triangle

  Засіб для миття посуду Fairy Ніжні руки дарує посуду бездоганну чистоту та піклується про ніжну шкіру ваших рук. Цей засіб розроблено спеціально для чутливої шкіри та дерматологічно протестовано. Густа і активна формула Fairy Ніжні руки дає багату та стійку піну і відмінно видаляє жир, надаючи сліпучу чистоту вашому посуду. Особливості: м'який для рук, нещадний до жиру.

  Очищувальний бальзам для посуду Червоний Апельсин видаляє природним способом навіть дуже стійкі жирні забруднення завдяки високоефективним біологічним розчинникам жиру. Одночасно поширюється приємний свіжий аромат.

  придайте вашей посуде блистательной чистоты с гелем для мытья «Лайм» от торговой марки Gold Cytrus! Благодаря входящим в состав геля активным компонентам средство прекрасно справляется со сложными загрязнениями на кухонной посуде из стекла, фарфора, металла и искусственных материалов. Гель образует воздушную пену, которая качественно очистит вашу посуду до ослепительного блеска. Средство используется очень экономно

  Економічний засіб для миття посуду. Fairy з активною формулою видаляє пригорілий жир і забруднення. Має чудову очищувальну здатність і піноутворення. Fairy Лимон видалить залишки їжі, що пахнуть, з вашого посуду, залишивши посуд свіжим та сяюче чистим. Представлений у декількох ароматах. Особливості: - Утворює рясну піну, яка легко видаляє жир. - Для миття нанесіть невелику кількість засобу на губку або посуд. Додавайте засіб у разі потреби. Після миття обполосніть посуд. - Під час миття посуду засіб наповнює вашу кухню природними запахами. - Дуже ефективний і якісний засіб.

  Засіб для миття посуду "Огірок і лайм" Sano Spark - концентрований, економічний засіб, який без зусиль видаляє жир і бруд з усіх видів посуду, нейтралізує неприємний запах. Засіб пройшов дерматологічну перевірку, підходить для чутливої шкіри рук. Вирізняється підвищеною миючою здатністю. Надає посуду блиск, містить 24% активних речовин. Невеликої кількості рідини, нанесеної на вологу губку, вистачає для миття великої кількості брудного посуду.

  Fairy - це широковідомий бренд, який створює прекрасну продукцію, призначену для найефективнішого миття посуду. Засіб для миття посуду "Соковитий Лимон" Fairy є одним із найпопулярніших винаходів бренда. Адже він так ретельно та легко очищає навіть найбрудніший посуд. Без зусиль справляється з жиром.Цей продукт дуже просто та комфортно використовувати навіть у холодній воді. Йому підвладні застарілі, засохлі жирні плями та залишки їжі.

  Fairy - економічний рідкий засіб для миття посуду з лаванди та розмарину. Також може використовуватися для миття скляних, пластикових, металевих, керамічних і дерев'яних поверхонь. Fairy з активною формулою легко видаляє пригорілий жир і забруднення. Має чудову очищувальну здатність і піноутворення. Свою ефективність засіб не втрачає навіть у холодній воді. Засіб призначений для ручного використання. Для миття нанесіть невелику кількість Fairy на губку або посуд. Додавайте засіб у разі потреби. Після миття ополосніть посуд чистою водою.

  эко гель для мытья посуды Tortilla помогает справится с жиром даже в холодной воде. Хорошо выполаскивается с посуды

  гель для мытья посуды "Нежные руки" Dual Power Dishwasher Gel Hypoallergenic помогает устранять запахи, жир и загрязнения. Эксклюзивная сверхконцентрированная гелевая формула содержит проникающие молекулы для сильных загрязнений и делает посуду чистой и блестящей. Прошел дерматологические испытания. Содержит косметические компоненты, оберегающие кожу рук и ногти. Качественная бытовая химия европейского производства эффективно справляется даже с трудновыводимыми загрязнениями. Она устраняет грязь, выводит пятна, обезжиривает и дезинфицирует рабочие поверхности. Не ухудшает внешний вид покрытия, бережно относится к коже, не вредит органам зрения или обоняния, не вызывает аллергических реакций или раздражения на чувствительной коже

  Засіб для миття посуду "Бергамот та імбир" Fairy легко очищує найбільш забруднений посуд. Продукт справляється з жиром навіть у холодній воді. Йому підвладні застарілі, засохлі жирні плями і залишки їжі. Цей засіб розроблений на основі інноваційної формули, що містить у складі комплекс Oxi, який дозволяє за допомогою всього лише одного руху руки очистити посуд від найскладніших забруднень. Має приємний аромат свіжості.

  бальзам для мытья посуды Ag+ обладает антибактериальным эффектом. Средство не вызывает аллергических реакций и не доставляет дискомфорт коже рук, не сушит ее. Бальзам включает в свой состав биоразлагаемые ПАВ. Он добросовестно выполняет свою функцию даже в холодной воде.

  продукция BIO включает в свой состав безопасные для здоровья компоненты. Средства данного бренда разрабатываются исключительно из экологически чистого сырья. Бальзам для мытья посуды "Горчица" BIO Formula не вызывает аллергических реакций и не доставляет дискомфорт коже рук. Данное средство эффективно очищает посуду от жира. Добросовестно выполняет свою функцию даже в холодной воде

  Концентрована рідина для миття посуду "Гліцерин з алое вера" дуже економно використовується, тому на губку її потрібно наносити досить мало. Все це завдяки густій консистенції та прекрасним миючим властивостям, які зберігаються навіть під час миття посуду у холодній воді. Засіб легко піниться і проникає в структуру жиру, прекрасно позбавляє від нього, має приємний запах, дарує ніжність вашим рукам. Крім того, його можна використовувати не тільки для миття посуду, але й для очищення інших пластикових, скляних, металевих та керамічних поверхонь. Рідина легко змивається водою, не залишаючи розводів.

  Відмиває посуд до блиску. Формула з натуральним екстрактом розмарину зберігає водний баланс шкіри та ефективно видаляє жир і бруд. Засіб pH-нейтральний для шкіри і протестований дерматологами.

  Засіб призначений для ретельного миття посуду. Ефективно діє навіть за низької температури, посуд не потребує попереднього замочування. Засіб має унікальну формулу, завдяки якій відмінно піниться і відрізняється приємним ароматом, прекрасно позбавляє від жиру, дарує ніжність вашим рукам, не залишає розводів. Крім того, його можна використовувати не тільки для миття посуду, але й для очищення інших пластикових, скляних, металевих та керамічних поверхонь.

  Концентрована рідина для миття посуду, яка ефективно видаляє бруд. Завдяки новій формулі вона не сушить ваші руки.

  Засіб призначений для ретельного миття посуду. Ефективно діє навіть за низької температури, посуд не потребує попереднього замочування. Засіб має унікальну формулу, завдяки якій відмінно піниться і відрізняється приємним ароматом, прекрасно позбавляє від жиру, дарує ніжність вашим рукам, не залишає розводів. Крім того, його можна використовувати не тільки для миття посуду, але й для очищення інших пластикових, скляних, металевих та керамічних поверхонь.

  антибактериальный гель для мытья посуды "Лимон" Sarma - рекомендованное средство для мытья посуды, столовых приборов и других поверхностей, нуждающихся в очистке. Гель хорошо растворяет жир даже в холодной воде и обладает эффективными антибактериальными свойствами. Быстро устраняет неприятные запахи, экономно расходуется. Средство создает густую обильную пену, легко смываемую с посуды, которая остается скрипяще чистой. В продукте отсутствует содержание хлора

  Засіб призначений для ретельного миття посуду. Ефективно діє навіть за низької температури, посуд не потребує попереднього замочування. Засіб має унікальну формулу, завдяки якій відмінно піниться і відрізняється приємним ароматом, прекрасно позбавляє від жиру, дарує ніжність вашим рукам, не залишає розводів. Крім того, його можна використовувати не тільки для миття посуду, але й для очищення інших пластикових, скляних, металевих та керамічних поверхонь.
  На товар діє Black

  Рідина для миття посуду "Яблуко" дуже економно використовується, тому на губку її потрібно наносити мало. Все це завдяки густій консистенції і прекрасним миючим властивостям, які зберігаються навіть під час миття посуду в холодній воді. Засіб легко піниться і проникає в структуру жиру, прекрасно позбавляє від нього, має приємний запах, дарує ніжність вашим рукам. Крім того, його можна використовувати не тільки для миття посуду, але й для очищення інших пластикових, скляних, металевих та керамічних поверхонь. Рідина легко змивається водою, не залишаючи розводів.

  гель для мытья посуды "Алоэ и гранат" Dual Power Dishwasher Gel Aloe & Pomegranate помогает устранять запахи, жир и загрязнения. Эксклюзивная сверхконцентрированная гелевая формула содержит проникающие молекулы для сильных загрязнений и делает посуду чистой и блестящей. Прошел дерматологические испытания. Качественная бытовая химия европейского производства эффективно справляется даже с трудновыводимыми загрязнениями. Она устраняет грязь, выводит пятна, обезжиривает и дезинфицирует рабочие поверхности. Не ухудшает внешний вид покрытия, бережно относится к коже, не вредит органам зрения или обоняния, не вызывает аллергических реакций или раздражения на чувствительной коже

  Торгова марка Fairy пропонує високоякісну та ефективну продукцію, призначену для найретельнішого і комфортнішого миття посуду. Цей бренд створює прекрасні гелі, та капсули для посудомийних машин.Засіб для миття посуду "Ромашка і Вітамін Е" Fairy ретельно та легко очищає навіть найбрудніший посуд. Без зусиль справляється з жиром.Цей продукт дуже простий і легкий у використанні навіть у холодній воді. Йому підвладні застарілі, засохлі жирні плями і залишки їжі. Він миттєво розчиняє жир, надаючи виробам кристальну чистоту та сяйво.Цей засіб зроблений на основі інноваційної формули, що включає до свого складу комплекс Oxi, який дозволяє за допомогою лише одного руху руки очистити посуд від найскладніших забруднень.Завдяки своїй густій консистенції, продукт є дуже економічним у використанні.

  Fairy - це широко відомий бренд, який створює чудову продукцію для найефективнішого миття посуду.Засіб для миття посуду Fairy Pure & Clean не містить барвників і ароматизаторів. Нова формула забезпечує утворення активної піни, потрапляє вглиб забруднення та розщеплює його зсередини навіть у холодній воді, не вимагаючи додаткового замочування.Засіб відмінно доглядає за скляним посудом, а також запобігає корозії, зношуванню, виникненню розводів і потьмянінню після миття.Густа консистенція надає можливість економно витрачати миючий засіб.Не впливає на шкіру рук.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 132 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди