triangle

  Шкіряні та металеві затискачі для грошей

  Колір
  Кількість основних відділень
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Україна / Формат Горизонтальний
  Сучасний затиск для банкнот з 2 відділеннями для пластикових карток. Колір фурнітури: сталевий. Аксесуар акуратно прошитий надійною, міцною ниткою чорного кольору. Затискачі для грошей, як правило, купуються як альтернатива гаманцю. Подібні аксесуари дуже практичні і зручні. Їх можна носити в задній кишені Ваших джинсів і при цьому це буде непомітно. Тонкий затиск для грошей — це відмінна альтернатива громіздкому гаманець або портмоне, з яким будь-який чоловік буде відчувати себе впевнено і комфортно.Характеристики затиску: 2 відділення для пластикових карток або візиток; металевий відкидний тримач для грошей; матеріал - 100% натуральна шкіра кайзер, не використовується кожзам, картон або тканину; розмір 8,5*11,5 см. Виготовлено в Україні. Продається в подарунковій крафт-коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Україна / Формат Горизонтальний
  Сучасний затискач для банкнот з 2 відділеннями для пластикових карток. Аксесуар виготовлений з натуральної шкіри Кайзер коричневого кольору, не використовується кожзам, картон або тканина. Колір фурнітури: срібло. Затискач застібається на приховану кнопку. Аксесуар акуратно прошитий надійною, міцною ниткою в тон виробу.Характеристики затиску:- матеріал - 100% натуральна шкіра Кайзер;- 2 відділення для пластикових карток або візиток;- металевий відкидний тримач для грошей;- закривається на приховану кнопку;- розмір 8,5*11,5 см.Затискачі для грошей, як правило, купуються як альтернатива гаманцю. Подібні аксесуари дуже практичні і зручні. Їх можна носити в задній кишені Ваших джинсів і при цьому це буде непомітно.Виготовлено в Україні.Продається в подарунковій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Україна / Формат Горизонтальний
  Сучасний затиск для банкнот з 2 відділеннями для пластикових карток. Аксесуар виконаний з натуральної шкіри Кайзер чорного кольору, не використовується кожзам, картон або тканину. Колір фурнітури: срібло. Затискач застібається на приховану кнопку. Аксесуар акуратно прошитий надійною, міцною ниткою в тон виробу. Характеристики затиску: матеріал - 100% натуральна шкіра Кайзер; 2 відділення для пластикових карток або візиток; металевий відкидний тримач для грошей; закривається на приховану кнопку; розмір 8,5*11,5 см. Затискачі для грошей, як правило, купуються як альтернатива гаманцю. Подібні аксесуари дуже практичні і зручні. Їх можна носити в задній кишені Ваших джинсів і при цьому це буде непомітно. Виготовлено в Україні. Продається в подарунковій упаковці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Україна / Формат Горизонтальний
  Тонкий затиск для грошей - це відмінна альтернатива громіздкому гаманцю або портмоне, з яким будь-який чоловік буде відчувати себе впевнено і комфортно. Мінімалістичний дизайн в поєднанні з простотою і універсальністю ідеально підійде для зберігання грошей і карт. За рахунок своєї компактності, він дуже зручно поміститься в будь-якій кишені одягу або портфеля. А прихований магніт забезпечить зручність і легкість у використанні. Затиск в змозі утримати до 30 купюр. Усередині 2 кишені для пластикових карт. Зажим виготовлений з натуральної гладкої глянцевої шкіри Кайзер. Розмір в складеному вигляді становить 115х85х7 мм. Упакований у фірмову коробку в еко-стилі. Виготовлений в Україні.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  Кількість основних відділень (для купюр): 1. Воно оснащене потужним механічним затиском. Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 2. Одне розташоване на тильній стороні затиску. Кутовий кишеньку: 1. Матеріал вироби: шкіра "crazy horse". Колір: горіховий коричневий. Колір фурнітури: бронза. Розміри (X * Y * Z): 10,5 * 7,5 * 0,5 см. Аксесуар закривається за допомогою хлястика на механічній кнопці. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки "DNK Leather" - Україна.
  На товар діє Black
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  шкіряний затиск для банкнот Dr.Bond. Розмір 10,5 * 7,5 * 1 см
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Україна / Формат Горизонтальний
  Шкіряний затиск для грошей Crez-11 з кишенею для дрібниці (чорний)Тонкий затиск для грошей - це відмінна альтернатива громіздкому гаманцю або портмоне, з яким будь-який чоловік буде відчувати себе впевнено і комфортно. Мінімалістичний дизайн в поєднанні з простотою і універсальністю ідеально підійде для зберігання грошей і карт. За рахунок своєї компактності, він дуже зручно поміститься в будь-якій кишені одягу або портфеля. А застібка на кнопці забезпечить зручність і легкість у використанні. Затиск в змозі утримати до 20 купюр. Усередині 2 кишені для пластикових карт. На задній стороні затиску кишенька для монет на кнопці.Материал:Затискач виготовлений з натуральної гладкої глянцевої шкіри Кайзер.Розмір: 120х85х10 мм. Упакований у фірмову коробку в еко-стилі. Виготовлено в Україні.
  На товар діє Black
  Приналежність Чоловікам / Колір Темно-коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Україна / Формат Горизонтальний
  Колір коричневий. Матеріал: натуральна вінтажна шкіра високої якості. Розміри (ШхВ, см): 10,7х7,5. Країна виробництва: Україна. Шикарний затиск для банкнот коричневого кольору. Аксесуар виконаний з високоякісної винтажной шкіри. Колір фурнітури: срібло. Виріб акуратно прошито надміцної ниткою. Закривається за допомогою шкіряного хлястика на кнопці. На задній зовнішній стороні аксесуара розташована кишеня для пластикових карток. Такий затиск для грошей є відмінним рішенням для подарунка, так як упакований в красивий, фірмовий текстильний чохол. Всередині: - металевий тримач для грошей (відстібається); - 2 відділення для пластикових карток.
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Туреччина
  Розміри (X * Y * Z): 11 х 8,5 х 1 см. Кількість основних відділень: 1. Воно оснащене потужним металевим затискачем. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Матеріал вироби: шкіра. Додаткові відділення: 3. Відділення для банківських карт: 4. Відділення з прозорим віконцем: 1. Монетниця закривається за допомогою механічної застібки. Аксесуар виконаний без застібки. Виріб упаковано в фірмову картонну коробку. Країна походження торгової марки KARYA - Туреччина.
  Приналежність Чоловікам / Колір Світло-коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Україна
  Зручний компактний затиск для грошей на магніті. Виготовлений з високоякісної натуральної шкіри італійського виробництва. Затискач декорований фірмовим логотипом-тисненням DNK Leather. Стильний і якісний аксесуар. Відмінний варіант невеликого подарунка. Всередині затискача чорна замшева підкладка. Максимальна кількість утримуваних купюр - 15.Затискач виготовлений з натуральної гладенької глянцевої шкіри насиченого рудого кольору.Розмір у складеному вигляді становить 7*4*0,8 смУпаковується в подарункову коробку в еко-стиліВиготовлено в Україні.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Україна
  Зручний компактний затискач для грошей на магніті. Виготовлений з високоякісної натуральної шкіри італійського виробництва. Затискач декорований фірмовим логотипом-тисненням DNK Leather. Стильний і якісний аксесуар. Відмінний варіант невеликого подарунка. Усередині затискача чорна замшева підкладка. Максимальна кількість утримуваних купюр - 15.Затискач виготовлений з натуральної гладенької глянцевої шкіри коричневого кольору.Розмір в складеному вигляді складає 7 * 4 * 0,8 см.Упаковується в подарункову коробку в еко-стиліВиготовлений в Україні.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Україна / Формат Горизонтальний
  Сучасний затискач для банкнот з 2 відділеннями для пластикових карток. Колір фурнітури: сталевий. Аксесуар акуратно прошитий надійною, міцною ниткою чорного кольору. Затискачі для грошей, як правило, купуються як альтернатива гаманцю. Подібні аксесуари дуже практичні і зручні. Їх можна носити в задній кишені Ваших джинсів і при цьому це буде непомітно. Тонкий затискач для грошей — це відмінна альтернатива громіздкому гаманцю або портмоне, з яким будь-який чоловік буде відчувати себе впевнено і комфортно.Характеристики затискача:- 2 відділення для пластикових карток або візиток;- металевий відкидний тримач для грошей;- матеріал - 100% натуральна шкіра кайзер, не використовується кожзам, картон або тканина;- розмір 8,5*11,5 см.Виготовлено в Україні.Продається в подарунковій упаковці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Польща / Формат Горизонтальний
  Класичний тонкий затискач для купюр з 6-ма відділеннями для пластикових карт. Затискачі для грошей, як правило, купуються як альтернатива гаманцю. Такі аксесуари дуже практичні і зручні. Їх можна носити в задній кишені ваших джинсів або брюк і при цьому це буде непомітно. Аксесуар виготовлений з натуральної шкіри чорного кольору і прикрашений лаконічним логотипом бренду. Для фіксації купюр передбачений металевий відкидний тримач для грошей (тримає до 15 купюр).Розмір 11,2 * 8,5 см.Виробництво - Польща.Продається в подарунковій крафтовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  Кількість основних відділень (для купюр): 1. Воно оснащене потужним механічним затиском. Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 1. Кутовий кишеньку: 1. Відділення для дрібниці: 1. Карман-монетниця закривається за допомогою клапана на механічній кнопці. Він розташований на тильній стороні затиску. Матеріал вироби: шкіра "crazy horse". Колір: синьо-чорний. Колір фурнітури: бронза. Розміри (X * Y * Z): 11 * 7,5 * 0,7 см. Аксесуар закривається за допомогою хлястика на механічній кнопці. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки "DNK Leather" - Україна.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  Кількість основних відділень (для купюр): 1. Відділення для фотокарток, пропусків, проїзних квитків та інших документів: 1. Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 3. Матеріал вироби: шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 11 * 8,5 * 0,5 см. У розкритому вигляді ширина виробу становить 20 см. Аксесуар виконаний без застібки. Виріб упаковано в фірмову коробку з щільного картону. Країна походження торгової марки Canpellini - Туреччина.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  Кількість основних відділень (для купюр): 1. Воно оснащене потужним механічним затиском. Відділення дли візитних і дисконтних карт: 6 шт. Матеріал вироби: шкіра. Колір: темний коричневий. Колір фурнітури: бронза. Розміри (X * Y * Z): 11 * 9,5 * 0,5 см. Аксесуар виготовлений без застібки. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки "DNK Leather" - Україна.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  Кількість основних відділень (для купюр): 1. Воно оснащене потужним механічним затиском. Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 2. Матеріал вироби: шкіра "crazy horse". Колір: темний коричневий. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 11,5 * 8 * 0,7 см. Аксесуар виготовлений без застібки. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки "DNK Leather" - Україна.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  Кількість основних відділень (для купюр): 1. Воно оснащене потужним механічним затиском. Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 1. На зовнішній стороні затиску передбачений прорізна кишеня на блискавки. Матеріал вироби: шкіра. Колір коричневий. Колір фурнітури: чорне срібло. Розміри (X * Y * Z): 10,5 * 7,5 * 0,7 см. Аксесуар закривається за допомогою хлястика на механічній кнопці. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки "DNK Leather", а також країна виробник - Україна.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Туреччина
  Розміри (X * Y * Z): 11 * 7,8 * 0,8 см. Ширина в розкритому вигляді: 19,8 см. Матеріал виробу: шкіра під змію. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Кількість основних відділень (для купюр): 1. Воно оснащене потужним металевим затискачем. Додаткові кишені: 1. Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 3. Відділення для документів, фотокарт і пропусків: 1 (має прозоре віконце). Аксесуар виготовлений без застібки. Виріб упаковано в картонну коробку. Країна походження TM Desisan - Туреччина.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  Кількість основних відділень (для купюр): 1. Воно оснащене потужним механічним затиском. Матеріал вироби: шкіра "crazy horse". Колір: горіховий коричневий. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 9,2 * 8,5 * 0,3 см. Аксесуар виготовлений без застібки. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки "DNK Leather" - Україна.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  Кількість основних відділень (для купюр): 1. Воно оснащене потужним металевим затискачем. На тильній стороні виробу передбачено відділення для документів, фотокарт і пропусків: 1 (має прозоре віконце). Матеріал вироби: шкіра флотар. Колір вироби: чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 10 * 8,5 * 1 см. Ширина в розкритому вигляді: 18,5 см. Аксесуар виконаний без застібки. Виріб упаковано в картонну коробку. Країна походження ТМ BOND - Туреччина.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  Кількість основних відділень (для купюр): 1. Воно оснащене потужним механічним затиском. Матеріал вироби: шкіра "crazy horse". Колір: темний коричневий. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 9,2 * 8,5 * 0,3 см. Аксесуар виготовлений без застібки. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки "DNK Leather" - Україна.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  Кількість основних відділень (для купюр): 1. Відділення для фотокарток, пропусків, проїзних квитків та інших документів: 1.Отделенія для візиток, банківських і дисконтних карт: 3. Матеріал вироби: шкіра під крокодила. Колір коричневий. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 11 * 8,5 * 0,5 см. У розкритому вигляді ширина виробу становить 20 см. Аксесуар виконаний без застібки. Виріб упаковано в фірмову коробку з щільного картону. Країна походження торгової марки Canpellini - Туреччина.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Країна виробництва Китай
  Кількість основних відділень (для купюр): 1. Воно оснащене потужним металевим затискачем. Додаткові кишені (на лицьовій і тильній сторонах): 2. Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 8. Матеріал вироби: шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 11 * 8 * 1 см. Ширина в розкритому вигляді: 20 см. Аксесуар виготовлений без застібки. Виріб упаковано в картонну коробку. Країна походження ТМ Karya - Туреччина.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 133 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди