triangle

  Стильні подарункові набори чоловічих аксесуарів

  Приналежність Чоловікам / Колір Зелений / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (зелений). Обкладинка на паспорт "Герб" (зелена) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (зелена), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Гарний і доступний презент для чоловіка. Такий подарунок напевно сподобається кожному представнику сильної половини, адже вони люблять корисні та практичні подарунки. У чоловічій подарунковий набір №13 входять: ремінь KB-35-02. Чоловічий шкіряний ремінь - це відмінний варіант подарунка на будь-яке свято для коханого чоловіка, брата або начальника. Він має універсальний строгий дизайн і буде стильно виглядати як з джинсами, так і з будь-якими класичними брюками. Пряжка металева, чорного кольору. Ремінь виготовлений зі 100% натуральної гладенької шкіри, без склеєних елементів. Стандартна довжина ременя - 120 (+/- 5) см, можливе самостійне укорочення. Ширина - 35 мм, товщина шкіри приблизно 3,5 мм. Виготовлений в Україні. Ключниця на карабіни F-01 акуратна, компактна, зручна у використанні. Защібається на 2 кнопки, всередині 4 карабіна для ключів. Розмір в складеному вигляді 11 * 5 см, в розкладеному - 11 * 13,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У подарунковий набір №37 входять: ремінь KB-35-10 чорний виготовлений зі 100% натуральної гладенької шкіри, без швів і склеєних елементів. Стандартна довжина ременя - 120 (+/- 5) см, можливе самостійне укорочення. Ширина - 40 мм, товщина шкіри приблизно 3,5-4 мм. Ремінь з класичною металевою пряжкою. Він має універсальний строгий дизайн і буде стильно виглядати з будь-якими джинсами або брюками. Виготовлений в Україні. Портмоне П3-01 виготовлене з натуральної цільної 100% шкіри Кайзер. Зверху і всередині використана тільки шкіра, не використовується картон, шкірозамінник і тканина. Портмоне має 8 відділень: 2 відділення для купюр, 4 для карток і 1 для монет, 1 прозоре відділення для фото або посвідчення (перепустки). Розмір 105 * 90 * 20 мм. Защібається на кнопку. Виготовлений в Україні. Ключниця на карабіни Crez акуратна, стильна, приємна на дотик. Матеріал - натуральна гладенька шкіра Кайзер. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Прострочена ниткою чорного кольору. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на пластиковий паспорт / права зручна у використанні і компактна обкладинка для документів нового зразка: ID паспорта, прав, техпаспорта (пластіковоие). Тепер всі необхідні документи будуть в одному аксесуарі. Усередині 1 прозора кишеня + 3 шкіряних кишені, в яких можна помістити до 7 пластикових карт. Чохол на паспорт защібається на кнопку, що забезпечить надійне зберігання ваших документів. Обкладинка для документів виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер чорного кольору. Розмір: 8 * 10 см. Виробництво - Україна. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У чоловічий подарунковий набір №14 чорний входять: ремінь KB-35-02, чоловічий шкіряний ремінь - це відмінний варіант подарунка на будь-яке свято для коханого чоловіка, брата або керівника. Він має універсальний строгий дизайн і буде стильно виглядати як з джинсами, так і з будь-якими класичними брюками. Пряжка металева, чорного кольору. Ремінь виготовлений зі 100% натуральної гладенької шкіри, без склеєних елементів. Стандартна довжина ременя - 125 (+/- 5) см, можливе самостійне укорочення. Ширина - 35 мм, товщина шкіри приблизно 3,5 мм. Виготовлений в Україні. Ключниця на карабінах F-01 акуратна, компактна, зручна у використанні. Защібається на 2 кнопки, всередині 4 карабіна для ключів. Розмір в складеному вигляді 11 * 5 см, в розкладеному - 11 * 13,5 см. Виготовлена з натуральної шкіри кайзер. Виготовлена в Україні. Обложка на паспорт ST-05 виготовлена з натуральної якісної щільної шкіри. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинку на паспорт за вашим бажанням можемо замінити на обкладинку на пластиковий ID паспорт (7 * 10 см). Красивий і гідний подарунок для чоловіка. Такий подарунок напевно сподобається кожному представнику сильної половини, адже вони люблять корисні та практичні подарунки. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (коричневий). Обкладинка на паспорт "Герб" (коричнева) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (коричнева), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Як часто при виборі подарунка ми кидаємося з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного подарунка для друга, колеги чи члена сім'ї? Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків не стомлював, ми створили подарункові набори з найнеобхідніших предметів. Ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу, стилю, а також кольоровій гамі. Чоловічий подарунковий набір №22 коричневий: обкладинка на паспорт + обкладинка на права. Обкладинка на паспорт ST-04 виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинку на паспорт за вашим бажанням можемо замінити на обкладинку на пластиковий ID паспорт (7 * 10 см). Обкладинка на права ST-04 з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Напис AUTO DOCUMENT нанесений за допомогою тиснення. Всередині 4 шкіряних кишені для пластикових карт, 9 прозорих кишень для документів (4 шт - 6,5 * 9,7 см, 4 шт - 8 * 11,7 см, 1 шт формату А5) + відкидна шкіряна кишеня з прозорим віконцем. Розмір обкладинки 9,5 * 13 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Наближається свято, а ви все ще не визначилися з презентом? У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей, що складається з обкладинки на закордонний паспорт і український паспорт. Такий подарунковий набір стане відмінним подарунком як колезі по роботі, другу, так і керівнику. Подарунковий набір №35: обкладинка на паспорт "Герб" + обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (чорний). Обкладинка на паспорт "Герб" (чорна) виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. Малюнок нанесений за допомогою тиснення. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 135 * 95 мм, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинка на закордонний паспорт "Карта" (чорна), стильна і презентабельна обкладинка збереже важливий документ в цілим і неушкодженим. Обкладинка на паспорт виготовлена з натуральної щільної матової шкіри Crazy horse. На зовнішній стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. З внутрішньої сторони шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка надійно прошита міцною ниткою. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Розмір стандартний 13,5 * 9,5 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У подарунковий набір №31 входять: ремінь KB-40-02 виготовлений зі 100% натуральної гладенької шкіри, без склеєних елементів. Стандартна довжина ременя - 120 (+/- 5) см, можливе самостійне укорочення. Ширина - 40 мм, товщина шкіри приблизно 3,5-4 мм. Прикрашений 2 декоративними строчками щільної нитки. Ремінь з класичною пряжкою. Шкіряний ремінь - це відмінний варіант подарунка на будь-яке свято для коханого чоловіка, колеги або близької людини. Адже такий аксесуар є в гардеробі кожного чоловіка. Він має універсальний класичний дизайн і буде стильно виглядати з будь-якими джинсами або брюками. Виготовлений в Україні. Зжим для грошей Crez-31, сучасний зажим для банкнот з 2 відділеннями для пластикових карток. Аксесуар виготовлений з натуральної шкіри Кайзер чорного кольору, не використовується кожзам, картон або тканину. Колір фурнітури: срібло. Зажим защібається на приховану кнопку. Аксесуар акуратно прошитий надійною, міцною ниткою в тон виробу. Розмір 8,5 * 11,5 см. Виготовлений в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У подарунковий набір №18 входять: ключниця на карабіни Crez акуратна, стильна, приємна на дотик. Оригінально виглядає завдяки шляхетній текстурі шкіри - флотар. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на паспорт Crez виготовлена з натуральної шкіри. Оригінально виглядає завдяки шляхетній текстурі шкіри - флотар. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, підходить на український і закордонний паспорт. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Виготовлено в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однаковою шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Синій / Бренд HandyCover
  Як часто при виборі подарунку ми кидаємося з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного подарунка для друга, колеги чи члена сім'ї? Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків не стомлював, ми створили подарункові набори з найнеобхідніших предметів. Ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу, стилю, а також кольоровій гамі. Чоловічий подарунковий набір №22 синій: обкладинка на паспорт + обкладинка на права. Обкладинка на паспорт ST-05 виготовлена з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Обкладинку на паспорт за вашим бажанням можемо замінити на обкладинку на пластиковий ID паспорт (7 * 10 см). Обкладинка на права ST-05 з натуральної щільної глянцевої шкіри Кайзер. Напис AUTO DOCUMENT нанесений за допомогою тиснення. Всередині 4 шкіряних кишені для пластикових карт, 9 прозорих кишень для документів (4 шт - 6,5 * 9,7 см, 4 шт - 8 * 11,7 см, 1 шт формату А5) + відкидна шкіряна кишеня з прозорим віконцем. Розмір обкладинки 9,5 * 13 см. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Ваш мужчина любить подарунки? Тоді порадуйте його своєю увагою. Портмоне і ремінь - це речі, якими чоловік буде користуватися щодня. Дуже корисний і практичний подарунок! У подарунковий набір № 40 входить: ремінь Handycover HC0072 чорний; портмоне HC0028 чорне. Упаковка: дерев'яна коробка (220 * 140 * 55 мм); наповнювач - дерев'яна стружка. Портмоне HC0028: чоловіче портмоне виконано в класичному стилі. Закривається гаманець на хлястик з кнопкою. У виробі використана матова шкіра Crazy Horse з ефектом зістарення. Дуже зручний чоловічий аксесуар, відмінно буде носитися в кишені джинсів або сумці та не потребує багато місця. Розмір 11,5 * 9 * 1,5 см. У портмоне 1 відділення для купюр (легко поміщаються купюри всіх номіналів), 3 кишені для карт, 1 відділення на кнопці для монет. Ремінь Handycover HC0072: чоловічий шкіряний ремінь виготовлений з цілісного полотна високоякісної шкіри з підвищеною міцністю за рахунок прошивки. Ремінь прошитий щільною ниткою по всій довжині. Є можливість самостійного укорочення. Такий ремінь буде добре виглядати з будь-якими темними джинсами або не класичними брюками. Ширина 4 см, довжина 130 (+/- 5) см. Всі товари в наборі виготовлені в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Даруйте святковий набір своєму коханому чоловікові, брату, колезі, та хоч сусідові. Він такий крутий, що будь-який представник чоловічої статі буде в захваті.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У чоловічій подарунковий набір №29 входять: ключниця на карабінах Crez акуратна, стильна, приємна на дотик, виготовлена з натуральної матової шкіри. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Виготовлена в Україні. Обкладинка на паспорт Crez виготовлена з натуральної матової шкіри. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Візитниця оригінальна і компактна на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт і права. Розмір 7,5 * 10 * 1 см. Візитниця виготовлена з натуральної матової шкіри. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У подарунковий набір №32 входять: клатч Crez-02. Тонкий клатч з натуральної шкіри на 1 блискавку. У аксесуара один загальний відділ на металевій застібці-блискавки. Усередині 2 відсіку для купюр, 1 кишеня на блискавці, 8 кишень для пластикових карт і 2 плоских кишені. Виріб оснащений знімним шкіряним ременем, що дозволяє носить аксесуар на зап'ясті і зручною маленькою ручкою на лицьовій стороні для комфортного перенесення клатча в руках. Зверніть увагу, в клатче не передбачено місце для розміщення телефону, сигарет, гаманця. Розміри: довжина 20,5 см, ширина 11,5 см, товщина 2,5 см, довжина ручки на зап'ясті - 37 см. Виготовлений в Україні. Обкладинка на паспорт Crez-2 виготовлена з натуральної шкіри чорного кольору з текстурою флотар. Без написів і тиснень. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками чорного кольору. Розмір стандартний, підходить на український і закордонний паспорт. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Виготовлена в Україні. Ключниця на карабінах Crez-2 акуратна, стильна, приємна на дотик. Матеріал - натуральна шкіра з текстурою флотар. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Прострочена ниткою чорного кольору. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У чоловічій подарунковий набір №28 входять: обкладинка на паспорт Crez виготовлена з натуральної шкіри. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, 9,5 * 13,5 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Візитниця Crez оригінальна і компактна на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш з щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт і права. Розмір 7,5 * 10 * 1 см. Візитниця виготовлена з натуральної 100% шкіри. Оригінальності виробу додає натуральна текстура шкіри флотар. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У подарунковий набір №18 входять: ключниця на карабіни Crez акуратна, стильна, приємна на дотик. Матеріал - натуральна гладка шкіра. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Прострочка чорного кольору. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обложка на паспорт Crez виготовлена з натуральної гладенької шкіри. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, підходить на український і закордонний паспорт. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Виготовлено в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Як часто при виборі подарунка для дорогого для нас мужчини ми губимося в здогадах що подарувати? А потім бігаємо з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного презенту, щоб обов'язково сподобався і не валявся без діла на полиці. Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків не стомлював, ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу і стилю. У чоловічій набір Rovicky 01-106 входить: 1. Зручне і стильне портмоне з натуральної шкіри на кнопці Rovicky 106L. Передбачено 1 відділення для купюр, 12 для карток, 3 прозорих відділення, 1 для монет на кнопці і 2 потайних кишені. Портмоне защібається на кнопку. Розмір 10,5 * 12,5 * 3 см. Спеціальна тканина в підкладці забезпечує RFID захист ваших кредитних карт від електронної крадіжки. Розмір 12 * 9 * 2,5 см. 2. Стильний шкіряний ремінь з пряжкою-автомат Rovicky QQ-01. Ширина 3,6 см, довжина 130 см. Матеріал - натуральна шкіра. Пряжка сталевого кольору, з матовим нецарапающімся покриттям. Такий аксесуар відмінно поєднується з будь-якими брюками або джинсами. Аксесуари оформлені в красиву дерев'яну подарункову коробку з дерев'яним наповнювачем. Розмір коробки 23 * 15 * 6,5 см. Даруйте святковий набір своєму коханому чоловікові, брату, колезі, та хоч сусідові. Він такий крутий, що будь-який представник чоловічої статі буде в захваті.
  Приналежність Чоловікам / Колір Синій / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. Подарунковий набір №18: Обкладинка на паспорт Lika + ключниця Lika синього кольору: ключниця на карабінах Lika акуратна, стильна, приємна на дотик, виготовлена з натуральної матової шкіри Crazy Horse. Оригінально виглядає завдяки цікавому тисненню яке імітує шкіру рептилії. Прикрашена декоративною строчкою. Защібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5 * 14 см, в розкладеному - 19,5 * 14 см. Обкладинка на паспорт Lika виготовлена з натуральної матової шкіри Crazy Horse. Оригінально виглядає завдяки цікавому тисненню яке імітує шкіру рептилії. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний 9,5 * 13,2 см, підходить на український і закордонний паспорт. Виготовлена в Україні. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з однакової шкіри. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Синій / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто входять в ступор проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для вручення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей. У подарунковий набір №28 входить: обкладинка на паспорт Lika, стандартна обкладинка на паперовий паспорт. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9.5 * 13.2 см, підходить на український і закордонний паспорт. Візитниця Амелія оригінальна і компактна на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку защібнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Усередині картхолдера вкладиш зі щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт, права і техпаспорт. Розмір 7,5 * 10 * 1 см. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (в порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо). Товари в наборі виготовлені з матової натуральної шкіри Crazy Horse з тисненням, що імітує шкіру рептилії. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото. Набір продається в подарунковій картонній фірмовій коробці. Виготовлений в Україні.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд HandyCover
  Ваш мужчина любить подарунки? Тоді порадуйте його своєю увагою. У цьому наборі зібрані найнеобхідніші для нього аксесуари, якими він буде користуватися щодня. Дуже корисний і практичний подарунок! Подаруйте святковий набір своєму коханому чоловікові, брату, колезі, та хоч сусідові. Він такий крутий, що будь-який представник чоловічої статі буде у захваті. У подарунковий набір №42 входить: ремінь HC0072; портмоне HC0028; обкладинка на ID паспорт HC0047. Упаковка: дерев'яна коробка (220 * 140 * 55 мм); наповнювач - дерев'яна стружка. Портмоне HC0028: чоловіче портмоне виконане в класичному стилі. Закривається гаманець на хлястик з кнопкою. У виробі використана матова шкіра Crazy Horse з ефектом зістарення. Дуже зручний чоловічий аксесуар, відмінно буде носитися в кишені джинсів або сумці та не потребує багато місця. Розмір 11,5 * 9 * 1,5 см. У портмоне 1 відділення для купюр (легко поміщаються купюри всіх номіналів), 3 кишені для карт, 1 відділення на кнопці для монет. Ремінь Handycover HC0072: чоловічий шкіряний ремінь виготовлений з цілісного полотна високоякісної шкіри з підвищеною міцністю за рахунок прошивки по всій довжині. Є можливість самостійного укорочення. Такий ремінь буде добре виглядати з будь-якими темними джинсами або не класичними брюками. Ширина 4 см, довжина 130 (+/- 5) см. Обкладинка на ID паспорт HC0047: компактна і зручна обкладинка для всіх пластикових документів: на ID паспорт, права і техпаспорт. З внутрішньої сторони 2 прозорих відсіка + 4 прозорих файла-кишеньки. Розмір 105 * 75 мм. Всі товари в наборі виготовлені в Україні. При виготовленні даного набору використана матова шкіра Crazy Horse з ефектом зістарення. Вироби з цієї шкіри в процесі використання набувають вінтажності і виглядають дорого і солідно. Неоднорідність кольору, природні складки, шрами тварини, цифри на виворітного стороні шкіри не вважаються браком. Купуючи дані товари в наборі ви економите 10%! (В порівнянні з вартістю тих же товарів, придбаних окремо).
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд Rovicky
  Як часто при виборі подарунка для дорогого для нас мужчини ми губимося в здогадах що подарувати? А потім бігаємо з магазину в магазин, перериваємо тонни інформації на сайтах в пошуках гідного презенту, щоб обов'язково сподобався і не валявся без діла на полиці. Щоб зробити ваше життя простішим, а вибір подарунків не стомлював, ми підібрали вироби, які доповнюють один одного по функціоналу і стилю. В чоловічий подарунковий набір входить: 1. Класичне чоловіче портмоне з натуральної шкіри на кнопці. Передбачено 2 відділення для купюр, 10 для карт, 2 прозорих відділення і 3 потайних відділення, одне з яких на блискавці. Спеціальна тканина в підкладці забезпечує RFID захист ваших кредитних карт від електронної крадіжки. Розмір 12,7 * 9,8 * 3 см. 2. Стильний шкіряний ремінь шириною 3,8 см, довжина 127 см. Матеріал - натуральна щільна шкіра. Пряжка металева, пофарбована в чорний колір. Такий аксесуар відмінно виглядає з джинсами. Аксесуари оформлені в красиву презентабельну фірмову коробку. Розмір коробки 27 * 14 * 6 см. Даруйте святковий набір своєму коханому чоловікові, брату, колезі, та хоч сусідові. Він такий крутий, що будь-який представник чоловічої статі буде у захваті.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд Pierre Cardin / Країна бренду Франція
  Досить ламати голову над вибором подарунка чоловікові і підбором окремих елементів один до одного. Скористайтеся готовим рішенням з цим набором з натуральної шкіри. Досить універсальний подарунок який підійде будь-якому чоловіку.У чоловічій подарунковий набір входить:1. Класичне чоловіче портмоне з натуральної шкіри без застібки. Всередині: 2 відділення для купюр, 9 для карт, 2 прозорих відділення і 2 потайних відділення, одне з яких на блискавці. Спеціальна тканина в підкладці забезпечує RFID захист ваших кредитних карт від електронної крадіжки. Розмір 13 * 9,5 * 3 см.2. Стильний шкіряний ремінь шириною 3,5 см, довжина 125 см. Матеріал - натуральна гладенька шкіра. Пряжка металева, світла.Аксесуари оформлені в красиву презентабельну фірмову коробку.Розмір коробки 25 * 19 * 5,5 см.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто переймаються проблемою вибору подарунка для шефа або колеги, приводом для піднесення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей.У чоловічий подарунковий набір №28 входить:Обкладинка на паспорт LikaСтандартна обкладинка на паперовий паспорт. Із зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір 9.5*13.2 см, підходить на український та закордонний паспорт.Візитниця АмеліяОригінальна і компактна візитниця на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку застебнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Всередині картхолдера вкладиш із щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт і права. Розмір 7,5*10*1 см.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо)Товари в наборі виготовлені з матовою натуральної шкіри Crazy Horse з тисненням, що імітує шкіру рептилії. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото.Набір продається в подарунковій фірмовій картонній коробці.Виготовлено в Україні.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  Подарунки неодмінно супроводжують всі свята. Працюючи в колективі, співробітники часто переймаються проблемою вибору подарунка для керівника або колеги, приводом для піднесення якого може бути особиста подія або корпоративне свято. У нашому магазині ви знайдете широкий спектр подарункових наборів високої якості за доступними цінами. Наприклад, цей.Подарунковий набір №18: Обкладинка на паспорт Lika + ключниця Lika коричневого кольору:Ключниця на карабінах LikaАкуратна, стильна, приємна на дотик, виготовлена з натуральної матової шкіри Crazy Horse. Оригінально виглядає завдяки цікавому тисненню імітує шкіру рептилії. Прикрашена декоративною строчкою. Застібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5*14 см, у розкладеному - 19,5*14 см.Обкладинка на паспорт LikaОбкладинка на паспорт виконана з натуральної шкіри. ІзЗі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, 9,5*13,5 см, підходить на український та закордонний паспорт.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо).Всі товари в наборі виготовлені в Україні. Товари в наборі виготовлені з однакової натуральної матової шкіри з тисненням, що імітує рептилію. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото.Набір продається в подарунковій фірмовій картонній коробці.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд HandyCover
  У жіночий набір подарунковий №27 входять:Жіночий гаманець LIKA-2Жіночий гаманець зі 100% натуральної шкіри. Повсякденна елегантна класична модель. Гаманець такої форми дуже зручний у використанні. Срібляста фурнітура та якісно прошиті шви. В гаманці використовуються металеві блискавки, що подовжує термін служби виробу. Містить 3 основних відділи для купюр + 2 плоских, 8 відділів для дисконтних і кредитних карт, візиток. Зовні невелика кишеня для карток на блискавці. Відділення для дрібниць знаходиться всередині гаманця і закривається на блискавку. Гаманець стандартного розміру - 19*9*2,5 см.Ключниця на карабінах LikaАкуратна, стильна, приємна на дотик, виготовлена з натуральної шкіри. Застібається на 2 кнопки, всередині 6 карабінів для ключів. Ключниця оснащена кільцем. Розмір в складеному вигляді 7,5*14 см, у розкладеному - 19,5*14 см.Обкладинка на паспорт LikaОбкладинка на паспорт виконана з натуральної шкіри. Зі звороту шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Розмір стандартний, 9,5*13,5 см, підходить на український та закордонний паспорт.Візитниця АмеліяОригінальна і компактна візитниця на 2 кнопках (в залежності від кількості карт вибираєте на яку кнопку застебнути). Тепер всі картки і візитки будуть під рукою в зручному і стильному аксесуарі. Всередині картхолдера вкладиш із щільного глянцевого прозорого ПВХ. Місткість 12 пластикових карток або візиток. Також в картхолдер можна помістити пластиковий ID паспорт і права. Розмір 7,5*10*1 см.Купуючи ці товари у наборі ви заощаджуєте 10%! (порівняно з вартістю товарів, придбаних окремо)Всі товари в наборі виготовлені в Україні. Товари в наборі виготовлені з однакової натуральної матової шкіри з тисненням, що імітує рептилію. У зв'язку з технічними особливостями крою виробів розташування певних елементів тиснення може відрізнятися від зображеного на фото.Набір продається в подарунковій фірмовій картонній коробці.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 131 відділення KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди