блакитний / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розмір: 46; склад: бавовна 95%, еластан 5%.Джинси зі стильними потертостями прекрасно доповнять повсякденний образ будь-якої дівчини. Зручна бандажна кольорова резинка під животик забезпечить комфорт для майбутньої мами.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.
  На товар діє Black
  -82%
  Колір Чорний / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Декор Без декора / Сезонність Демісезон
  Можливо пошкодження бирки.
  На товар діє Black
  -76%
  Колір Чорний / Фасон Скінні / Висота посадки Висока талія / Декор Без декора / Сезонність Демісезон
  Можливо пошкодження бирки.
  -20%
  Колір Світло-синій / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розмір: 50; склад: бавовна 95%, еластан 5%.Джинси світло-синього кольору зі зручною бандажною резинкою під животик забезпечить комфорт для майбутньої мами.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.
  На товар діє Black
  -81%
  Колір Синій / Фасон Вкорочені / Висота посадки Середня талія / Декор Без декора / Сезонність Демісезон
  Джинси з п'ятьма кишенями з еластичного стирання бавовняного деніму. Можливо пошкодження бирки.
  -10%
  Колір Синій / Фасон Скінні / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розмір: 40; склад: бавовна 95%, еластан 5%.Стильні джинси-скіні прекрасно доповнять повсякденний образ будь-якої дівчини. Зручна широка бандажна резинка під животик стане справжньою знахідкою для майбутньої мами.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.
  -10%
  Колір Синій / Фасон Скінні / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розмір: 48; склад: бавовна 95%, лайкра 5%.Зручні джинси - скіні з бандажним поясом неодмінно стануть родзинкою повсякденного образу майбутньої мами.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.
  -10%
  Колір Світло-синій / Фасон Скінні / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам; розмір: 42; колір: світло-синій; склад: бавовна 95%, еластан 5%.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.Симпатичні і дуже практичні джинси-скінні в стилі sport-casualс манжетом по низу. Такі штани не сковують рухів і забезпечують комфорт. А пояс бандаж з гумкою зі шнурівкою для додаткової фіксації дозволить майбутній мамі відчувати себе комфортно і легко. Спереду робочі кишені.
  -10%
  Колір Світло-синій / Фасон Прямі, Завужені / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розмір: 50; склад: бавовна 95%, еластан 5%.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.Прекрасно доповнять повсякденний образ молодої мами стильні джинси прямого силуету, завужені до низу з поясом з основної тканини і високим трикотажним животом, який забезпечить тепло і комфорт. Особливість моделі: передні і задні кишені робочі.
  -10%
  Колір Синій / Фасон Скінні / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розмір: 48; колір: синій; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.Джинси з бандажною резиночкою під животик, яка додасть комфорту при носінні.
  -10%
  Колір Світло-синій / Фасон Прямі, Завужені / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам; розмір: 46; колір: синій; склад: бавовна 95%, еластан 5%.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.Джинси прямого силуету, завужені до низу з поясом з основної тканини і високим трикотажним животом, який забезпечить тепло і комфорт. Особливість моделі: передні і задні кишені робочі.
  -10%
  Колір Темно-сірий / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розмір: 42; колір: сірий; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%.Стильні і в той же час зручні джинси - це справжня знахідка для майбутньої мами. Присутня зручна бандажна резинка, яка прекрасно додасть комфорту при носінні і не сковує рухи, а також пояс зі шлевками з основної тканини, який дозволить носити джинси і після вагітності.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.
  -10%
  Колір Чорний / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розмір: 48; склад: бавовна 95%, еластан 5%.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.Стильні чорні джинси відмінний варіант на любий період. Модель дозволить створити безліч стильних і лаконічних образів, доповнивши красивим светром з незвичайною в'язкою або ж кардиганом, пальто і модними черевиками і образ відразу заграє. Але так само не варто забувати і про комфорт, завдяки м'якій резинці на животик є можливість носити модель на всіх термінах вагітності.
  -10%
  Колір Світло-синій / Сезонність Всесезон
  Джинси для вагітних, майбутніх мам, розмір: 48; склад: бавовна 95%, еластан 5%.Зручні джинси Mom's Jeans з комфортною джинсового посадкою і трикотажною резинкою на животик з можливістю регулювання на будь-який обсяг. Спереду і ззаду передбачені робочі кишені.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 1000 грн.
  На товар діє Black
  -68%
  Колір Темно-синій / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Декор Без декора / Сезонність Демісезон
  На розмір 36 довжина по внутрішньому шву 66 см, ширина по низу вироби (напівобхват) 11 см. Можливе пошкодження бирки.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 131 відділення KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди