triangle

  Каталог стильних кардиганов для вагітних і годуючих 2022

  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Розміри
  Розміри
  Колір
  Країна виробництва
  Довжина рукава
  -60%
  Колір Сірий / Візерунок Меланж / Сезонність Демісезон / Склад 95% бавовна, 5% еластан
  Можливе пошкодження бірки
  -68%
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Склад 100% поліестер
  Можливе пошкодження бірки
  Колір Білий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад бавовна 95%, еластан 5%
  Джемпер для вагітних, майбутніх мам; розміри: 44, 48, 50, 52; кольори: кремовий, чорний, білий, сірий; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%.Прилягаючий однотонний джемпер з довгим рукавом з бавовняної тканини. У даній моделі в області животика є призібрана тканина, що дозволяє відчувати себе комфортно навіть на останніх місяцях вагітності.
  Колір Синій / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Віскоза, Поліестер, Еластан / Склад віскоза 75%, поліестер 20%, еластан 5%
  Джемпер для вагітних і годуючих мам з секретом для годування, розміри: 42, 44, 46, 48, 50, 52; колір: полуночно-синій; склад тканини: віскоза 75%, поліестер 20%, еластан 5%.Базовий зручний джемпер вільного крою. Цільнокроєний рукав і прямий силует, відмінно лягає по фігурі і не сковує рухи майбутньої мами. По низу виробу і на рукавах м'яка резинка. Модель універсальна за рахунок актуальності, як під час вагітності, так і після завдяки зручному секрету годування у вигляді потаємних блискавок.
  -40%
  Колір Комбінований / Склад 78% бавовна, 2% еластан / Сезонність Демісезон
  -43%
  Колір Бордовий / Склад 42% віскоза, 30% поліамід, 25% поліестер, 3% Кашем / Сезонність Демісезон
  -47%
  Колір Зелений / Склад 100% бавовна / Сезонність Демісезон
  -47%
  Колір Бордовий / Склад 42% віскоза, 30% поліамід, 25% поліестер, 3% Кашем / Сезонність Демісезон
  -62%
  Колір Бордовий / Візерунок Однотонний / Фактура Гладка / Застібка На зав'язках / Сезонність Демісезон / Матеріал Віскоза, Трикотаж / Склад 95% віскоза, 5% еластан
  Кофта із запахом для вагітних із довгими рукавами.
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад бавовна 95%, еластан 5%
  Джемпер для вагітних, майбутніх мам; розміри: 42, 44, 46, 48, 52; кольори: чорний, білий, сірий, кремовий; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%.Прилягаючий однотонний джемпер з довгим рукавом з бавовняної тканини. У даній моделі в області животика є призібрана тканина, що дозволяє відчувати себе комфортно навіть на останніх місяцях вагітності.
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад 95% бавовна, 5% еластан
  Джемпер для вагітних і годуючих мам з секретом для годування, розміри: 42, 44, 46, 48; кольори: чорний, мокко, оранжевий, хакі, сірий меланж, сірий; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%. Джемпер з довгим рукавом доповнить сучасний гардероб, а однотонний колір і прилеглий крій не втратить актуальності. Джемпер пошитий з м'якого трикотажу, доповнює круглий виріз. Фасон розроблений з урахуванням потреб майбутньої мами – спереду є достатній запас тканини, завдяки чому джемпер добре облягає, але не обмежує животик.
  Колір Коричневий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад бавовна 95%, еластан 5%
  Джемпер для вагітних і годуючих мам з секретом для годування, розміри: 42, 44, 46; кольори: мокко, оранжевий, хакі, чорний, сірий меланж, сірий; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%. Джемпер з довгим рукавом доповнить сучасний гардероб, а однотонний колір і прилеглий крій не втратить актуальності. Джемпер пошитий з м'якого трикотажу, доповнює круглий виріз. Фасон розроблений з урахуванням потреб майбутньої мами – спереду є достатній запас тканини, завдяки чому джемпер добре облягає, але не обмежує животик.
  Колір Помаранчевий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад бавовна 95%, еластан 5%
  Джемпер для вагітних і годуючих мам з секретом для годування, розміри: 42, 44, 46, 48; кольори: оранжевий, хакі, чорний, сірий меланж, мокко, сірий; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%. Джемпер з довгим рукавом доповнить сучасний гардероб, а однотонний колір і прилеглий крій не втратить актуальності. Джемпер пошитий з м'якого трикотажу, доповнює круглий виріз. Фасон розроблений з урахуванням потреб майбутньої мами – спереду є достатній запас тканини, завдяки чому джемпер добре облягає, але не обмежує животик.
  Колір Сірий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад бавовна 95%, еластан 5%
  Джемпер для вагітних, майбутніх мам; розміри: 42, 44, 46, 48; кольори: білий, чорний, сірий, кремовий; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%.Прилягаючий однотонний джемпер з довгим рукавом з бавовняної тканини. У даній моделі в області животика є призібрана тканина, що дозволяє відчувати себе комфортно навіть на останніх місяцях вагітності.
  Колір Темно-сірий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад бавовна 95%, еластан 5%
  Джемпер для вагітних і годуючих мам з секретом для годування, розміри: 42, 44, 46; кольори: сірий, оранжевий, хакі, чорний, сірий меланж, мокко; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%. Джемпер з довгим рукавом доповнить сучасний гардероб, а однотонний колір і прилеглий крій не втратить актуальності. Джемпер пошитий з м'якого трикотажу, доповнює круглий виріз. Фасон розроблений з урахуванням потреб майбутньої мами – спереду є достатній запас тканини, завдяки чому джемпер добре облягає, але не обмежує животик.
  Колір Світло-сірий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад бавовна 95%, еластан 5%
  Джемпер для вагітних і годуючих мам з секретом для годування, розміри: 42, 44, 46; кольори: сірий меланж,, оранжевий, хакі, чорний, мокко, сірий; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%. Джемпер з довгим рукавом доповнить сучасний гардероб, а однотонний колір і прилеглий крій не втратить актуальності. Джемпер пошитий з м'якого трикотажу, доповнює круглий виріз. Фасон розроблений з урахуванням потреб майбутньої мами – спереду є достатній запас тканини, завдяки чому джемпер добре облягає, але не обмежує животик.
  Колір Хакі / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад бавовна 95%, еластан 5%
  Джемпер для вагітних і годуючих мам з секретом для годування, розміри: 42, 44, 46; кольори: хакі, оранжевий, чорний, сірий меланж, мокко, сірий; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%. Джемпер з довгим рукавом доповнить сучасний гардероб, а однотонний колір і прилеглий крій не втратить актуальності. Джемпер пошитий з м'якого трикотажу, доповнює круглий виріз. Фасон розроблений з урахуванням потреб майбутньої мами – спереду є достатній запас тканини, завдяки чому джемпер добре облягає, але не обмежує животик.
  Колір Сірий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна / Склад 100% бавовна
  Джемпер для вагітних і годуючих мам, розміри: 42-44, 46-48, 50-52; колір: сірий; склад тканини: бавовна 100%.Стильний в'язаний джемпер сорочка для вагітних та годуючих мам виконаний з м'якого бавовняного матеріалу. Дана модель буде комфортна на всіх термінах вагітності.
  Колір Сірий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Еластан, Поліестер, Вовна / Склад вовна 50%, поліестер 45%, еластан 5%
  Джемпер кофта для вагітних, майбутніх мам, розміри: 42-44, 46-48, 50-52; кольори: сірий, бежевий, чорний; склад тканини: вовна 50%, поліестер 45%, еластан 5%. Джемпер сірого кольору чудово впишеться у повсякденний гардероб майбутньої мами. Модель прямого крою з капюшоном додасть легкості у образі, а занижена лінія плечей актуальності на тривалий час. Тканина та манжет рукава зроблені з вовняного трикотажу в рубчик. Матеріал м'який та приємний до тіла, не колеться.
  Колір Білий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад бавовна 95%, еластан 5%
  Джемпер для вагітних, майбутніх мам; розміри: 42, 44, 46, 48; кольори: білий, чорний, сірий, кремовий; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%.Прилягаючий однотонний джемпер з довгим рукавом з бавовняної тканини. У даній моделі в області животика є призібрана тканина, що дозволяє відчувати себе комфортно навіть на останніх місяцях вагітності.
  Колір Темно-синій / Візерунок Малюнок / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад бавовна 95%, еластан 5%
  Джемпер для вагітних, майбутніх мам; розміри: 42, 44, 46, 48; колір: опівнічно-синій; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%. Прилягаючий однотонний джемпер з довгим рукавом з бавовняної тканини. Крій розроблений з урахуванням потреб майбутньої мами - спереду є достатній запас тканини, завдяки чому джемпер добре облягає, але не обмежує живіт. Родзинкою даної моделі, є забавний і дуже милий фактурний принт з дитячими ніжками
  Колір Коричневий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Матеріал Бавовна, Еластан / Склад 95% бавовна, 5% еластан
  Джемпер для вагітних і годуючих мам з секретом для годування, розміри: 44, 46, 48; кольори: кремовий, бежевий, пудра; склад тканини: бавовна 95%, еластан 5%.Джемпер виконаний з м'якого еластичного матеріалу, має зручну посадку, вигідно підкреслює фігуру майбутньої мами. Така модель не втратить своєї актуальності і після вагітності, завдяки наявності зручного секрету годування, який прихований в розрізі під грудьми.

  Доступні варіанти доставки

  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 338 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  3% кешбеку з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткові переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди