triangle

  Таблетки Somat All in one розчиняються швидше, ніж раніше, щоб активувати потужність очищення спочатку циклу миття. На додаток формула забезпечує швидке висихання, вода легко тікає з посуду. Мультифункціональні таблетки, які виконують 8 функцій: Очищення - для досконалої чистоти. Видалення плям від чаю і кофе.Бистрое розчинення - для бездоганної чистоти навіть на коротких циклах миття. Ополіскувач - для кришталевого блиску. Функція солі - пом'якшує воду, запобігає утворенню вапняного нальоту в трубах машини. Анти жир - сприяє видаленню стійкого жиру з посуду. Догляд за посудомийній машиною - захищає машину від вапняного нальоту. Активна дія при 40 градусах - для ефективного миття при низьких температурах.

  ароматизатор для посудомоечной машины Somat Deo Duo-Pearls Lemon & Orange - практичный продукт, который быстро устранит неприятный запах и на долгое время освежит внутреннюю часть посудомоечной машины.Если устройство используется не часто, то в нем может появиться неприятный запах. Чтобы предупредить его появление, воспользуйтесь предлагаемым продуктом и вам всегда будет приятно заниматься домашними делами, зная, что у вас есть надежный помощник от немецкой компании Henkel

  Торгова марка Somat - це відомий бренд, який виробляє чудові засоби для посудомийних машин. Ароматизатори, таблетки, ополіскувачі і гелі прекрасно справляються з поставленим завданням і є незамінними помічниками для кожної домохозяйкі.Таблеткі для посудомийної машини Somat All in 1обеспечат посуді бездоганну чистоту і сяючий блиск. Навіть неприємні плями від чаю легко відмиються з даними засобом. Сіль, яка входить до складу таблеток, запобігає появі вапняного нальоту на посуді і келихах, а також на деталях самої машіни.В складу продукту входить спеціальний підсилювач Power Booster, який допоможе видалити самі засохлі залишки їжі. Засіб також має ефект замочування для найбільшої результативності.

  торговая марка Somat - это известный бренд, который производит великолепные средства для посудомоечных машин. Ароматизаторы, таблетки, ополаскиватели и гели прекрасно справляются с поставленной задачей и являются незаменимыми помощниками для каждой домохозяйки. Невероятная сила миллионов мощных частиц в таблетках для посудомоечной машины Somat Gold проникает глубоко в застаревшие загрязнения и полностью их растворяет. Средство имеет новую улучшенную формулу с энзимами крахмала. Это позволяет таблеткам особенно эффективно справиться с пригоревшими остатками картофеля и макаронных изделий. Somat Gold обеспечит полное удаление любых загрязнений и жира без их дополнительной обработки. В результате вы получите чистую и сияющую посуду, не прилагая к этому дополнительных усилий.

  Таблетки Finish Tabs All in 1 розроблені на основі інноваційної технології Shine & Protect, яка гарантує посуді сліпучий блиск і надійний захист скляних виробів від коррозіі.Finish Tabs All in 1 забезпечить посуді кришталеву чистоту і захист, а посудомийній машині - збереження і довгу службу.Данное засіб дуже зручно у використанні. Перед використанням немає необхідності розгортати таблетку.

  порошок для посудомоечных машин "Лимон" Finish Classic Lemon включает в свой состав компонент StainSoaker, обладающий эффектом замачивания. Этот ингредиент быстро проникает даже в засохшие жирные пятна и способствует их быстрому смыванию. Finish Classic Lemon справляется с налетом от чая, кофе и вина. После использования порошка посуда приобретает кристальную чистоту и сияние. Данный продукт предназначен для мытья изделий из металла, стекла, пластика, дерева и керамики.

  таблетки по уходу за посудомоечной машиной Somat Machine Cleaner - практичное средство, которое быстро решит проблему загрязнений и установит полный порядок на кухне. Продукт великолепно очистит посудомоечную машину в процессе моющего цикла в сочетании со специальным гелем. Его компоненты проникают глубоко в фильтры, трубы и разбрызгиватель, устраняя известковый и жирный налет. Таблетку необходимо поместить вместе с моющим гелем или порошком один раз в месяц и машина всегда будет оставаться безупречно чистой. Данной таблетки хватает на три цикла очищения. Теперь вам всегда будет приятно заниматься домашними делами, зная, что у вас есть надежный помощник от немецкой компании Henkel.

  порошок для посудомоечных машин Finish Classic избавляет от самых сложных, засохших жирных пятен. Очищает кастрюли и сковородки от пригоревшей пищи. Средство включает в свой состав уникальный компонент StainSoaker, обладающий эффектом замачивания. Этот ингредиент быстро проникает даже в засохшие жирные пятна и способствует их быстрому смыванию.

  Відомий бренд Somat виробляє чудові засоби для посудомийних машин. Ароматизатори, таблетки, ополіскувачі і гелі прекрасно справляються з поставленим завданням і є незамінними помічниками для кожної домохозяйкі.Благодаря потужним компонентам, таблетки для посудомийної машини "C ефектом соди" Somat Classic Somat Classic забезпечать вашу посуд сяючою чистотою. Засіб ефективно видаляє застарілі такі складні застояні забруднення, як залишки картоплі і макаронних ізделій.Проізводітель рекомендує використовувати даний засіб разом з сіллю і ополіскувачем Somat для ще кращих результатів.

  Reckitt Benckiser - всесвітньо відомий виробник товарів для здоров'я і особистої гігієни. Завдяки своїй інноваційності компанія займає перші місця в більшості швидкозростаючих категорій, в яких представлена. У портфоліо компанії зараз 19 глобальних брендів, таких як Nurofen, Strepsils, Gaviscon, Mucinex, Durex, Scholl, Lysol, Dettol, Clearasil, Veet, Harpic, Bang, Mortein, Finish, Vanish, Woolite, Calgon, Airwick і French's.Таблеткі для посудомийних машин Finish Tabs Classic, 32 шт.Оні легко справляються з жиром і пригоріла піщей.Формула Powerball сприяє швидкому розм'якшенню пригоріла їжі і її ретельному смиванію.Таблеткі для посудомийних машин Finish Tabs Classic, 32 шт. в подарунок!

  Відомий бренд Somat виробляє чудові засоби для посудомийних машин. Ароматизатори, таблетки, ополіскувачі і гелі прекрасно справляються з поставленим завданням і є незамінними помічниками для кожної домохозяйкі.Благодаря потужним компонентам, таблетки для посудомийної машини "C ефектом соди" Somat Classic Somat Classic забезпечать вашу посуд сяючою чистотою. Засіб ефективно видаляє застарілі такі складні застояні забруднення, як залишки картоплі і макаронних ізделій.Проізводітель рекомендує використовувати даний засіб разом з сіллю і ополіскувачем Somat для ще кращих результатів.

  таблетки для посудомоечных машин 9в1 O'KEY представляют собой высококлассный продукт, который с легкостью справляется с сильнейшими загрязнениями и даже с засохшим жиром. Средство предотвращает появление известкового налета. Оно придает посуде блеск, не оставляя неприятных разводов. Данная продукция деликатно и бережно обращается с кухонным прибором, не повреждая его детали. Она совершенно безопасна для человеческого организма. Станет отличным помощником и обеспечит идеальную чистоту

  Торгова марка Somat - це відомий бренд, який виробляє чудові засоби для посудомийних машин. Ароматизатори, таблетки, ополіскувачі і гелі прекрасно справляються з поставленим завданням і є незамінними помічниками для кожної домохозяйкі.Невероятная сила мільйонів потужних частинок в таблетках для посудомийної машини Somat Gold проникає глибоко в застарілі забруднення і повністю їх розчиняє. Засіб має нову поліпшену формулу з ензимами крохмалю. Це дозволяє таблеткам особливо ефективно впоратися з пригорілими залишками картоплі і макаронних ізделій.Somat Gold забезпечить повне видалення будь-яких забруднень і жиру без їх додаткової обробки. В результаті ви отримаєте чисту і сяючу посуд, не докладаючи до цього додаткових зусиль.

  Таблетки для посудомийних машин FINISH Quantum Ultimate lemon - це безфосфатний засіб для миття посуду в посудомийних машинах. Новий Finish Quantum Ultimate забезпечує максимальне очищення і блиск. Його нова капсула з трьома швидкорозчинні камерами діє навіть в Еко-циклі. Функція солі, що міститься в капсулі, ефективно діє в м'якій, середньої і жорсткій воді. При дуже жорсткій воді додатково використовуйте сіль Finish.

  Таблетки All in one Фрекен Бок - це порошок, ополіскувач та сіль в одній таблетці. Таблетки ефективні при низьких температурах, відмінно видаляють жир і залишки їжі, плями від чаю і кави. Також є захист від нальоту на посуді.

  взаимодействие натуральных чистящих средств, активного кислорода и специфических ферментов идеально очищает любую посуду и придает ей блеск. Таблетки для мытья посуды в ПММ (все в одном) эффективны даже при низкой температуре (55С). Большинство моющих таблеток для посудомоечных машин созданы для масштабных процессов мойки, что часто приводит к передозировкам, вредным для окружающей среды. Моющее средство: формула с натуральной содой отмывает даже засохшие остатки пищи. Ополаскиватель: сверкающий блеск посуды и стаканов без пятен от воды. Функция соли: надежно предупреждает образование известкового налета. Средство для защиты стекла: противодействует помутнению стекла и сохраняет блеск. Дополнительная соль необходима лишь для воды с жесткостью, превышающей 21°dH (жесткость воды по немецкой шкале). Блеск для нержавеющей стали: блестящая нержавеющая сталь без дополнительной полировки. Растворитель засохших остатков пищи: растворяет даже трудно отмываемые засохшие остатки пищи, например, от рубленого мяса, овсяных хлопьев, горчицы, яиц и молока. Незначительное потребление энергии: сверкающая чистотой посуда уже при температуре 40°С. Формула средства с содой эффективно моет любую посуду.

  порошок для посудомоечных машин "Лимон" Finish Classic Lemon включает в свой состав компонент StainSoaker, обладающий эффектом замачивания. Этот ингредиент быстро проникает даже в засохшие жирные пятна и способствует их быстрому смыванию. Finish Classic Lemon справляется с налетом от чая, кофе и вина. После использования порошка посуда приобретает кристальную чистоту и сияние. Данный продукт предназначен для мытья изделий из металла, стекла, пластика, дерева и керамики.

  Таблетки Somat Gold - кращі таблетки для очищення посуду в асортименті Somat. Сила мільйона потужних частинок, які глибоко проникають в забруднення, повністю розчиняючи їх для бездоганно чистого посуду без зайвих зусиль! Це нова формула Somat, збагачена ферментами, які роблять Somat Gold ще більш потужним в видаленні забруднень, без попереднього замочування і обробки. Мультифункціональні таблетки, які виконують 12 функцій: Очищення - для досконалої чистоти. Видалення плям від чаю і кави. Швидке розчинення - для бездоганної чистоти навіть на коротких циклах миття. Ополіскувач - для кришталевого блиску. Функція солі - пом'якшує воду, запобігає утворенню вапняного нальоту в трубах машини. Анти жир - сприяє видаленню стійкого жиру з посуду. Догляд за посудомийній машиною - захищає машину від вапняного нальоту. Активна дія при 40 градусах - для ефективного миття при низьких температурах. Захист скла і візерунків на посуді. Блиск столових приборів із нержавіючої сталі. Ефект швидкого висихання посуду.

  BioMio - лінійка ефективних засобів для будинку, використання яких приносить задоволення. Продукти, створені з любов'ю і турботою, ідеально впораються із забрудненнями, залишаючись при цьому абсолютно безпечними, екологічними і особливо незамінними, якщо в будинку є малюк. Завдяки дії натуральних ефірних масел вони піднімуть настрій і подарують насолоду, а натуральні активні компоненти дбайливо подбають про шкіру рук під час прання і уборкі.7 дій в 1 таблетці: - ефективно і делікатно, з турботою про посуд видаляють найстійкіші забруднення навіть при низьких температурах ; - ополіскувач надає додатковий блиск і сяйво склу, нержавіючої сталі; - делікатно впливають на скло; - пом'якшують воду, попереджаючи утворення вапняного нальоту, сприяючи більш надійної і довговічною роботі машини; - нейтралізують запахи; - швидкорозчинні - підходять для коротких програм; - безпечні для планети.NATURAL 98,8% .Не містять: фосфатів, агресивних ПАР, SLS / SLES, EDTA, DEA, хлору, штучних ароматизаторів.

  Продукт виготовлений провідною німецькою компанією, що спеціалізується на розробці і виробництві екологічно чистих засобів побутової хімії з очищення та догляду. Таблетки для всіх видів автоматичних посудомийних машин - сильнодіючий і інтенсивне засіб з екстрактом лимона. Екологічно безпечний. Очищає посуд до блискучої чистоти. Склад засобу: сильнодіюча формула з лимонною свіжістю ефективно видаляє жир, залишаючи після себе свіжий аромат. Інтегрований ополіскувач піклується про сяючий блиск посуду і склянок без плям від води. Функція солі: надійно запобігає виникненню накипу в посудомийній машині. Блиск для нержавіючої сталі без додаткової поліровкі.Прімечаніе: зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння в очі. При попаданні промити великою кількістю води. Зберігати окремо від харчових продуктів.

  Таблетки для посудомийних машин Finish Tabs Classic є прекрасним миючим засобом. Вони легко справляються з жиром і пригоріла піщей.Продукт включає до свого складу формулу Powerball, яка сприяє швидкому розм'якшенню пригоріла їжі і її ретельному змивання.

  таблетки для посудомоечных машин Finish Tabs Classic являются прекрасным моющим средством. Они легко справляются с жиром и пригоревшей пищей. Продукт включает в свой состав формулу Powerball, которая способствует быстрому размягчению пригоревшей пищи и ее тщательному смыванию.

  известный бренд Somat производит великолепные средства для посудомоечных машин. Ароматизаторы, таблетки, ополаскиватели и гели прекрасно справляются с поставленной задачей и являются незаменимыми помощниками для каждой домохозяйки. Благодаря мощным компонентам, таблетки для посудомоечной машины "C эффектом соды" Somat Classic Somat Classic обеспечат вашу посуду сияющей чистотой. Средство эффективно удаляет застарелые такие сложные застоявшиеся загрязнения, как остатки картофеля и макаронных изделий. Производитель рекомендует использовать данное средство вместе с солью и ополаскивателем Somat для еще лучших результатов.

  таблетки для посудомоечной машины 7в1 BioMio Bio-Total эффективно и деликатно, с заботой о посуде, удаляют самые стойкие загрязнения даже при низких температурах. Действуют как ополаскиватель, защищают стекло и придают блеск нержавеющей стали. Смягчают воду (функция соли), предупреждая образование известкого налета, способствуя более надежной и долговечной работе машины. Нейтрализуют запахи. Быстрорастворимые - подходят для коротких программ. Таблетки безопасны для планеты

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 132 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди