triangle

Кешбек

Що таке Кешбек?

Кешбек - це повернення частини вартості покупки на kasta.ua у вигляді знижок або грошових коштів.

Правила програми "Кешбек" розміщені тут.

Як отримати кешбек?

Базовий кешбек 3% нараховується всім користувачам що мають активну підписку Kasta Black та сплачують замовлення банківською карткою в момент оформлення покупки.

На період розпродажів ставки кешбек можуть збільшуватись до 30%.

На що поширюється?

Кешбек можна отримати при купівлі товарів, щодо яких на сторінці з описом є відмітка про участь в даній програмі.

Кешбек можна використовувати при оплаті більшості товарів на сайті, крім алкоголю і деяких спеціальних категорій (див. перелік винятків у Правилах програми).

Як це працює?

Кешбек нараховується одразу після оплати замовлення на момент його оформлення, однак стає доступним до використання через 15 днів після отримання товару.

Доступний Кешбек можна витратити* при купівлі товарів на Kasta або перевести в грошові кошти та отримати їх на свою банківську карту.

Щоб витратити Кешбек на Kasta, слід на етапі оплати на сторінці оформлення замовлення позначити галочкою пункт “Сплатити Кешбеком” та підтвердити транзакцію. Кешбек буде застосований в сумі**, визначеній автоматично в межах вартості замовлення та максимально доступного Кешбека у покупця. При цьому, по кожному товару не менше 1 гривні залишається до оплати грошовими коштами.

У разі скасування замовлення товару, оплаченого із застосуванням Кешбеку, використаний в цій покупці Кешбек повертається покупцеві та відразу стає доступним для подальшого використання.

Для переведення Кешбека в грошові кошти та зарахування їх на свою карту покупцеві необхідно накопичити мінімальну суму Кешбека, еквівалентну 100 гривням. Щоб отримати кошти, слід натиснути кнопку «Вивести кешбек» в Особистому кабінеті, вказати свої ПІБ (повністю), свій ІПН, вибрати існуючу карту, прийняти умови отримання коштів та підтвердити операцію.

Зверніть увагу, в цілях безпеки, вивести Кешбек можна тільки на ті банківські карти, з яких здійснювалась оплата замовлень за які було нараховано Кешбек.

У разі відмови від замовлення або повернення товару, Кешбек, нарахований за таку покупку, анулюється.

Увага! При виплаті коштів, отриманих в обмін на Кешбек, з покупця стягуються податки згідно чинного законодавства.

  • Мається на увазі обмін Кешбек-нарахувань на знижку ціни при оплаті товару.↩︎
  • Мається на увазі кількість Кешбек-нарахувань.↩︎

Ознайомтеся з Правилами Програми Кешбек докладніше.