triangle
  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Країна бренду
  Крій
  Декор
  Призначення
  Фасон
  Висота посадки
  Матеріал
  Країна виробництва
  Візерунок
  Тип кишень
  Сезонність
  Акція
  Акційні товари
  Очистити все

  Розпродаж, знижки, акції: Джинси для вагітних - Каталог 2023

  -73%
  Колір М'ятний / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Декор Без декору / Сезонність Демісезон
  -37%
  Колір Чорний / Сезонність Всесезон
  Модель: 88-74-89. Ці джинси - це любов з першого погляду. Джинси для вагітних дозволять відчувати себе максимально комфортно і привабливо в період вагітності. Ці джинси круто виглядають на будь-якому терміні вагітності, а вільний крій і регульована резинка дозволить не переживати за зайві кілька сантиметрів в стегнах, які можуть з'явитися до кінця вагітності. Ця модель джинсів характеризується круговою бандажною гумкою з приємного трикотажу, що повністю закриває животик, вільний крій, робочі кишені. Резинка бандажного пояса добре розтягується, але при цьому не спадає і не тисне на живіт. Залишайтеся стильні в кожен період вашого життя.
  діє black
  -77%
  Колір Білий / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Сезонність Демісезон
  Джинси з стиранням супереластичними деніму. Помилкові кишені спереду і накладні кишені ззаду. Дуже вузькі штанини. Широка трикотажна резинка для максимального комфорту. Можливо пошкодження бірки.
  -70%
  Колір Блакитний / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Декор Без декору / Сезонність Демісезон
  Укорочені джинси з еластичного, стираного деніму. На джинсах спереду помилкові кишені та справжні кишені ззаду. Розкльошені штани та талія з широкою трикотажною гумкою для оптимальної посадки. Можливе пошкодження бірки.
  -77%
  Колір Білий / Сезонність Літо
  Білі завужені джинси для вагітних Missguided Maternity з рваною обробкою
  -77%
  Колір Чорний / Сезонність Літо
  Чорні рвані джинси скинни для вагітних Missguided Maternity
  -37%
  Колір Чорний / Сезонність Всесезон
  Модель: 87-60-82, ріст 172 см. Ці джинси - це любов з першого погляду. Джинси для вагітних дозволять відчувати себе максимально комфортно і привабливо в період вагітності. Ці джинси круто виглядають на будь-якому терміні вагітності, а вільний крій і регульована резинка дозволить не переживати за зайві кілька сантиметрів в стегнах, які можуть з'явитися до кінця вагітності. Ця модель джинсів характеризується круговою бандажною гумкою з приємного трикотажу, що повністю закриває животик, вільний крій, робочі кишені. Резинка бандажного пояса добре розтягується, але при цьому не спадає і не тисне на живіт. Залишайтеся стильні в кожен період вашого життя.
  -50%
  Колір Синій / Фасон Завужені / Декор Без декору / Сезонність Демісезон
  Ці джинси - це любов з першого погляду. Джинси для вагітних дозволять відчувати себе максимально комфортно і привабливо в період вагітності. Ці джинси круто виглядають на будь-якому терміні вагітності, а вільний крій і регульована резинка дозволить не переживати за зайві кілька сантиметрів в стегнах, які можуть з'явитися до кінця вагітності. Ця модель джинсів характеризується круговою бандажною гумкою з приємного трикотажу, що повністю закриває животик, вільний крій, робочі кишені. Резинка бандажного пояса добре розтягується, але при цьому не спадає і не тисне на живіт. Залишайтеся стильні в кожен період вашого життя.
  -66%
  Колір Темно-сірий / Фасон Скінні / Висота посадки Висока талія / Декор Потертості / Сезонність Демісезон
  Джинси з стиранням еластичного деніму. Помилкові кишені спереду і справжні кишені ззаду. Дуже вузькі штанини. Широка трикотажна резинка для оптимальної посадки на животі. Можливо пошкодження бірки.
  -37%
  Колір Блакитний
  -64%
  Колір Синій / Фасон Слім / Висота посадки Висока талія / Декор Потертості / Сезонність Демісезон
  Джинси-скінні Over The Bump для вагітних
  діє black
  -68%
  Колір Синій / Фасон Кльош, Вкорочені / Висота посадки Висока талія / Декор Бахрома, Вишивка, Рваний / Сезонність Демісезон
  Джинси зі стираного деніму з вишивкою на одній штанині. Широка резинка на талії для комфорту. Імітація кишень спереду, справжні кишені ззаду. Розкльошені штанини до щиколотки з необробленими краями. Напівобхват стегон - 56 см, довжина виробу - 93 см. Можливе пошкодження бірки.
  -67%
  Колір Чорний / Фасон Вкорочені, Завужені, Скінні / Висота посадки Висока талія / Декор Без декору / Сезонність Демісезон
  Із колекції для вагітних.
  діє black
  -66%
  Колір Синій / Фасон Скінні / Висота посадки Висока талія / Декор Потертості, Рваний / Сезонність Демісезон
  Укорочені джинси з еластичного стираного деніму. На джинсах спереду хибні кишені та справжні кишені ззаду. Розкльошені штани та талія з широкою трикотажною гумкою для оптимальної посадки. Можливе пошкодження бірки. ПОТ-34 см. ПОБ-40 см. Довжина-90 см.
  -66%
  Колір Світло бежевий / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Декор Без декору / Сезонність Демісезон
  Укорочені джинси із стираного еластичного деніму. Кишені-обманки спереду та накладні кишені ззаду. Звужені. Широка надставка на талії для оптимальної посадки на животі. Можливе пошкодження бірки.
  -50%
  Колір Синій / Фасон Скінні / Висота посадки Висока талія / Декор Без декору / Сезонність Всесезон
  Внутрішня сторона: 71-76 см. ХЕППІ Неня - український виробник одягу, нижньої білизни для вагітних і для годуючих. Джинси скінні - це любов з першого погляду. Зручні і стильні, це кращий варіант для щоденного користування. Ви будете приємно здивовані! Характеризуються ці джинси тканиною на животик, яка фіксується спеціальними гудзиками, є кишені. Джинси скінні т.м.HN для вагітних пошиті з якісної, натуральної тканини, добре підібраний крій забезпечить комфорт під зростаючий животик під час вагітності. Завдяки завуженому крою, комфортності моделі, робочим кишенях, Ви будете почувати себе стильною в кожен період вашого життя. Філософія HAPPY NENIA втілює в собі створення якісного одягу, нижньої білизни і аксесуарів і їх реалізацію за оптимальною вартістю. Нам дуже важлива Ваша думка про наш сервіс обслуговування і про якість нашої продукції. Ми будемо раді, якщо Ви залишите відгук про нас. Над колекціями нашого бренду працюють креативні дизайнери, а у виробництві використовуються сучасні технології. Сьогодні - ми одні з найбільших виробників в Україні. Наші покупці - це вагітні і годуючі жінки, які хочуть недорого і стильно одягатися, виглядати на всі 100%.
  -67%
  Колір Темно-сірий / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Декор Потертості / Сезонність Демісезон
  Можливе пошкодження бірки.
  діє black
  -82%
  Колір Темно-синій / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Декор Потертості / Сезонність Демісезон
  Джинси з стиранням еластичного деніму. Помилкові кишені спереду і справжні кишені ззаду. Дуже вузькі штанини. Широка трикотажна резинка для оптимальної посадки на животі. Можливо пошкодження бірки.
  -64%
  Колір Чорний / Фасон Скінні / Висота посадки Висока талія / Декор Без декору / Сезонність Демісезон
  З колекції для вагітних - скинни джинси.
  -67%
  Колір Синій / Фасон Прямі / Висота посадки Висока талія / Декор Вишивка, Рваний / Сезонність Демісезон
  Можливо пошкодження бірки.
  діє black
  -68%
  Колір Темно-синій / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Декор Потертості / Сезонність Демісезон
  Джинси з еластичного деніму. Широкий трикотажний шнурок на талії для гарної посадки. Імітація кишень спереду, справжні кишені ззаду. Звужені штанини до щиколотки. Напівобхват стегон - 62 см, довжина виробу - 92 см. Можливе пошкодження бірки.
  -64%
  Колір Чорний / Фасон Скінні / Висота посадки Висока талія / Декор Без декору / Сезонність Демісезон
  Джинси-скінні-стрейч для вагітних з ефектом рельєфності.
  діє black
  -67%
  Колір Темно-синій / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Декор Без декору / Сезонність Демісезон
  Джинси зі стираного еластичного деніму. Хибні кишені спереду та справжні кишені ззаду. Дуже вузькі штанини. Широка трикотажна гумка для оптимальної посадки на животі. Можливе пошкодження бірки.
  діє black
  -50%
  Колір Темно-синій / Фасон Завужені / Сезонність Всесезон
  тонкі джинси на гумці

  Доставка

  KastaPost + Укрпошта
  Кур'єр
  Укрпошта
  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення «KastaPost + Укрпошта»
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 277 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. «KastaPost + Укрпошта» — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди