triangle
  Колір
  Час повної зарядки, ч
  Кількість режимів
  Кількість насадок, шт
  Час роботи на одному заряді, г
  Час застосування
  -21%

  Зубная щетка Prokudent создана специально для максимально простого и комфортного ухода за здоровьем вашей полости рта. Она тщательно очищает зубы от налета и мягко массирует десну. Щетка позволяет без проблем избавиться от загрязнений на всей поверхности зубов, и даже в наиболее труднодоступных участках между ними. Зубная щетка Prokudent обеспечивает полный контроль при чистке благодаря эргономичной ручке, которая удобно держится и не скользит в руке. В упаковке три зубных щетки.
  -35%

  Акумуляторна масажна зубна щітка Shuke sk-601 із 5 режимами роботи. Робить процес чищення зубів простим та приємним. Має 4 змінні насадки з хвилеподібною щетиною з нейлонового шовку та водонепроникну ручку, яку можна мити. 4 насадки можуть використовуватись протягом 360 днів при нормальному використанні. Прекрасне придбання для сім'ї. Переваги: - У кожного своя насадка - М'яка щетина - Нетоксична високоякісна пластмаса - Зручний та компактний органайзер Характеристики: - тип зубної щітки звичайна - Рух головки вібруючи - Дод. опції електричної зубної щітки масаж - вага товару з упаковкою (г) 180 г - Висота предмета 21 см - глибина предмета 3 см - Ширина предмета 3 см - Ширина упаковки 13 см - Висота упаковки 31 см - глибина упаковки 4 см Комплектація: - USB-кабель; - 4 насадки; - електрична щітка, - Ковпачок.
  -20%

  Зубна щітка Pasta Del Capitano Complete Professional гарантує глибоке очищення порожнини рота і міжзубного простору завдяки щетині Tynex. Головка щітки обладнана очищувачем язика, допомагає зняти бактеріальний шар, який є основною причиною неприємного запаху з рота. Бічні елементи ніжно масажують ясна.

  Бамбукові зубні щітки з категорії "eco-friendly". Це означає, що вона зроблена повністю з натуральних матеріалів. У чому плюси? По-перше, приємніше розуміти, що це не шкідливо для здоров'я. По-друге, (і це найважливіше) - не шкідливо для екології: щітка повністю розкладається в природних умовах. Особливості XOC Bamboo Toothbrushes: очищає зуби і ротову порожнину від нальоту, залишків їжі;не дратує ясна; не травмує емаль; виготовлена з біорозкладеного бамбука; має елегантний зовнішній вигляд; упакований в коробку з переробленого картону; 100% ЕКО; В комплекті 3 шт
  -21%

  Зубна щітка Pasta del Capitano Family - ідеальна зубна щітка для всієї родини. Її ефективність гарантується щетиною найвищої жорсткості і компактною головкою, що забезпечують видалення нальоту і оптимальне очищення зубів і ясен.
  -19%

  Зубна щітка Benefit Triaction середньої жорсткості
  -20%

  Зубна щітка Benefit Mixed Colours 2 шт. середньої жорсткості
  -21%

  Зубна щітка Pasta Del Capitano Family Soft ідеально підходить для всієї родини. Заокруглені щетинки допомагають лагідно очистити наліт без впливу на емаль.Основні характеристики:-м'яка жорсткість;-щетинки заокруглені на кінцях;-ергономічна ручка;-невеличка і гнучка голівка для кращого проникнення у всі куточки ротової порожнини;-до комплекту входить чохол на голівку щітки для захисту від впливу зовнішніх факторів.
  Вибір Kasta
  -15%
  Система/технологія чищення Ультразвукова / Кількість режимів Більш 3 / Кількість насадок, шт 7 / Живлення Акумулятор
  Електрична зубна щітка AHealth SMART SONIC SMILE 1 на акумуляторі зі звуковою вібрацією 40000 циклів за хвилину, допомагає швидко та якісно видаляти зубний наліт та залишки їжі.

  Зубна щітка Pro Formula Baby Steps спеціально розроблена для дітей віком від 0 до 2 років, щоб забезпечити м яке очищення молочних зубів і догляд за ніжними яснами. Сконструйована із ручкою з легким захопленням, щоб допомогти дорослим чистити зуби своїй дитині, має дуже м'яку щетину для делікатного очищення і малий розмір для маленьких ротиків.
  -20%

  Інноваційна відбілювальна щітка ідеально придатна для догляду за зубами та яснами з підвищеною чутливістю: м'яко полірує зубну емаль завдяки запатентованій щетині Tynex® із хвилястого каучуку; відновлює й підтримує природну білизну зубів; усуває наслідки куріння; зменшує вплив фарбувальних продуктів; очищає зуби від нальоту й бактеріального шару. Ергономічна форма забезпечує комфортне використання щітки. У комплекті є чохол для захисту ворсин.
  -20%

  Зубна щітка Pasta Del Capitano Complete Professional гарантує глибоке очищення ротової порожнини та міжзубного простору завдяки щетині Tynex. Головка щітки обладнана очисником язика, що допомагає зняти бактеріальний шар, який є основною причиною неприємного запаху з рота. Бічні елементи ніжно масажують ясна.
  -64%
  Система/технологія чищення Зворотно-обертальна / Кількість режимів 1 / Режим роботи Щоденна чистка
  Ці обертові круглі насадки ідеально підходять для ретельного чищення зубів і ясен. Кисті мають закруглену щетину і 3 кольорових маркера на 2 кисті
  -21%

  Зубна щітка Pasta del Capitano Family - ідеальна зубна щітка для всієї родини. Її ефективність гарантується щетиною середньої жорсткості, ергономічною ручкою і компактною заокругленою головкою, що забезпечують видалення нальоту і оптимальне очищення зубів і ясен.
  -19%

  Симпатичний дельфін допомагає вашій дитині навчитися чистити зуби, перетворюючи щоденну гігієну в забавний час для ігор. Особливо заокруглена голівка, що ідеально підходить для його маленького рота, допомагає захистити ніжні ясна, а м'яка щетина полегшує чистку чутних зубів, щоб дістатися до задніх зубів. Нековзна гумова ручка форми, зручний захват, допомагають дитині навчитися чистити щіткою зубки.
  -20%

  Інноваційна відбілювальна щітка ідеально придатна для догляду за зубами та яснами з підвищеною чутливістю: м'яко полірує зубну емаль завдяки запатентованій щетині Tynex® із хвилястого каучуку; відновлює й підтримує природну білизну зубів; усуває наслідки куріння; зменшує вплив фарбувальних продуктів; очищає зуби від нальоту й бактеріального шару. Ергономічна форма забезпечує комфортне використання щітки. У комплекті є чохол для захисту ворсин.

  Зубна щітка LOL Toothbrush відмінно підходить для повсякденного використання або як подарунок для шанувальників LOL Surprise. Ця кумедна зубна щітка спонукає дітей чистити зуби протягом необхідної кількості часу та отримувати від цього задоволення, а м'які щетинки м'яко та дбайливо очищають чутливі дитячі зубки. В наборі 2 щітки та 2 футляри
  Вибір Kasta
  -15%
  Система/технологія чищення Ультразвукова / Кількість режимів Більш 3 / Кількість насадок, шт 7 / Живлення Акумулятор
  Електрична зубна щітка AHealth SMART SONIC SMILE 1 Black на акумуляторі зі звуковою вібрацією 40000 циклів за хвилину, допомагає швидко та якісно видаляти зубний наліт та залишки їжі.
  Вибір Kasta
  -15%
  Система/технологія чищення Ультразвукова / Кількість режимів 1 / Кількість насадок, шт 1 / Режим роботи Щоденна чистка / Живлення Акумулятор
  Удосконалена звукова технологія Потужні вібрації щетинок запускають мікропухирці глибоко між зубами і вздовж лінії ясен для освіжаючого відчуття. Ви отримаєте два місяці чистки вручну лише за 2 хвилини. 31000 рухів щітки за хвилину обережно чистять зуби, руйнують наліт та видаляють його для виняткової щоденної чистоти. Видаляє наліт утричі краще Клінічно доведено, що електрична зубна щітка Sonicare з удосконаленою звуковою технологією видаляє втричі більше нальоту, ніж звичайна зубна щітка. Вона видаляє наліт із зубів та вздовж лінії ясен, при цьому захищає ваші ясна. Захищає ваші ясна Вбудований датчик тиску автоматично визначає ваш напір, попереджає вас та автоматично зменшує вібрацію зубної щітки для захисту ясен. Зубна щітка подаватиме пульсуючий звук як нагадування для полегшення тиску. SmartTimer та QuadPacer 2-хвилинний SmarTimer та 30-секундний QuadPacer сприяють чищенню всіх ділянок рота протягом рекомендованого періоду часу для повноцінного чищення. Нагадування про заміну BrushSync З часом усі насадки для щітки зношуються, тому ви захочете стежити за своєю насадкою для забезпечення чудового чищення. Технологія BrushSync відслідковує тривалість використання насадки для щітки та інтенсивність чищення. Нагадування про заміну BrushSync на ручці та короткий звуковий сигнал попереджає про необхідність заміни. Легкий старт Проста стартова програма дає можливість поступово та обережно нарощувати інтенсивність чищення протягом перших 14 разів використання нової зубної щітки. Тривалий ресурс батареї Ресурс батареї становить 14 днів, тому повторна зарядка не потрібна тривалий час.
  -19%

  Для створення щітки Pasta Del Capitano Baby 3+ використовується якісний пластик, безпечний для дітей. Маленька робоча головка оптимально підходить для дитячого рота. Пучки щетинок розташовані особливим чином, щоб покривати максимальну поверхню зуба і проникати навіть у важкодоступні місця. На нижній частині щітки знаходиться присоска, щоб дитина могла прикріпити її до будь-якої поверхні.
  -19%

  Зубна щітка виготовлена з міцного і безпечного пластика, має прогумовані ділянки, що перешкоджають ковзанню. А її яскравий колір і наявність захисного ковпачка викличуть щирий інтерес дитини.Нейлонові щетинки розташовані таким чином щоб максимально ефективно очищати зуби від залишків їжі і нальоту, не пошкоджуючи при цьому емаль. Невеликий розмір робочої головки зручний для дитячого рота.
  -15%

  Зубна паста Splat Молочний шоколад 50 мл (4603014006295)Ефективна, 98% натуральна і безпечна при ковтанні дитяча зубна паста для тотального захисту від карієсу та інтенсивного зміцнення емалі, турботи про здоров'я ясен, допомагає в ігровій формі навчити дитину чистити зуб Ефективність доведена клінічно Інноваційна, захищена патентом система LUCTATOL®, на основі екстракту лакричника та молочних ферментів знищує карієсогенні бактерії та блокує їх подальший розвиток, на 98% запобігаючи появі карієсу Захищений патентом Ефективність продуктів доведена на основі розширених клінічних випробувань, висока ефективність LUCTATOL® доведена у Японії Продукція SPLAT виготовляється з найкращих компонентів провідних світових виробників на власній сучасній екофабриці, розташованій в екологічно чистому районі Валдаю Система управління якістю компанії та виробництва сертифікована на відповідність міжнародним стандартам GMP Cosmetics (ISO 22716), ISO 9001

  Антибактеріальна дитяча зубна щітка Splat Junior з іонами срібла Для дітей віком від 4 років З любов'ю та турботою до наших малюків Красива та біла посмішка власної дитини – мрія будь-яких батьків Саме тому відомий косметичний бренд Splat розробив неймовірно якісну та практичну зубну щітку з іонами срібла – для дітей віком від 4 років Ця зубна щітка чудово усуває наліт та маленькі залишки їжі між зубами Виріб має ніжний колір та стильний дизайн Порадуйте вашу дитину якісним та корисним придбанням Особливості:Максимально безпечна і зручна щітка розроблена спеціально для дітей від 4 роківОсоблива форма щетини робить чистку зубів максимально ефективнимПодовжені щетинки очищають навіть важкодоступні місцяІони срібла блокують розмноження бактерій в щетині - підтверджено випробуваннями гумове покриття головки захищає ніжні дитячі зубки та ясна від можливих пошкодженьЗручна ергономічна форма ручки розроблена спеціально для дітейСпеціальні вставки запобігають ковзанню в долоні Junior, Juicy Спосіб застосування: дітям до 7 років чистити зуби у присутності дорослих кількістю пасти розміром із горошину (на необхідну кількість пасти вам вкажуть білі щетинки) Невелику кількість зубної пасти нанести на зубну щітку Чистити зуби круговими рухами, одночасно акуратно масажуючи ясна Для оптимального результату рекомендується чистити зуби протягом 2 хвилин Порожнину рота прополоскати невеликою кількістю води, затримуючи її на 20-30 секунд Перед використанням нову зубну щітку промити в теплій воді з милом При використанні щітку зберігати у вертикальному положенні щетиною вгору Але найголовніша причина – це неправильна гігієна порожнини рота – причина більш ніж 50% випадків Важко повірити, але 92% мешканців землі не вміють правильно чистити зуби 50% дітей віком 3-4 роки вже хворі на карієс До 6 років уже 84% Батьки приділяють мало уваги молочним зубам, бо вони все одно зміняться постійними Тому звернення до стоматолога нерідко відбувається повного руйнування коронкової частини зуба Вирішенням проблеми стане вибір правильної зубної щітки – дитячої щітки на кожен зуб Щітка має розмір двох зубів, ми чистимо їх окремо у напрямку від ясен по вісім-десять рухів на кожен зуб
  Вибір Kasta
  -15%
  Система/технологія чищення Пульсуюча / Кількість режимів 2 / Кількість насадок, шт 2 / Живлення Акумулятор
  Електрична зубна щітка HX6322/04 Sonicare For Kids Philips Розумна дитяча зубна щітка HX6322/04 від Philips, разом із захоплюючим додатком, з яким вона синхронізована за допомогою вбудованого Bluetooth, швидко навчить вашу дитину правильно чистити зубки та доглядати за ротовою порожниною. Електрична Sonicare For Kids має спеціальну щетинку підвищеної м'якості, дві різні насадки, придатні для щоденного використання. За результатами анкетування, у Сполучених Штатах майже 100% батьків відзначили високу зацікавленість дітей процесом чищення зубів з новою активною звуковою щіткою Sonicare For Kids Philips. Також кожен з малюків став набагато довше і ретельніше доглядати ротову порожнину, що позитивно позначилося на стані зубів і м'яких тканин: зник наліт, ясна стали здоровими, немає неприємного запаху. Щітка Philips Sonicare For Kids з підтримкою Bluetooth підключається до програми та допомагає дитині поступово збільшувати тривалість чищення. Таким чином досягається рекомендований стоматологами час чищення – 2 хвилини. При використанні програми діти повторюють рухи за наставником, ретельно очищаючи кожну ділянку порожнини рота. Наставник дає інструкції, спонукаючи дитину до більш тривалого чищення кожної зони. Коли дитина збільшить час чищення, вона отримає нагороду від Спарклі, який буде дуже радий своїм чистим зубам. Це веселий процес, який допоможе навчитися правильному догляду за ротовою порожниною. Функціональність • Дві змінні насадки – стандарт та компакт – для чищення різних ділянок зубів. • Оптимальна жорсткість для щоденного використання. • Сумісність із навчально-ігровим програмою, до якого щітка підключається за допомогою блютуз. Всі рухи дитини під час чищення зубів передаються віртуальному герою програми смішній істоті Спарклі. У ході процедури Спарклі підказує дитині, як правильно і наскільки довго потрібно чистити зубки, контролює маніпуляції, корегує їх у разі потреби. Так, день за днем дитина освоює грамотну техніку догляду за ротовою порожниною. Додаток передбачає особливу систему заохочень та нагород за успішно виконані завдання. • Встановлено програму чищення на 2 хвилини, під час якої чується музичний супровід та зміна мелодії кожного разу, коли потрібно переходити до наступної ділянки зубного ряду. • Інтенсивний та щадний режим для дітей старшого та молодшого віку. • Покращена проникність щетинок у важкодоступні міжзубні простори, результат на 75% вище, ніж у мануальної зубної щітки.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди