triangle

  Вертикальні і горизонтальні шкіряні портмоне

  Колір
  Кількість основних відділень
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  Чоловіче вертикальне портмоне відомого італійського бренду Rovicky.Портмоне виготовлене з натуральної цільної 100% гладенькою глянцевої шкіри. Портмоне має 2 відділення для купюр (одне з них на блискавці), 12 для карток, 2 прозорих відділення , 1 для монет на кнопці і 2 потаємних кишені. Повністю прошите нитками. Лицьова сторона прикрашена металевим логотипом бренду. Розмір 10 * 12.5 * 3 см. Виробництво - Польща. Продається в коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра / Країна бренду Польща
  Чоловіче портмоне з серії Buffalo Wild відомого польського бренду Always Wild. Аксесуар виготовлений з натуральної цільної 100% гладенької глянцевої шкіри.На лицьовій стороні витіснений логотип бренду. Портмоне защібається хлястиком з кнопкою. Портмоне має відділення: 2 відділення для купюр (одне з них на блискавці), 10 для карток, 2 прозорих відділення , 1 для монет на кнопці і 2 потаємних кишені. Розмір 9,7 * 13 * 2,5 см. Виробництво - Польща. Продається в коробці.
  На товар діє Black
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  портмоне шкіряне з 3 відділеннями під банкноти, всередині - відкидний блок для посвідчення, монетниця, 3 великих кишені, 4 кишені для візиток. Розмір 11,5 * 9,5 * 2. см
  Приналежність Чоловікам / Колір Синій / Склад натуральна шкіра
  Гаманець виготовлений в темно-синьому кольорі з натуральної 100% матової шкіри Crazy Horse з тисненням під шкіру рептилії. Ніякого картону, шкірозамінника і тканинної підкладки! Тільки натуральна шкіра, нитка і фурнітура. Перевірте і переконайтеся, що цей аксесуар прослужить набагато довше своїх аналогів, навіть більш дорогих. Підійде як чоловікам, так і жінкам. Характеристики чоловічого гаманця: розмір 9,5 * 10,5 * 2 см; колір синій; 1 відділення для купюр (легко поміщаються купюри всіх номіналів); 3 відділення для банківських карт (+1 міні); 1 відділення на кнопці для монет; 2 потайні кишені. Ви зможете подарувати портмоне відразу, як тільки його отримаєте. Воно буде доставлене в привабливій подарунковій упаковці, що вирізняється лаконічним дизайном. Виготовлений в Україні. У зв'язку з особливостями крою розташування малюнка на виробі може незначно відрізнятися від зображеного на фото.
  На товар діє Black
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра / Країна бренду Туреччина
  Портмоне з натуральної шкіри, без застібки. Всередині два відкритих відділення для купюр, 3 - для карт, 1 кишеня на блискавці і монетниця на кнопці. Розмір: 11,5х9 см.
  На товар діє Black
  Приналежність Чоловікам / Колір Бордовий / Склад штучна шкіра / Країна бренду Туреччина
  Розмір: 7,5х11х2 см.
  На товар діє Black
  Приналежність Жінкам / Колір Блакитний / Склад штучна замша
  жіночий кошелечек, доставимо масу радості і задоволення. приємний на дотик, компактний, зручний, простий має 14 відділень для банківських карт, 2 відділення під права або фотографію, 5 вузьких відділень для купюр і одне велике відділення на змійці куди можна покласти монети, ключі, помаду або маленький телефон. хороший подарунок, для вас і ваших близьких. матеріал: еко замш розмір: 12х2х10 см
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  Зручне і ультратонке чоловіче портмоне з натуральної глянцевої шкіри. Гаманець виконаний в класичному стилі c защібкою на внутрішній кнопці. Лицьова сторона декорована витисненим логотипом бренду. Завдяки своїм компактним розмірам такий гаманець відмінно поміститься в кишені джинсів або брюк і вміщатиме найнеобхідніше: купюри і пластикові карти. Без монетниці. Відмінний варіант для недорогого, але практичного і стильного подарунку. Характеристики чоловічого портмоне: 1 відділення для купюр; 4 кишені для пластикових карт; защібка-кнопка. Розмір 11 * 9 * 1 см. Виробництво - Україна. Продається в крафтовій подарунковій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  Зберігайте свої гроші не тільки в ощадних касах, а й у цьому привабливому шкіряному портмоне. Тут ваші готівка та банківські картки знаходитимуться в повному комфорті і безпеці. Портмоне виконано в класичному чорному кольорі з натуральної глянцевої шкіри Кайзер, яка з кожним роком ставатиме все бездоганнішою. Ніякого картону, шкірозамінника і тканинної підкладки! Внутрішня частина з натуральної підкладкової шкіри. Перевірте і переконайтеся, що цей аксесуар служить набагато довше своїх аналогів, навіть більш дорогих. Це чоловіче шкіряне портмоне має 4 містких відділеня: 1 відділення для купюр; 2 відділення для банківських карт; 1 відділення для монет. Цей виріб легко поміститься навіть в кишені вузьких брюків або джинсів або невеликій сумочці. А все завдяки його неймовірно компактним розмірам - 105 * 90 * 10 мм. Ви зможете подарувати чоловіче портмоне відразу, як тільки його отримаєте. Воно буде доставлене в привабливій подарунковій упаковці, що вирізняється лаконічним дизайном. Виготовлено в Україні.
  На товар діє Black
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад натуральна шкіра / Країна бренду Туреччина
  Портмоне з натуральної шкіри, без застібки. Всередині два відкритих відділення для купюр, 3 - для карт, 1 кишеня на блискавці і монетниця на кнопці. Розмір: 11,5х9 см.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра / Країна бренду Польща
  Чоловічий шкіряний гаманець відомого польського виробника Always Wild. Завдяки вставці зі шкіри, з тисненням під рептилію, аксесуар виглядає особливо стильно і оригінально. На лицьовій стороні аксесуара витіснений логотип бренду. Модель без защібки. Чоловіче портмоне виготовлене з натуральної шкіри чорного кольору, перегородки між відділеннями для купюр - текстильні. Спеціальна тканина в підкладці забезпечує RFID захист ваших кредитних карт від електронної крадіжки. Розмір 12 * 10 * 2,5 см. У портмоне 2 відділення для купюр; 9 для карток; 3 прозорих відділення; 1 для монет на кнопці; 1 потайна кишеню на блискавці і 2 без неї. Виробництво - Польща. Продається у фірмовій коробці.
  На товар діє Black
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад штучний матеріал / Країна бренду Китай
  Розміри: 11,5 x 9,5 x 2,5 см.
  На товар діє Black
  Приналежність Жінкам / Колір Жовтий / Склад штучний матеріал / Країна бренду Китай
  Розміри: 19 x 9,5 x 2 см.
  На товар діє Black
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  шкіряне чоловіче портмоне, 2 відділення для банкнот (1 на блискавці), монетниця на блискавки, 10 кишень для карт, 1 кишеню прозорий. Розмір 11 * 9,5 * 2 см
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  Чоловіче шкіряне портмоне бюджетного сегмента від польського бренду 4U Cavaldi. Оригінальності аксесуару додає вставка із зеленої шкіри з витісненим логотипом бренду. Портмоне має 2 відділення для купюр (перегородки з тканини), 9 для карток, 3 прозорих відділення, 1 для монет на кнопці, 1 потайну кишеню на блискавці і 2 без неї. Відділення для кредитних карт і прозорі защібаються клапаном з кнопкою. Повністю прошите нитками і проклеєне. Портмоне защібається хлястиком на кнопці. Портмоне повністю виготовлене з натуральної матової шкіри. Розмір 12,5 * 10 * 2 см. Виробництво - Польща. Продається у фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  Портмоне італійського бренду Rovicky виготовлене з натуральної цільної 100% глянцевої гладенької шкіри. Відмінний варіант для тих, хто носить із собою велику кількість пластикових карт. Защібається хлястиком на кнопці. Чоловічий гаманець має 1 відділення для купюр, 12 для карток, 3 прозорих відділення, 1 для монет на кнопці і 2 потаємних кишені. Лицьова сторона прикрашена металевим логотипом бренду. Портмоне повністю прошите нитками і проклеєне. Розмір 10,5 * 12,5 * 3 см. Виробник - Rovicky, Польща. Продається у фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  Стильне чоловіче портмоне з натуральної шкіри в українському стилі, прикрашене тисненням у вигляді герба України та вишиванковим орнаментом. Защібається на приховану кнопку. Такий аксесуар стане хорошим подарунком патріоту України. Портмоне виконано в класичному чорному кольорі з натуральної матової цільної шкіри Краст. Ніякого картону, шкірозамінника і тканинної підкладки! Внутрішня частина з натуральної підкладкової шкіри. Перевірте і переконайтеся, що цей аксесуар служить набагато довше своїх аналогів, навіть більш дорогих. Це чоловіче шкіряне портмоне має 8 містких відділень: 2 відділення для купюр; 5 відділення для банківських карт; 1 відділення для монет. Гаманець легко поміститься навіть у невеликій сумочці або рюкзаку. А все завдяки його компактним розмірам - 115 * 94 * 20 мм. Ви зможете подарувати чоловіче портмоне відразу, як тільки його отримаєте. Воно буде доставлене в привабливій подарунковій упаковці, що вирізняється лаконічним дизайном. Виготовлене в Україні.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  Чоловічий гаманець виготовлений в класичному чорному кольорі з натуральної 100% шкіри з природною текстурою флотар. Ніякого картону, шкірозамінника і тканинної підкладки! Тільки натуральна шкіра, нитка і фурнітура. Перевірте і переконайтеся, що цей аксесуар прослужить набагато довше своїх аналогів, навіть більш дорогих. Цей чоловічий шкіряний гаманець має 8 відділень: 1 відділення для купюр (легко поміщаються купюри всіх номіналів); 3 відділення для банківських карт (+1 міні); 1 відділення на кнопці для монет; 2 потайних кишені. Завдяки своїм неймовірно компактним розмірам - 95 * 105 * 20 мм цей аксесуар легко поміститься навіть у невеликій сумці або кишені джинсів або брюк. Ви зможете подарувати чоловіче портмоне відразу, як тільки його отримаєте. Воно буде доставленео в привабливій подарунковій упаковці, що вирізняється лаконічним дизайном. Виготовлене в Україні.
  На товар діє Black
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра / Країна бренду Туреччина
  Портмоне з натуральної шкіри, застібається на блискавку. Всередині два відкритих кишені для купюр і 9 - для карт. Зовні виразний кишеню на блискавки і кишеню з клапаном на кнопці. Розмір: 19х10,5 см.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад натуральна шкіра / Країна бренду Туреччина
  2 відділу для купюр, 3 кишені для документів, 5 відділень для карт. Висота 18 см, ширина 11 см, глибина 1 см
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра / Країна бренду Туреччина
  один кишеню для купюр, один кишеню для дрібниці на кнопці, кишеню для документів, 8 відділень для карт. Висота 9,5 см, ширина 12 см, глибина 2,5 см
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра / Країна бренду Туреччина
  портмоне на три основних відділення з перегородками, всередині п'ять кишень для візиток і кишеню для дрібниці. Застібається на кнопку, розмір 40х40х40 см
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Склад 100% натуральна шкіра
  Тонкий і місткий гаманець польського бренду Rovicky. Ідеально підходить для жінок і чоловіків, що віддають перевагу компактним аксесуари. Портмоне без застібки. Прикрашений витісненим логотипом бренду на лицьовій стороні. Упакований в фірмову коробку з логотипом Rovicky.Характеристики жіночого портмоне:2 відділення для купюр (перегородки з тканини)6 відділень для карт;кишеня для монет на кнопці;розмір 12 * 10 * 2,5 см.Матеріал: гаманець з 100% натуральної гладенької глянцевої шкіри. Підклад - текстиль червоного кольору.Виробництво - Польща.Продається у фірмовій коробці.
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Унікальна за зручністю і функціональністю модель - поєднує в собі портмоне, гаманець і міні-клатч! Передбачено місце для карток, невеликих дрібниць, купюр, монет і мобільного телефону. Підходить для будь-яких купюр, в тому числі - для євро і долларов.Сделано повністю вручну в нашій майстерні в Києві.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 133 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди