Побутовий вентилятор — простий порятунок від спеки за низькою ціною
З настанням літа неминуче виникає питання, як краще захиститися від спекотного повітря, що проникає з вулиці до будинку. Монтаж та обслуговування кондиціонера — дороге задоволення. Купівля вентилятора — надійний та перевірений спосіб боротьби з літньою спекою в окремо взятій квартирі. Якщо купити побутовий вентилятор для дому, переносити задуху стане в рази легше.
Види домашніх вентиляторів
Висока ціна — не завжди гарантія кращої продуктивності домашнього вентилятора. Вибираючи прилад, треба спочатку визначитися, навіщо він потрібний. Маленький настільний вентилятор справляється із завданням точкового охолодження у кімнаті. Більш габаритний підлоговий вентилятор створює приємний мікроклімат у всьому приміщенні. Вентилятор на акумуляторі охолоджує в дорозі, на природі чи вдома. Він працює без розетки, заряджається через USB.
Інтернет-магазин Kasta пропонує великий асортимент вентиляторів, вартість яких залежить від виробника, типу та технічних характеристик.
Популярні види вентиляторів для дому:
- настільний — невеликий розмір, мобільний, споживає мало електроенергії, підходить для роботи за столом;
- канальний (вбудований) — «витягує» надлишок вологи та неприємні запахи з повітря у ванній або кухонному приміщенні;
- підлоговий — найбільш зручний та функціональний вид вентилятора, портативний, легко регулюється та охолоджує всю кімнату.
Різновиди вентиляторів для підлоги:
- осьовий — найпопулярніший тип вентилятора, відцентрова сила лопатей якого створює повітряний потік у горизонтальній площині;
- радіальний (колонний) — удосконалений осьовий вентилятор у формі циліндра, нагнітає повітря у горизонтальній та вертикальній площинах;
- безлопатевий — вентилятор підлоговий, який не має відкритих частин, що обертаються, підходить для використання в сім'ях з маленькими дітьми і тваринами.
Важливі характеристики для покупки вентилятора
Ціна на вентилятор — не вирішальний фактор при виборі цього побутового приладу. Потрібно дивитися не лише на ціну, а й на технічні параметри.
- Діаметр лопатей вентилятора для домашніх моделей сягає 40 см. Чим ширші лопаті, тим сильніший повітряний удар.
- Захисні грати повинні мати вузькі та дрібні осередки з метою безпеки.
- Потужність двигуна вентилятора безпосередньо впливає на площу обдування (досягає 50 м2). Для кімнат менше 20 м2 достатньо потужності 30–60 Вт, більше 20 м2 – 60–140 Вт.
- Рівень шуму в ідеалі не повинен перевищувати 25–30 дБ.
- Кілька режимів обдування (2–8) контролюють швидкість обертання та роблять процес охолодження комфортнішим.
- Кут нахилу (до 180°) та повороту (90–360°), а також регульована висота вентилятора дозволяють задати потрібний напрямок повітряного потоку. У більшості приладів є функція автоповороту.
- Сенсорний або кнопковий блок управління — справа особистого смаку, хоча сенсор більш наочний. За допомогою пульта зручно користуватися вентилятором на відстані.
- Таймер відключає вентилятор у певний час доби, особливо корисний для тих, хто любить засипати з увімкненим приладом.
- Вбудований іонізатор та зволожувач підвищують ціну вентилятора, але поєднують функції двох різних кліматичних приладів в одному.
Щоб спекотна погода не застала зненацька, можна замовити побутовий вентилятор для дому в інтернет-магазині Kasta з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Львову, Дніпру та іншим регіонам України. Завдяки зручному каталогу з фільтрами, детальним описам, фото та різноманітності моделей — від підлогових осьових вентиляторів до систем вентиляції — купити вентилятор онлайн не важко.
А на випадок прохолодних днів рекомендуємо поглянути на обігрівачі, щоб легко підтримувати тепло навіть тоді, коли за вікном холодає.


