triangle

  Зубний порошок: трав'яні і аюрведичні засоби чищення зубів


  За допомогою зубного порошку можна ефективно впоратися із проблемою зубних відкладень (зубного каменю): абразивні частинки зубного порошку розпушують конкрементний наліт. Зубний порошок добре полірує зуби, очищає емаль зубів від залишків їжі, нормалізує кислотно-лужний баланс у порожнині рота, запобігає розвитку запальних захворювань ясен, надає свіжості диханню. Склад: кальцію карбонат, фторид кальцію, сахарінат натрію, ефірна олія анісу. Рекомендації до застосування: призначений для догляду за зубами та ротовою порожниною, з метою видалення зубного нальоту та профілактики розвитку карієсу. Перед застосуванням зубного порошку розвести його з водою до отримання кашки, яку можна було б нанести на зубну щітку. Зволожити робочу частину зубної щітки, зробити чистку зубів і прополоскати порожнину рота чистою водою, змивши залишки порошку. Чистити зуби потрібно протягом 3-5 хвилин. Запобіжні заходи: інсмідуальна чутливість до компонентів продукту. Не слід вмочувати вологу зубну щітку в порошок, оскільки так збільшується вологість в пакувальній коробці, що може негативно вплинути на властивості порошку.

  За допомогою зубного порошку можна ефективно впоратися із проблемою зубних відкладень (зубного каменю): абразивні частинки зубного порошку розпушують конкрементний наліт. Зубний порошок добре полірує зуби, очищає емаль зубів від залишків їжі, нормалізує кислотно-лужний баланс у порожнині рота, запобігає розвитку запальних захворювань ясен, надає свіжості диханню. Склад: кальцію карбонат, фторид кальцію, сахарінат натрію, ефірна олія м'яти. Рекомендації до застосування: призначений для догляду за зубами та порожниною рота, з метою видалення зубного нальоту та профілактики розвитку карієсу. Перед застосуванням зубного порошку розвести його з водою до отримання кашки, яку можна було б нанести на зубну щітку. Зволожити робочу частину зубної щітки, зробити чистку зубів і прополоскати порожнину рота чистою водою, змивши залишки порошку. Чистити зуби потрібно протягом 3-5 хвилин. Запобіжні заходи: інсмідуальна чутливість до компонентів продукту. Не слід вмочувати вологу зубну щітку в порошок, оскільки так збільшується вологість в пакувальній коробці, що може негативно вплинути на властивості порошку.
  -30%

  Для людей, які хочуть у короткий термін відбілити зуби в домашніх умовах, якісно, без зайвих зусиль. Унікальна формула допомагає запобігати появі плям на зубах, так як від кави, нікотинового нальоту, а також, крім ефекту відбілювання, освіжає дихання. Рекомендується використовувати разом із зубною пастою.

  За допомогою зубного порошку можна ефективно впоратися із проблемою зубних відкладень (зубного каменю): абразивні частинки зубного порошку розпушують конкрементний наліт. Зубний порошок добре полірує зуби, очищає емаль зубів від залишків їжі, нормалізує кислотно-лужний баланс у порожнині рота, запобігає розвитку запальних захворювань ясен, надає свіжості диханню. Склад: карбонат кальцію, фторид кальцію, натрію сахаринат, ароматизатор анісовий. Рекомендації до застосування: призначений для догляду за зубами та ротовою порожниною, з метою зміцнення зубної емалі та профілактики карієсу. Перед застосуванням зубного порошку розвести його з водою до отримання кашки, яку можна було б нанести на зубну щітку. Зволожити робочу частину зубної щітки, зробити чистку зубів і прополоскати порожнину рота чистою водою, змивши залишки порошку. Чистити зуби потрібно протягом 3-5 хвилин. Запобіжні заходи: інсмідуальна чутливість до компонентів продукту. Не слід вмочувати вологу зубну щітку в порошок, оскільки так збільшується вологість в пакувальній коробці, що може негативно вплинути на властивості порошку.

  За допомогою зубного порошку можна ефективно впоратися із проблемою зубних відкладень (зубного каменю): абразивні частинки зубного порошку розпушують конкрементний наліт. Зубний порошок добре полірує зуби, очищає емаль зубів від залишків їжі, нормалізує кислотно-лужний баланс у порожнині рота, запобігає розвитку запальних захворювань ясен, надає свіжості диханню. Склад: кальцію карбонат, фторид кальцію, натрію сахаринат, м'ятний ароматизатор, ароматизатор лимонний. Рекомендації до застосування: призначений для догляду за зубами та порожниною рота, з метою видалення зубного нальоту та надання білизни зубної емалі. Перед застосуванням зубного порошку розвести його з водою до отримання кашки, яку можна було б нанести на зубну щітку. Зволожити робочу частину зубної щітки, зробити чистку зубів і прополоскати порожнину рота чистою водою, змивши залишки порошку. Чистити зуби потрібно протягом 3-5 хвилин. Запобіжні заходи: інсмідуальна чутливість до компонентів продукту. Не слід вмочувати вологу зубну щітку в порошок, оскільки так збільшується вологість в пакувальній коробці, що може негативно вплинути на властивості порошку.

  За допомогою зубного порошку можна ефективно впоратися із проблемою зубних відкладень (зубного каменю): абразивні частинки зубного порошку розпушують конкрементний наліт. Зубний порошок добре полірує зуби, очищає емаль зубів від залишків їжі, нормалізує кислотно-лужний баланс у порожнині рота, запобігає розвитку запальних захворювань ясен, надає свіжості диханню. Склад: карбонат кальцію, фторид кальцію, натрію сахаринат, ароматизатор м'ятний. Рекомендації до застосування: призначений для догляду за зубами та порожниною рота, з метою усунення зубного нальоту та надання свіжості диханню. Перед застосуванням зубного порошку розвести його з водою до отримання кашки, яку можна було б нанести на зубну щітку. Зволожити робочу частину зубної щітки, зробити чистку зубів і прополоскати порожнину рота чистою водою, змивши залишки порошку. Чистити зуби потрібно протягом 3-5 хвилин. Запобіжні заходи: інсмідуальна чутливість до компонентів продукту. Не слід вмочувати вологу зубну щітку в порошок, оскільки так збільшується вологість в пакувальній коробці, що може негативно вплинути на властивості порошку.

  За допомогою зубного порошку можна ефективно впоратися із проблемою зубних відкладень (зубного каменю): абразивні частинки зубного порошку розпушують конкрементний наліт. Зубний порошок добре полірує зуби, очищає емаль зубів від залишків їжі, нормалізує кислотно-лужний баланс у порожнині рота, запобігає розвитку запальних захворювань ясен, надає свіжості диханню. Склад: кальцію карбонат, фторид кальцію, натрію сахаринат, м'ятний ароматизатор, полуничний ароматизатор. Рекомендації до застосування: призначений для догляду за зубами та ротовою порожниною, з метою видалення зубного нальоту та профілактики розвитку карієсу у дітей. Перед застосуванням зубного порошку розвести його з водою до отримання кашки, яку можна було б нанести на зубну щітку. Зволожити робочу частину зубної щітки, зробити чистку зубів і прополоскати порожнину рота чистою водою, змивши залишки порошку. Чистити зуби потрібно протягом 3-5 хвилин. Запобіжні заходи: інсмідуальна чутливість до компонентів продукту. Не слід вмочувати вологу зубну щітку в порошок, оскільки так збільшується вологість в пакувальній коробці, що може негативно вплинути на властивості порошку.

  Склад: карбонат кальцію, фторид кальцію, сахарінат натрію, ароматизатор бергамота, ароматизатор чайного дерева. Рекомендації до застосування: призначений для ретельного очищення зубних протезів без пошкодження поверхні. Спосіб застосування: зволожити робочу частину зубної щітки, опустити її щетинками на поверхню зубного порошку, прочистити протези і промити чистою водою, змивши залишки порошку. Запобіжні заходи: інсмідуальна чутливість до компонентів продукту.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди