triangle

  Каталог стильних брюк для вагітних 2020

  Швидка доставка
  Колір Чорний / Матеріал Трикотаж / Фасон Джоггери / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Колір Чорний / Стиль Денім
  Джинси для вагітних - Джегінси - легкі, стильні, зручні Підійдуть як для прогулянок, так і для перебування в приміщенні ️ілі транспорті. Матеріал легко тягнеться; на бандажному животику - резинка яка регулюється. Джегінси мають еластичну талію і ідеально повторюють фігуру на всіх термінах вагітності. Довжина по внутрішньому шву 75 см Матеріал: стрейч-котон (бенгалін-джинс) Склад: еластан 20%, віскоза 30%, бавовна 50% Країна-виробник: Україна
  Швидка доставка
  Колір Чорно-білий / Матеріал Трикотаж / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Стильні штани з лампасами з регульованим поясом для животика дозволять себе почувати комфортно всю вагітність. Натуральний склад і м'який бандажні пояс вас приємно здивують. Рекомендуємо прати у пральній машині при 30 градусах на делікатному режимі з речами подібної забарвлення. Параметри моделі на фото  Об'єм талії - 63 см; Обсяг стегон - 88 см; Зріст 176 см. Розмір виробу на моделі  (М) .Характерістікі вироби (розмір S): Довжина штанів по зовнішньому шву - 91 см; Довжина штанів по внутрішньому шву - 76 см. Якщо у Вас залишилися сумніви у виборі розміру, зніміть необхідні параметри (від; об) і напишіть нам в чат. Ми із задоволенням підберемо Вам потрібний розмір для цього товару!
  Колір Комбінований / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  За рахунок зручного і продуманого крою вони дозволять завжди залишатися рухомий і не будуть сковувати в русі. Підійдуть на будь-якому терміні вагітності за рахунок м'якого і регульованого бандажа для животика. У них Ви будеш виглядати на всі 100 протягом усіх 40 тижнів. Для виробництва штанів ми використовували турецька трикотаж найвищої якості. Характеристики вироби (розмір S): Довжина штанів по зовн. шву - 92 см; Довжина штанів по внут. шву - 76 см. * Всі наступні розміри Довжина штанів по зовн. шву +1 см; Довжина штанів по внут. шву +0,5 см
  Швидка доставка
  -73%
  Колір Чорний / Матеріал Поліестер / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Штани з злегка еластичної тканини, з боковими кишенями, з задніми кишенями і тонкими, злегка загостреними штанинами зі складками. Можливо пошкодження бирки.
  Колір Світло-сірий / Матеріал Трикотаж / Фасон Джоггери / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Стильні брюки з лампасами з регульованим поясом для животика дозволять себе почувати комфортно всю вагітність. Натуральний склад і м'який бандажні пояс вас приємно здивують. Рекомендуємо прати у пральній машині при 30 градусах на делікатному режимі з речами подібної забарвлення. Параметри моделі на фото: Об'єм талії - 63 см; Обсяг стегон - 88 см; Зріст 176 см. Розмір виробу на моделі (М) .Характерістікі вироби (розмір S): Довжина штанів по зовнішньому шву - 91 см; Довжина штанів по внутрішньому шву - 76 см. Якщо у Вас залишилися сумніви у виборі розміру, зніміть необхідні параметри (від; об) і напишіть нам в чат. Ми із задоволенням підберемо Вам потрібний розмір для цього товару!
  Колір Чорний / Матеріал Трикотаж / Фасон Завужені / Висота посадки Середня талія / Візерунок Однотонний
  Пропонуємо Вам зимові штани з низьким поясом. За рахунок зручного і продуманого крою вони дозволять Вам завжди залишатися рухомий і не будуть сковувати в русі. Підійдуть на будь-якому терміні вагітності, зможете носити штани протягом усіх 40 тижнів і після пологів. Рекомендуємо прати у пральній машині при 30 градусах на делікатному режимі з речами подібної забарвлення. Параметри моделі на фото: Об'єм талії - 63 см; Обсяг стегон - 88 см; Зріст 176 см. Характеристики вироби (розмір S): Довжина по зовнішньому шву 94 см; Довжина по внутрішньому шву 77 см.
  Швидка доставка
  Колір Світло бежевий / Матеріал Бавовна / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Швидка доставка
  Колір Світло-сірий / Матеріал Віскоза / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Стильні брючки для вагітних від українського бренду Lullababe. У брюках використовується натуральна тканина, зручний крій, підходять на весь період вагітності за рахунок еластичного пояса. Підходять як для офісу під невеликий каблук, так і для повсякденного носіння під кросівки або улюблені кеди. Характеристики вироби (розмір S): довжина по зовнішньому шву - 88 см, довжина по внутрішньому шву - 73 см.
  -77%
  Колір Коричневий / Матеріал Віскоза, Штучна шкіра / Фасон Завужені / Висота посадки Середня талія / Візерунок Однотонний
  На розмір XS: довжина по внутрішньому шву 77 см, ширина по низу вироби (напівобхват) 10 см.
  Швидка доставка
  -54%
  Колір Чорний / Матеріал Бавовна / Фасон Прямі / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Штани з трикотажу креп з широкими ребрами на талії для кращої підгонки по животу і прямими брючинами з необробленими краями по бічних швах. Можливо пошкодження бирки.
  Швидка доставка
  Колір Пудровий / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія
  Стильні штани з лампасами з регульованим поясом для животика дозволять себе почувати комфортно всю вагітність. Натуральний склад і м'який бандажні пояс вас приємно здивують. Рекомендуємо прати у пральній машині при 30 градусах на делікатному режимі з речами подібної забарвлення. Параметри моделі на фото: обсяг талії - 61 см; обсяг стегон - 94 см; зріст 168 см. Розмір виробу на моделі M.Характерістікі вироби (розмір S): Довжина штанів по зовнішньому шву - 91 см; штанів по внутрішньому шву - 77 см. Якщо у Вас залишилися сумніви у виборі розміру, зніміть необхідні параметри (від; об) і напишіть нам. Ми із задоволенням підберемо Вам потрібний розмір для цього товару!
  Колір Світло-сірий / Фасон Завужені / Висота посадки Середня талія
  Стильні штани з лампасами зі зручною гумкою для животика дозволять себе почувати комфортно всю вагітність. Натуральний склад і м'яка резинка Вас приємно здивують. Рекомендуємо прати у пральній машині при 30 градусах на делікатному режимі з речами подібної забарвлення. Параметри моделі на фото: Об'єм талії - 61 см; Обсяг стегон - 94 см; Зростання 168 см. Розмір виробу на моделі M.Характерістікі вироби (розмір S): Довжина штанів по зовнішньому шву - см; штанів по внутрішньому шву - см. Якщо у Вас залишилися сумніви у виборі розміру, зніміть необхідні параметри (від; об) і напишіть нам. Ми із задоволенням підберемо Вам потрібний розмір для цього товару!
  -62%
  Колір Бежевий / Матеріал Бавовна / Фасон Чиноси / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Штани чінос з еластичного бавовняного твила з бічними кишенями, задніми прорізними задніми кишенями. Широкі ребра на талії для кращого прилягання до живота.
  Колір Світло-сірий / Матеріал Бавовна / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Візерунок Меланж
  За рахунок зручного і продуманого крою брюки дозволять завжди залишатися рухомий і не будуть сковувати в русі. Підійдуть на будь-якому терміні вагітності за рахунок м'якого і регульованого бандажа для животика. У них Ви будеш виглядати на всі 100 протягом усіх 40 тижнів. Для виробництва штанів ми використовували турецька трикотаж найвищої якості. Характеристики вироби (розмір S): Довжина брюк по зовнішньому шву - 92 см; Довжина брюк по внутрішньому шву - 76 см. Усі наступні розміри Довжина по зовнішньому шву +1 см; Довжина по внутрішньому шву +0,5 см.
  Колір Сірий / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  За рахунок зручного і продуманого крою вони дозволять завжди залишатися рухомий і не будуть сковувати в русі. Підійдуть на будь-якому терміні вагітності за рахунок м'якого і регульованого бандажа для животика. У них Ви будеш виглядати на всі 100 протягом усіх 40 тижнів. Для виробництва штанів ми використовували турецька трикотаж найвищої якості. Характеристики вироби (розмір S): Довжина штанів по зовн. шву - 92 см; Довжина штанів по внут. шву - 76 см. * Всі наступні розміри Довжина штанів по зовн. шву +1 см; Довжина штанів по внут. шву +0,5 см
  Колір Сірий / Матеріал Бавовна, Віскоза / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія
  Серія МАМА. Можливо пошкодження бирки.
  Колір Комбінований / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Візерунок Смужка
  Стильні брючки для вагітних від українського бренду Lullababe. У брюках використовується натуральна тканина, зручний крій, підходять на весь період вагітності за рахунок еластичного пояса. Підходять як для офісу під невеликий каблук, так і для повсякденного носіння під кросівки або улюблені кеди. Характеристики вироби (розмір S): Довжина штанів по зовн. шву - 98 см; Довжина штанів по внут. шву - 76 см. * Всі наступні розміри Довжина штанів по зовн. шву +1 см; Довжина штанів по внут. шву +1 см
  Швидка доставка
  Колір Чорний / Матеріал Поліестер, Бавовна / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Швидка доставка
  Колір Чорний / Матеріал Віскоза, Трикотаж / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія
  Штани з полегшеного матеріалу. Гумка і кулиска на талії, а також бокові кишені. Помилкові прорізні кишені ззаду, прямі штанини. Трикотажна резинка на талії для максимального комфорту. Можливо пошкодження бирки.
  Колір Темно-синій / Матеріал Віскоза / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Колір Темно-синій / Стиль Денім
  Штани для вагітних. Колір темно-синій, декоріованние білими ромбиками. Підійдуть як для прогулянок, так і для перебування в приміщенні ️ілі транспорті. Матеріал легко тягнеться; на бандажному животику - резинка яка регулюється. Довжина по внутрішньому шву 75 см Матеріал: стрейч-котон (бенгалін-джинс) Склад: еластан 20%, віскоза 30%, бавовна 50% Країна-виробник: Україна
  Колір Синій / Стиль Денім
  Джинси для вагітних - Джегінси - легкі, стильні, зручні Підійдуть як для прогулянок, так і для перебування в приміщенні ️ілі транспорті. Матеріал легко тягнеться; на бандажному животику - резинка яка регулюється. Джегінси мають еластичну талію і ідеально повторюють фігуру на всіх термінах вагітності. Довжина по внутрішньому шву 75 см Матеріал: стрейч-котон (бенгалін-джинс) Склад: еластан 20%, віскоза 30%, бавовна 50% Країна-виробник: Україна
  Колір Білий / Стиль Денім
  Джинси для вагітних - Джегінси - легкі, стильні, зручні Підійдуть як для прогулянок, так і для перебування в приміщенні ️ілі транспорті. Ця модель з тонкого стрейчевого матеріалу - приголомшливе зручність! Матеріал легко тягнеться; на бандажному животику - резинка яка регулюється. Джегінси мають еластичну талію і ідеально повторюють фігуру на всіх термінах вагітності. Довжина по внутрішньому шву 75 см Матеріал: стрейч-котон (бенгалін-джинс) Склад: еластан 20%, віскоза 30%, бавовна 50% Країна-виробник: Україна

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Нова Пошта
  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 101 відділення KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України. Також клієнти можуть безкоштовно повернути товар кур'єру при наступному кур'єрському замовленні
  Примірка до оплати – KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції