triangle
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів

  Дитячі мозаїки

  -37%

  Як можна зацікавити дитину навчанням? Зробіть це у формі гри! Для дітей, навіть для дорослих, це найкращий спосіб освіти. У ході гри дітям легше зосереджуватись на навчанні, засвоювати нову інформацію, будувати логічні зв'язки та запам'ятовувати складні поняття. Для вивчення літер та оволодіння азами читання пропонує іграшку "Мозаїка ТехноК". У Мозаїці ТехноК є все для захоплюючого відпочинку та дієвого навчання. Велика валізка з ручкою кріпиться до пластмасового поля з отворами. У комплекті – 35 кнопок з нанесеними літерами: 11 голосних та 22 приголосних, м'який та жорсткий знак. Колір кнопок обраний спеціально до літер - гучні на червоні, а згодні на блакитних. Для збору слів існує п'ять кольорових шаблонів з двосторонніх отворів для кнопок. Під отворами підписано літери, що складаються у слова. Тематичні зображення на шаблонах – це підказка, яка допоможе малюкам швидше та краще запам'ятовувати слова та літери. Після того, як діти опанують всі зображення, вони можуть створювати нові слова на полі. Після гри слід подбати про збереження іграшки. Для цього є валіза, адже вона служить контейнером для шаблонів та кнопок мозаїки. За ручку валізка зручно переносить і берет з собою на урок. Іграшка Мозаїка з кольоровими шаблонами та кнопками-літерами допоможе Вашим малюкам вивчити літери, почати читати, покращити мову, зорову пам'ять та збільшити словниковий запас. Читання впровадить дітей у захоплюючий світ казок та книг пригоди. Для дітей віком від 3 років. Країна реєстрації бренду: Україна; Виробник: Технок; Бренд: Технок; Країна-виробник товару: Україна; Габарити: ширина: 29; Габарити: висота: 5; Габарити: довжина: 37.5; Вага товару: 0.57; Вид: Іграшка, що розвиває; Вік: Від 3-х років; Матеріал: Пластик; Тип: Мозаїка; Торгова марка: Технок; Колір: кольоровий; Розмір виробу: 5х37, 5х29 см; Стать: Унісекс; Упаковка: Картонна коробка; Вікова група: Від 3 років;
  кешбек 14 ₴
  -51%

  Термомозаїка Hama (Хама) Midi Феєчки має величезну популярність як у дітей, так і у дорослих. Використовуючи форми, намистини та кольорові схеми, створіть яскраві фігурки казкових героїв. Основні переваги: мозаїка дозволяє проявити фантазію та творчі здібності дитини, поля для складання намистин можуть використовуватися кілька разів, робота з мозаїкою розвиває уяву, посидючість та дрібну моторику рук, мозаїка стане чудовим подарунком для дитини, готовими фігурками та аксесуарами можна прикрасити стіл, з ними можна грати в сюжетно-рольові ігри.
  кешбек 8 ₴

  Мозаїка серії "Play Bio" - ГЕОМЕТРІЯ МАКСІ CHUNKY PEGGY створена для занурення дитини у світ форм, кольорів та фантазій. Ви також зможете створити малюнок чи побудувати вежі з основ та фішок! PLAY BIO - нова екологічна сім'я в лінійці Quercetti. Особливості дитячої мозаїки: У наборі 12 великих фішок у різних кольорах та формах. Дошка з фішками стануть оригінальною грою-конструктором, що дозволяє дітям будувати вежі або будь-яку конструкцію, яку вони забажають. Малюк зможе вигадувати власні сюжети. Завдяки мозаїці у малюка сформується художній смак, розвинеться дрібна моторика, зорово-моторна координація, акуратність та точність, увага та навички творчого пошуку. Всі іграшки компанії перед запуском у серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках та школах. Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів відбувається на фабриці Quercetti у місті Туріні (Італія). Набір входить: 12 великих фішок дошка. Гра розвиває: Уява Дрібну моторику Логіку. Quercetti. Giocare intelligente! Грай з розумом! Рекомендовано для дітей від 1 року.
  кешбек 20 ₴

  Розвиваючий набір - ДЛЯ ЗАНЯТТЯ МОЗАЇКОЇ (великі фішки (33 мм, 48 шт.) + Дошка-кейс) - створений для занурення дитини у світ форм, кольорів та фантазій. Ви також зможете створити малюнок на зразок або придумати свій! Особливості дитячої мозаїки: У наборі 48 фішок 33мм у 6 кольорах, які зручно тримати у дитячій ручці; У наборі картинки з одного боку кольорові, з іншого – чорно-білі, завдяки чому у дитини з'являється можливість самостійно вибрати кольори для розфарбовування картинок; • Фішки можна зберігати в пластиковому кейсі; Кришка кейсу є ігровим полем; • Малюк зможе створювати картини за зразками або вигадувати власні сюжети; Завдяки мозаїці у малюка сформується художній смак, акуратність та точність, увага та творчий пошук; Всі іграшки компанії перед запуском у серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію у дитячих садках та школах; Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів відбувається на фабриці Quercetti у місті Туріні (Італія). До набору входить: 1. 48 великих фішок у 6 кольорах; 2. 8 двосторонніх карток; 3. Кейс з дошкою. Гра розвиває: Уява; Дрібну моторику; Логіку; Творчу жилу. Рекомендовано для дітей 2-х років. УВАГА: МОЖЛИВО ПОШКОДЖЕННЯ УПАКОВКИ. Розміри (см.): 8х34х29.
  кешбек 2 ₴
  -56%

  Термомозаїка Hama (Хама) Midi може використовуватися як для створення одноколірних композицій або разом із намистинами інших кольорів. Основні переваги: використовуючи форми, намистини та кольорові схеми, створіть фігурки, картини, модні прикраси, складання мозаїки, сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики та акуратності. Набори серії Midi з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих.
  кешбек 10 ₴

  Алмазна мозаїка – новий вид аплікації. Спеціальні намистини потрібно приклеювати стилусом на полотно. Так ви зможете створити блискавичний шедевр - картину, викладену блискучим камінням. У наборі картини зі стразів є всі необхідні інструменти: бавовняне полотно з клейовим шаром; камінці різних кольорів для викладання картини; спеціальний стілус; липка маса для стілусу; лоток для зручного сортування каміння; інструкція. Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок людині, яка захоплюється рукоділлям – набір алмазної вишивки від українського виробника Strateg саме те, що потрібно!
  кешбек 10 ₴

  Алмазна мозаїка – новий вид аплікації. Спеціальні намистини потрібно приклеювати стилусом на полотно. Так ви зможете створити блискавичний шедевр - картину, викладену блискучим камінням. У наборі картини зі стразів є всі необхідні інструменти: бавовняне полотно на дерев'яному підрамнику з клейовим шаром, ущільнене шаром ДВП та пронумерованими контурами; камінці різних кольорів для викладання картини; спеціальний стілус; липка маса для стілусу; пінцет; лоток для зручного сортування каміння; схема відповідності кольору камінчика та символу на полотні. Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок людині, яка захоплюється рукоділлям – набір алмазної вишивки від українського виробника Strateg саме те, що потрібно!
  кешбек 10 ₴

  Алмазна мозаїка – новий вид аплікації. Спеціальні намистини потрібно приклеювати стилусом на полотно. Так ви зможете створити блискавичний шедевр - картину, викладену блискучим камінням. У наборі картини зі стразів є всі необхідні інструменти: бавовняне полотно на дерев'яному підрамнику з клейовим шаром, ущільнене шаром ДВП та пронумерованими контурами; камінці різних кольорів для викладання картини; спеціальний стілус; липка маса для стілусу; пінцет; лоток для зручного сортування каміння; схема відповідності кольору камінчика та символу на полотні. Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок людині, яка захоплюється рукоділлям – набір алмазної вишивки від українського виробника Strateg саме те, що потрібно!
  кешбек 7 ₴

  "Мозаїка ТехноК" - стане незамінною іграшкою в арсеналі всіх люблячих та відповідальних батьків, адже поєднує в собі дуже багато важливих речей. Діти полюблять цю іграшку за різноманітність фарб, за можливість фантазувати та розвивати уяву, за велику кількість ігрових елементів, які так цікаво збирати разом. Дорослі відзначать навчально – розвиваючий ефект мозаїки. Так, ця, на перший погляд проста іграшка, виховує у дитини уважність та усидливість, тренує пам'ять та розвиває дрібну моторику. З мозаїкою можна вивчати кольори та форми, виконувати різноманітні завдання з сортування. Складається "Мозаїка ТехноК" із 32 елементів: 26 фішок-кнопок + 6 спеціальних трафаретів. Фішки не просто різнокольорові, вони ще й різної форми. До того ж, на двох із них нанесено малюнок у вигляді очей. Тому, після того, як малюк збере мозаїку, звірята на картинках "оживуть". Іграшка не має дрібних деталей та гострих країв, тому безпечна для дітей віком від 2-х років. Виготовлена із якісного та міцного пластику без запаху. Упаковка - картонна коробка.

  З таким великим і барвистим набором намистин можна створити казково красиві картинки різної форми, наприклад, персонажів, тварин тощо. Створивши кілька шарів шаблону, можна навіть зробити 3D фігури! Характеристики: - розмір шаблонів: 9х9 см - довжина пінцета: 10,5 см - розміри органайзера: 19х13х2 см - вага набору: 400 г - вага в упаковці: 458 г Комплектація: - 2800 намистин 24 кольорів - 2 шаблони для нанесення бісеру - 8 аркушів паперу з візерунками - 20 підвісок - аплікатор - ручні пінцети - скребок - розпилювач води
  кешбек 12 ₴

  Іграшка Мозаїка Limo Toy SK-0032. Для вивчення мозаїки використовують маленькі моторики пальців, кольори та творчі здібності дитини. Характерики: Тип складанки: Матеріал: пластик Вік: від трьох років Кількість фішок: 41 6 картинок Пакування: коробка Розмір пакування: 26,5x26,5,5 см Колір: різні кольори Виробник: Limo Toy
  кешбек 1 ₴
  -57%

  Ваші малюки не грали із термомозаїкою? Тоді це потрібно виправити. Поле Дід Мороз торгової марки НAMA стане улюбленою забавою непосиди. Термомозаїка - це чудова розвага для малюків усіх вікових категорій. Дані фігури складаються з бусинок на спеціальних підставках. Щоб правильно і красиво все зробити, потрібно суворо дотримуватися кольорових схем та детально розписаної інструкції. Для закріплення між собою бусинок, їх необхідно пропрасувати через спеціальний папір праскою. При розплавленні вони будуть з'єднуватися між собою. Поле «Дід Мороз» торгової марки НAMA рекомендовано дітям віком від п'яти років. З готовими фігурками малюк може придумати безліч ігор, веселиться з друзями чи батьками, розвивати фантазію та уяву. Виготовлено забаву з якісного пластику, який безпечний для здоров'я всієї родини. Доступна ціна та якість товару порадує батьків. Вік: від 5 роківМатеріал: пластикВиробник: Hama. Зроблено у: Данія
  кешбек 10 ₴

  Алмазна мозаїка – найновіший та інноваційний вид рукоділля, який набуває широкої популярності в Україні та за її межами. Неймовірно яскраві та різнокольорові картини доповнять інтер'єр вашого будинку та радуватимуть око щодня. Чим цікава Алмазна мозаїка? Картини, викладені із мозаїки, вражають своєю красою. У променях яскравого сонечка стрази переливаються та блищать. Крім того, завдяки тому, що вони опуклі, зображення набуває об'єму і виглядає дуже ефектно. Чим корисна Алмазна мозаїка для дітей? Розвиває уважність Робить дитину акуратною Виховує посидючість Розвиває дрібну моторику рук Стимулює творче мислення та уяву У набір для рукоділля входить: Полотно на клейовій основі з нанесеною схемою Алмази розфасовані за кольорами в пронумерованих пакетиках Стілус та клей до нього Лоток для алмазів
  кешбек 23 ₴

  Діти та дорослі легко знайдуть спосіб по новому проявити своє творче "Я" зі скляною мозаїкою Mosaaro. Ця мозаїка зроблена з литого скла, що дуже приємне на дотик та не має гострих граней. А різні кольори на готовому виробі будуть гарно переливатись на сонці, доповнюючи ваш інтер'єр. Набір містить все необхідне, щоб поринути у процес створення власного шедевру. На кожній коробці є QR-код з відеоінструкцією. Комплектація: основа з МДФ, скляна мозаїка, акрилова фарба, суміш для затирання швів, пензлик, рукавички, набір кріплень, клей на водній основі, гумовий шпатель, губка, дерев'яна паличка, мірна ложка, папір пакувальний, мішечок зі спанбонду. Розмір готового виробу: 182х210 мм. Мова: обличчя — англійська, маркування — мультимовне. Вік: 7-99 років.

  Товар зі складу відправляється протягом 2-3 робочих днів. Мозаїка з фішками геометричної форми широкої гами кольорів. Фішки складені в зручний пегал-чмодан із двома фіксаторами. Шість кольорів – 528 фішок квадратної та трикутної форми. Ми радимо вибирати картинки з прикладів на упаковці. Розмір упаковки: 37,5 х 29х5 см. Країна реєстрації бренду: Україна; Виробник: Технок; Бренд: Технок; Країна-виробник товару: Україна; Габарити: ширина: 29; Габарити: висота: 5; Габарити: Довжина: 37.5; Вес товару: 0.47; Вид: Іграшка, що розвиває; Вік: Від 5-ти років; Матеріал: Пластик; Тип: Мозаїка; Торгова марка: Технок; Колір: кольоровий; Розмір виробу: 5х37, 5х29 см; Стать: Унісекс; Упаковка: Картонна коробка; Вікова група: Від 5 років;
  -52%

  Програма Hama-мозаїка – це цілий методичний посібник для батьків та педагогів, які цікавляться особливостями процесу складання термомозаїки та її користю для розвитку дитини. Програма дозволяє повніше враховувати інтереси, бажання, потреби, можливості та задатки кожної дитини для своєчасного цілісного розвитку особистості.
  кешбек 12 ₴

  Це техніка рукоділля, в якій невеликі пластикові кольорові фрагменти поєднуються в одне ціле під впливом температури, утворюючи цікаву 3D композицію. Особливості: - тематика - транспорт; - 4000 різнокольорових намистин; - набір для творчості містить 3 багаторазові основи; - дозволяє створювати 3D фігурки; - елементи поєднуються між собою під впливом температури завдяки прасці; - до набору додається термопапір; - зручний пінцет для викладення намистин; - набір стимулює розвиток дрібної моторики, творчих здібностей дитини, спонукає до генерування креативних ідей, уважності та акуратності. Виробник: Китай
  кешбек 2 ₴
  -56%

  Розвиваючий Набір - для занять мозаїкою (великі фішки (46 мм, 24 шт.) + Дошка) - створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій. Ви також зможете створити малюнок за зразком або вигадати свій! Особливості дитячої мозаїки: У наборі 24 фішки 46мм в 3х кольорах і 3х формах - круглі, квадратні, трикутні. Картинки з одного боку кольорові, з іншого - чорно-білі, завдяки чому у дитини з'являється можливість самостійно вибрати кольори для «розфарбовування» зображень. Малюк зможе створювати картини за зразками або вигадати власні сюжети Завдяки грі з мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творче мислення. Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах. Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). У набір входить: 24 великих фішок в 3х кольорах і 3х різних формах 8 двосторонніх карток Дошка з ручкою для мозаїки. Гра розвиває: Уяву Дрібну моторику Логіку Творчий потенціал. Рекомендовано для дітей 18 місяців.
  кешбек 2 ₴
  -55%

  Термомозаїка Hama (Хама) Midi Лев та слон користується величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Основні переваги: мозаїка дозволяє проявити фантазію та творчі здібності дитини поля для складання намистин можуть використовуватися кілька разів, робота з мозаїкою розвиває уяву, посидючість та дрібну моторику рук, мозаїка стане чудовим подарунком для дитини, готовими фігурками та аксесуарами можна прикрасити стіл, з ними можна грати у сюжетно-рольові ігри. Характеристики. Комплектація: намист паперу для термомозаїки інструкція. Кількість: 450 елементів. Діаметр намистин: 0,5 см Виробник: Hama, Данія. Рекомендовано для дітей
  кешбек 1 ₴
  -50%

  Термомозаїка Hama (Хама) Midi може використовуватися як для створення одноколірних композицій або разом із намистинами інших кольорів. Основні переваги: використовуючи форми, намистини та кольорові схеми, створіть фігурки, картини, модні прикраси складання мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики та акуратності набори серії Midi з діаметром бусин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. : намистини Матеріал: пластик Кількість: 1000 елементів Виробник: Hama, Данія. Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
  кешбек 2 ₴
  -57%

  Термомозаїка Hama (Хама) Midi Жахист користується величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Зі спеціальних намистин створіть фігурки, які будуть світитися в темряві, з якою можна буде грати або прикрасити свою кімнату. Основні переваги: мозаїка дозволяє проявити фантазію та творчі здібності дитини, поля для складання намистин можуть використовуватися кілька разів, робота з мозаїкою розвиває уяву, посидючість та дрібну моторику рук, мозаїка стане чудовим подарунком для дитини. Готовими фігурками та аксесуарами можна прикрасити стіл, з ними можна грати у сюжетно-рольові ігри.
  кешбек 8 ₴

  Розвиваючий набір - ДЛЯ ЗАНЯТТІ МОЗАЇКОЇ (10-15-20 мм фішки + дошка 22х16, переносний) створений для занурення дитини у світ форм, кольорів та фантазій. Дитина зможе створити малюнок за зразком або вигадати свій! Особливості дитячої мозаїки: У наборі 150 фішок діаметром 10, 15 та 20 мм у 5 кольорах. Отже дитина зможе створити безліч різноманітних сюжетів. Фішки складені у пластиковий кейс на застібці з ручкою для перенесення Кришка кейсу є безпосередньо та ігровим полем. Завдяки мозаїці у малюка сформується художній смак, акуратність та точність, увага та творчий пошук. Усі іграшки компанії перед запуском у серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію у дитячих садках та школах. Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів відбувається на фабриці Quercetti у місті Турині (Італія). Набір входить:1. 150 фішок2. Альбом із зразками рисунків3. Кейс для зберігання та перенесення4. Гра розвиває: Уява Дрібну моторику Логіку Творчу жилу. Рекомендовано для дітей 3-х років. УВАГА: МОЖЛИВО ПОШКОДЖЕННЯ УПАКОВКИ. Розміри (см.): 6х31, 5х23, 5
  кешбек 19 ₴
  -72%

  Aquabeads - це ОРИГІНАЛЬНИЙ набір для рукоділля, що активується водою. УСЕ, ЩО ПОТРІБНО ВАШІЙ ДИТИНІ, щоб створити з бісеру своїх улюблених героїв Супер Маріо, зокрема Маріо, Луїджі та принцесу Піч! Містить понад 2500 суцільних, дорогоцінних і зірчастих намистин у 30 кольорах. Розмістіть намистини за шаблоном і збризніть водою, щоб завершити! Включає куб Super Mario Creation Cube із шаблонами, намистинами, лотком для макетів, розпилювачем, основою для створення та аркушем наклейок! Унікальні намистини у формі зірки додають виміру та текстури дизайну, щоб оживити ваші творіння, натхненні Супер Маріо! Просто прикріпіть ваші сухі конструкції з бісеру до основи для створення, що входить у комплект, за допомогою кілочків для дизайну та аркуша з наклейками! Показуйте та грайте у світі Super Mario та створюйте унікальні взаємозамінні сцени! Виготовлений з матеріалів найвищої якості. Підходить для дітей віком від 4 років.

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди