triangle

  Розпродаж, знижки, акції: Чоловічі окуляри

  Приналежність
  Колір
  Захист
  На товар діє Black
  -88%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад оправа: ацетат, метал / Країна виробництва Італія
  Окуляри Ray-Ban модель CE RB 4033 є дуже популярною моделлю і славляться своєю неперевершеною якістю. Прямокутна форма відмінно виглядає на овальних і ромбовидних гранях. Лінзи Brown Classic забезпечують більшу контрастність в умовах низької освітленості. У центрі лінзи знаходиться шар поляризатор, який і забезпечує основну функцію лінзи - усунення поляризованого світла, саме він забезпечує унікальні якості Ray Ban. Окуляри мають гладку коричневу ацетатну оправу. Лінзи коричнево-зеленого кольору забезпечують максимальний захист від ультрафіолету і яскравості 3 категорії. У комплекті йдуть з футляром, серветкою, і буклетом по догляду. Розміри (мм): 60х17х130.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Срібний / Склад оправа: високоякісний полікарбонат, метал / лінзи: полікарбонат / Країна виробництва Австрія
  Елегантні і стильні сонцезахисні окуляри від Safilo. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Safilo є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненности лінз UV 400. У виробництві оправ Safilo використані три основних матеріалу, кожен з яких має ряд безсумнівних переваг. Металева рама дуже легка, міцна і витримує великі коливання температури і тиску. Володіє поліпшеними якостями щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Модель 7890-S-50 Окуляри в індивідуальному м'якому тканинному мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий НЕ брендовий футляр. Розміри продукту (мм): 60/17/140.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Срібний / Склад оправа: високоякісний полікарбонат, метал // лінзи: полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Елегантні і стильні сонцезахисні окуляри від Basefield. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Basefield є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненности лінз UV 400. У виробництві оправ Basefield використані три основних матеріалу, кожен з яких має ряд безсумнівних переваг. Металева рама дуже легка, міцна і витримує великі коливання температури і тиску. Володіє поліпшеними якостями щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Модель 140.004.4. Окуляри в індивідуальному м'якому тканинному мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий НЕ брендовий футляр. Розміри продукту (мм): 55/17/143.
  На товар діє Black
  -49%
  Приналежність Чоловікам / Колір Сірий / Склад оправа: ацетат, метал / Країна виробництва Китай
  Стильні сонцезахисні окуляри від американського бренду GUESS. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт одночасно, вони прекрасно підходять для різних заходів і прогулянці на свіжому повітрі. У центрі лінзи знаходиться шар, який і забезпечує основну функцію лінзи - усунення поляризованого світла, UV захист. Ще однією відмінною особливістю цього полімеру є наявність не двох, як у більшості сонцезахисних окулярів, а цілих чотирьох шарів, які забезпечують захист від ультрафіолетового випромінювання. Завдяки цій особливості, лінза окулярів відсікає весь ультрафіолетовий спектр - хвилі UVA, UVB, і UVC.Еті шари розташовуються на обох зовнішніх сторонах лінзи. Що і робить полімер більш стійким до подряпин і механічних пошкоджень. Модель СЄ GU 6908. Розміри продукту (мм): 55/17/145.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Склад оправа: полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Елегантні і стильні сонцезахисні окуляри від Back in Black. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт, гра кольорів в поєднанні з ретро-стилем - сонцезахисні окуляри Back In Black не тільки пропонують ідеальний захист від сонячних променів, але і дійсно виділяються, це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Back in Black є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Розміри продукту (мм): 55/14/140.
  -44%
  Приналежність Унісекс / Колір Рожевий / Склад пластик / Країна виробництва Німеччина
  сонцезахисні окуляри зі змінними дужками, в комплекті дві пари дужок
  На товар діє Black
  -86%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад оправа: метал / Країна виробництва Китай
  Окуляри Ray-Ban СE RB 3183 славляться своєю неперевершеною якістю, довговічністю і культовим стилем. Лінзи у цих очок градиентно-дзеркальні - дзеркальність поступово спадає, це виглядає яскраво і незвично. Поляризаційні лінзи прибирають відбивається світло від блікуючих предметів - води, скла, металу, снігу і т.д. Ці лінзи мають спеціальний жиро-і водо-відштовхуючим покриттям, завдяки якому за ними простіше доглядати. Лінзи з максимальним затемненням комфортні для яскравого літнього сонця. Лінзи з полімеру / полікарбонату практично неможливо розбити і вони істотно легше скляних, в той же час, вони більш схильні до подряпин. Розміри (мм): 63х15х125.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Чоловікам / Колір Срібний / Склад оправа: високоякісний полікарбонат, метал / Країна виробництва Італія
  Елегантні і стильні сонцезахисні окуляри від Route 66. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Route 66 є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненности лінз UV 400. У виробництві оправ Route 66 використані три основних матеріалу, кожен з яких має ряд безсумнівних переваг. Металева рама дуже легка, міцна і витримує великі коливання температури і тиску. Володіє поліпшеними якостями щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Модель 136.102.4. Окуляри в індивідуальному м'якому тканинному мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий НЕ брендовий футляр. Розміри (мм): 65/19/143.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Склад оправа: полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Елегантні і стильні сонцезахисні окуляри від Route 66. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Route 66 є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненности лінз UV 400. У виробництві оправ Route 66 використані три основних матеріалу, кожен з яких має ряд безсумнівних переваг. Металева рама дуже легка, міцна і витримує великі коливання температури і тиску. Володіє поліпшеними якостями щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Розміри продукту (мм): 55/14/140.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад оправа: метал / лінза: полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Елегантні і стильні сонцезахисні окуляри від Route 66. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Route 66 є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені для людини не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненности лінз UV 400. У виробництві оправ Route 66 використані три основних матеріалу, кожен з яких має ряд безсумнівних переваг. Металева рама дуже легка, міцна і витримує великі коливання температури і тиску. Володіє поліпшеними якостями щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Модель 136.102.3. Окуляри в індивідуальному м'якому тканинному мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий НЕ брендовий футляр. Розміри продукту (мм): 65х19х143.
  На товар діє Black
  Приналежність Унісекс / Колір Коричневий / Склад оправа: полікарбонат / лінзи: акрил / дужки: полікарбонат / Країна виробництва Китай
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Золотий / Склад оправа: полікарбонат, метал / Країна виробництва Італія
  Сонцезахисні окуляри від Young Spirit пілот в класичному стилі і у жінок і чоловіків однаково популярні. Автентичний аксесуар і незамінний супутник для сучасних людей-сонцезахисні окуляри від Young Spirit пілот. Сонцезахисні окуляри Young Spirit не тільки пропонують ідеальний захист від сонячних променів, але і дійсно виділяються, це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Young Spirit є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Розміри продукту (мм): 60/14/140.
  На товар діє Black
  -68%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад оправа: ацетат / Країна виробництва Італія
  Сонцезахисні окуляри Tod's вважаються одними з кращих серед тих, що зроблені в Італії. Оптична колекція Tod's не тільки відображає високі стандарти італійського якості продукції преміум-класу, відповідність яким є принциповим для нас, а також пильна увага до кожної деталі, що відрізняє бренд, а й поєднує в собі традиції і сучасність, властиві стилю Tod's. Існує п'ять категорій фільтрів сонцезахисних окулярів з різними рівнями затемнення: від «0» до «4». Категорія фільтра сонцезахисних окулярів характеризує здатність лінз захищати очі від видимого сонячного світла. Лінзи категорії 3 світлопропускання 18-8% (темний фільтр, який підходить для дуже яскравого сонця). Брендовий футляр, серветка для чищення лінз, інструкціяРазмер продукту мм: 59/15/131.
  На товар діє Black
  -57%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад оправа: ацетат / Країна виробництва Італія
  Світовий модний бренд Calvin Klein в останні роки робить кілька стильних кроків по подіуму для сонцезахисних окулярів, і тут, ми раді можливості представити вам цей бренд. Цей модний бренд, створений спеціально для молодих міських жителів (або молодих душею), міг би стати для вас ідеальним доповненням до образу вашого дня.Солнцезащітние окуляри Calvin Klein. Легка оправа з ацетату. Антиблікові, стійкі до подряпин лінзи з захистом від ультрафіолетового випромінювання. Поставляється в оригінальному захисному футлярі Calvin Klein + серветка для чищення. Розміри продукту (мм): 56/18/145.
  На товар діє Black
  -29%
  Приналежність Унісекс / Колір Коричневий / Склад полікарбонат, пластик / Країна виробництва США
  Окуляри для читання +2,00 від M READERS c прямокутної оправою, стійкі до подряпин і ударів. Точне зображення реальності без спотворень. Передбачені для перегляду крупним планом і читання. У комплекті окуляри і чохол. Не застосовувати препарат при керуванні транспортним засобом! Не використовувати в якості захисту очей. Матеріал оправи пластик. Ширина оправи 136 мм, ширина лінзи 51 мм, висота лінзи 31 мм, міст 17 мм, довжина дужки 150 мм.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Чоловікам / Колір Срібний / Склад оправа: полікарбонат, метал / Країна виробництва Італія
  Сонцезахисні окуляри від Primettat пілот в класичному стилі і у жінок і чоловіків однаково популярні. Автентичний аксесуар і незамінний супутник для сучасних людей-сонцезахисні окуляри від Primetta пілот. Сонцезахисні окуляри Young Spirit не тільки пропонують ідеальний захист від сонячних променів, але і дійсно виділяються, це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Primetta є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Розміри продукту (мм): 55/19/135.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Чоловікам / Колір Комбінований / Склад оправа: ацетат, метал / Країна виробництва Італія
  Це ідеальні окуляри будь-якого сезону від Calvin Klein. Сонцезахисні окуляри додадуть вашому модному сучасному образу оновлений стиль. Захистіть очі при яскравому сонячному світлі з сонцезахисними окулярами Calvin Klein. Головне в даній моделі очок те, що в центрі лінзи знаходиться шар, який і забезпечує основну функцію лінзи - усунення поляризованого світла, 100% захист від ультрафіолету. Якщо ви шукаєте стильну оправу з унікальним стилем, Calvin Klein створює класичні стилі в традиційних кольорах і формах. Нові матеріали покращують молодий і сучасний зовнішній вигляд їх очок. Ці сонцезахисні окуляри дозволяють без коливань насолоджуватися активним відпочинком і їх легко носити з собою. Брендовий футляр, серветка для чищення лінз, буклет по догляду ха очками. Розміри продукту (мм): 55/19/140.
  На товар діє Black
  -61%
  Приналежність Унісекс / Колір Комбінований / Склад оправа: ацетат, метал / Країна виробництва Італія
  Cсолнцезащітние окуляри POLAROID. Багатошарова лінза окулярів Полароїд, в цілому, складається з дев'яти шарів, кожен з яких несе своє функціональне навантаження. Шар поляризатор. У центрі лінзи знаходиться шар, який і забезпечує основну функцію лінзи - усунення поляризованого світла, саме він забезпечує унікальні якості Полароїд. UV захист. Ще однією відмінною особливістю цього полімеру є наявність не двох, як у більшості сонцезахисних окулярів, а цілих чотирьох шарів, які забезпечують захист від ультрафіолетового випромінювання. Завдяки цій особливості, лінза окулярів відсікає весь ультрафіолетовий спектр - хвилі UVA, UVB, і UVC. Амортизатори. Амортизуючі шари розташовуються по обидва боки лінзи, що забезпечує гнучкість і ударостійкість полімеру. Захист від подряпин. Ці шари розташовуються на обох зовнішніх сторонах лінзи. Що і робить полімер більш стійким до подряпин і механічних пошкоджень. Розміри продукту (мм): 65/17/145.
  На товар діє Black
  -69%
  Приналежність Унісекс / Колір Сірий / Склад оправа: ацетат / Країна виробництва Італія
  Нові сонцезахисні окуляри об'єднують складні технології і відсилання до минулого. Ця колекція пропонує нові ексклюзивні кольори, а також ніжні опалові відтінки, які нагадують вбрання prêt-à-porter марки Yves Saint Lauren, були розроблені спеціально для цієї колекції. Прості силуети, вишукані матеріали та палітра оригінальних кольорів перетворюють цю колекцію в символ елегантності. Сонцезахисні окуляри в ретро стилі для чоловіків і жінок представлені в оригінальних кольорах. Логотип «Yves Saint Laurent» вигравіруваний на заушниках. Ексклюзивні кольори запозичені у колекції prêt-à-porter будинку моди. Брендовий футляр на магніті, серветка для чищення лінз. Розмір продукту мм: 49/21/140.
  На товар діє Black
  -69%
  Приналежність Чоловікам / Колір Темно-коричневий / Склад оправа: ацетат / Країна виробництва Італія
  Колекція очок Dsquared² для чоловіків і жінок розкриває сильну і сучасну індивідуальність завдяки моделям і оправ з вишуканими формами і чіткими деталями. Колекція очок поєднує в собі традиційний тверезий канадський стиль з шикарним італійським настроєм. Молодий дизайн, з великою увагою до деталей і спортивним настроєм: це основні характеристики колекції, тоді як очковий тріумф між стилем ретро і сучасним духом. Виготовлені з міцного пластику, легкі, стійкі до деформації або подряпин. Існують стандарти, які вироблять п'ять категорій фільтрів для сонцезахисних окулярів з різними рівнями затемнення та захисту від ультрафіолету з різними рівнями затемнення: від «0» до «4». Лінзи категорії 3 (світлопропускання 18-8% (темний фільтр, який підходить для дуже яскравого сонця)). Оригінальний футляр на магніті, серветка, інструкція. Розмір продукту мм: 62/23/135.
  -44%
  Приналежність Унісекс / Колір Помаранчевий / Склад пластик / Країна виробництва Німеччина
  сонцезахисні окуляри зі змінними дужками, в комплекті дві пари дужок
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Коричневий / Склад оправа: полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Елегантні і стильні сонцезахисні окуляри від Route 66. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Route 66 є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненности лінз UV 400. У виробництві оправ Route 66 використані три основних матеріалу, кожен з яких має ряд безсумнівних переваг. Металева рама дуже легка, міцна і витримує великі коливання температури і тиску. Володіє поліпшеними якостями щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Розміри продукту (мм): 50/19/140.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Чоловікам / Колір Срібний / Склад оправа: високоякісний полікарбонат, метал / лінзи: полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Сонцезахисні окуляри від Primettat пілот в класичному стилі і у жінок і чоловіків однаково популярні. Автентичний аксесуар і незамінний супутник для сучасних людей - сонцезахисні окуляри від Primetta пілот. Сонцезахисні окуляри Young Spirit не тільки пропонують ідеальний захист від сонячних променів, але і дійсно виділяються, це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Primetta є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Модель 111.200.7. Окуляри в індивідуальному м'якому тканинному мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий НЕ брендовий футляр. Розміри продукту (мм): 60/19/143.
  -69%
  Приналежність Унісекс / Колір Коричневий / Склад пластик / Країна виробництва Німеччина
  Окуляри для читання з підсвічуванням, 1 діоптрій. Підходять як для жінок, так і чоловіків. У комплекті батарейки. Лінзи стійкі до подряпин і без спотворень. Дуже добре підходять для читання.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 130 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди